Keresés

Részletes keresés

murmeli Creative Commons License 2005.12.17 0 0 729
9,9 pont !

:-)))))))))))))
ROTFL
Előzmény: Demszkyváros (728)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.17 0 0 728
Képviselő úr a tisztelet (amit ugye a szüleitől tanult) és az árokbetemetés jegyében fityeszezik nyakra-főre? Mert inkább árokbatemetésnek hat, csaxólok ...

Vagy ez csak a szokásos toleráns ajrópéerség a Gizella utcai ordító egerek pártjánál? A jó úri modor! (Miazhogynagyonis!)


Ha lett volna képviselő úrnak gyerekszobája s tanult volna tiszteletet, nem fityeszezne. :( De istenem, végül is megértem én a szülőket is, az istálló mégcsak fontosabb .... ;DP

Ja, és téved a képviselő úr, sajna, én is csak egy "bunkó lakótelepi proli" vagyok, ahoty azt a bőlcs és kiművelt képviselő úr mán megmonnttta. Mink prolik mán télleg csak ijenek vagyunk no, úgyhoty megyek is mer kihül a virslim meg megmelexik a jó kis kőbányai söröm :(
Előzmény: messelg (716)
murmeli Creative Commons License 2005.12.17 0 0 727

Mè ciki nekije a képviselöség osz beég ??

jobb a ficknik :-)
mm
Előzmény: Demszkyváros (726)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.17 0 0 726
9 hozzászólásos fikanikk mivoltodhoz képest jól lököd a pannonbetyáros-borsosalmás típusú terelős dumát, - szerintem - képviselő úr ... ;]
Előzmény: Törölt nick (720)
murmeli Creative Commons License 2005.12.17 0 0 725
Chip.
Nem kéne mà valami XI keri sörpuccsot organèjozni. (Rolling Bartok)
mer ez déli is dumàl csak oszt szomjún hullunk el a tavaszi íngyè serig !!!
Előzmény: Törölt nick (724)
murmeli Creative Commons License 2005.12.17 0 0 723

Na pógàrtàrs ittenst tèvecc te nagyot...

Sennkin nem verek én le semmit. /tudod ez az ejuban nem ill/
A leg dzsuvàssab céghö mész csicsergni ott is löknek eléd egy swarcot !!

Ne félj mint làtod túléltem !!! és fogom a következöt is DE biztos, hogy màsik pàrtnak leszek a delegàltja /ha elfogadnak/.

A képviselöim meg akiket odaküdtünk DOLGOZZANAK értünk !!
Érted ugyi v tévedek, MI a dóga ????
A fönökeim tiszteltem mindég DE nem félek tölük mert beosztot_rabszóga nélkül NINCS fönök !! (képviselö SINCS !!! pl Gazsi)
mm
Előzmény: Törölt nick (721)
murmeli Creative Commons License 2005.12.17 0 0 722
Érdemileg ???

"széltojás v mi"
??
Előzmény: Törölt nick (720)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 721

"Szàmolo biztosnak pedig jövök mert azt a köz-ért teszem 1/2 6 - 22 h ig /még egy csésze kàvé se jàr érte - nagy a szegénység !!!/"

 

Tiszteletdíjat és ellátást is kapnak a számolóbiztosok!

Ja, hogy téged a pártod delegált? Akkor verd le rajtuk! (Ha már a köz-ért teszed.)

Előzmény: murmeli (719)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 720
Okostojás! Legalább a nevet tudnád megjegyezni! Gáspár, Gazsi...
Előzmény: Demszkyváros (718)
murmeli Creative Commons License 2005.12.17 0 0 719
T. Kèpviselö úr.

Ön tèved - èn egy igen büszke XI.ker -i panel "bunkó"_kicsi huszàr vagyok. /(c) Havas_tanàr_úr/

Ami a nèvtelensèget illeti, ha Ön kivànja bàrmikor hajlandó vagyok ezt megszüntetni.

Amit igèrhetek tavasszal pàrtod -1 szavazattal rendelkezik.
Tévedésböl sem fogom mégegyszer sem a te és Lakos neve mellé tenni az X -et. /sekèlyes énem ezt diktàlja !!!! kiélem magam !!!/

Szàmolo biztosnak pedig jövök mert azt a köz-ért teszem 1/2 6 - 22 h ig /még egy csésze kàvé se jàr érte - nagy a szegénység !!!/

üdv. Önt 1 panel_bunkó màr NEM SZDSZ szavazó.

