Keresés

Részletes keresés

Bandyta Creative Commons License 2000.08.28 0 0 21
Hajjaj...
azt hittem egy ilyen (: elég...
Adder Creative Commons License 2000.08.28 0 0 20
Az isten szerelmere nehogy CoVboy es Hancu a Guruba menjen, hisz hamarosan az lesz az EGYETLEN hazai gamer mag! A Hancu&CoVboy-ATOK a Gurut sem kimelne!!!!
Adder Creative Commons License 2000.08.28 0 0 19
Ugyan szkenneld ma'n be azt az ominozus levrovot, mer' oldalamat furdalja a kiva'ncsisa'g valamint nem fogok e'n kiadni masfe'l rongyot egy poce gurue'rt istenuccse!
Előzmény: Tenshinhan az okos (17)
Bandyta Creative Commons License 2000.08.28 0 0 18
Sőt!
Korr+Törd-Brazil=CoVboy!
Hát hogy nem vettem észre?! Akkor hát itt kell előfizetni,csak a stílusérzékem viszket...(:
Deja vue érzésem van.. nosztalgia. Annó a Cov-ot vagy 6-7 helyen keresgéltem,ha nem a megjelenés napján akartam venni.Ma meg,az információs szupersztráda idején mennyivel egyszerűbb ez!
8-9-23 topicot kell csak végignézni és íme, akár mindent soxorosan is megtudhatok!
(Ki viszi át a matávot a tulsó partra?)
De szép is lenne egy "Hölgyek,Urak,Szesz" fórum alá besöpörni az egészet!
(Na jó,ebből 2 nem stimmel)
Egy alázatos kérdés: az Iwo névben az "i" hosszú,vagy rövid?
Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.08.27 0 0 17
Én a PcGurut is veszem, és a mostani szám Levrovában Brazil helyett egy Mailer Démon nevű egyén írkál. Nagyon hasonlít a stílusa a CoVboyéhoz! Gyanús, nagyon gyanús. Én szinte biztos vagyok benne, hogy ő írta! Bocs, CoV, hogy lebuktattalak, de hát ez van...
Tenshinhan
PUMA Creative Commons License 2000.08.26 0 0 16
Halljátok feleim!

Imáitok meghallgattatott,
Örüljön szivetek, fogatok.
Hogy miért beszélek ily monoton?
A válasz nemes egyszerűséggel: nemtom.
Na de, hogy a lényegre térjek,
Inkább nem pofázok annyit, hisz nem vagyok én V-tech!
Jövő hét péntekre mindenki szabad légyen,
Ugyanis este 8 órától interjú lesz szépen.
Hogy kik lesznek az alanyai arról nem beszélek,
Legyen elég annyi, hogy mindkét csávó a Tóth kocsmában részeg.
Azt hiszem gyermekeim már ki is találtátok,
Bizony CoVboy és Hancu lesznek nálunk az ügyeletes sztárok.

Kicsit komolyabbra fordítva a szót:
Szeretnéd megkérdezni CoVboyt? Vagy Hancut? Akkor már most tedd magad szabaddá szeptember elsejére, este 8 órára (péntek)! Ugyanis ekkor fogja a Gamekapocs (http://kapocs.trefort.net) team vendégül látni őket egy könnyed moderált csevegésre, melyet a Trefort-NET Chat-en (http://chat.trefort.net) bonyolítanak le, a Gamekapocs szobában. Mindenkit várunk szeretettel, na és persze jó sok humorral!

Mike Creative Commons License 2000.08.24 0 0 15
Na vegre megtalaltam:

ELJEN!
mamint O, a fennyessegese tekintetu CoVboy!

Mike

na most mehetek az IWO-ba ennyi rajongast ellensullyozando

ripper Creative Commons License 2000.08.24 0 0 14
Én egy eredeti amerikánise US NAVY bombádzzó dzsekit vennék, lehetoleg a fél ujja legyen leszakadva. Vagy egy C64PCVC1541-II+floppyt.
Vagy ha egyik sem, akkor legalább egy tál tökös-mákost!

"Jó napot mindenkibe!"

