Keresés

Részletes keresés

innerimages Creative Commons License 2021.03.23 0 0 29431

Akkor ha ránk hallgat, azt vesz, amit csak akar. :D

 

Esetleg megkérdezhetné azt, akitől vette, hátha van róla infója.

Előzmény: képfaragó (29430)
képfaragó Creative Commons License 2021.03.23 0 0 29430

Mondjuk én sem vagyok bizonyos az állításomban, mert nem látom, mily módon gyújtódik be a keresett cső.

No mindegy, szerencsére nem az én gondom. Valószínűleg én nem vettem volna ilyen szerkezetet, inkább levettem volna sok kisebb vaku teljesítményét a gyorsabb villanás érdekében.

Előzmény: innerimages (29429)
innerimages Creative Commons License 2021.03.23 0 0 29429

Akkor elnézést kérek, mert én ezt nem vettem észre (mobilról voltam).

Előzmény: képfaragó (29428)
képfaragó Creative Commons License 2021.03.23 0 0 29428

Szerintem ezek közül egyik sem jó. Én úgy látom, a kért típusnál a két félcső párhuzamosan van kötve a kisebb ellenállás érdekében. Az általad linkelt típusok pedig a szokásos anód - katód - gyújtóelektróda kivitelűek.

Előzmény: innerimages (29427)
innerimages Creative Commons License 2021.03.23 0 0 29427
Előzmény: JamesHUNter (29426)
JamesHUNter Creative Commons License 2021.03.23 -1 0 29426

Kedves Olvtársak! Utolsó lehetőségként fordulok hozzátok. Van egy Guangbao d 500 vakum és a vakucső megadta magát. Hiába kerestem nem találok olyan oldalt ahol ezt meg lehet rendelni. Ha valaki tud beszerzési forrást kérem azonnal jelezze és előre is köszönöm. Kérdezhetnétek miért kell egy ilyen kínai izé vaku, egyszerű, mert 1/8500 körül villan. 

ToomyPhoto Creative Commons License 2020.12.11 0 0 29425

Sziasztok!
Megvételre keresek Yongnuo YN360  ( fénykardot,rudat,pálcát) ki hogy nevezi... 😁 

Vagy alternatívát.

mail. : toomyphoto@gmail.com

 

innerimages Creative Commons License 2020.11.30 0 0 29424
Előzmény: photograph (29423)
photograph Creative Commons License 2020.11.21 0 0 29423

photograph Creative Commons License 2020.11.21 0 0 29422

Sziasztok!

Szerintetek honnan lehet beszerezni ilyen adaptert/adaptereket, mint a képen láthatók?

hébehóba Creative Commons License 2020.10.24 0 0 29421

Meike 950 i TTL megtekinthető Budapest V.ker Astoriánál

Tel:30 4550494

Előzmény: hébehóba (29420)
hébehóba Creative Commons License 2020.10.17 0 0 29420

Meike 95O 58 kulcsszámmal teljesen új dobozával szütyővel talppal angol nyelvű leírással, van hozzá kitöltetlen jótállási papír, eladó. S1 állásban másik vakuval is kioldható pl a gép vakujával is 128- ig csökkenthető a teljesítménye, TTL-ben -3 +3-mal állítható a teljesítmény. Zoom 18-18O-ig , a gép beállításai megjelennek a vakuban ASA zoom.

A Meike 950 és a Nikon SB 900 a gyártó szerint egyenlő tudással rendelkezik. Az én meglátásom szerint annyi különbséggel, hogy a Meike nem mutatja a vaku hőmérsékletét és az elem állapotát

de ez elhanyagolható külőmbség.

Az ára 24OOO FT

Budapesten az Astoriánál megnézhető, átvehető.

 

Rstudi27 Creative Commons License 2020.10.16 0 0 29419

Fiókürítés! :-)

 

Olympus FL-600R vaku: apró hibával, melyet az árban próbáltam figyelembe venni: a fej mozgását oldó gomb nem működik teljesen, így forgatni nem lehet a fejét, csak billenteni. Ettől eltekintve műszakilag tökéletes, esztétikailag szép állapotban van, apróbb használati nyomokkal. Ismeri az Olympus vezeték nélküli rendszerét, így a váztól távol is tökéletesen használható. Gyári tokja, talpa meg van hozzá. 

Serial: IO6156

Ár: 33 000 Ft

 

Godox TT-600 vaku: manuális vaku tökéletes állapotban, tokjával, talpával. 2db van belőle.

Serial:6JI9I és 6JI9J

Ára: 17 000 Ft/db

 

 

A termékek megtekinthetőek, kipróbálhatóak előzetes egyeztetéssel a III kerületben, a Flórián tér környékén vagy a Nyugatinál. 

 

Elérhetőségeim:

rstudi kukac gmail pont com

hetvenes / 248-23ötvenöt

Garmin111 Creative Commons License 2020.10.12 0 0 29418

Sziasztok!  Segítséget kérek!

Humbright HBC600 vakum kioldó csatlakozója (5 mm jack dugó foglalat) random módon működik, feltételezem érintkező hibás belül! Nem jövök rá hogyan kell biztonságosan megbontani a dobozát, hogy megnézzem mi a gond belül.

