Keresés

Részletes keresés

MarK Creative Commons License 1999.07.23 0 0 464
KuZo: felhívlak.
Andy: így, hogy most már 3-an vannak, nem nagyon tudom elképzelni a zenekart Andy nélkül, vagy, ha mégis úgy adódna, hogy csak Dave és Mart maradna, az már tényleg nagyon csonka DM lenne (bár úgy is fantasztikus dolgok születnének) - de nem hiszem, hogy erre sor kerül.
Szerintem így, 40 felé közelítve is komoly jövője lehet az együttesnek, minden attól függ, hogy ők mennyire lesznek motíváltak egy-egy új anyag megírására. Úgy néz ki (bár ezt igazán soha nem tudhatjuk), Dave 96 nyara óta tényleg nem nyomott semmit, remélem ez így is marad... Ne felejtsük el, hogy a legmélyebb időszakban egyszer még a klinikai halál állapotát is megjárta, onnan hozták vissza. Ezek után, úgy vélem, sokmindenről máshogy gondolkodik az ember, talán emiatt (és Jack, a fia) miatt is döntött a változtatás mellett.
A turnét nagyon okosan szervezték, nem akartak nagy felhajtást és csak annyit vállaltak, amennyi jólesett. Ettől függettlenül én már csak 1 komolyabb, Singleshez hasonló turnéban bízom még valamikor a jövőben.
Szerintem kb. az fog velük történni, mint a 60-as években a Beatlessel. Persze remélem nem olyan lesz a vége, mint 70-ben a B. esetében (feloszlás), vagy a 80-ban történtekre már gondolni sem merek (J.Lennon meggyilkolása). Csak arra gondoltam, hogy a qrva nagy siker-sztárolás-csúcs után már nem koncerteztek soha többet, hanem egyértelműen a stúdiómunkára koncentráltak és ennek köszönhetően még kiadtak néhány - ma már - klasszikusnak számító lemezt. Asszem a DM-ben is benne van még min. 1-2 album, vagy legalábbis remélem, min. ennyit még kiadnak. A fejlődésük valóban töretlen, de pont ők azok, akik mindig valami meglepetéssel rukkolnak ki. Talán valami nagyon vegyes hangulatú Only-Surrender-Insight féle anyogot várhatunk, albumonként 1-1 It's no good-dal fűszerezve? :-) Bár ki tudja, talán nem is érdemes, nem is kell találgatni.
Trend: Örülök, hogy legalább Walakinek tetszett ez is... :-)
KuZo Creative Commons License 1999.07.22 0 0 463
Bocsi az egyenitalért! :o)
Helyesen: egyelőre
KuZo Creative Commons License 1999.07.22 0 0 462
MarK!
Egyenlőre úgy néz ki, hogy le tudok menni a klubba, ha gondolod elviszem a P. Lost CD-t, (lehet, hogy meg is tudom írni!)de miről foglak megismerni??? Vagy meg kéne beszélni egy időpontot ott bent!
VV Creative Commons License 1999.07.22 0 0 461
háááááát...
naszóval: az volt az egyöntetű válasz arra a kérdésre, hogy pótolják-e Alant, hogy nem. Andy nem is lenne hajlandó tovább velük maradni. szerintem nem csak Andy vélekedik így... merthogy nem tették meg... ideiglenes helyettesítés, meg session zenészek, meg hasonlók ( pl studio zenészek ) lehetnek, de szerintem ezen a trióvá fogyatkozott csapaton nem fognak változtatni. nem lenne értelme: gondolj bele: a DM-ot mindíg is Dave-en és Martinon keresztül ítélték meg... ők a DM tükre és képe... ők nem cserélődhetnek le. Andy talán... de ő is ugyanúgy a DM, mint Dave, vagy Martin...
szerintem nem kéne tovább bántani szerencsétlent, csak mert a háttérbe szorult. ki tudja, lehet, hogy a következő albumon már több szerepet fog kapni...
Useless Creative Commons License 1999.07.22 0 0 460
Előkotorásztam egy Alan interjút, amiről már beszéltem korábban. Ez a 98-as Wanted magazinban jelent meg. Nem vagyok benne biztos, hoy mindenkinek megvan, ezért a lgérdekesebb részeket leírom.

