Keresés

Részletes keresés

nixxxnixxx Creative Commons License 2014.08.04 0 0 187

Szia!

 

Engem is érdekelne a dolog, nixxx at freema** dot hu-ra küldj infot pls.

 

köszi

Előzmény: elan888 (184)
Nagy1Alexa Creative Commons License 2014.08.01 0 0 186

Sziasztok!

elan888 Meg tennéd, hogy felveszed velem valahogy a kapcsolatot, mert nem igazán értem hogyan kell itt privátban, vagy egyéb módon beszélni valakivel. Köszönöm.

JC05 Creative Commons License 2014.07.15 0 0 185

Üdv.

Ma vettem egy AB 500HD Cryptobox műholdvevőt. Még nincs se antennám, se kártyam, de az normális hogy nem lehet sehová navigálni?... youtube, menü stb

elan888 Creative Commons License 2014.07.01 0 0 184

Hello

Egy regebbi forumon olvastam  hogy erdekelne a csatornak dekodolasa.
En a kovetkezoket ajanlom - sokkal olcsobban mint a tobbi szolgaltato dekodolva tudom szolgaltatni a TELJES   DIgI csomagot , sot ha szukseg van ra egy ALL-INN 5000 csatornas csomagot is.
Konkretan - en kozvetitem a kodokat interneten keresztul amivel a belteri egyseget latni fogja ezeket a csatornakat.

Ha erdekel - uzlet is van benne ugyanis arulni tudod tovabb ezt a szolgaltatast es rateszel valamennyi felarat.

Előzmény: cybermil (181)
bbencee Creative Commons License 2012.04.12 0 0 183

Sikerült befognom a HISPASAT-ot, aminek nagyon örülök mert az épületektől más műhold szinte kizárt, ezen viszont van csatorna bőven. A problémám, hogy az összes csatorna kódolt amik bejöttek, amelyik TP-n meg lenne kódolatlan, azt nem látja a tükör.Van esetleg valakinek megoldása, vagy tud valakit aki segíthetne a kódolt adások vételében? Természetesen nem ingyen gondoltam.. (Nagravision 2-3) kódolásról van szó. Akár privátban, akár itt szívesen fogadom az ötleteket. email: bbencee [kukac] gmail [pont] com

Előre is köszönöm!

Knock in The Night Creative Commons License 2012.01.24 0 0 182

Én Nürnbergtől nem messze használom a műholdas DIGITV-t, jól működik.

Előzmény: cybermil (181)
cybermil Creative Commons License 2011.12.10 0 0 181

Sziasztok!

 

Németországban élünk a párommal és szeretnénk valamilyen módon magyar adást nézni. Kinek van tapasztalata vele? Melyiket ajánljátok? Melyik érhető el itt? Én UPC vagy olcso.tv találtam. előre is köszönöm a segitségeket.

 

Üdv.: cybermil

zlat Creative Commons License 2011.02.25 0 0 180

Sziasztok!
Van egy dream dm 500-s "okos" beltérim!
Egy antennás szerelte fel de most nem érem el!
Netre van kötve! Ha én ezt most elviszem másik lakásba, ott simán csak netre kötöm és működni fog vagy ott új beállítások kellenek?
Mindenképp kell nekem a srác aki bekötötte? Azt mondta, hogy havonta kell neki fizetnem x összeget, hogy a regisztrációm megmaradjon! (ezt utalni szoktam)
Át kéne vinnem az új lakásba és nem tudom mit tehetek!

Előre is kösz a segítséget!!!

