Keresés

Részletes keresés

Robzon Creative Commons License 1998.10.10 0 0 44
Herr Pucros!
Pedig az új trend az hogy a férfiak is szoknyát hordanak. Nyugateurópai bulikon -egyenlőre csak alkalmi viseletként- egyre gyakoribb. Eddig a csúcs egy malájszoknyás srác fekete pántos flitteres felsőben, bár ott asszem más gond is volt. Nekem azért nem tetszene, ha prémeslábú kanok villogtatnák a bugyijukat miniben. Akkor inkább a nők, pisztolytáskával, lakkcsizmában, rohamsisakban.
Pucros Mackó Creative Commons License 1998.10.09 0 0 43
Tegyünk különbséget! Az átoperáltatósok a transszexuálisok. Valamelyik nyári Magyar Narancsban volt interjú a dokival, aki itthon ilyeneket csinál, rossz volt végigolvasni, mi miből készül. Megoldják.

Az átöltözők pedig a transzvesztiták. Gyanítom, hogy sokkal gyakoribb a férfiruhát viselő nő, mint a fordítottja. Éppen ezért nem tűnik fel.

És én is szeretem a fiús lányokat. Az olyan emberi, ha valaki nem maszkírozza magát és praktikusan öltözik.
A praktikumról jut eszembe, sajnos szerintem a családom nem engedné, hogy szoknyát hordjak. Pedig nyáron az nem lehet rossz.

fuh Creative Commons License 1998.10.09 0 0 42
Mámorosan imádnám a hordóhasú, büdös zoknijú, söröset büfögő nőket, miután kimostam a sz*rcsíkos boxerjüket. Fuh...

neduddgi Creative Commons License 1998.10.09 0 0 41
Szornyeteg Lajos,
Koszonom, hogy ily melegen respektaltad a topicbeli elso hozzaszolasomat. :))
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.10.09 0 0 40
Szörnyeteg Lajos !

Mindig az a szex !

Nézz körül, mennyi ilyen topic van. Próbálj valami egészen újat kitalálni ! Pl. az alsónadrágok szabásvonalának feljődése, vagy ilyenek ...

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.10.09 0 0 39
Oké... Levettem...

A következő topicom címe: Virtuális sztriptíz.

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.10.09 0 0 38
Szörnyeteg Lajos !

Egy kitétel lemaradt az előző hozzászólásomból :
"Feltéve, ha leveszik magukról az alsónadrágot."
:-)))))

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.10.09 0 0 37
És ezt miért éppen pont egy Bitang férfi mondja???
Azért kösz, megnyugodtam. Az ember lánya úgyis egész nap az agyrágóbogarat, a delfineket, bálnákat és kedves társait hallgatja... De most már legalább azt is tudom, hogy a nők miért NEM mondanak ilyeneket a férfiaknak... (Lásd Bitangom előttem lévő hozzászólását...)

Szörnyeteg

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.10.09 0 0 36
Szörnyeteg Lajos !

Az eredeti kérdésre : mert a Nők normálisabbak.
Ennyi, és nem több.

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.10.09 0 0 34
Na nééé... Az ember lánya nem is gondolná, hogy ez illlyen bonyolult szerkezet... :-))))
eomer Creative Commons License 1998.10.09 0 0 33
Lajosom!

Ha csak az a két kis bőrdarab lenne a varrnivaló! De attól az még nem fog szuperálni... Kell ahhoz valami többlet, valami más ... Kapiskálod?

Pussz
eomer (aki szintén kekec)

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.10.09 0 0 32
Eomerem!

Egy kis kekec:
miért gondolod, hogy bonyolultabb levágni és kilyukasztani, mint odavarrni két kis lógó bőrdarabot? :-))))))))

CooCooFooZoo Creative Commons License 1998.10.09 0 0 31
Szörnyeteg Lajos! Monica zseniális! Köszönöm!

eomer Creative Commons License 1998.10.09 0 0 30
Nem beszélve arról, hogy (átoberálásra gondolok) mindig könnyebb valamit levágni, kifúrni, mint fordítva.
Lakki Creative Commons License 1998.10.09 0 0 29
Most elképzeltem Szörnyetegeset, amint halszálkás szerelésben ott van a filmvásznon, és azt mondja (miután elegánsan kivette a szájából a szivarot) hogy: My name is Szörnyeteg, Szörnyeteg Lajos...:))

Én már láttam egy német terefereműsorban ilyen férfiválett nőket, az egyiknek még a hangja is tisztára mély volt, meg úgy az összhatás, teljesen férfias, és valami műtétről beszéltek. A német adókon éccaka soxor van még most olyan műsor, ahol vannak transznők is.
A transzvesztita férfiak meg azért is látszanak többnek, mint a nőken, mert rengeteg a showműsor, ahol felléphetnek. A revükben, meg efféle helyeken inkább a női produkciók mennek, tehát egyértelműen jobban érvényesülhetnek. Hogy nézne ki egy nőböl lett férfi a színpadon? Meg mit csinálna? Tekergetné magát meg táncolna? Énekelne:? Az már több mint vicces lenne.