"Azt hiszem, az első összetűzéseim Andyvel ezen a turnén kezdődtek(Some great reward). Addi észre sem vettem, hogy alapvető kommunikációs problémák vannak közzöttünk. hiszen én általában a stúdióban dolgoztam, Fletc-nek pedig soha nem volt arrafelé dolga. Hogy Andy mit csinált a Depeche Mode-ban? Gyakorlatilag sermmit. Azon a bizonyos turnén egyszer még az is előfordult, hogy Andy meg én összeverekedtünk. Utána hetekig nem tudtam napirendre térni a dolog felett, aztán beletörődtem. A későbbiekben már nem lepett meg, hogy ezek a verekedések gyakorivá váltak Andy és Martin között, Martin vélt vagy valós alkoholproblémái miatt."

"Dave-vel órákat tudtunk röhögni Martin szerelésein. Persze ő nem értette az egészet, csak nézett és csodálkozott, hogy miért tartja mindenki homokosnak. Beszélhettünk akármit, meg se hallgatta a véleményünket. Martin mindig is önfejű volt."

"Kiléptem, mert már nem akartam közreműködni Martin és Andy popformációjában, mert nem érdekeltek a problémáik, és mert személyes konfliktusok miatt már nem voltam boldog ott és úgy. Nem akarok a DM-mal foglalkozni, mert már nem az életem része. Valamikor életbevágó és fontos ügy volt, de ma már más dolgokat akarok csinálni. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy az együtt töltött 15 év rossz időszak volt. A DM-nak rengeteg felejthetetlen emléket köszönhetek."

"Dave már régóta mélyponton volt, de mindig magába fojtotta a depresszióját, a külvilág csak a jópofa mosolygós fiút ismerte és sokáig fogalmuk sem volt róla, hogy komoly gondjai vannak. Nagyon sajnálom ami Dave-vel történt. Csak jót tudok róla mondani, Dave mindvégig gentleman módjára viselkedett a 15 év alatt."

A személyes véleményem Andyről az, hogy nekem biztosan nem hiányozna úgy mint Alan, ha kilépne. Én Andy nélkül is eltudom képzelni a DM-et. A Devotional turné egyik állomásán Los Angelesben Andy nélkül léptek fel. Andy helyett Darryl Bamonte volt a színpadon, akit a The Cure kapcsán is ismerthetünk. Ezzel azt akarom mondani, hogy én teljes mértékben eltudom azt képzelni, hogy ha Andy kilépne, akkor valaki a helyére állna. Persze tudom, hogy ez soha nem fog megvalósulni. Ha valakinek a Depeche Mode nem érezné a hiányát az Andy lenne. Alan, I miss you so much!!!!!!!!

