Keresés

Részletes keresés

Goldcat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 114
Némiképpen igazad van, de lehet, hogy teljesen...
ld másik topic "Mikor van igaza a nőnek, és mikor a férfinak"
Előzmény: Calliope (112)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 113
Ne add fel! Soha, érted, soha!
Előzmény: piggy-wig (111)
Calliope Creative Commons License 1999.02.25 0 0 112
Sultan, Farkendo!
Azt én sem állítottam, hogy a külső megjelenés egyáltalán nem számít! Csak azt, hogy inkább legyen a lány egy kicsit kevésbé szép, ha mellette a belső értékeit szeretni tudod (és akkor már úgyis gyönyörűnek látod).
piggy-wig Creative Commons License 1999.02.25 0 0 111
az biztos, csak még nem találkoztam vele:(
Goldcat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 110
Remélem a Te párod is ezek közé tartozik!
Előzmény: piggy-wig (109)
piggy-wig Creative Commons License 1999.02.25 0 0 109
örülök!
Előzmény: Goldcat (108)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 108
Piggy-wig, kedvesem!
Hát azt hitted, hogy itt mindenki csak anyázni fogja a nőket!
Nem, itt vannak érző lelkű férfiak is (állítólag)
Előzmény: piggy-wig (107)
piggy-wig Creative Commons License 1999.02.25 0 0 107
Na, Ti farokkirályok mégis kibújt a szög a zsákból.
De meg kell jegyeznem, hogy nagyon jókat, szépeket és megnyugtatóakat írtok...a képekben beszélés és a költőiség, amit előadtok az pedig csoda.
Folytassátok!
Goldcat Creative Commons License 1999.02.25 0 0 106
Igazad van, nélkülük nem élvezhetnénk a hímségünket!
Egyszerűen szeretnivalóak!
Előzmény: originalqszi (105)
originalqszi Creative Commons License 1999.02.25 0 0 105
Gombperecnek azt hiszem igaza van:-))))
Én is azt is szeretem a nőben, hogy férfi vagyok:-))))))
Piri Creative Commons License 1999.02.24 0 0 104
Azt szeretem benne hogy szerethetem
kerdojel Creative Commons License 1999.02.24 0 0 103
Ezek szerint rokon lelkek vagyunk:))))

Lasd : 1999-02-23 23:38:01
Előzmény: Törölt nick (102)
myprint Creative Commons License 1999.02.24 0 0 101
Mindenek elött a NŐ mivoltát- ez fontos :) - meg még azt is hogy szóval ......hát izé.... úgy egyszerűen.... meghát őőőőőőő.......... IMÁDOM ŐKET!
Mama alszik. :))))
Előzmény: farkendo (5)
Gomboc Artur Creative Commons License 1999.02.24 0 0 100


Az illatát, az ízét, az érintését, a pillantását, a nevetését, a hisztériáját, a boldogságát, a haragját, a szeretetét, a gyűlöletét, …. Azt, hogy Ő a NŐ!

És még valamit, ami nem volt kérdés de talán ide tartozik:

Milyen NŐ,

A karcsút, a molettet, a magasat, az alacsonyat, a szőkét a barnát, a hosszú hajút, a rövid hajút, a kék szeműt, a barnaszeműt, a széles ajkút, a keskeny ajkút, a mélyhangút a csivitelőt… a NŐT aki kedves velem!

G.A.
zuzmo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 99
Najó:
Rend: amit kihoz belolem, amit rámkényszerít.
Rend: fegyelem
Rend: türelem
Rend: megszokás
Rend: kitartás
Rend: céltudat
Rend: tisztelet

Magyarán az a jó no aki a legjobban csökkenti az entrópiát. Na nem a piát!

Én boldogan megyek a vágóhídra!

zuzmó
Előzmény: farkendo (98)
farkendo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 98
zuzmó,
nem tucc elvonatkoztatni a többiektől? Én a TE véleményedre vagyok kiváncsi, nem a MIÉNKre.!
Előzmény: zuzmo (97)
zuzmo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 97
Rend: papucsok a helyükön, sör a hutoben... folytassam? :-)))
(Na nehogymá lefeküdjünk a sok emancipuncinak...)