Wágner úr Creative Commons License 1998.10.09 0 0 28
Majd szólok itt a kikötőbe' a fiuggnak és akkor adják a kiséretet is :)))
Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.10.09 0 0 27
Tudom, tudom... Meg szivar... :-))

Monica

Robzon Creative Commons License 1998.10.09 0 0 26
Jó lehetsz benne... Kiegészítőként borsalino kalapot, és thomson géppisztolyt javaslok, és mehetsz is egy női gengszter-transzi showba.
Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.10.09 0 0 25
Na jó... Van egy férfias nadrágkosztümöm - igen szeretem, mert kényelmes - egy kicsit olyan gengszteres, halszálkás stílus, és egy csomó férfi kifejezetten gerjed arra a ruhára. De nem azért, mert a férfit látják benne, mert ugye az ember lánya azért nem férfiként hordja...

DE.
Én inkább arra gondoltam, hogy totálisan férfiként viselkedni, és átoperáltatni magunkat. Volt egyszer a HBO-n (Egy taxi hátsó ülésén) egy transzvesztita fiú - mondanom sem kell, hogy gyönyörű volt a kis mocsok - és elmesélte, hogy ő nem vágatja le a fücsökjét, mert azok a srácok, akik átműttették magukat, egy idő után bediliztek. Na most ez egy kicsit HE. Nem gondoljátok?

A kérdés továbbra is az, hogy a nők miért NEM csinálják? (Vagy legalábbis ilyen tömegesen, bár én még nem láttam transzi nőt...)

Lya, és KillerJackie! Nem, egyáltalán nem akarok férfi lenni. Éppen csak hogy végre megtanultam nőként érvényesülni, alkalmazni a női eszközöket... :-)))

Szörnyeteg

Lakki Creative Commons License 1998.10.09 0 0 24
Elnézést az offtopikért.
eMM Creative Commons License 1998.10.09 0 0 23
Még jó hogy a transzvenszita Nők és nem az öltözködés lenne a téma!
A topichoz hozzászolva, a transzvenszttákat az életben gusztustalannak,de filmen
(Madárfészek,Aranyoskám,Rocky Horror Show)
nézhetőnek tartom.
Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 22
Hát tessék. Az ember itt plicitál ex az éj közepébe, 'szt erre kiplicitálják az ablakon...
neduddgi Creative Commons License 1998.10.08 0 0 21
Na ez a lenyeg!!! Plicitalni nem lehet rendesen. A franc aki megeszi... Ki is nyitom az ablakot plicit...
Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 20
Ok, igazad van, 16 hozzászólásból nem lehet jól következtetni, meg explicitálni, majd kiderül valami
Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 19
Abban meg egyetértek, tisztelettel és komolyan, hogy a női deviancia kevésbé előfordulása, vagy megnyilvánulása az eltérő gondolkodásmód miatt van. Más az agyunk, na, ez a helyzet :)
neduddgi Creative Commons License 1998.10.08 0 0 18
Lakki,
Szakadj mar el a netes gondolkodastol. Ez a "milyen sokan" mindossze ot-hat "ferfi". Azert ennel joval tobben gondolkodnak "hagyomanyos" modon. Csak nem firkalnak a netre....
Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 17
neduddgi,
én is eddig azt hittem, hogy a fiúk a női nőket szeretik - általában, viszont nézd meg milyen sokan tetszéstnyilvánítottak itt nő férfiruhában ügyben. Én hozzátettem, hogy "néha", a férfiruhában flangáláshoz, mert azért bízom benne, hogy akinek ez tecc, az sem szeretné a kedvesét örökké boxeralsó-férfizokni-kockásXXLing szerelésben látni.
A közelben tartózkodó egyetlen férfijú meg már alszik, nem tom mekkérdezni.
neduddgi Creative Commons License 1998.10.08 0 0 16
Lakki,
Tisztelettel, de ellentmondok. Normalis fiuk azt szeretik |de nagyon!| ha az asszonyok NOI ruhanemuben maszkalnak. Minel hianyosabb annal jobb. De ne legyen teljesen hianyos.
Lakki Creative Commons License 1998.10.08 0 0 15
Volt régebben többször a TVben egy vicces angol sorozat, a Csengetett milord, és abban is az egyik főszereplőnő - most nem ugrik be a neve - a lányokat szerette, és mindig férfiöltönyökben leledzett. Szerintem csudajól nézett ki benne.
Úgy néz kis a fijúkk szeretik ha a lányok néha férfiruhákban flangálnak, ez talán azért van, mert úgy nagyobb a kontraszt és jobban látszik, hogy ők (mi) NŐK...
neduddgi Creative Commons License 1998.10.08 0 0 14
Lajos,
Gratulalok! Ugy tunik, megint beletrafaltal. Ez a topic nepszeru lesz, hogy a kolto szavaival eljek:
"Dongjak korul, mint hust a legy"

Temahoz: Szerintem azert nem teszik, mert konnyebb levagni valamit, mint odavarrni valamit. Macerasabb. Na komolyan: Annyira mas a ket nem altalaban vett szexualis gondolkodasmoja, hogy valami miatt ez a "deviancia" a noknel nincs az esemenyhorizonton.... Vagy valami ilyesmi.

Lajos, megegyszer gratula!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!