VV Creative Commons License 1999.07.22 0 0 459
KuZo:szerintem Dave hatalmas akaraterőről tett tanúbizonyságot az utóbbi időben. ha valaki, akkor ő lehet még a legerősebb láncszem is. szerintem Andy gyengébb lelkileg, mint bármelyikük...( most nem bántom, nehogy azt higyjétek! ). egyelőre úgy néz ki, hogy nem fog visszaesni...
jövőjük szerintem pedig még mindig van és létjogosultságuk is! soha nem ismétlik önmagukat és mindig képesek megújulni... bár szerintem egyre kevésbé várhatunk tőlük mondjuk Something to do-szerű, száguldó számokat. és határozottan úgy tűnik, hogy egyre inkább easy listeninggé fog válni a mi jó öreg DM-ünk. persze nem baj...
szóval jazz elemekkel lesz tele, talán... ( ha csak Martinon múlik, akkor biztosan )
szóval, ahogy KuZo mondta, fejlődésük töretlen, és fő az optimizmus... :-))
MarK:én letöltöttem a Trend-et. nekem határozottan tetszett ez is...
talán egy kicsit összetettebb, mint a Shape.
KuZo Creative Commons License 1999.07.22 0 0 458
DM Jövő:
Szerintem a leggyengébb láncszem Dave sajnos. Mint gondolom sejtitek a kábítószer miatt :o(
Sajnos örökbecsű az, hogy aki kábszeres volt (márpedig Ő elég keményen nyomta!) az az is marad. Néhány igen ritka kivételtől eltekintve, de a kivétel erősíti a szabályt!
Tehát amíg figyelnek rá és Ő is figyel magára addig szerintem van annyi bennük, hogy még egy jó ideig éljen a formáció, de ha megint túlterhelik magukat a turnékon akkor nincs sok esély :o(
A Devotional turnét sem bírta volna senki másként. Aki zenélt valaha és lenyomott akár csak 5-6 koncertet is napi gyakorisággal az el tudja képzelni, hogy milyen lehet hónapokon keresztül!
Ilyenkor elkerülhetetlenek a tagok közti viták és a "segédanyagok" használata. Martin például aki nem nem drogozott állítólag szinte minden este részegre itta magát :o(
A DM fejlődése eddig töretlen, reméljük az is marad!!!
Fő az optimizmus :o))
MarK Creative Commons License 1999.07.22 0 0 457
Hali-hó!
W: Teljesen egyetértek veled, pont emiatt (is) tettem fel a kérdést Andy-ről...
trasher75: én szintén le fogom tölteni a számo(ka)t, aztán majd kapsz... :-))))
d.b.: köszi az infót a könyvről, azóta már én is okosodtam ez ügyben, úgy tudom, Angliában 13 font-ért lehet megvenni. Remélem nálunk is lehet majd kapni (képzelem mennyiért...).
cris: Te is gyere a klubba, már 1 hónapja készen vannak a cd-k.
Mi újság a Trend-el? Akadt olyan vállalkozószellemű egyáltalán, aki letöltötte?
Egyébként, ezzel az Andy-témával kapcsolatban felmerült bennem egy újabb kérdés:
Ki hogyan vélekedik a Depeche Mode jövőjéről? Hogyan látjátok, meddig lehet ezt még folytatni, mit gondoltok a DM fejlődéséről?
VV Creative Commons License 1999.07.22 0 0 456
hali!
hát, Andyről én sem tudok sokat, csak a szokásosat: papírmunkák, keveset csinál, stb...
de gondolom, amióta Alan nincs velük, a nyakába szakadt egy csomó minden, zeneileg is... bár szerintem soha nem fogjuk igazán tudni...
amiket Alan mondott, azokat én is olvasgattam itt-ott. de töle inkább ne várjatok semmi jót Andyvel kapcsolatban, hisz nem voltak túl jóban...
Alan is csak annyit mondott, hogy Dave volt az egyetlen, aki végig uriemberként viselkedett, bármilyen korszakában volt életének...
nameg a Q magazinban is lehetett érdekes dolgokat olvasni... az nagyon megdöbbentő interjú velük és nagyon őszinte volt... minden esetre azt hiszem ( ha jól emléxem ), hogy nem csak Alan és Andy közt volt feszültség, meg verekedés... és ne felejtsétek el, hogy Alan mindezt a legnehezebb korszakuk után mondta, ami valószínűleg közrejátszott -bizonyos mértékben- a kilépésében...
mellesleg tényleg nem látszott, hogy halálra dolgozza magát Andy a koncerteken, de valószínűleg megvolt így is a feladata mindenkinek, amit biztosan teljesítettek is mindannyian, jól vagy kevésbé jól... ráadásul, ha Andy feledata pl néhány program elindítása és az effektek kezelése és a stringek játszása volt, akkor meg érthető, hogy volt ideje bohóckodni. és higyjétek el, az sem könnyű feladat... ( vagy rosszul gondolom? )
azt hiszem, főleg mi vagyunk azok ( mármint a rajongók ) akiknek nem lenne szabad bántani őket, vagy lenézni az egyiket, míg a másikat magasztalni, hisz ők voltak négyen, most meg ők hárman a DEPECHE MODE. és azt hiszem, bizonyos szinten mindannyiuk beleadta a legjobb tudását az albumokba. az meg, hogy kinek mennyi tudása van benne, az más kérdés. a lelkesedés mindenesetre biztosan mindenkiben nagyon megvolt és megvan... szóval én inkább nem bírálom egyikőjüket sem. nekem soha nem számított, hogy ki hol merre kivel mit miért hogyan... engem csak a zene érdekelt mindig is. náluk persze más... ők is érdekelnek, de nekem egyformák. ők a DM és ennyi. nem vagyok hajlandó elmarasztalni senkit... sem az egekig magasztalni... :-)
és az, hogy Martinnak fekete az apja, az számít? nekem nem. nem érdekes... nem vagyok fajgyűlölő. és őt sem zavarja. akkor engem méé? viszont, hogy Anton Corbijnnak nem szóltak a klipről, az elgondolkoztató, de ha nem volt szerződése rá ( akárcsak szóbeli ) akkor nem kellett, hogy előre szóljanak, hogy más fogja csinálni. szívük joga más mellett dönteni ( bár én maradtam volna Anton bácsi mellett) , de azt hiszem, a Home klipje nem lett rossz így sem...
cris Creative Commons License 1999.07.21 0 0 455
Hi!

