Keresés

Részletes keresés

kiscsillag Creative Commons License 1999.01.21 0 0 38
Kösz, Alfred! Mosolyt csaltál ajkaimra! Ennyi szép, többé-kevésbé offtopic bókot még nem kaptam - már ezért is megérte.

Hatalmas lendületről azonban szó sincs. (A vizsgáztatóim is ezt hiányolhatták!) ;)))

Alfred Creative Commons License 1999.01.21 0 0 37
Kiscsillag:
Hatalmas lendülettel vetetted bele magad a Tasztalba és talán ezért érezted azt amit éreztél. Képzeld el ugyanezt az életben: Nagy, némiképp összeszokott társaság, belépsz, és rögtön elkezdesz repkedni, csacsogni - hamarosan dermedt csend, mindenki bambán néz rád, néhányan megjegyzést tesznek (esetleg bántót), majd tovább beszélgetnek, téged meg elfogadnak ilyennek, és nyugodtan repkedhetsz, csacsoghatsz, csevegnek veled, és így fogadnak el, aztán szeretnek meg amilyen vagy. Ennyi az egész. És különben is ilyen nickkel csak szeretni lehet valakit!
pcsikvari Creative Commons License 1999.01.21 0 0 36
Kedves Kiscsillag!

Mi nem marakodunk csak egy kicsit nosztalgiázunk!:) Szóval nyugodtan érezzétek jól magatokat, ez a kis útálat belefér a dologba, nem szerethetünk mindenkit!:))

Didi

kiscsillag Creative Commons License 1999.01.21 0 0 35
No, jó kis marakodós napot zárunk! (Látnátok, hogy ex-Ragika körül mi megy!) ;)

Jó sokat tanultam a dologból, de még mindig nem bánom, hogy szóba hoztam a dolgot. És ha valaki még (magánháborúzási célzaton kívül, mint pl. Genék) hozzá szeretne szólni, idemásolom a topic sentence-update-omat:

Oké, emberek, akkor megújítom az alaphozzászólást (nemcsak Gen kedvéért). Egy szóval sem mondtam, hogy bárki valaha is bántott volna engem (ahhoz még nem is vagyok itt elég régen). A topic nem valamiféle paranoiás rohamom kicsúcsosodása, sajnálom, hogy olyan sokan ilyen irányban válaszoltatok.
Amiről szót szerettem volna ejteni, az az volt, hogy az új Tasztalosok bizonyos topicokba belépve bizonyos szintű klikkesítő megjegyzésekkel találkoznak, ami nem esik jól nekik. Arra szerettem volna kérni azokat az embereket, akik visszakívánják a "régi szép időket", hogy mondják meg, hogy ilyen bővített formában is elfogadják-e a csevejt.
Semmiféle személyes bántalom nem szólt belőlem, valakinek viszont ezt a témát is fel kellett vetni, mert újak rendszeresen érkeznek.
Aki pedig referenciát szeretne erre vonatkozólag, nézzen bele a "Mér lett szar a 'nettó fórum" c. topicba, és olvasson bele alaposan.

Off
Külön köszönet pudlinak!

Zizi Creative Commons License 1999.01.21 0 0 34
kiscsillag kedves !
a "zizzenés" nem kopirájt, használd nyugodtan ! (ismét :-) )

pcsikvari Creative Commons License 1999.01.21 0 0 33
Valóban! Az egy gusztustalan, "fajvédő"
kicsit fasisztoid cikk volt.
Tudom, hogy erre "kedves" Gen neked nincs antennád!:)

Így szólt kiscsillag udvarias felvezetése:

"Sziasztok!

Lehetséges, hogy csak a magam nevében szólok (de szerintem minimum
Loráéban is), de azért egy próbálkozást megér.
Arról van szó, hogy mink itten, akik elég frissen zizzentünk fel a Tasztalra,
kicsit meg vagyunk lepve. Fiatalok vagyunk, beszélgetni és új embereket
megismerni vágyunk. Tiszteljük az alapító tagokat és elismerjük
helyzetelőnyüket. Élvezzük a topikok bőségét és sokszínűségét. "

Erre jön GENanyó "kedvesen":

"kiscsillag:
mire vered magad?
ki a ráknak volt bármiféle kifogása ellened és állandó tettestársad ellen?
mondjuk nem kicsit röhögtem amikor Lora kőkemény 14 hozzászólással a
háta mögött csatlakozott az "elegem van ebből az egészből" mozgalomhoz.
azzal, hogy a topicok nagyrészébe benyomod a kesergő figurát valóban
magadra tudod irányítani itt jónéhány ember figyelmét, de tudod
nosztalgikusan megjegyezném, hogy ezt régebben nem visítozással, hanem
értelmes hozzászólásokkal érték el az ide írogatók. "

Nincs Gennek olyan sok értelmes hozzászólása , hogy érdemes lenne nosztalgiáznia főleg vernie magát! Persze ő csak a múltból él.:)

Mindenki Macája Creative Commons License 1999.01.20 0 0 32
Csak a szokásos...
Pollen Creative Commons License 1999.01.20 0 0 31
Ken!

