Keresés

Részletes keresés

Jenczi Creative Commons License 2000.03.23 0 0 117
Westel900, ez nem kérdés.
A Pannon gagyi, a Vodafone még még suxabb.
Jozsó Creative Commons License 2000.03.23 0 0 116
Digger!

Úgye csak viccelsz, mikor azt írod, hogy 2000 márciusában te, kiadtál 38+áfát egy 5110-esért?

Előzmény: Digger (113)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.23 0 0 115
Van olyan is, hogy új telefon előfizetés nélkül ennyi meg ennyi, előfizetéssel ehhez képest mínusz 30%. Na és itt jön az, hogy aki már előfizető, az is vehet ezért a 70%-ért telefont új előfizetés nélkül. De ez rajta van a Westel honlapján is.
Előzmény: Harvester (114)
Harvester Creative Commons License 2000.03.23 0 0 114
Digger köszi az infót. Ezt a kedvezményes telefonvásárlást miért nem hirdeti a Westel...?

Előzmény: Digger (113)
Digger Creative Commons License 2000.03.19 0 0 113
Sajnos rosszak az infoid.
A Westel-nél is lehet venni olcsóbban telefont kártya nélkül.
A listaárbol indulnak ki, és attól függően, hogy hány éve vagy előfizető, hogy volt e tartozásod, és hogy mennyi az utolsó 6 havi számlád, adnak árengedményt.
Én nem sokat telefonálok, ugy havi 2-3 ezer forintot, 4 éve vagyok előfizető, tartozásom sosem volt, és egy N5110-est 38+áfáért adtak.

Üdv Digger

Előzmény: Harvester (112)
Harvester Creative Commons License 2000.03.17 0 0 112
Nekem is az fáj a legjobban a Westel900-nál, hogy nem tudom akciós készülékre cserélni a két és fél éves Alcatelemet anélkül, hogy ne kelljen új előfizetést is vennem. A Pannonnál ez az új készülék a régi előfizetéshez dolog nagyon tetszik. Egyszerűen nem fogom fel miért jó nekik, hogy a régi előfizetésem megszűntetem, veszek egy újat, és dühöngök, mert mindenkinek meg kell adnom az új számot. Igazán megmondhatná egy bennfentes, mi ebben a logika.

Egyszer megkérdeztem az ügyfélszolgálatot, és azt mondták, hogy erre nincs mód, de hát van Aranykártyám, azt be lehet számíttatni új telefonra. Ja, csak azt felejtik el mondani, hogy kb. 60-100 perc havi telefonálással kb. 200 év alatt jön össze egy érdemleges kedvezményhez elegendő aranykártya-pontszám.

methods Creative Commons License 2000.03.17 0 0 111
Sziasztok !
A minap olvastam a Pannon akcióját,
amelyben, azt írják, hogy "jelenlegi mobiltelefon-készüléke helyett kedvezményes áron" juthatok hozzá egy új készülékhez, új előfizetés vásárlása nélkül.
Ez eddig OK, de a helyett kifejezés magában foglalja azt is, hogy ha akarom, ez egy csere lenne is lehetne.
Erre a Pannon azt írja, hogy nem foglalkozik használt készülékekkel.
A másik akciója meg az, hogy használt készüléket ad praktikum csomaghoz.
Értitek ezt ?

loggol Creative Commons License 2000.02.26 0 0 110
m
egyszerü Creative Commons License 2000.02.24 0 0 109

lássuk sikerül-e.. .)
Előzmény: VTi (108)
VTi Creative Commons License 2000.02.24 0 0 108
Detonátor Creative Commons License 2000.02.24 0 0 107
Látod, pont erről beszéltem.
Előzmény: Albertus (106)
Albertus Creative Commons License 2000.02.24 0 0 106
Kösz, de ez nem elég konkrét. Mármint a hegytető-völgy meghatározás.

Nálunk itthon (VI. ker. Csengery utca) meg a westelesek rohannak az ablakhoz, ha csörög a telefonjuk; amíg én a Pannonommal akár a fürdőkádból is tudok telefonálni! :-)

Előzmény: Detonátor (105)
Detonátor Creative Commons License 2000.02.24 0 0 105
A legtöbb ember úgy választ szolgáltatót, hogy a családtagoknak ill. a haveroknak milyen van. A munkahelyemen pl. a Pannonosoknak az ablakhoz vagy az ajtóhoz kell menni telefonálni, nekem a Westel a pincében is OK. Szerintem nem az ilyen dolgok a döntők.
Tripletheader Creative Commons License 2000.02.24 0 0 104
Hompedzseken van terkep, de szerintem avval nem leszel okosabb. Altalanossagban a volgyben nem mukodik, a hegyteton igen. ;)
Nalam ez mindig bevalt.

- th

Előzmény: Albertus (103)
Albertus Creative Commons License 2000.02.24 0 0 103
Hi!

Egyik ismerősöm sokat túrázik. Arra kért, hogy szerezzek neki olyan térképet, amin megnézheti, hogy milyen a lefedettsége a Pannonnak és a Westelnek Pest és Nógárd megyében.

Van valakinek ilyen térképe? Vagy tud olyan forrást, ahol hozzá lehet jutni?

Az olyan szöveg, hogy "egész Pest és Nógrád megyében 100%" nem érdekel, mert nem igaz.