Igen régen jártam erre megint..csak egy élményt szerettem volna megosztnai veletek...

Tegnap az uticélom felé haladva át kellet vágnom egy nagy betonpusztán...otthon elindulva csak lekaptam egy kazettát a polcról,valami vegyes tekkno volt rajta..nem is figyeltem mit hallgatok..baromi meleg volt,szomjas voltam,.komolyan mintha négy napja mennék úgy éreztem magam...

Oda sem figyeltem mit hallgatok..amikor egyszercsak megszólalt a Home..ás akkor mintha hűvösebb lett volna..elkezdett fújni szél..kellemesen..mire végetért célhoz értem,és mosolyogva léptem be a kapun,ahhoz képest hogy vissza akartam fordulni,már a hév-megállóban...:-)
ennyi

hevanájszdéj

sirC

Zephyr Creative Commons License 1999.07.21 0 0 454
Andyról csak annyit, hogy én is úgy tudom, nem sokat tesz hozzá a DM zenéjéhez. Bár elképzelhető, hogy egyfajta belső referens, tehát lehet, hogy meghallgatja a számokat és azt mondja, hogy ez így jó vagy, hogy szerinte nem jó.
MarK, tudomásom szerint egyszer egy koncert után Alan megpofozta Andy-t azért, amit a koncerten művelt -zeneileg.
Egyébként én is kint voltam a '88-as koncerten, valóban nagyon aktív volt Andy, DE a show-ról azért
Dave gondoskodott... De az biztos, hogy Andy piszok jól érezte magát.
Robe Creative Commons License 1999.07.20 0 0 453
Ha kellene kép a Popular-ről vagy a NEO-ról,szólj !
Nem csak koncertképek,hanem beállított fotók is vannak !
KuZo Creative Commons License 1999.07.20 0 0 452
Hali!
Letöltöttem mind a 3at, most elég a gépből megyek aludni. Kritika, vélemény később, többszöri hallgatás után.

depeche babee Creative Commons License 1999.07.20 0 0 451
Jelszó:Steve Malins féle DM könyv
egy pár érdekesség:Martin apja khmmm (hogy is fogalmazzak) fekete
ez benne van a könyvben fehéren, feketén
aztán:a home videójánál még csak fel sem hívták Anton bácsit, hogy kösz, de nem te csinálod a klipet haver. Anton csak a kész klipet látta
Meg hasonlók. Én most megyek nyaralni, addig emésszétek ezt.
Halál komoly amit írtam, Lajos is és mindenki olvasta a könyvben, szóval nem kamuzok.
Ciao
trasher75 Creative Commons License 1999.07.20 0 0 450
akkor itt van:

http://www.izone.hu/~kean/snx/1.mp3 (meg 2.mp3 meg 3.mp3)

ezek régi cuccok, tavaly szeptemberről, azóta egy kicsivel sokkal többet tudunk... mára már alig vállalható, de most OK.

