Keresés

Részletes keresés

KundK Creative Commons License 1999.04.27 0 0 169
Bingó!

És az is, aki miatt a LHV karanténba került. :-(

Előzmény: sauron (167)
sári Creative Commons License 1999.04.27 0 0 168
saudron
Na, melyik féreg vagy az LHV topicból?

Előzmény: sauron (167)
sauron Creative Commons License 1999.04.27 0 0 167
KundK!

Ez az a némber, aki az egyik topicban az orális szexet ahhoz hasonlítja, mint amikor egy üvegpalackot dugdosnak le a nő nyakán, a másik topicban meg arról fantáziál, hogy hol a lyukába, hol a szájába dugattyúznak?

Előzmény: KundK (164)


sári Creative Commons License 1999.04.27 0 0 166
P. Johnny
Igazán megmondhatnád a "nődnek".
Aki ilyen taplóval képes leadni magát, azt már nem nagyon lehet megsérteni.

Előzmény: P. Johnny (162)
sauron Creative Commons License 1999.04.27 0 0 165
sári!

Legalább olvasni tanulnál meg...

Előzmény: sári (163)
KundK Creative Commons License 1999.04.27 0 0 164
P. Johnny

Csak, hogy te is tudd.
Fingós=sári=bpeti=Fogadatlan Prókátor már több topicban sikeresen tönkretette a többiek értelmes beszélgetését.Eeddig egyetlen használható megoldásnak a tökéletes ignorálása bizonyult. Értelmes vitára alkalmatlan!

Előzmény: P. Johnny (162)
sári Creative Commons License 1999.04.27 0 0 163
eomer
Ez gyönge eresztés volt. Ennél gorombábbnak kell lenned, hogy itt beillj a teremtés koronái közé.

Előzmény: eomer (160)
P. Johnny Creative Commons License 1999.04.27 0 0 162
Hello,
Igyekeztem vegigolvasni ezt a topicot, de idönket szep nagy lepeseket tettem. Ez a Sari tenyleg ilyen sötet, vagy csak mindenkit palira vesz?
Azon kivül, hogy (bocs a kifejezesert) fikazik mindenkit nem lattam uj hozzaszolast, önnalo velemenyt.
Kicsit szomoru, hogy egy uj temat igy el lehet rontani.

De a temahoz is szolva:
A sex minden parkapcsolatban meghatarozo, aki nem ert ezzel egyet annak javaslom a Dunat dec. masodikan Csepelnel.
Maximalisan megertem cucut.
Azt is tudom, hogy sok problemat meg lehet oldani megbeszelessel, de sokat nem. Egy - egy parnak, föleg hazasparnak sajat maga kell lerendezni a kicsapongasokat, es sajat tapasztalatbol tudom (bar meg sosem valottam be senkinek), nem kell, hogy egy kapcsolat e miatt tönkre menjen.
Reszemröl annyi, hogy egy - egy felrelepes utan (ritkan esik meg) egeszen mas a szex a b. nömmel, erdekesebb, es nem laposodik el.
cucu! nyiss masik topicot, hatha ott egy ideig lehet a temarol is beszelni.
Hali!

sauron Creative Commons License 1999.04.27 0 0 161
Hiába... A bukta az bukta...
Bár eddig sem titkoltam, ki vagyok...
Előzmény: eomer (160)
eomer Creative Commons License 1999.04.27 0 0 160
Dear sári!

Mint már írtam alant, szerencsére nagyon sok normális nő van a világban. Hidd el, Te vagy a cseppet sem üdítő kivétel. Nekem ilyen gondjaim tehát nincsenek.

Viszont Te, úgy látom, szakértő vagy a témában. Legalábbis ezt mutatja, hogy ezen lovagolsz. Hány kutyád múlt már ki azért, mert zárlatos lett a vibrátorod?

Előzmény: sári (159)
sári Creative Commons License 1999.04.27 0 0 159
sauron
Látom, tapasztalatból beszélsz:))

Csak nehogy ráfogd a kisebb kutyákra, hogy prüdek, ha vonyitanak, mikor keféled őket. Ugyanis az azért van, mert fáj nekik.

