Keresés

Részletes keresés

disp Creative Commons License 1999.04.09 0 0 20
Talán túl szókimondó volt a müsor...
De amíg ott a Napkelte addig én nem aggódok (egyébként van kiskapu a törvényben )
Előzmény: csab (17)
Bagaméry Creative Commons License 1999.04.09 0 0 19
A szombat délutáni NBA-közvetítéseket nagyon bírtam. Bár annak ennélkül is csókolom, de azért reménykedtem, hátha valamit össze tudnak hozni az amerikaiakkal.Szerintem baromi sokan nézték a TV3-at ilyenkor olyanok is, akik egyébként nem. Hát most ez se lesz?
Shongohan Creative Commons License 1999.04.09 0 0 18
ez komoly? bazzzz... suxx....
Bandy ne hagyj el!!!!!!!!!!!!!!!!!! most is a kobrat adjak, ami rulz film. persze ilyenkor a tobbi csatornan a nagylabu es a kis barati megy, a masikon meg a viharhegy oriasa.
csab Creative Commons License 1999.04.09 0 0 17
Azert valami mar regebben (kb egy honapja) sem stimmelt, mert a Balo mindenfele magyarazat nelkul bejelentette, hogy az Esti gyors c. musornak vege.
bcsi Creative Commons License 1999.04.09 0 0 16
Mama drága, ez még nyitott kérdés ! Csak a magunkfajta szegény dolgozókat sajnálom, mert akkor megint mehetnek egy csomóan állásért hunyászkodni a volt "ellenfelekhez"....
Üdv -:))))) bcsi
Előzmény: mama (15)
mama Creative Commons License 1999.04.09 0 0 15
Személy szerint sajnálnám, ha megszűnne, mert a Baló nagyon jó szakember.(Egyébként vannak kétségeim, hogy valóban, mert a médiatv szerint csak két_országos_csatorna nem lehet egy kézben. A TV3 meg nem az. De így nem is lesz soha. Az MTM-SBS megnyerte az RTL Klubnak az országos frekvenciát...)
De ha megszűnik, az IMHO nem a hazai médiapolitika. Szerintem a dologban az lehet intő, hogy mennyire nem számít MTM-SBS szinten a magyar piac. Ha kiesik, hát kiesik???
Szvsz a Dezső tévét még érhetik majd meglepetések, amikor a főnök elvtársak onnan föntről elkezdik suggalni, hogy Dezsőt cserélik Györgyre:-)))
hosszu Creative Commons License 1999.04.09 0 0 14
Erre en is emlekszem. Ok adtak le eloszor, a tobbi ezt a reszlelet mar mellozte.
Hianyozni fog Walker, a texasi kopo es tarsai :)
Előzmény: sófelhasználó (8)
Zana Creative Commons License 1999.04.09 0 0 13
A problémára egyszerű a megoldás. Szüntessék meg a TV2-t. Mindenki jól jár. Megszűnik a kettős érdekeltség, és még minket sem gyöpítenek tovább.
Gyötör Creative Commons License 1999.04.09 0 0 12
A VH-t igen.( Meg a Simsons, meg a Rém rendest... stb.) Bár múltkor kicsit horroros volt csodálkoztam is rajta, hogy leadták 21.00 órás kezdéssel. Van abbban valami amit Sófelhasználó mond, de szerintem ez bármelyik kereskedelmi csatornán előfordulhatott volna.
PROSPERO Creative Commons License 1999.04.09 0 0 11
Allitolag tegnap ujra feljelentette az Irisz (Tv3) az ORTT, hogy nem mondta fel a szerzodest az RTL-lel... Ez a jogallam, nem? A mi penzunkkel igy jatszadozik a mediahatosag. Plusz miert is kellene vegrehajtania egy jogeros iteletet? Mekklatja-val ertek egyet - nem mindenkire vonatkozik a jogallamisag...
Aurora Creative Commons License 1999.04.09 0 0 10
Csak ezt ne! Az egyik legjobb adó! Mi lesz akkor a Végtelen Határokkal? Aproró, nézi azt valaki egyáltalán rajtam kívül? Akérhányszor megemlítem ezt a sorozatot, csak néznek rám, mint borjú az új kapura. Kivesztek a sci-fi rajongók, vagy mi?!!
sófelhasználó Creative Commons License 1999.04.09 0 0 9
meneger=manager csak nagyon fel vagyok indulva az eset emlékétől is
Előzmény: sófelhasználó (8)
sófelhasználó Creative Commons License 1999.04.09 0 0 8
Lehet, hogy népszerűtlen leszek a hozzászólásommal, de én egy ideje ignorálom a TV3-at. Ami történt: bkés vasárnap délelőtt (9 órakor) az apróság (2 és fél éves) megkaparintva a távirányítót szörfözik a csatornák között , a tv3-on épp Híradó megy. Baleset képei, maj közelítenek valamire, amikor bemegyek éppen a szobába, az alábbiszöveget mondja a műsorvezető: "amit itt látnak, az egy emberi szív, ami az ütközés erejétől szakadt ki."
Na, ezek után még véletlenül sem kapcsolom oda a tévét.
Ja, írtam a műsorszerkesztőknek, a marketing menegerük annyit válaszolt, hogy a híradó sehol nem gyerekműsor.
Gyötör Creative Commons License 1999.04.09 0 0 7
Bruhaha,
a kedvenc adóm! :-(
A legjobb műsorokkal. Ha ezt sem nézhetem - többi meg nem nagyon köt le - nem fizetek tv díjat! Polgári engedetlenség! Legaláb lesz időm tanulni, sportolni meg olvasni. Éljen a kultúra és az egészséges életmód! Lehet, hogy nemzetnevelés okán találták ki az egészet? :-)
Hancu Creative Commons License 1999.04.09 0 0 6
Miért ne éppen az egyetlen nézhető csatornát szüntessék meg?!
...de akkor most hol lesz a Rém rendes család???
mekklátja Creative Commons License 1999.04.09 0 0 5
De ugye azért annyira nem csodálkozunk a dolgon?
Világhírű "jogállamokban" nagy hagyomány, hogy a jogszabályok és a bírósági döntések csak azokra vonatkoznak, akiknek nincs elég összeköttetésük és főleg pénzük azok kiröhögésére. No meg aki nem köp bele a nagypolitika levesébe... A példákat, sajnos, kies hazánkból is dögivel lehetne sorolni, még ha csak pl. az utcsó két-három hétre szorítkoznánk is.
felháborító.