-p

Santino Creative Commons License 1999.07.20 0 0 449
Én is kiváncsi lennék Andy szerepére. bár szerintem képileg -már ami bennem ill. remélem bennünk kialakult- ő a DM (n)egyede.
A testvérem szerint aki kint volt a 88 -as Sportcsarnokbeli koncerten, Andy volt az aki "hergelte" a közönséget és úgymond csinálta a SHOW -t. Asszem kezdek hosszú lenni. BOCSESZ
KuZo Creative Commons License 1999.07.20 0 0 448
Hát persze!
Halljuk! :o)
trasher75 Creative Commons License 1999.07.20 0 0 447
most meg fogsz lepődni.

már leraktam.

kíváncsi vagy az mp3-ra?

-p

MarK Creative Commons License 1999.07.20 0 0 446
Ja persze, Alan még szép, hogy ezt mondja... Mindenki által ismert tény, hogy nem voltak túl jóban... Bizonyos ökölcsapás-váltások is történtek egykor (ha jóltom). Alannek egyébként nyílván sokmindenben igaza van. Ennek ellenére, szerintem túlságosan negatív vélemény alakult ki Andy-ről az évek során. Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy Ti is így látjátok-e?
Egy mondat erejéig visszatérve a Trendre (hogy nagyobb kiváncsiságot ébresszek bennetek :-): Néhány "páciens" szerint a Trend, énakhang szempontjából veri a Shape-et... Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy az Ádám(Shape) hangja erősebb, különösen a magánhangzókat tudja "mélyből" énekelni, a Gábor(Trend) hangja viszont talán tényleg tisztább valamivel. Szerintem.
Egyébként készűlnek a cd-k...
Useless Creative Commons License 1999.07.20 0 0 445
"Hogy mit csinál Andy a DepecheMode-ban? Gyakorlatilag semmit." Ezeket a sorokat egy Alan interjúban olvastam, ha jól emlékszem a Z Magazinban a Reciol megjelenése kapcsán. Alan azt is hozzátette, hogy Andy-t szinte soha nem látta a stúdióban.

No comment.

MarK Creative Commons License 1999.07.20 0 0 444
Hogy válaszoljak a feltett kérdésemre...
Andy számomra egy "unicum", egy különleges karakter a bandán belül.
Nyílván annak idején Alan és Martin kezében volt a "karmesteri pálca", Dave pedig a maga módján egyfajta motorja volt a zenekarnak. De nem hiszem el, hogy zeneileg Andy ne tett volna leagalább valami minimálisat az egészhez. Mindenki azt mondja, hogy ő csupán a pénzügyeket intézi + hogy milyen jól tud tapsolni a szinpadon. Megjegyzem én is Alan párti vagyok, mint sokan mások, de azért ne nézzük Andy-t olyan hülyének. Szerintem Alan kiválását sikeresen vészelte át az együttes, meglehet, ha úgy alakult volna, hogy Andy távozik, talán kissebb megrázkódtatás érte volna a DM-ot. Mindenesetre, ahogy KuZo is említette, nekem nagyon hiányozna az összképből, ha nem lenne. Csak remélni tudom, hogy érdemben is hozzátesz valamit a zenéhez.
Más.
Már korábban félig-meddig szó volt egy bizonyos Trend nevű zenekarról... Előrebocsátom, hogy nem kívánok egy újabb sépféle reklámkampányba kezdeni (a Shape-pel sem ez volt a célom, azonban álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen visszhangja lesz - (több?)pozitív, ill. (kevesebb?)negatív egyaránt), de akit érdekel most letöltheti a Trend, Kétségek c. számát a www.extra.hu/szmark-ról. Mindössze annyit fűznék beharangozónak, hogy csupán ebből a dalból azt lehetne leszűrni, hogy a Trend inkább képviseli a szintipop vonalat, mint a Shape. Ez tulajdonképpen - ha már a Shape-pel való összehasonlításról beszélek - igaz is, de tudni kell, hogy a Trend egyéb hangulatú, stílusú számokat is írt (pl. SOFAD féle hangulat, vagy jungle(!) stílus). Ha még kiváncsiak vagytok egyáltalán, akkor szívesen olvasnám a reakciókat. Ígérem, az érdemi kritikákat (legyen az +, v. -) nem véleményezem... :-)
A fentiekkel kapcsolatban még egy koncetajánlat: júli 24. Siklós, Műv.ház, Jubileumi DM klub, fellépők: Human, Trend
Üdv.
KuZo Creative Commons License 1999.07.20 0 0 443
Mr Fletcher érdekes figura, nem tudom, hogy érdemben mit tesz hozzá a zenéhez, de néha olyan súlyosan tud kinézni mint valami elmebeteg :o). Láthatólag viszont igen jól érzi magát a koncerteken! Végülis, ha nem lenne azért hiányozna az öszképből.
KuZo Creative Commons License 1999.07.20 0 0 442
trasher75!
Nem akarlak nyomasztani, de jobb lett volna kicsit moderáltabban fogalmaznod a kritikádat. Nekem is hasonló véleményem van (lásd 1999-06-28 09:40:06 ), de szerintem akkor legyél ilyen keményen kritikus, ha magad is bármikor jobbat raksz le az asztalra!
Addig pedig...
Bocsi!

