Keresés

Részletes keresés

nahat Creative Commons License 1998.07.13 0 0 24
Ja, a mesét (egy barátom után szabadon) így lehetne interperetálni : az első nődet megb.od, a másodikat borzasztóan szereted és a harmadikat elveszed feleségül :-))))))

nahat

szende Creative Commons License 1998.07.13 0 0 23
Szoknya!
Azt mondod tökéletes.Miben tökéletes? Jó képű? Ezek sokszor önhittek de legalább kezelhertők. Jobban mint azok a tökéletesek akik mindenben tökéletességet kutatnak. Azokkal igazán nehéz kijönni.
Skorpió Creative Commons License 1998.07.13 0 0 22
Ilyeneket nem mond neki - ha lehet - , hogy:
- pasi,
- csävo,
- megfogtam a fiut, stb.

El fog szaladni.



Ferfi Creative Commons License 1998.07.13 0 0 21
Kedves Fehér Tigris!

A történet tetszett, a megjelentetésére való buzdításért a felelősséget vállalom.

Feher Tigris Creative Commons License 1998.07.13 0 0 20
sziasztok,
Ferfira vessetek, ha pedig a tortenet nem tetszik, akkor magatokra:
Volt egyszer egy kiraly. Midon hazasulo korba ert, elment a szomszed kiralyhoz, akinek harom lanya volt. A kiraly igazi lovag volt. Kihirdette: mindegyik lanynak egy hetet udvarol, aztan valaszt.
Az elso ebednel atadta ajandekat a legidosebb lanynak. Ez a lany tokeletes alaku volt, mondhatni bombazo. Viselkedese is felkeltette a kiraly vagyait. Hat meg amikor a vacsorat kettesben fogyasztottak a kiralylany haloszobajaban, aholis a kiralylany attetszo ruhaban jelent meg, es meglehetosen felszabadultan viselkedett. A kiraly ravetette magat.
Egy het mulva maszott ki az agybol. Ugy erezte, a Paradicsomot kell elhagynia ezert a csunya letert. El is dontotte, hogy amint befejezi a maradekot ide fog visszaterni.
Ebednel atadta ajandekat a kozepso lanynak. A lany magas volt, sudar, tulajdonkeppen szep. De ez nem erzeki szepseg volt. Delutan a kiralylany elbeszelgetett a kirallyal, es a kiraly rajott: van itt mas fontos is, mint a testiseg. A kozepso lany ugyanis iszonyuan muvelt, ertelmes es okos volt. Barmirol el lehetett vele beszelgetni. A kiralyt orak alatt lenyugozte a lany.
Egy gond volt csak: a kozepso lany mindig csinos, am nyakig zart ruhakban jart, estenkent egyedul tert nyugovora. A kiraly mindent megprobalt: odaadta nemcsak az utolso lany ajandekat, de meg hozatott is ujakat neki. Szoval teljesen belehabarodott es elhatarozta, hogy ezt a lanyt mindenkeppen meghoditja, es felesegul veszi.
Nos, eljott a harmadik het. A kiraly keritett valahonnan meg egy ajandekot, es atadta a legkisebb lanynak. A legkisebb lany nem volt valami tokeletes alaku, bar csunya sem volt. Mondjuk atlagos. Viszont a kirallyal ugy viselkedett mint az elso lany. Este ismet ketszemelyes vacsora volt, a kiralylany elment zuhanyozni, egyszal torulkozoben jott vissza. Tobb se kellett a kiralynak egy het szunet utan.
Reggel felebredt, a kiralylanyt nem talalta az agyban. No sebaj, majd ebednel. Ebdenel a kiralylany kimentette magat. A kiraly kisse furcsallotta, de majd este. Este sem talalkoztak. A kiraly elgondolkodott: csak nem elrontott valamit? Eddig meg nem volt ra panasz, de hatha megis tortent valami... Es elkezdte uldozi a lanyt, de soha nem sikerult vele talalkozni. A kiralyt elemesztette a ketely: mi baj lehet vele?
Nos eltelt a harom het. Kerdes: kit vett el a kiraly? Valasz: a legkisebbet.
Tanulsag: haromfajta szerelem letezik: az erzeki, a szuzies, es az onmagunk irant erzett szerelem. Mindharom kozul e legutobbi a legerosebb.
(ez valakinek a novellaja. a szerzoi jog az ove)
Ferfi Creative Commons License 1998.07.13 0 0 19
Kedves Fehér Tigris!