Írj verset erről a két hülyéről, akik itt anyázzák egymást szerte szana!

BarbieBoy Creative Commons License 1999.01.20 0 0 30
Ha valaki bánt csak szójjál, odaverselünk neki egy keményet. Egyébként én is régi hozzászóló vagyok, a klikkes megjegyzések a te klaviatúrádból is elô fognak törni, ha megismerkedel velünk.
kiscsillag Creative Commons License 1999.01.20 0 0 29
BarbieBoy, te vagy az én jobbik énem! (Itt nem siránkozás van egyébként, remélem, most már sikerült ezt tisztáznom):)

Mindenki Macája: Lora nem egyenlő kiscsillaggal, csak hasonló gondolataink vannak. A Lorára való utalásom (bocs, Lora, ha kellemetlenséget okozott neked) szintén indoklást nyer a "Mér lett szar..." topik olvasása után!

Liam Creative Commons License 1999.01.20 0 0 28
Hogy ez a kettő mit összemarakodik.
BarbieBoy Creative Commons License 1999.01.20 0 0 27
Kiscsillagom. Hát mi van itt? Nem írtam neked elég szépeket tegnap?
Gen Creative Commons License 1999.01.20 0 0 26
mondja ezt pcsikvári, aki nem győzött felháborodni egy olyan cikken, ami bántotta mimóza lelkét, pedig csak egy kis színt vitt stílusával a szürke hétköznapokba. Fel sem tűnt, hogy a "penetráns" szó idézőjelben volt és tőled idézet?
Az, hogyha valaki hülye és mindent megtesz mások "szórakozásának" tönkretétele érdekében, valóban fáj, de nem hiszem, hogy pont ez a szürkeség velejárója.
kiscsillag Creative Commons License 1999.01.20 0 0 25
Oké, emberek, akkor megújítom az alaphozzászólást (nemcsak Gen kedvéért). Egy szóval sem mondtam, hogy bárki valaha is bántott volna engem (ahhoz még nem is vagyok itt elég régen). A topic nem valamiféle paranoiás rohamom kicsúcsosodása, sajnálom, hogy olyan sokan ilyen irányban válaszoltatok.
Amiről szót szerettem volna ejteni, az az volt, hogy az új Tasztalosok bizonyos topicokba belépve bizonyos szintű klikkesítő megjegyzésekkel találkoznak, ami nem esik jól nekik. Arra szerettem volna kérni azokat az embereket, akik visszakívánják a "régi szép időket", hogy mondják meg, hogy ilyen bővített formában is elfogadják-e a csevejt.
Semmiféle személyes bántalom nem szólt belőlem, valakinek viszont ezt a témát is fel kellett vetni, mert újak rendszeresen érkeznek.
Aki pedig referenciát szeretne erre vonatkozólag, nézzen bele a "Mér lett szar a 'nettó fórum" c. topicba, és olvasson bele alaposan.

A továbbiakra vonatkozólag pedig csak annyit, hogy ne feltételezzük egymásról a legrosszabbat (esetemben: paranoia, visítozás stb.), mielőtt rákérdeznénk, hogy hogy is értette.

Ja, és zizinek: bocs, nem tudtam, hogy a "zizzenés" copyright. Máshol hallottam!

pcsikvari Creative Commons License 1999.01.20 0 0 24
GENetikus!
A baj az, hogy szürke és jellegtelen vagy és fáj ha mások színesek és esteleg hülyék vagy penetránsak! A szürkeséged a karaktered!
De ne törődj vele!:))