Albertus

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.20 0 0 102
A Westel oldalon van egy kalkulátor, ami kiszámolja, hogy mennyi lesz a havi díj, illetve számodra mi lesz a legolcsóbb elofizu.
Az ügyfélszolgálatról pedig annyit, hogy nekem egy használt, független, "zárjegy" nélküli készülékem van, amihez csak a westeles szervízben voltak hajlandóak alkatrészt adni. (a PGSM ilyen készülékrol nem is hallott (8110), vagy titkolták)
Aranytárskártya király! csak csúcsidóben rossz.
Digger Creative Commons License 2000.02.20 0 0 101
Tudtok valamit arról, hogy mire készül a Westel900 március 1-től?
Újfajta díjcsomagokat meg kedvezményeket emlegetnek..

Üdv Digger

benchmark Creative Commons License 2000.01.27 0 0 100
Figyelmezzé szavamra. Írtam egy beszólást a W900 mp alapú számlázás topikba.

Westel: másodperces elszámolás?

Pannóniások, ÓVodások lehet rá nyekeregni.

Másrészt, mielőtt itten benyomásaitokat megosztanátok bárkivel az ócsó-nemócsó revelációkat illetően, vegyetek mán elő tollat, ekcell shitet oszt számojjatok mán egy kicsit!

Előzmény: oz (91)
Domika Creative Commons License 2000.01.10 0 0 99
:)))) ... - A kapcsolat...
Előzmény: chicken (98)
chicken Creative Commons License 2000.01.10 0 0 98
Westel900
A kapcsolat.
Domika Creative Commons License 2000.01.10 0 0 97
Westeles lettem. Azért mert olcsóbb. Aztán, hogy hosszabb távon milyen lesz, még nem tudom. Ja, én előfizetést vettem.
Előzmény: DaRkLoRd (96)
DaRkLoRd Creative Commons License 2000.01.07 0 0 96
Pannon rulez!
Fokent azert mert olcsobb.
Es minden ismerosomnek ez van. ugyhogy adodott, hogy nekem is mi "kell".

Udv

DarkLord

Domika Creative Commons License 2000.01.06 0 0 95
Majd hétfőn megmondom mit választok.
Előzmény: Domika (94)
Domika Creative Commons License 2000.01.06 0 0 94
Igen, de most már gondolhatnának a csak Mo.-on telfonáló ügyfelekre is, és mondjuk a Pannonál is kialakíthatnának egy olyan csomagot, amelyiknek nem 8-ig van a csúcsideje.
Ezért nem tudom még melyik szolgáltatót válasszam jövőhéten...
Előzmény: Vitya (93)
Vitya Creative Commons License 2000.01.06 0 0 93
Szasztok!

Van egy kérdésem: nem lehet-e, hogy a Vodafone előbb-utóbb kihasználja azt az előnyét, hogy világszerte elterjedt szolgáltató, és meglépi azt, hogy amennyiben roamingol a Vodafone előfizető, úgy külföldön (pl. Angliában) is lényegesen kedvezőbb áron használhatja a Vodafone hálózatát?
Ha ez előfordulhat, akkor a sokat utazók lehet, hogy jól járhatnak...

DJ Bone-E Creative Commons License 2000.01.04 0 0 92
Hali for all!

Szvsz a Pannon a nyerő. Egy darabig játszottam a domino nevű játékkal. Azóta Pannon előfizető vagyok és maradok is, hacsak meg nem szűnik!!

Bone-E

oz Creative Commons License 2000.01.04 0 0 91
Bár nekem jobban fekszik a Westel900 (szervusz rulez), de azért ezzel a 30 mp-es számlázassal egy kicsit felhúztak. Nem értem, miért nem lehetett volna rendesen megcsinálni, miért kellett a rövid hívásokra ezt a kvázi kapcsolási díjat bevezetni.
Digger Creative Commons License 2000.01.04 0 0 90
Valóban.

westel rulez

Előzmény: Vitya (89)
Vitya Creative Commons License 2000.01.04 0 0 89
Szasztok!

Figyelemmel az új tarifákra, talán ideje leporolni ezt a topicot.....

Qqberci Creative Commons License 1999.12.11 0 0 88
Nem szeretem a Westelt. Talan csak a neve miatt, mert mar a Westel450-et sem szerettem. Akkor annak meg valos, logikus oka volt, megpedig az, hogy bar mar latszott a GSM technika beindulasa, a Magyar Birodalmi Posta frekvenciagarazdalkodasi eloljaroi ismereteiket, kapcsolataikat es azt a pillanatnyi helyzetet kihasznalva, hogy a Magyar Nephadsereg lemondott egy bizonyos frekvencia- tartomanyrol, aljas anyagi indokbol elkovetve letrehoztak egy senkivel-semmivel nem kompatibilis, de draga, mostanra (es mar alapitasa masodik evere) tulhaladott rendszert, aminek a megszunteteset megint csak mi fogjuk kifizetni.

Egyebkent van egy szolgalati Pannon-om, meg vagyok vele elegedve, eddig a vilag igen sok reszen hasznaltam mar, es soha nem volt vele problemam. Az is igaz viszont, hogy nem vagyok egy igazi telefonvirtuoz, a havi kimeno forgalmam 30-40 perc szokott lenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!