HARSONASANI Creative Commons License 2010.12.27 0 0 179

Sziasztok!Van egy t-homos tv előfizetésem 3 beltéri egységel.ebből egyet egy parabolával ki szeretném vinni hollandiába.ott is fogom tudni használni és nézni ugyan úgy a magyar adókat?hogy kell majd beállítanom a parabolát?tud valaki ebben segíteni nekem?sürgős lenne a jótanács hétvégén utazom!előre is köszönöm a segítséget!

keserü10 Creative Commons License 2010.12.21 0 0 178

Sziasztok. van egy komplett digi tv rendszerem .ha valaki tud abban segiteni hogyon lehet kártya nélkül használni az kérem segyitsen. keseru10@citromail.hu elöre is köszönöm.

gepesz56 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 177
hali van egy fujitsu siemens computers tv-ém.model-v30-1,rev 01 g4/s4.vihar villámlot azota csak -the key is no function while pip orno input,meg-reser settings press, resetagain to reser all settins,any othter key to cancel, meg kéri beálit de enyi tudvalaki valamit rola elö kősz
gepesz56 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 176
nordy600 érdekel beltéri amit.2009.08,22.(141)irtl
Előzmény: nordy600 (141)
centauri99 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 175
Arról tud valaki valamit,hogy a DigiTV-s műholdvevő az eredeti antennájával(60 cm) megfelel nekem?
Előzmény: centauri99 (174)
centauri99 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 174
Sziasztok!

Eddig a UPC-vel volt egy csomó ASTRA műholdas csatorna amiket tudtam itthon fogni,azóta hogy elforgatták az antennát a másik műholdra egyik se megy.Kérdésem,hogy milyen műholdvevőt kéne vennem,hogy a régi Astrát foghassam?Engem konkrétan a Telemadrid érdekelne,ami ha jól tudom az Astra L1en fogható.Kell ehhez a digitális vevő,vagy megteszi a régi analóg is?Gondolom kelleni fog egy másik antenna is,abba milyen fejet vegyek?
okmokm1 Creative Commons License 2010.08.26 0 0 173

Németországban élek, és keresem azt a lehetöséget, hogy müholdon keresztül foghassak minél több magyar adót.  Szivesen fizetek is ezért a lehetöségért. Köszi,

 

imél cimem:

index.hu<kuki>apomorphan.com

törperös Creative Commons License 2010.08.07 0 0 172
Sziasztok van egy Faval s75 beltérím tudna valaki segíteni sok a kódolt adás ,kellene nekem frissítő szoftver vagy kulcstörő program.Nagra2 nekem is meg volt más ötleteket várok 1985imre@gmail.com-ra
mzsigmond Creative Commons License 2010.06.02 0 0 171

 

   szeretnek segitseget kerni.

Van egy Homecast   HS8100CIPVR belterim ami eddig a astrarol mukodott a upc-s kartyaval mot hogy ataltam a thor-ra nem mukodik a upc-s kartyaval allitolag a belteribe bele kene tenni a thor muhold parametereit de ezt nem tudom hogyan kell es mik a parameterek ebbe kerek segitseget .

Ha tud valaki segitsen legyenszives.    (zsigmond@tiscali.nl)    cimre a valaszt ha lehet.

Nagyon koszonom                                                                     

l.csaszar Creative Commons License 2010.05.13 0 0 170
Segitséget szeretnék kérni. 10 év után meghibásodott a Cryptoworks kártyafogadó mudulom. Mivel saját beltérit használok, az UPC nem ad cserekészüléket, sem modult. Rendeltem tőlük rögzitős készüléket, de csak egy hét múlva szerelik be, addig nem tudok TV-zni. Tudna valaki egy hét időtartamra kölcsönadni egy Cryptoworks mudult? Kártyám van hozzá. Előre is köszönöm.
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.09 0 0 169
Segítségre lenne szükségem, kábeltévénk van eddig volt HBO-nk pedig nem fizettünk elő (kb 5 éve) a napokban lekódolták lehetséges hogy valahogy be tudnám fogni az adását?
swoooosh Creative Commons License 2010.02.07 0 0 168

Hello!

Hogyan lehetne az amerika FOX és CBS csatornát fogni?