((Az egyetemi tanàrsàgig nem vittem csak informatikus- NSZK.))
Előzmény: messelg (706)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.17 0 0 718
"fityesz"? "fityisz"?

Huhhh! Leestem a székről. Ez király! ROTFL ;)

Üdvözlöm körünkben melleslg, alias(?) pannonbetyár-borsosalmát és teljes nikkbirodalmát! :)ppp
Ugye ismeri a viccet? Mert képviselő úr, drága jó képviselő úr, úgy látszik, kegyed nem vadászni jár ide ... :DDD

Ha elfogad egy tanácsot tőlem, gonosz szélsőjobboldali-orbánjúgendes-minidúcsés-antiszemita-rasszista-kirekesztő-intoleráns fideszmiépjobbiknácitól:
Képviselő úr, pihenjen le. Ez nem az Ön napja. Több beégés nem kell már Önnek.

Ideje lenne észrevennie, hogy rossz oldalon áll, bár lehet, hogy szándékai eredetileg jók. Lásd kereszténység. Nem vitatom el. Csak pártkötődése miatt ezen ügyeinek, véleményének, ezáltal személyének hitelessége a 0-t közelíti. Alulról.
Még van egy éve távozni a pártból. Még mindig nem késő. Bizonyítsa be, hogy tényleg jó ember. A választók nyitottak az ilyesmire és díjazzák, ha egy politikus képes tévedését felismerni, beismerni és irányt váltani. Értünk, emberekért.

Hajrá M. Gábor úr!
Előzmény: messelg (716)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 717

T. messelg!

 

Először is: Szüleidnek igaza volt, viszont ők még nem ismerhették a netikus viselkedés szabályait.

Mindazonáltal ha tényleg igényled a formula betartását, a kedvedért szívesen kivételt teszek.

Másodszor: Azt , hogy ki használta a "panelprolit", és ki adta a másik szájába, idestova három és fél éve vitatják eredménytelenül itt a polidilin, úgyhogy engedelmeddel egyezzünk ki döntetlenben, és a továbbiakban szorítkozzunk a kerület ügyeinek megbeszélésére.

 

Üdvözlettel:

lenndélen

a FityMa-párt elnöke

 

Előzmény: messelg (715)
messelg Creative Commons License 2005.12.17 0 0 716

Tisztelt lenndélen!

Bocsi: nem fityisz, hanem fityesz.

M.G.

messelg Creative Commons License 2005.12.17 0 0 715

Tisztelt lenndélen!

Először is: a szüleim úgy tanítottak, hogy meg kell adni mindenkinek a tiszteletet, tehát tisztelettel megszólítom.

Másodszor is: a fityisz jelentette ki azt, hogy lakótelepi panelprolik szavaztak a maszopra.

Üdvözlettel: Messel Gáspár

Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 714

A 2002-es kampányban hangzott el valami ilyesmi a mostani nagyobbik ellenzéki szervezettől.

 

Már megint elfelejtettem a ferdítést, a francba! :))

Előzmény: Törölt nick (713)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 713

A 2002-es kampányban hangzott el valami ilyesmi a mostani nagyobbik ellenzéki szervezettől.

 

Pontosítsunk.

A 2002-es kampányban adta a mostani ellenzék szájába a "panelproli"-t az akkori ellenzék:)))

Előzmény: messelg (712)
messelg Creative Commons License 2005.12.17 0 0 712

Kedves J.P.Montoya!

Elfelejtettem odaírni, hogy a lakótelepi lakókra vonatkozó megjegyzés nem tőlem származott, én csak idéztem. A 2002-es kampányban hangzott el valami ilyesmi a mostani nagyobbik ellenzéki szervezettől. Természetesen nem teszem magamévá ezt a bunkóságot. Bocsánatot kérek, ha valakit megbántottam.

Rendben van, hogy a fórumon tegeződünk!

Rendben van, hogy kritikát fogalmazunk meg egymással szemben is!

Vitatkozzunk, cikizzük egymást!

Azt azért nem tudom, hogy meddig kellene tolerálnom, hogy a becsületembe gázolnak, mindenféle gerinctelen csúszómászóhoz hasonlítanak, ingyenélőnek tekintenek, persze a névtelenség álarca mögé bújva.

Nekem, mint közszereplést felvállalónak mindent el kellene viselnem?

Néha kifakadok!