Van esetleg tapasztalata / robbantott ábrája valakinek ehhez a típushoz?

Válasz lehet itt is, vagy a emailban is!

Köszönöm!

jövetmenet Creative Commons License 2020.09.29 0 0 29417

Eladó!

Yongnuo YM 622C-TX 1db és YN-622C 4 db  Canon vaku vezérlő,

yongnuo 600 ex rt vaku 2 db

 YM 622 C TX ára :12000 ft

 YN 622 C       ára : 9000ft / db

 Yn 600 EX-RT ára:22000ft/db

posta lehet,a vevő terhére.

Tel:  Tmobil 2044046

Dunaújváros.

[CSD] Creative Commons License 2020.09.09 0 0 29416

18.000

Előzmény: [CSD] (29415)
[CSD] Creative Commons License 2020.09.02 0 0 29415

Újszerű, dobozos Yongnuo YN600 Air LED panel eladó. Nagy méretű, erős, napfény (5500K) színhőmérsékletű, könnyű, vékony, csendes. Lágy, szórt fényt ad, teljesítménye 0 és 99 között szabályozható. 2 db NP-F típusú akkumulátorról, vagy 12V/5A tápegységről (egyik sem tartozék) üzemel. Jár hozzá puha tok és markolat.

 


Ára 20.000 Ft (fix), csere, beszámítás nem érdekel. Budapest XIII.-ben vehető át személyesen, vagy előre utalást követően, a vevő költségére GLS futárral tudom küldeni.

 

csehdaniel@gmail.com

+36302858505

bertapeti Creative Commons License 2020.08.23 0 0 29414

sziasztok

A Godox A1 vaku, vakuvezérlő ami mobilokhoz van, mennyire használható mondjuk egy studió vaku elsütéshez?

iphone 11pro-val?

yogabasek Creative Commons License 2020.06.03 0 0 29412

Szervusztok !

 

Mütermi világitási elfekvő tartalék  eszközeim, amik eladósorba kerültek.

Hivjál ha érdekel, 20 négyharminckettő nullakettő hetvenkettő

 

 

 

 

nemethla Creative Commons License 2020.05.22 0 0 29411

Biztos, hogy nem érdemes

 

Előzmény: Jahno (29410)
Jahno Creative Commons License 2020.04.16 -1 0 29410

Nem biztos, hogy érdemes.

Előzmény: _koko_ (29409)
_koko_ Creative Commons License 2020.04.16 0 0 29409

yongnuo vaku javítással ki foglalkozik? tudtok vkit javasolni? kifolyt az elektrolit az elemből és se kép se hang:(

Moris721 Creative Commons License 2019.12.20 0 0 29408

Mi lehet a probléma, ha a Yongnuo EX500 vaku af segédfénye a Canon 50/1,8 objektívvel, az átnézeti keresőn át nézve, nem középre esik. Konkrétan, a felső egy harmad, kilóg a kereső képéből. Eddig nem figyeltem, vagy nem vettem észre. Most sem jelent problémát,...csak most már figyelem. :) A 24-es objektívvel, csak simán nincs középen, hanem erőteljesen a felső részben foglal helyet.

Jahno Creative Commons License 2019.11.26 -1 1 29407

Godox. Írtuk sokszor, jó cucc, jó a vezérlése, rendszerbe illeszthető, gépen kívül is uygamez, ha később veszel mellé manuális Godoxot vagy stúdiót, akkor azokkal is közreműködik minden mindennel.

Előzmény: visvakond (29406)
visvakond Creative Commons License 2019.11.26 0 0 29406

Sziasztok! Szerintetek melyik a jobb választás ,Meike mk 320 vagy Godox tt 3500.Panasonichoz?Meg is indokolnátok!

hébehóba Creative Commons License 2019.11.19 0 0 29405

A 800-nak a nyelén van a kapcsoló.

Előzmény: Jahno (29404)
Jahno Creative Commons License 2019.11.19 -1 0 29404
A, tulbonyolitottam. Azt hittem a nyelén van, de ennek a dugóján.
Előzmény: hébehóba (29403)
hébehóba Creative Commons License 2019.11.19 -1 0 29403

Ha a 2000w-ra gondolsz az bizony 2000w, de müködik 1db halogénnel is, én nem néztem utána de lehet, hogy van gyengébb belevaló halogén is,124mm a cső hossza, kapcsolos a dugaj. Mivel aluminium házas nem kell ki be kapcsolgatni ne ,hogy megolvadjon a ház.  Mennyire gondolsz?

Előzmény: Jahno (29402)
Jahno Creative Commons License 2019.11.18 -1 0 29402

Ez nem 200 szokott lenni. Ellenben lehet aludozok rá. Kapcsolója milyen?

Előzmény: hébehóba (29401)
hébehóba Creative Commons License 2019.11.18 -1 0 29401

Eladó 2db 2000w-os Balogh halogén lámpa 2db 1000w halogén van benne aluminium házas 10000FT/db, 18000FT együt a kettő

2db 800-as halogén lámpa, aluminium házas 8000FT/db, 14000FT együt a kettő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!