Worm Creative Commons License 2000.08.24 0 0 13
Mestr !
Kérem a csekket !
Előfiz.No.2
Bandyta Creative Commons License 2000.08.23 0 0 12
Drága sztrovacsek barátaim,Hancu meg a többiek!
Hát már senkiben nincs meg a régi tűz,senki sem szán minket,nyomorult és kiéhezett CoV hivőket???
Követeljük a CoV újraindítását!Követeljük a megszokott papírminőséget,színesnyomást és betűsűrűséget!
Fijjugg!!
Adjunk a legendák alakjainak ötleteket az úJCoV
megjelentetéséhez:
az első szám tartalmából:
Intro: a Mester elmondja,miért is indul újra a lap,egyben megmagyarázza a késés okát (a nyomda sördöge,stb)valamint hogy miért kellett árat emelni és ez miért jó nekünk.Kitérhetne arra,lesz-e cd,poszter,szőlő,lágy kenyér.(lesz még)
Végül bejelentené a főszerkesztőváltást és a lap megszűnését.(Előfizetői csekk 34 oldal használati utasítással mellékelve.)
Játékleírások: Hancu beszámol a legújabb magyar fejlesztésekről: Ulti 3D,kicsit bugos még,pld a piros alsó nem a Kuoni pásztor,hanem Lang Györgyi
(magyar hangja Lang József),durchmarsnál,ha felsővel ütünk lefagy,és nem fut,csak tartánon.
Tücsök-bogár:Dada élete,1.rész: ÉN és az irc,egyelőre szingalézül,de a lett verzió hamarosan fenn lesz a neten.
és...tadadadamm!!! (állva és könnyekkel szememben folytatom)
A POSTA...itt már nem merek tippeket adni,csak kérem,esdek: legyen benne Hancu,sótész Gögy,Jahny
és a baseballütők,Zalalövő,Gettó-freskók és Adlib hangkártya tanfolyam meg pár scroll rutin.(soha nem értettem mi az, de most megigérem,menni fog.)

Mester!
Kérem a csekket!
Előfiz.No.1.

Pivo Creative Commons License 2000.08.23 0 0 11
Hozza már fel valaki Hancu topicját, mert megeszi a sárga irigység, és amikor legközelebb összefutok vele a Tóthban, megint belejti a kontaktlencséjét a sörömbe, és órákig kotorászik utána!

C

Thas Creative Commons License 2000.08.23 0 0 10
Én is csak a CoVboy miatt vettem az 576-ot.
Hancu: rá tudnád venni a mestert hogy meglátogassa a topicot?

Üdv.: Thas

Liquid_FX Creative Commons License 2000.08.23 0 0 9
Gundark kistárs! :)

Nem vicceletem. :)

Kovboj rulez forevör, yikes és miegymás. Vesszen a gonosz ellen. Éljen a Tehenész.

Csak a másik topikban elvárt viselkedést nyújtom, had legyen igaza mindenkinek.

üdv: likvid, mégmindigkovbojimádó.

Előzmény: Gundark (7)
Hancu Creative Commons License 2000.08.23 0 0 8
Well, attól tartok, ha most itt nekiállnék CoVboy emailcímeket, ICQ, meg telefonszámokat osztogatni, nevezett illető kissé morcos lenne, és nem átallaná alsó végtagját néhányszor gyors mozdulattal az alfelemhez érinteni... a legbiztosabb, ha bejelentkezel a War II nevű online gaméba, ahol Lákusz bátyó általában a nap 24 órájából usque 23-at online tartózkodik. Nézzetek körül a top playerek környékén és hamar megtaláljátok (ja, ajánlott nem szövetséges tábornokként kezdeményezni a dialógot, mert megeshet, hogy a "szija kovboj" megszólítás még el sem hangzik, de a túloldalról már megindul negyvenezer Tigris tank :))) )

Őtehénsége terveiről így fogadatlan szóvivőként csupán annyit árulhatok el, hogy tervei között kiemelten szerepel kifizetni a Tóth kocsmában hagyott néminemű tartozásait :)))

Előzmény: Worm (6)
Gundark Creative Commons License 2000.08.23 0 0 7
Liquid_FX kistárs! Nem kellene ezzel viccelned. Tudod a "másik oldal" odaát az 576 topicban ezen fog rágódni, hogy mennyire el vagyunk borulva. :)Mert Ők komoly emberek , önálló véleménnyel (abszolút objektiv) nem olyan széllel bélelt öregek mint mi. Ugyhogy komolyság. :)
Worm Creative Commons License 2000.08.23 0 0 6
Hancu !

Valahogy csempészd már be ide nekünk közokulásra a mester elérhetőségét , csakhogy felvehessük vele a kontaktot. Esetleg némi bennfentes információmorzsával is szolgálhatnád a CoVboy hívőket Őtehénsége terveiről.