 

Kicsit lehiggadva tisztelettel: Messel Gáspár képviselő

Előzmény: messelg (706)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.17 0 0 711
Külön egy printscreen a képviselő úr hozzászólásáról.
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.17 0 0 710
A topik utolsó 200 hozzászólása mentve. Csak ha "véletlenül" eltűnne innen valami. :)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.17 0 0 709
Huh, ezt menten rakom a ballib rasszista kiszólásáit gyűjtó topikba. Kegyetlen jó! :DDDD ROTFL
Előzmény: messelg (706)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 708

Már csak azt nem tudom, hogy fog ebből kijönni, hogy a fidesz panelprolizott? :))

Előzmény: J.P.Montoya (707)
J.P.Montoya Creative Commons License 2005.12.17 0 0 707

"olyan bunkó lakótelepi prolik"

 

Ügyes. 

Előzmény: messelg (706)
messelg Creative Commons License 2005.12.17 0 0 706

Tisztelt murmeli és Demszkyváros!

Nem hiszem el! Ti nem vagytok olyan bunkó lakótelepi prolik. Ti egyetemi tanárok vagytok, akik a névtelenségbe gurkolózva kiélitek a sekélyes éneteket. Ez az én véleményem!

Egyébként Magyarországon minden nagykorú választó és választható (néhány kivétel van). Amennyiben úgy gondoljátok, hogy Ti jobban csinálnátok, választassátok meg magatokat. Rajta!

Én nem szoktam a pártjaimat váltogatni, mint a szaros gatyát. Az SZDSZ magánügynek tekinti az emberek lelki életét.

A most nagyon-nagy keresztény FIDESZ 1993-ban nem szavazta meg az egyházi ingatlanok visszaadását, az SZDSZ megszavazta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, akkor ki változott!

Üdv.: Messel Gáspár szadeszes képviselő

murmeli Creative Commons License 2005.12.16 0 0 705

Jàjjàj mèk is mingyà a bikàkhoz rinyàlni !!!

Szegèny kèpviselöim egytàl lencsèèrt 2 Pengöèrt szakadnak meg /miattam/ . :-)))))))
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.16 0 0 704
Aha. Hát persze. Sőt! Én meg most jöttem a falvédről.
Előzmény: AliceCsodaországban (703)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.16 0 0 703

Jáááj mindig is tuttam, hoyg akik ide beírkálnak jelöltek lehettek akik nem jutottak be... én 4 évig voltam önk. képvisleő, mondhatni véletlenül (hogy hogyan s miként történt már leírtam máshol), de ölég sok dolgom volt hidd el.

 

Kívánom, hogy egyszer válasszanak meg és ismerd meg belülről. Amúgy meg egy ilyen képviselő nagyjából a mindenkori átlagbért kapja, ami 1990-ben választópolgárként 20 fillér volt... ma mondjuk 2 forint.  

Előzmény: Demszkyváros (702)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.16 0 0 702
Akkor mire föl tartjuk? Mégis, mire föl nyalja fel havonta a sok zsetont? Dolgozzon már meg érte egy kicsit! Mert munkának egyelőre a legcsekélyebb jele se tapasztalható. Pedig most a zalcsúti minidúcse, a zorbán nem "bünteti" a fővárost, drága Alice! :)P
Ha meg nem akar képviselősködni, akkor lehet kimennie szépen tavasztól a földekre cukorrépát egyelni, kaszálni, kapálni.
Előzmény: AliceCsodaországban (677)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.16 0 0 701

De igen kaptunk, csak éppen Ujbuda volt a címe, egyszerűen a kerületi lapban publikáltak. Természetesen közpénzen - mint mindent. (MInt most is, ezt csak magyarázatnak szántam,  nem vagyok már bennfentes...)

 

Juhos Kati- igenis Kati - meg 26 éves volt amikor vele politikailag Messel Gazsival együtt - igen per Gazsi - megismertük, egy csodaszép fiatal lány volt, mi voltunk azok, akik tanui voltunk élete első poltikai, szerelmi, családi, életének, sőt az első gyerekével való  terhességének is , és nekem is már csak per Juhoskati marad meg és így beszélek róla.

Előzmény: Demszkyváros (699)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.16 0 0 700
Kell!

Gabi, határolódj el az egyházellenes SZDSZ-től! Itt a nyilvánosság előtt.
De legjobb lenne, ha ki is lépnél a pártból, nagyban növelné mondanivalód hitelét. Ez nem vicc!!!!!
Előzmény: messelg (682)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.16 0 0 699
"de a Juhos Kati idejében is voltak ilyenek,"

1. Nem voltak s nem kaptunk ilyeneket.
2. Mi ez a gyurcsányi stílus? Imre, Kati? Csak úgy? Te Gabi, nem lesz ez így jó ...
Előzmény: messelg (687)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!