zuzmó
Előzmény: sultan (94)
farkendo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 96
Calliope,
A látszat csal... ugyanúgy, mint ahogy egy nő is lehet olyan mint egy grillcsirke: kivül ropogós belül pedig üres. Azzal szerintem egyetértünk, hogy a külső benyomás az első: szerelem első látásra - ha ez nem megy akkor meg kell nézni megegyszer : )
Elmondom, én mit szeretek egy nőben - vagyis inkább szerettem, mert már elváltak útjaink.
Ő visszaadta nekem mindazt a hitet amit minden férfinél alapbeállítottság - hogy minden nő jó. Sajnos ezt sikerült elvesztenem a felületes érintkezések következtében. De benne újra egyesült mindaz, amit elképzeltem egy nőről. Másnak nem biztos hogy szép volt, de a kisugárzása árasztotta belőle az elemi jóságot.
Valahogy ezzel tudtuk elérni, hogy minden hibán túl tudtunk jutni és megtaláltuk egymásban a tiszta lelket. Nem mindig volt őszinte, de hazugsággal nem tudta leplezni az igazságot. És ezt ő is tudta, én is.
Tisztában voltunk vele, hogy semmi nem tart örökké és különváltunk. De a mai napig más szemmel nézem a nőket és nem hiszem el, hogy olyanok amilyennek mutatják magukat... sokkal jobbak.
Előzmény: Calliope (90)
farkendo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 95
pipibácsi,
a neved mindent elárul - nem is tagadhatom, hogy a saját világom építésébe a külvilág nagyon-nagyon beleszólt.
De nem volt számomra fontos, hogy a forrás realizálodjon - csak annak lesz igazi, aki magától talál rá... : )
Előzmény: pipibácsi (28)
sultan Creative Commons License 1999.02.24 0 0 94
Jézusom, Zuzmó,
a szépség az rendben, de miféle Rend??
Óvj meg Uram a Rendtől, a káosszal megbírkózom magam is!
Szépség és báj, kellem és intelligencia, érzelem és érzékiség, önfeláldozás és feloldódás, karmok a háton és forró lehellet a nyakban...stb. az köll és nem REND.
Uff..
sultan Creative Commons License 1999.02.24 0 0 93
Calliope kedves,
Ki mondta aztat, hogy a külső nem számít. Az van, hogy NEM CSAK az számít. Mivel jellegénél fogva ugye a külsőnk harcol a frontvonalban a figyelem felkeltéséért vívott "harcban" ("sosem kapsz második esélyt, hogy megtedd az első benyomást") sokak számára elsődleges. A mélyebb összefüggésekre/értékekre csak később lehet rájönni.
Előzmény: Calliope (90)
remixdog Creative Commons License 1999.02.24 0 0 92
azt szeretem, azt nagyon szeretem ha összeér a bőrünk, és évek óta azon gondolkozom, hogyan lehetne, hogy egyszerre érjen össze mindenhol a testünk, a mellünk, a hátunk, a hasunk, a seggünk, a lábaink kívül-belül, az arcunk egyszerre mindkét oldalról, hogy a karom egy időben lehessen a nyaka körül és a derekán, hogy egy időben simogathassam a haját, a fenekét, a bokáját
hogy bőrünk minden-minden pontja egymáshoz érjen
szerelmeskedjünk, szeretkezzünk és kúrjunk

szép szerelmes napot kívánok Nektek ma

mander a dog
zuzmo Creative Commons License 1999.02.24 0 0 91
Nekem nem :-)))) Szépség és Rend. Ahogy köll.

zuzmóworld
Előzmény: Calliope (90)
Calliope Creative Commons License 1999.02.24 0 0 90
Hogy itt mennyi naccerű férfi gyűlt össze! Úgy látom, sokkal többet számítanak Nektek a belső értékek, mint külső megjelenés. Csak így tovább, kíváncsian figyelek itt a háttérben.
sultan Creative Commons License 1999.02.24 0 0 89
Helyesbítek, olykor a rejtélyt is szeretem, de főleg azt, hogy végső soron ők az élet alfái és omegái. A világ létezhetetlen és élhetetlen pokol lenne női arcok, kezek, mosolyok, sikolyok, simogatások, ütlegek, hajkoronák, ráncok, csípőringások és szellőléptek, kacajok és könnyek nélkül.
sultan Creative Commons License 1999.02.24 0 0 88
offtopic
Aesopus,
te egy két(?) lábon járó bölcsességszótár vagy. Lyópofa szentenciákat adol itt elibénk.
offtopic off
Mi a kérdés? Mit szeretek "A NŐ-ben" vagy mit szeretek egy nőben. Esetenként mást. Általában a kedvességüket, érzelemgazdagságukat, empátia-készségüket és képességüket, szexepiljüket és főleg azt, hogy minket akarnak (legtöbbjük).
Aztán különböző nőkben szeretem a talpraesettséget, a rajongó vagy párás tengerzöld pillantásokat, a bársonnyal futtatott érintésüket, a bennragadt sóhajokat, pajzán kacsintásokat.
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.24 0 0 87
Ha olyan igazan noies. Tegnap jatszottam egy ismeros macskajaval (nem macsekoztam mar evek ova) es rajottem, hogy az igazi noben is hasonlo ertekek vannak: onallo/egyeni, viszont tud simulekony lenni, hizelegni, rejtelyes... plusz a szeretett novel nagyokat lehet beszelgetni, es furdozni a kisugarzasaban
Goldcat Creative Commons License 1999.02.24 0 0 86
Hát néha a férfilélek is kiszámíthatatlan...
De ha egyszer szeretem...
Előzmény: Szulamit (85)
Szulamit Creative Commons License 1999.02.24 0 0 85
Bocsáss meg Goldcat, az előbb azt írtad, hogy
"Az enyém most megy Friscóba, egy évre...!"
Most meg azt, hogy szelíd rábeszéléssel,

azután ránéztem a topic címére és nem tudtam megállni (BŐGÉS) nélkül!
:-))))))
Előzmény: Goldcat (81)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.24 0 0 84
Persze szelíden, rábeszéléssel!
Előzmény: Nuwanda (83)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!