Egyébként a sok koszos és laphű 576 rajongónak üzenem hogy csak CoVboy miatt vettem a lapjukat.

Liquid_FX Creative Commons License 2000.08.23 0 0 5
Hali!

Most, hogy az 576 topikba már nem teheti be ugy fehérember a lábát, hogy ne vádolnák meg SzJVC/576 ellenes összesküvéssel, és akutt Covboy imádattal, úgy döntöttem, ide írok, és töredelmessenn megvallok mindent:
IGEN!!! Imádom a Covboyt! Az 576ot is csak miatta vásároltam. Nem egyet, nem kettőt, hanem három példányt havonta. Egyet olvasni, egyet a szobám sarkában kialakított Covboy oltárra( rajta: a Mester képe, színarannyal futtatva, összes cikkeinek kézzel lemásolt példánya, valamint nagyszámú vodkás és sörösüveg- holdteltekor feketekakast is szoktam volt áldozni az Ő nagyobb dicsőségére). A harmadikkal pedig sötét éjszakákon át ólálkodtam az utcán, és nyugdíjasokat, valamint terhesanyákat kényszerítettem az FF8 leírás kívűlröl való felmondására.
Amikor hírül vettem, hogy elhagyta az 576-ot, csak azért nem vágtam fel rögtön az ereimet, mert indexes kistársaimmal :) egyetemben terveztem rituális öngyilkosságot elkövetni.
Most pedig gonosz bosszút forralok az uj szerkesztőség ellen. Amikor megláttam őket a stábfotón rögtön az az istentelen dolog jutott az eszembe, hogy milyen szép sorban állnak ott a téglafalnál...
Nem tudom már kontrolállni az indulataimat, valami megszakadt bennem, süllyedek...
Ahogy tanult kollégám, Stanley Ipkiss mondta volt a Maszk cimű örökbecsűben:

SOMEBODY STOP ME !!!

:))))))))))))))))

üdv: liquid, kovbojajnározó.

ToAd Creative Commons License 2000.08.23 0 0 4
HI!
Covboy volt a legkirályabb!! Jó beköpései voltak, mindig humoros, sör tehén és nő központuak.
A Cov sokkal, de sokkal jobb újság volt mint a mostaniak (Gamestar, Guru, stb), humorban is, rajzokban is, és tartalomban is. Igen, ha egy játékról leírást csináltak az használható volt. Rendesen kivesézték a progikat! Nem volt ritka a több újságon át menő leírások tömkelege, gondolok itt olyanokra mint az Ultima sorozat, az elfelejtehetetlen Elite leírás (vagy 10 újságban volt leírás), stb...
Azok voltak ám a szép idők!!!
Még mindig szívesebben lapozgatom a régi Covokat mint a mostani újságokat!
ripper Creative Commons License 2000.08.23 0 0 3
Oh, igen, azok a régi szép idok... Azt hiszem, azokat visszahozni nem lehet. Sajnos. (Hehh, Getto mester idióta rajzai felülmúlhatatlanok)

Bandyta: Azért volt nullázás: vajon mi volt Hancu
(AZ a Hancu?) 9. karaktere? (ha a space-t nem számoljuk) :))

Thas Creative Commons License 2000.08.22 0 0 2
Bandyta: fel kellene támasztani a CoV-ot! Milyen szép is lenne!
Bandyta Creative Commons License 2000.08.22 0 0 1
Jelen! (Pivo)
...volt egy ilyen ital annó a Cov fénykorában,vagy tévedek megint,mint oly soxor?
Azér rögtön van két gyönyörű dolog eme, a Mesterről szóló (szólandó?)topicban:
no.1: nullázás elmaradt,vagy Hancu kivédte;
no.2: Mr.Greatface még nem vette észre.(no,ki ez?)

ps: valaki mondja meg milyen az élet,
valaki mondja meg miért ilyen,
valaki mondja meg mi az ördögre fizessek most
előőőő??

ps2:ok,a rim egy picinyég sánta,
habár ezt senkise bánta.

Hancu Creative Commons License 2000.08.22 0 0 0
Hát mit sz0lsz Lákusz, ezt is megérted... h0gy alig néhány h0nappal az Iw0, a Dada meg utánam saját t0pik0t kapsz... elsz0rul a t0rk0m a meghat0ttságtól :)))
Gokuball Creative Commons License 2000.08.22 0 0 topiknyitó
No, nesztek topic. Itt lehet OT isteniteni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!