Én azért kiváncsi lennék az életed legjobb történetére. Hozzászólásod első mondatával "felcsigáztál", aztán gyakorlati példákkal megspékelve gyakorlatilag ugyanazt szummáztad, amit az előtted szólók (ami egyébként egyáltalán nem baj, csakhát az az első mondat mást sejtetett). Szóval, ha kedved és időd engedi, azért én arra bíztatlak, hogy mégiscsak írd meg "életed legjobb történetét" nekünk.

Feher Tigris Creative Commons License 1998.07.13 0 0 18
sziasztok,
JAJ! eletem legjobb tortenete jonne itt, pont a szerelemrol szolo tanmese, pont idevag, de kb. nagyon hosszu. megprobalom roviden, de igy nagyon rossz lesz:
a szerelem lehet testi. ne szegyelljuk, pont erre teremtett minket, aki. a szerelem lehet szellemi/lelki: megiscsak emberek volnank. valamint a szerelem lehet onmagunk irant erzett is. megiscsak en vagyok a legfontosabb a vilagon.
a harmat kell otvozni. szerintem Szoknya lelki szerelemben van, es ellenall a testinek. kerdem minek, ha a teste vagyik ra? amit leir, aszerint a lelki szerelem OK, es a fiu a testi fele is lepne. az a mod, amit itt alabb irtak, hogy (csokkal) beetetni majd farasztani, az tipikusan a harmadikra valo jatszas. en nem javaslom, ha rajon, az robbanhat.
az en javaslatom: nehany teszthelyzet. pl. allapodj meg vele egy komolyabb moziban, mondd neki, hogy ez a szinesz/rendezo neked fontos, es jo helyre szoljon a jegy. ha ot perc utan csokolozni akar, stb., akkor nem torodik veled, csak a testedre hajt. masik: esti vacsora, majd kilepve az etterembol javasolj egy kis setat (lehet pl. a koruton valamelyik hid fele). ha jon, utkozben viragot vesz, stb. akkor OK, ha nem tetszik neki, ezzel szemben ajanlgatja, hogy menjetek fel hozza, akkor a fenti eset.
egyaltalan: kozold eszrevehetoen, hogy mi az, amit te szeretsz, amit kedvelsz, es figyeld, hogy probal-e a kedvedben jarni. es ez elsosorban ido legyen, ne penz. az idon all vagy bukik, hogy szeret-e. ha idot aldoz rad, akkor szeret. csak testi szerelemert penzt meg aldoz a ferfi (->kurva) de idot mar nem.
nahat Creative Commons License 1998.07.13 0 0 17
Az előttem szólókkal ellentétben az is elképzelhető, hogy a csávó nagyon is igyekszik menekülni a szerelem érzése elől, ha pl. nem bírja az érzelmi kötöttségeket. Az egy macerásabb helyzet.

üdv,
n.

Ferfi Creative Commons License 1998.07.13 0 0 16
Bocs, hogy az előbb kétszer írtam, nem volt szándékoz, csak pont az OK gomb megnyomásával egyidőben szakadt meg a modem kapcsolat és azt hittem, hogy nem ment el, ezért küldtem el újra. Mégegyszer bocs. :-(
Ferfi Creative Commons License 1998.07.13 0 0 15
Kedves Szoknya!

Azt kérdezed, hogy mit érez egy férfi, amikor szerelmes? Hát valószínűleg ugyan azt, amit egy nő ugyanilyen szituációban. Vagyis:

-Ha nincs ott a párja, akkor szenved, hiányzik neki,
-Ha ott van, akkor boldog, "issza" szavait, tekintetét,
-Úgy általában könnyebbnek, könnyedebbnek érzi az életet (persze csak, ha nem reménytelen szerelemről van szó),
-Úgy érzi, mindent megtenne a másikért,
-Úgy érzi, hogy Ők ketten mindenre képesek.
-Stb.