mekkÜdv

Karcsu Creative Commons License 1999.04.09 0 0 4
Sajnos nem is először...
Előzmény: 50-es (2)
Mogorva Creative Commons License 1999.04.09 0 0 3
Na elmennek ám a jó ....

Az egyetlen normális csatornát, ha meg merik szüntetni, hát... nem találok szavakat. Annyjukat!

Mi lesz akkor Bundyékkal? TILTAKOZOM!
Nem beszélve arról, hogy a híeműsorai szerintem messze a lejobbak voltak. Nédd mán, hát már én is múltidőben beszélek...
Ha nagyon meg akarnak valamit szüntetni, akkor kezdjék az M-Sat nevű rettenettel és nikkeltököm stílusú műsorszörnyével! Pfúújjj!

Előzmény: tomp (-)
50-es Creative Commons License 1999.04.08 0 0 2
Kigolyozták a Balot,médiamafia.
izé Creative Commons License 1999.04.08 0 0 1
...akkor az van, hogy az RTL Klub nem fog megszünni, mert már minek. Nekem az tetszett nagyon, mikor a Stahl Juci a Tényekben majdnem szétröhögte magát a híren, hogy effektíve a Tv3 ámen.
Legszebb öröm a káröröm.
A Tv3-mat nagyon sajnálnám, ha megszünne, az egyetlen nézhető, nem az alsó lumpen rétegnek sugárzó csatorna.
tomp Creative Commons License 1999.04.08 0 0 0
Beeee
tomp Creative Commons License 1999.04.08 0 0 topiknyitó
Egy múlt heti hír alapján a tv3 -volt-tulajdonosai eladták a a csatornát a tv2 főtulajának.Magyarul Lauder passz Mtm-SbS.Erre az ORTT,miután két érdekeltsége nem lehet egy országos sugárzónak felszólította a tv3-mat,x napon belül szüntesse be sugárzását.Akkor most mi van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!