Worker: Sajnos félreértettél, nem tudok CD-t írni :o(((. MarKnak mindössze kölcsönadok egy CD-t.

MarK Creative Commons License 1999.07.19 0 0 440
Hali!
Elöször is: én esküszöm, hogy le akartam zárni ezt a Shape dolgot, de engedjetek meg néhány mondatot:
trasher75: köszi a kritikát. Örülök, hogy a zene legalább tetszik :-). Már elhangzott néhányszor, hogy ehhez a verzióhoz nem volt szerencsés a régi, 98-as verzió énekét rátenni, ugyanis a régebbi szám, mind zeneileg, mind hangulatában teljesen más és ez az ének jobban is illik hozzá. Majd a 30.-ai koncert után elmennek stódióba és normálisan fel lesz énekelve az összes új szám (köztük ez a 99-es Gyengéden is). Egyébként az énekesnek szerintem egyáltalán nem kell logopédushoz mennie, összekeveritek ezt a korrepetítor témát azzal, hogy Ádám talán egy kicsit enyhe "orrhangon" énekel, de szerintem ez egyáltalán nem zavaró, legalábbis eddig senkitől sem hallottam ilyen véleményt. Nagyon sok zenekar örülne, ha csak ennyire tudna énekelni az énekesük. Mindemellett persze nyílvánvaló, hogy nem ártana, ha Ádám többet gyakorolna és esetleg tanárnál tovább "képezné" a hangját, mert még szinvonalasabb énekre is képes lenne. Úgy gondolom, hogy van "alap", ahonnan elindulhatna, hiszen a mostani sem rossz. A többit magánban...
A Vertigo egyébként nagyonnagyon érdekelne, tényleg lesz új albumuk? Én sajna nem túlságosan ismerem őket, de egyszer egy Z Magazin-interjú kapcsán felfigyeltem rájuk (kb. 2 éve), azóta vadásztam a zenekarra - mindhiába. Kérlek mesélj valamit, ha tudsz.
d.b.: 1.Azt hiszem nem volt primitív a válaszom. 2.Mint mondottam volt, a kritikád érdemi részével semmi gond sincs, sőt még nagyjából egyet is értettem vele. A "benyalok" dologról elismerted, hogy durva volt, ugyhogy részemről minden O.K., lezártam az ügyet.
Hogy a DM-ről is szó essen:
Zephyr: nyílván nem azért kell lefordítani a szövegeket, hogy egy az egyben beültessük a zenébe. Én sem amiatt fordítgattam, hogy na milyen lenne magyarul. Egyszerűen csak belül kell érteni, magadban - ahogy Te is írtad. Mint ahogy utaltam rá, én a Walking-ban megjelenő madárban sem elsősorban a mondanivalót kerestem, hanem egyszerűen csak ötletesnek találtam. Ezek + hasonló dolgok azok, aminek a hatására egy érzés, egy hangulat, megérinti az embert...
(Egyébként megkaptad a mail-t?)
Más. Korábban utaltál egy mondatodban a "tapsikolós Andy-re". Ezzel kapcsolatban eszembe jutott a kérdés, ki hogyan vélekedik Mr. Fletcher-ről?
Üdv.
trasher75 Creative Commons License 1999.07.19 0 0 439
tehát: SHAPE.

első benyomás: nem rossz. de. és most súlyos anyázások jönnek.