Mindenki Macája Creative Commons License 1999.01.20 0 0 23
kiscsillag =/= Lora ????
Lora Creative Commons License 1999.01.20 0 0 22
Kedves Gen !
Tudod nekem az a kőkemény 14 hozzászólás is fontos volt. Éppen, hogy elkezdesz valamit, ami számodra új, érdekes és még tetszik is (ez jelen esetben a Törzsasztal), aztán egyszercsak nem megy, eltünik. Tudod ez olyan, mintha épp elkezdenél repülni, aztán eltörik a szárnyad és nem tudsz, aztán ez megismétlődik mégegyszer meg mégegyszer. (Kicsit erős a hasonlat de ez jutott eszembe)
Gen Creative Commons License 1999.01.20 0 0 21
"Kívánok sok szerencsét, türelmet, jóindulatot és kedvességet következő hozzászólásaidhoz"
köszönöm, az eddigiekben is megvoltak a fentebb felsorolt tulajdonságok.
elárulnád (mondjuk idézőjelek között, topicmegjelöléssel), hogy ki "bántott" téged, ki akarta korlátozni, hogy ki nyiváníthasson véleményt itt a Törzsasztalban?

pcsikvári "penetráns" hozzászólásával pedig ne törődj!
Ha valahol megjelenik ott rossz a hangulat.
Nem tudom, hogy anno ki kezdte a topicfloodot, ha már színvolnalról esik szó. :(

Zizi Creative Commons License 1999.01.20 0 0 20
kiscsillag !
Én ugyan nem vagyok AA, sem régi (csak a csontjaim), sem semmi, de a zizzenés plagizálása miatt kicsit neheztelek :-))))

zizizzenet

pcsikvari Creative Commons License 1999.01.20 0 0 19
Ne törödj kiscsillag Gennel!
Ő már csak ilyen nyavajás!
Ha valahol megjelenik ott rossz a hangulat.
Ez GENetikus nála!:(

Didid

Gyedmaroz Creative Commons License 1999.01.20 0 0 18
Kiscsillag, ne hallgass Mogorvára! Kilenc hónap (pluszmínusz valamennyi), s ez is megszűnik! Csak az a rohadt nagy baj, hogy igen kevés a szabad kottafej. Ha olvas is az emberfia, s rendelkezik némi önkritikával, kurva nehezen tud olyasmit mondani, amit előtte még kevesen. Számomra ölég tanulságosak a rengeteg négy- öt hozzászólást megért topicok.
kiscsillag Creative Commons License 1999.01.20 0 0 17
Egyre gondolunk vajon?
Mogorva Creative Commons License 1999.01.20 0 0 16
Ja, és még1...

A hülyeség nem feltétlenül kor-függő...

Pollen Creative Commons License 1999.01.20 0 0 15
Valaki itt nagyon Gen_ya.
Mogorva Creative Commons License 1999.01.20 0 0 14
Kiscsillag!

A kor nem érdem, hanem állapot...

kiscsillag Creative Commons License 1999.01.20 0 0 13
Hopp, ez kétszer is átment. Látjátok, mennyire igyekszem?
kiscsillag Creative Commons License 1999.01.20 0 0 12
Hát, kedves Gen, erre nem tudok sok mindent mondani.
Nem szoktam adni a kesergő figurát (hacsak nem a Sértődékenység-topicra gondolsz, amit kíváncsiságból nyitottam), de ha neked ez a benyomásod, hát Istenem.
Kívánok sok szerencsét, türelmet, jóindulatot és kedvességet következő hozzászólásaidhoz, kedves Gen! :)
kiscsillag Creative Commons License 1999.01.20 0 0 11
Hát, kedves Gen, erre nem tudok sok mindent mondani.
Nem szoktam adni a kesergő figurát (hacsak nem a Sértődékenység-topicra gondolsz, amit kíváncsiságból nyitottam, de ha neked ez a benyomásod, hát Istenem.
Kívánok sok szerencsét, türelmet, jóindulatot és kedvességet következő hozzászólásaidhoz, kedves Gen! :)
mekklátja Creative Commons License 1999.01.20 0 0 10
Kiscsillag!

Bár nem fijjatalon de ujjjonnan!
Teljes egyetértésem!

Mekk iritykedésem! Ez itt kifele vételezés!
Én pl. a sört szeretem de még nem kaptam.....

Gen Creative Commons License 1999.01.20 0 0 9
kiscsillag:
mire vered magad?
ki a ráknak volt bármiféle kifogása ellened és állandó tettestársad ellen? mondjuk nem kicsit röhögtem amikor Lora kőkemény 14 hozzászólással a háta mögött csatlakozott az "elegem van ebből az egészből" mozgalomhoz.
azzal, hogy a topicok nagyrészébe benyomod a kesergő figurát valóban magadra tudod irányítani itt jónéhány ember figyelmét, de tudod nosztalgikusan megjegyezném, hogy ezt régebben nem visítozással, hanem értelmes hozzászólásokkal érték el az ide írogatók.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!