Hogy konkrétan a Te esetedben milyen jelek mutatják, vagy mutathatják, hogy a fiú erősen érdeklődik utánad (de ettől még nem biztos persze, hogy szerelmes)? Például:

-Ha találkoztok, szeméből, arcáról sugárzuk az öröm,
-Napjában többször felhív telefonon és megpróbál órákoin át "csevegni" Veled,
-Ha Te hívod telefonon, soha nem mondja azt, hogy várjál, bocs, de most alkalmatlan az időpont majd később visszahívlak (és nem hív vissza),
-Úgy általában kiemelten odafigyel arra, amit mondasz, képes lenne Téged hallgatni napokon át megszakítás nélkül,
-Ha Veled valami rossz történik, az neki ugyanúgy fáj, mint Neked,
-Ha valami jó történik Veled, akkor Veled együtt örül neki,
-Más nőket nem nagyon vesz észre,
-Másoknak "áradozik" a jó tulajdonságaidról,

És még sorolhatnám. De azt hiszem, hogy ezek alapján is világos, hogy a dolog valószínűleg ugyanúgy működik mindkét nemnél.

Ferfi Creative Commons License 1998.07.13 0 0 14
Kedves Szoknya!

Azt kérdezed, hogy mit érez egy férfi, amikor szerelmes? Hát valószínűleg ugyan azt, amit egy nő ugyanilyen szituációban. Vagyis:

-Ha nincs ott a párja, akkor szenved, hiányzik neki,
-Ha ott van, akkor boldog, "issza" szavait, tekintetét,
-Úgy általában könnyebbnek, könnyedebbnek érzi az életet (persze csak, ha nem reménytelen szerelemről van szó),
-Úgy érzi, mindent megtenne a másikért,
-Úgy érzi, hogy Ők ketten mindenre képesek.
-Stb.

Hogy konkrétan a Te esetedben milyen jelek mutatják, vagy mutathatják, hogy a fiú erősen érdeklődik utánad (de ettől még nem biztos persze, hogy szerelmes)? Például:

-Ha találkoztok, szeméből, arcáról sugárzuk az öröm,
-Napjában többször felhív telefonon és megpróbál órákoin át "csevegni" Veled,
-Ha Te hívod telefonon, soha nem mondja azt, hogy várjál, bocs, de most alkalmatlan az időpont majd később visszahívlak (és nem hív vissza),
-Úgy általában kiemelten odafigyel arra, amit mondasz, képes lenne Téged hallgatni napokon át megszakítás nélkül,
-Ha Veled valami rossz történik, az neki ugyanúgy fáj, mint Neked,
-Ha valami jó történik Veled, akkor Veled együtt örül neki,
-Más nőket nem nagyon vesz észre,
-Másoknak "áradozik" a jó tulajdonságaidról,

És még sorolhatnám. De azt hiszem, hogy ezek alapján is világos, hogy a dolog valószínűleg ugyanúgy működik mindkét nemnél.

DcsabaS Creative Commons License 1998.07.13 0 0 13
Kedves Szoknya!

- A szerelmes férfi mindenkivel szemben nagyon bátor - kivéve az imádott hölgyet.
- A szerelmes férfi mindenkivel szemben nagyon okos - kivéve az imádott hölgyet.
- A szerelmes férfi mindenkivel szemben nagyon magabiztos - kivéve az imádott hölgyet.
- A szerelmes férfi mindenkivel szemben nagyon tettrekész - kivéve az imádott hölgyet.

De ha Te ezt akarod...

A férfiak egyébként azokra a nőkre buknak, akikből egy véletlennek tetsző eset kapcsán izgalmas ízelítőt kaptak, de semmiképp sem azért, mert a nő K-típusú volna, ugyanakkor a nő nem is lehet elutasítóbb a kiszemelt férfival szemben, mint más férfiakkal.

Tehát,
- ha Te nem fekszel le a kiszemelt férfival, miközben másokkal igen - akkor elszúrod;
- ha lefekszel vele (másoktól függetlenül) - akkor is elszúrod;
- ha nem találsz alkalmat arra, hogy magadból ízelítőt adj - akkor is elszúrod;

Tekintve, hogy már valamennyire ismeritek egymást, elég nehéz megbundázni a véletlent (:-(((. Mindenesetre felhozok egy példát, csupán demonstratív jelleggel:

Tegyük fel, hogy adott egy (csinos, okos, kedves és tartózkodó) nő. Ez még sajnos nem biztosítéka a szerelemnek. De történik egyszer, hogy a sötétben arra járó kipécizett férfit hirtelen szerelmes indulattal szájon csókolja. Majd legyen nagy döbbenet, sikongatás és magyarázkodás, miszerint a férfit a sötétben véletlenül összekeverte a vőlegényével. Majd ugyebár egy darabig ebzárlat. A férfiban azonban (ha tetszett az ízelítő) felhorgadnak a vágyak, keresni fogja az alkalmat. Ekkor a nőnek lehetősége van kimutatni, hogy ő egyáltalán nem olyan könnyű kis nőcske... (Ekkor esik a férfi szerelembe.) Az ám, de egyszer csak "zátonyra fut" (úgymond) a nő kapcsolata vőlegényével, ami majd megnyitja az utat a kiszemelt férfi közeledése előtt (:-)))... Természetesen csak baráti alapon (de persze a férfi már javában szerelmes(:-))) )...