Én inkább a bernáthegyit ajánlom neked, és a hasonlóknak.

Csak egy tipp: Ha a segge körül leborotválod, és beöntést adsz neki, akkor még le is irhatod a szex rovatba az anális szex alatt a tapasztalataidat.....Vagy nyithatsz külön rovatot ennek.

Előzmény: sauron (156)
Multi Creative Commons License 1999.04.27 0 0 158
Sziasztok!
Ez a topic már rég nem az, mint aminek indult. Kár, hogy hagytátok elrontani.... pedig jól indult és sok hasznos dolgot hallhattunk...
Sajnálom...:((((( - Cucut is, hogy már rég nem az Ő problémája áll a középpontban...
Sziasztok, én búcsúzom.

Multi

cucu Creative Commons License 1999.04.27 0 0 157
Kedves Sári,
ááá, hagyjuk. Te tényleg ilyen vagy?
cucud
sauron Creative Commons License 1999.04.27 0 0 156
sári!

Örülök, hogy végre tudomásul vetted, hozzád képest még egy kutyának is nagyobb erotikus vonzereje van... Szerencsére azért több nagyságrenddel több a normális nő a világban, mint a hozzád hasonló retardált.

Előzmény: sári (155)
sári Creative Commons License 1999.04.27 0 0 155
sauron
:))) Kb igy saccoltalak be.

Előzmény: sauron (153)
sauron Creative Commons License 1999.04.27 0 0 153
Tudod, sáriliba, ha választani kellene közted és egy kutya között, én biz'isten a kutyát választanám. Több természetesség és báj lenne benne, mint benned... De lehet, hogy az IQ- ja is magasabb lenne...
Előzmény: sári (152)
sári Creative Commons License 1999.04.27 0 0 152
Istenbizony megértek egy tanulmányt!
Ennyi szellemi fogyatékost már rég láttam egy rakáson.

Nem vagytok más, mint egy csapat gátlásos nagyszájú, aki, hogy haladjon a korral, átesett a ló tulsó oldalára.
Közben ordit rólatok, milyen görcsösek vagytok, és mennyire kaptok rajta, hogy fitogtassátok a modernségeteket.
Ha holnap valaki a Cosmopolitanban azt irja, hogy sikkes kutyákkal közösülni, ti holnap már hálóval fogdossátok a kutyákat, hogy nehogy lemaradjatok valamiről.
Jobb, mintha magatoknak alkotnátok saját véleményt, és tudnátok, mi nektek a jó, és mi nem.

Yv Creative Commons License 1999.04.27 0 0 151
Ha szeretnéd magad, akkor csak yot akarnál magadnak. És a férfiak yok!:)
Amúgy Dumas: 20 éw múlwa című könywecskéjét olwasgatom mostanában. Nem hiszem, hogy ez érdekelne:))
Előzmény: sári (149)
sauron Creative Commons License 1999.04.27 0 0 150
kicsilibus sári!

Tudod, ha valaki felvilágosult, az általában ezzel nem kérkedik. Örül neki és kész. Aki ezzel kérkedik, az csak hírből ismeri a szexuális felvilágosultságot. Mint egy divatot. "Ja, a szomszéd macának van? Akkor nekem is kell!" Te nem nyílt vagy, hanem egyszerűen buta. A rosszabbik fajtából, aki még büszke is erre.

Remélem is, hogy látod, hol van a Törzsasztal átlagos színvonala. Számodra elérhetetlenül magasan, fölötted.

Előzmény: sári (147)
sári Creative Commons License 1999.04.27 0 0 149
Yv
Milyen könyvet olvastál legújabban, ami azt mondaná, hogy én nem szeretem magam?

Miről akarsz példálózni?