Válaszotokat előre is köszi!

kalozradio Creative Commons License 2010.02.04 0 0 167
Köszönöm a válaszodat. Közben ráakadtam egy valós, e témával foglalkozó, élő fórumra. Az általad leírtak viszont nem változtatnak a lényegen: ez a fórum ugyanis nem mutat életjelenségeket. Elég megnézni a forgalmat, a bejegyzések gyakoriságát. Véleményemet nem vitaindítónak szántam, ezért részemről itt le is zártam a dolgot.
Magam is megtiszteltetésnek venném, ha valóban találkoznánk még.
Előzmény: StMiklos (166)
StMiklos Creative Commons License 2010.02.04 0 0 166
Szevasz!
Lehet vele vitatkozni, de leírom szigorúan magánvéleményemet.
Számomra egy fórum attól fórum, hogy sokan olvassák az "elhangzó" kérdéseket, és ugyanott a válaszokat is. Így ugyanarra a kérdésre, /amit nem is ők tettek fel, de őket is érdekli a válasz/, többen is választ kapnak. Itt meg mit látok? Elég sok kérdező magánválaszt óhajt saját különbejáratú levelesládájába.
Több fórumon aktív válaszoló voltam/vagyok, de magánban soha nem válaszoltam!
Szeretem azt hinni, hogy válaszommal több embert juttatok információhoz, így érdemes azt megfogalmazni, időt tölteni vele, leírni.
Más fórumban egyébként kérdésedre ott van a válasz. /SW: 1.2.85, Opticum toolbox, 0 modemkábel, softcam.key, de vannak még alternatívák/
Üdv: StMiklos
Remélem máshol kellemesebb szituban találkozunk.
Előzmény: kalozradio (165)
kalozradio Creative Commons License 2010.01.25 0 0 165
Ez a fórum már nagyon úgy fest, hogy inkább csak a kérdések és nem a válaszok fóruma. Vagy (szinte) senki sem olvassa, vagy csupán nem tartják olvasóik válaszra érdemesnek az érdeklődők bejegyzéseit.
runny83 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 164
sziasztok erdeklodnek hogy van egy hss1165na tipusu digi belterim es a kerdesem a kovetkezo hogy mertnem tudok vele semit se fogni muholdnak ki irja hogy intelsat1002 de nem talal semit aki tud segiteni az keresen mar meg a ghost83@freemail.hu msn cimen elore is koszonom
kalozradio Creative Commons License 2010.01.21 0 0 163
Tud-e valaki segíteni nekem valamilyen magyar nyelvű doksival az "Opticum 4000C" programozását, trükkjeit illetően? A kalozradio@freemail.hu címre várom a segítőkész listatagok válaszait.
Előre is köszi és jó vételt mindenkinek!
canis maior Creative Commons License 2010.01.15 0 0 162

Sziasztok,

 

van egy STRONG FTA 6155 beltérim, 2 fejes kültérivel, (Astra. Hotbird), egy ideje nem talál nézhető EUROSPORT-ot, nem tudom, mi lehet az oka. 2 "Scambrled" jelzésüt lát, de azok természetesen nem nézhetők. Képtelen vagyok az okára rájönni.

Köszönöm a segítséget.

 

 

Johni Ker Creative Commons License 2010.01.04 0 0 161
Szia. Tudnál nekem segiteni? Az RTL-t hogyan csináltad meg?
Nagyon szépen köszönöm előre is.
e-mail : bosza@msn.com
Előzmény: sasszi (159)
kaylann Creative Commons License 2009.12.29 0 0 160
Sziasztok!
Nekem T-Home-om van, azon szeretnék fogni HBO-ot, stb..., azt hallottam, hogy ezt plusz előfizetés nélkül is lehet nézni. Hogyan tudom én ezt megtenni? Aki tud segíteni írjon: m_zsofy@freemail.huű
Előre is kösz!
sasszi Creative Commons License 2009.12.22 0 0 159
sziasztok....szügségem lenne a segítségetekre....HUMAX dekóderom van...s szeretném megtudni hogy tudnák kikeresni úgynevezett lekódolt adásokat...most sikerült az RTL KLUBOT megkeresnem egy ismi által...de szeretnék több programot mint ami a digitv csomagjában van nekem előfizetve...a segítséget előre is köszönöm! :) e-mail:ceejay@azet.sk
ktibi77 Creative Commons License 2009.12.11 0 0 158
helo engem érdekelne upc digi tv aminek nincs semmi vagy kevés elöfizetése van .vagy más olyan technika amivel tudnám fogni a magyar adókat sos köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!