Szoknya Creative Commons License 1998.07.12 0 0 12
Kedves Kerenyitomi,

köszi a véleményedet! Tudod, attól félek leginkább, hogy nekem meglehetősen sok olyan fiúbarátom van, akivel remekül megértjük egymást. Ha meggondolom, tetszenek is. Mégsem ébredne föl bennem semmi irántuk, és ha ők kezdeményeznének, bizony nagyon elcsodálkoznék, hogy mit és most éppen miért akarnak... Szóval, egészen pontosan, ettől tartok leginkább, hogy a kedves kiszemeltem engem éppúgy barátkának tart, mint én sokmindenkit, és... szóval mik a férfiúi vonzalom BIZTOS jelei??? Mert a telefon meg a virágok sem okvetlenül, hiszen az eddigi leghosszabb kapcsolatom férfitagja éppenséggel képtelen volt ilyesmi jeleit adni az amúgy nagyon komoly vonzalmának. Mit ÉREZNEK a fiúk belül, amikor szerelmesek???

kerenyitomi Creative Commons License 1998.07.12 0 0 11
én nem tudom, hogy mire vársz! ha már jó barátok vagytok, sok a közös téma, sok a közös élmény, sokat találkoztok, tetszetek egymásnak, akkor abból egy kettore itt a szerelem. de te biztosan azt akarod, hogy "utánna" ne dobjon azonnal. de ha már megy a barátság közöttetek egy jó ideje, akkor nincs mitol félned, vagy van, de ezt sose tudod meg ha nem mész tovább. a szex szerintem a férfi és no kapcsolatának a legfelso foka.
a fiún akkor látni, hogy szerelmes, ha megbolondul, elkezd hevesen udvarolni, igyekszik minél több idot a lánnyal tölteni, virágokkal halmozza el, mindig meghallgatja a lány problémáit stb.
ez az én férfi véleményem.
viszont a tartózkodás is tud segíteni.
de egy ido után a kapcsolat rovására megy.
szerintem ne sokat gondolkozz, hanem bízd magad az érzéseidre.
soxerencsét!!!!!!
és mi lenne, ha a kérdésedet a fiúnak tennéd fel??
Szoknya Creative Commons License 1998.07.12 0 0 10
Kedves Léna,

hát ez az! Honnan tudjam, hogy megfogtam-e? Mert az a számomra nem egzakt jel, hogy kezdeményezett egy-két együtt töltendő éjet (aminek én ellenálltam). Szóval mik azok a fránya jelek, amelyek bizonyítják egy hímember szerelmét?

Szoknya

Léna Creative Commons License 1998.07.12 0 0 9
Kedves Szoknya!

Ha tényleg úgy van, ahogyan leírtad, tehát
tetszettek egymásnak, akkor hol itt a prob-
léma.
Szerintem elég, ha továbbra is önmagadat adod, csak még várni kell kicsit. Esetleg
domborítsd ki azokat a tulajdonságaidat, ami-
vel megfogtad őt.
És még egy "tanács": ne kínáld tálcán magad.

Sok szerencsét!
Üdv:
Léna

Szoknya Creative Commons License 1998.07.12 0 0 8
Kedves hozzámszólók!

Köszönöm a tanácsokat! Az a helyzet, hogy ráadásul az érdeklődésem tárgyával közös a szakmánk, amit mindketten nagyon szeretünk, úgyhogy közös téma, , hullámhossz, miegyéb bőven megvan. Vonzalom is, mert nekem mindenem ott kerek, ahol kell, ő pedig... szóval szerintem tökéletes!!! Ennek ellenére persze nem szeretnék ágyba bújni egyhamar vele, mert tudom jól, hogy egy nő a korai intimitással a kelleténél hamarabb elolcsósíthatja magát. És persze a szerelembe esést nem lehet erőltetni. Azt aztán igazán nem!