Yv Creative Commons License 1999.04.27 0 0 148
Sári: egy kérdés csak. Te hogy állsz saját magaddal? Szereted magad?
Előzmény: sári (147)
sári Creative Commons License 1999.04.27 0 0 147
csokika
....ha egyáltalán az vagy, akinek mondod magad:

Milyen hülyeségeket hordasz te itt össze? Ha mindenki olyan felvilágosult meg nyilt lenne mint én, akkor nem lenne ez az egész hülye vita.
Nem várom el, hogy megértsd, mert látom, kb. hol van a Törzsasztal átlagos szinvonala. (tisztelet a kivételnek.)

Egérke Creative Commons License 1999.04.27 0 0 145
Ordenáré mint mindig. Pedig a disznó egy értelmes állatka. :o)
Előzmény: sári (144)
sári Creative Commons License 1999.04.27 0 0 144
Tisztelt Társulat!

Az, hogy engem leugattatok falkában az nem azt jelenti, hogy nekem nincs igazam. Csak annyit jelent, hogy ti képesek vagytok valakit leugatni falkában.
Sok lúd disznót győz.

cucu
Ha olyan dicső dolog önmagunkon uralkodni, akkor minek neked barátnő, miért nem uralkodsz magadon?

Költői kérdés. Válasz nem kell.

cucu Creative Commons License 1999.04.27 0 0 143
Helo.
Átolvastam a hozzászólásaitokat. Egészen érdekesen alakul.
Endorfin, szerintem nincs a helyzetemben semmi rendhagyó. Elég sokan -férjek- vagyunk így, ilyen helyzetben, csak nem mindenki mer beszélni róla. Meg aztán így, viszonylagos inkognitóban valamivel könnyebb erről az intim kérdésről beszélni.

Gondolkodtam Sári megnyilvánulásain is. Végül is érzi a lényeget, bár nem nehéz, mert ezt is leírtam már: a megoldásról nekem kell döntenem, tehát ha én itt erről írok, akkor az egyes emberekben olyan érzést kelthet, mintha csak dicsekvésből tenném. Én viszont úgy hiszem, ez egy nagyon jó fórum az ilyen "kényes" témák kibeszéléséhez. A célom pedig kettős: (erről is írtam már) egyrészt érdekel a véleményetek, tehát egy szemléletbeli tájékozódáshoz jutok a hozzászólásotok révén, másrészt talán nektek is lesz belőle valami hasznotok a jövőtöket illetően.
Azért nősültem meg, hogy a születendő gyerekeim családi kötelékben nevelődjenek fel. Más indokom nem volt rá, ma sem kell, hogy énrám "mosson, főzzön, takarítson" a feleségem. Egyik említett feladat sem egy nagy durranás! Az ingem gallárját általában át kell vasalnom, ha jót akarok enni elmegyünk a kedvenc vendéglőnkbe, vagy akár főzhetek én is. A mosógépet én is betöltöm cuccal, (meg is tudom javítani, mint bármi mást), teregetni is csak akarni kell, bár eléggé rühelem.
Emellett kicserélem a széldeszkát a házon, ereszt javítok, villanyt szerelek, riasztót szerelek, antennát szerelek. Autót javítok, felvarrom az összes leszakadt gombokat, matekozok a gyerekkel......stb.
Néha azért nem ártana, ha élőben gyakorolhatnám a szexet a feleségemmel és nem a régmúlt kellemes emlékein töprődnék 40 éves fejjel!

De hát ez van akkor, ha eltér két ember szexuális karakterisztikája.
Helo.

A beszólásairól nincs mit mondanom, az olyan amilyen... Én aztán hirtelen haragú vagyok, de nem volna időm ilyesmiket leírni, mert addigra mégegyszer meggondolnám magamat... Különben is ÖNMAGUNKON URALKODNI A LEGNAGYOBB HATALOM!