1. miért engedi egy egész jó zenét produkáló csapat, hogy az énekese ilyen kibaszott hamisan és idegesítően affektálva (néha mintha amcsi kiejtése lenne) énekeljen, ezzel a produkció élvezhetőségét igencsak lerontva? könyörgöm, már van olyan directx-plugin, ami kijavítja a hamis éneket. legalább azt használhatnák. tehát az énekesnek: hangképzés, hangképzés, és igen, logopédus, babee nem tévesztette el a szót.

2, zene: jó, de lehetne bele ötletesebb dallamfűzéseket rakni (mint pl. Popular), plusz a hangszerelésben kevesebb copy&paste kellene, aki(k) csinálja(ák), tud(nak) jókat is csinálni, több variációt, ravasz, ún. subtle szintitémát is be lehetne vetni.

egyébként jó. de ezek azért hibák.

ha producer (nem menedzser, producer!) kellene nekik, szóljatok.

-p

Előzmény: VV (437)
Zephyr Creative Commons License 1999.07.19 0 0 438
Gyerekek,

ahogy elnézem mostanában itt nem sok szó esik a Depeche Mode-ról...
Felvetettem kérdéseket, senkinek sincs kedve rá válaszolni?

depeche babee: szinte sejtettem, hogy a következő leveled ez lesz és szerintem Te is tudtad, hogy ha így viselkedsz, akkor a reakció sem marad el. Az tudom javasolni, hogy Te is tűrd a kritikát és tényleg ne szaladj el...

VV Creative Commons License 1999.07.19 0 0 437
hmmm...
depeche babee: jujj... azért ne sértődj meg komolyan, ez itt nem vérremenő dolog...
MarK és Shape illetékesek: rájöttem mi a gond a Gyengéden-el kapcsolatban. sokáig tartott, mert hosszú az idegrencerem. :-) szóval a legnagyobb gond, amitől sokan üresenek vélték találni a számot, az az, hogy nagyon hosszú. lehetne mondjuk 4 perc körüli és semmi gáz nem lenne vele... mondjuk ez csak magánvélemény...
disp_ Creative Commons License 1999.07.19 0 0 436
Ha yolemléxem a www.extra.hu/szmark cimen még mindig fenn van a Shape.
Előzmény: trasher75 (435)
trasher75 Creative Commons License 1999.07.19 0 0 435
na, emberek, mi ez a Shape? sokáig scrolloztam, de eluntam, valaki nem bírna MP3-at felrakni ide:
ftp.izone.hu, anonymous login, az incoming-ba jöhet.

ha valakit érdekel, van dr. beat mp3-am (a teljes lemez), én tömiztem be magnóról. hamarosan jön a vertigo albuma is.

télleg, vertigo. nem tudjátok, mi van velük?

-p

depeche babee Creative Commons License 1999.07.18 0 0 434
Nem futamodtam meg. De nincs kedvem "harcolni". Ez itt nem a street fighter, sem a mortal combat. :)
Elmondtam a véleményem és nem szeretem ha erre csak primitív módon flame a válasz. Ok, a benyalok dolog durva volt, egyébként személyesen Gábornak szólt és ő azt hiszem megszokta ezt a stílust tőlem de mindegy. Ja, és nem igaz, hogy Lajos és Jockey "egyzeneimádók" pont Lajos az, aki a Garbage-ot és a többi nem depeche mode-ot nyomatja. Megsúgom, Jockey a múltkori mozizásra magával cipelte a Garbage lemezeit mert imádja... Szóval nem is tudom ki az egyzeneimádó...
Én pl nyíltan vállaltam a Madonna és Oasis imádatomat, sőt Shape-Gábornak töredelmesen bevallottam az "ájvantitdetvéj" iránti vonzalmamat is. :)
Zephyrkének meg annyit, hogy semmi sértő nem volt abban, hogy mondtam, számomra személyes okokból furcsa a neve, erre nem kellett volna felkapni a vizet.
Szóval nem vagyok gyáva de feleslegesen nem koptatom az ujjam.
Egyébként meg két hétre így is, úgy is megszűnök létezni. Az ok:"nyakig ér a holiday"
Ciao!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!