Az engem furdaló kíváncsiságot inkább másképpen fogalmazom meg: miről lehet biztosan felismerni egy srácon, hogy kezd szerelembe esni? Miket éreznek ilyenkor a pasik? Tényleg, az érdekel, hogy mi lakik ilyenkor egy férfiember fejében? Mert úgy gondolom, a férfiak és a nők ebben (is) alapvetően különböznek.

Köszönöm a figyelmeteket: Szoknya

Törölt nick Creative Commons License 1998.07.12 0 0 7
Ja, milyen a személyiségetek, jellemetek?
Ez akkor jutott eszembe, amikor Ferfi hozzászólását olvastam. Ugyanis ez is meghatározza a "taktikát".

McAl

Törölt nick Creative Commons License 1998.07.12 0 0 6
Kedves Szoknya,

Hol itt a porbléma? Ha minden klappol, akkor lehet közös programokat szervezni. Nahat barátunknak az ötletei nagyon jók, de érdemes kultúrprogramokat is szervezni. Ez is egy fontos dolog, hiszen lehet az érdeklődési körötök hasonló, de lehet különböző is. Egyik sem rossz, hiszen ha hasonló, akkor könnyű közös programokat találni, ha különbözik, akkor viszont tágul az ismereti körötök, ami szintén közelebb visz egymáshoz.

A jorinlavval viszont óvatosan bánnék. Nem mindegy mikor mondod ki. Mert lehet a pasid klassz, ha rossz az időzítés. Akkor tényleg menekülni fog. Másrészről ne add könnyen magad. A hódítás az igen fontos, hiszen amit könnyen megkapsz az nem olyan "édes" mint a nehezen elérhető.

McAl

Ferfi Creative Commons License 1998.07.12 0 0 5
Kedves Szoknya!

Először is én is köszönöm a gyors reakciót. Szóval arra vagy kíváncsi, hogy mi az, ami a "pasikat úgy igazán megfogja". Hát azt hiszem, hogy ez erősen függ az egyéntől. Nagyon-nagyon sok minden "meg tudja fogi" a pasikat. Pl.:

-Egy kedves mosoly
-Kedves tekintet
-Szép szemek
-Néhány szép és jó szó
-Kerek popsi
-Kerek cici
-és bármi más

Azt írod, hogy tetszetek egymásnak az illetővel és ezt biztosan tudod. Akkor viszont nem nagyon értem a problémád miben létét. Igyekezzetek minél több időt együtt tölteni, -de, ha lehet ezt ne tolakodó módon követeld tőle, hanem derítsd ki, hogy mivel szereti tölteni az idejét és legyél vele- és a szerelem, ha a sok együttlét után is szimpatikusak vagytok egymásnak meg fog jönni magától. Természetesen vannak praktikák, amikkel ezt a folyamatot gyorsítani is lehet, de kérdés, hogy érdemes-e őket alkalmazni? Szerintem nem sok értelme van. Lehet, hogy egy-két praktikával gyorsítani tudod, a folyamatot, de kérdés, hogyha a végén rájön, hogy nem magadat adtad, hanem megjátszás volt a dolog nagy része, akkor mit szól hozzá. Pl.: Ha tegyük fel őt a foci érdekli, ami Téged viszont halálosan untat. Valószínűleg sokkal több időt tudsz vele tölteni és sokkal nagyobb eséllyel "szeret beléd", ha azt színleled, hogy Te is szereted a focit és eljársz vele a meccsekre vagy együtt nézitek a tévében a VB döntőt. De mi lesz akkor, mikor már eleged lesz a sok foci meccsből és elkezdesz azon gondolkodni, hogy van ennél hasznosabb időtöltés is. Nem lesz ez neki csalódás?

Na de rátérve a lényegre, hogy úgy általában mit szeretnek a férfiak. Ugyan azt hiszem, hogy ebben a témában kompetensebbek a nők, de azért néhány biztos tipp:

-A férfiak általában szeretik, ha partnernőjük érezteti velük, hogy "ők az okosabbak". Ezt kimutatni különösen az értelmesebb lányoknak esik nagyon nehezükre.
-Szeretik, ha figyelmesen, áhitattal hallgatják őket beszélgetés közben.
-Szeretik, ha lány, szexi, érzéki, de nem követeli a szexet, nem csimpaszkodik állandóan a nyakukba, nem nyalja-falja őket egyfolytában.