Endorfin Creative Commons License 1999.04.27 0 0 142
Nos, azt látom, hogy kettő embernek is jelentősen eltérhetnek az igényei,
hát még többnek, itt, a Törzsasztalon, meg a Törzságyon...
A halmozott jelzők felsorolása persze nagyon hasznos, találó irodalmi eszköz
lehet,
pl. leleményes Odüsszeusz, Hókarú Nausziká, Bagolyszemű Pallasz Athéné,stb..
De egy vitafórumon talán érdemesebb ÉRVEKET felhozni, ami ellen ELLENÉRVET...
Egy JELZŐ ellen mit lehet: ELLENJELZŐT ???.....:))
Szerintem amit Sári leirt pl. a férfiakról, az teljesen elfogadható,
ha ugy kezdjuk a mondatot, hogy
VANNAK OLYAN férfiak, akik..... ez oké.
de roppant szomoru lenne, ha
MINDEN férfi........

A Cucu féle eset tényleg rendhagyó, NEM IRIGYLEM érte.
Persze ha a feleségével IS rendszeresen, viharosan, az igen...:))
De hogy lássuk,nem csak egy férfi képes ilyen önző (?) módon kiélni az alantas
Vágyait,..:))

Megtörtént eset:
Egy férfi sulyos beteg, rokkant lett.
Teljesen alkalmatlan a szexre is.
A felesége gondoskodni akart róla, de a saját igényeit is ki akarta elégiteni.
Előzetes megbeszélés után a feleségének a barátja odaköltözött hozzájuk,
és ápolni is segitett a halálos beteg férjet, aki végul meghalt.

Mindenre lehet szabályt találni. Meg kivételt is.....:)))

Endorfin

sauron Creative Commons License 1999.04.27 0 0 141
***off****

Elnézést kérek mindenkitől, aki úgy érzi, hogy nem kellett volna ilyeneket írnom. A probléma az, hogy - egyébként nálam teljesen szokatlan módon - kiakasztott ez a löttyedt s#ggű, hiperfrigid, szexuálisan alulművelt fapi#a. És úgy gondoltam, hogy ennek hangot is adok. Mellesleg nem tanúsítok töredelmes megbánást. Megérdemli.

***on***

cucu problémája annál sokkal komolyabb, hogy a standard feminista lózungokkal elintézhető legyen. De ezt már más nicken megírtam itt.

Egérke Creative Commons License 1999.04.27 0 0 140
Ugye mire képesek egyesek?
Szegény L.A. pedig nem kap választ a kérdésére.
Én zárszóként annyit mondanék neki, örüljön, hogy ilyen felesége van és nem olyan mint az itt levő dúvad.
Előzmény: originalqszi (139)
originalqszi Creative Commons License 1999.04.27 0 0 139
Édeseim amit ti itt műveltek!!!!:(((( és akkor Wágner úr még azt mondja, hogy a 0-ázás veszi el a tasztalosok kedvét a komoly témától:PPPPPPPP és mégegyszer PPPPPPPP pfujjjjjjjjjj
Multi Creative Commons License 1999.04.27 0 0 138
Sziasztok!
Tegnap nem sikerült megtalálnom a topicot, és ma megdöbbenve olvastam, hogy mi lett belőle... :(((((
Ha javasolhatom próbáljuk meg ignorálni az ilyen provokatív személyiségeket.
Sajnos sok új, hasznos tanácsot nem sikerült begyűjtenem azzal kapcsolatban, hogy mi van, ha egy kapcsolaton belül a nő aktívabb. Az elhangzott, hogy megértés és türelem szükségeltetik. Ezt eddig is tudtam, de azért köszönöm Mr. Spocknak (is) a segítséget.
Természetesen biológiai alapjai is vannak a libidónak, de szerintem ez nagyban partnerfüggő is. Sok olyan kapcsolatom volt, ahol sokkal kevésbé voltam aktív, mint a mostani párommal. Egyszerűen bárhol, bármikor képes lennék Vele. (Nem vagyok nimfomán, ne értsetek félre.;))) A baj ott van, hogy Ő pedig sokkal kevésbé aktív, mint én. Sajnos igazat kell adnom Mr. Spocknak (ha jól emlékszem ő említette), hogy manapság sok az agyonhajszolt, stresszelt férfi, akinek így természetesen kisebb a libidója is.:((

Multi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!