Néhány tanács, amit biztosan nem szeretnek:
-Ha a lány minden szabadidejüket erőszakosan leköti, megszabja nekik, hogy mikor mit tehetnek.
-Ha a lány más fiúkkal kacérkodik (ez legalább is kialakulóban lévő kapcsolatnál igen káros)
-Ha a lány egyfolytában számukra unalmas dolgokról fecseg és őket nem hallgatja meg.
-Ha a lány nem alkalmazkodik hozzájuk,

Ha mindezek után még úgy érzed, hogy érdemes "prktikákat" alkalmazni, hát legyen. De szerintem a legjobb, ha magadat adod, és, ha így nem szeret beléd, hát az az ő baja Neked meg szerencséd.

nahat Creative Commons License 1998.07.12 0 0 4
Jajjajaj, ha netről ismered, menny el vele gyorsan olyan helyre, ahol tutto mobili nincs net, ne is beszéljél erről, stb. A net gyilkolja a romantikát.

Ha férfi lennél, ajánlanám Boris Vian Venyigeszú és Plankton c. művét. Témába vág :)))

Amit mondtam, az viszont télleg komoly, meglátod mennyit segít egy vadkempingezés vagy egy hajókázás a balcsin vagy mittomén, hasonlók.

Amúgy meg mondd meg neki, hogy jor in lav, ez soxor mindent megold. Ha erre sikoltozva elmenekül, akkor tuti nincs esélyed, ha meg marad, akkor buli az állat.

szóval hajrá

nahat

Szoknya Creative Commons License 1998.07.12 0 0 3
Kedves hozzámszólók!

Köszi a gyors reagálást! Néhány konkrétabb infó:
- a netről ismerjük egymást,
- néhányszor már találkoztunk,
- nagyszerűeket beszélgetünk,
- tetszünk egymásnak (én is neki, ezt tudom),
- direkt nem feküdtem le vele, bár lett volna alkalom,
- egyikőnk sem jár senkivel.

Sosem voltak kapcsolatteremtési problémáim, csupán arra volnék kíváncsi, mi minden az, ami a pasikat "úgy igazán" megfogja. Mert ezt eddig mindig csak találgattam. Ilyen ötleteknek örülnék igazán, és cserébe én is (de bizonyára e topicot olvasó hölgytársaim némelyike is), szívesen adnék hasonló ötleteket az efféle problémával küszködő uraknak.

Köszi: Szoknya


Ferfi Creative Commons License 1998.07.12 0 0 2
Kedves Szoknya!
Csodálkozom, hogy nő létedre ez a kérdés megfogalmazódott Benned. Én a magam részéről eddig mindíg úgy tapasztaltam, hogy a nők boszorkányos ügyességgel értenek ahhoz, hogy hogyan kell egy férfi "fejét elcsavarni". Ahhoz, hogy konkrét tanácsot lehessen adni az általad felvetett kérdésben jó lenne tudni, hogy milyen viszonyban vagy a kérdéses személlyel. Szoktatok-e beszélgetni? Barátság van-e köztetek? stb. Persze az sem mellékes, hogy az illető úriembernek van-e éppen partnere, akivel versenyezni készülsz. Ugyan is különböző esetekre különböző taktikák javasolhatók. Jó lenne, ha ezekről a körülményekről kicsit részletesebben írnál, akkor talán hatékonyabban tudnánk tanácsot adni.
ET2000 Creative Commons License 1998.07.12 0 0 1
Nekem ez sose ment a lányok irányába. Utólag persze mindíg áldottam a szerencsémet:)))
Szerintem nem jó megközelítés ez. Ha valaki a párod lesz, az úgyis belédesik egyszer, aki meg nem, azután kár sóvárogni. Nekem eddig ez bevált.

E.T.

ps: most épp nincs barátnöm, hahhaha:)))))

nahat Creative Commons License 1998.07.12 0 0 0
Ne feküggy le vele azonall, érzékeltesd vele, hogy ez nem mindenkinek jár ki, főleg nem ilyen hamar, amúgy meg legyél romantikus vagy mi.

Ja, hogy hogyan lehet eljutni odáig, hogy le akarjon feküdni meg beszélgessen veled meg ilyenek? na ezt nem tom.

nahat

Szoknya Creative Commons License 1998.07.12 0 0 topiknyitó
Kedves érdeklődők,

kérem, segítsetek megfejteni: hogyan kell elintézni, hogy belémessen, akit szeretnék? Én lány vagyok, a jelöltem természetesen fiú. De érdekes lehet a fiúk hasonló problémája is, amire talán a lányok tudhatnak megfejtést.

Köszi!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!