Keresés

Részletes keresés

dano1972 Creative Commons License 2003.04.11 0 0 797
Povi bácsi!
Voltatok múzeumban? Milyen volt? Lécciiiii mesélj :-)))
Előzmény: Povi_ (792)
zugkraft aargau Creative Commons License 2003.04.10 0 0 796
Azért olvass is néha, ne csak írj :)


Kiss László oldala


Garfield oldala

belga enterprise oldal

Kiss Laci oldalán zx spectrumra megtalálod a nether earth-ot, az enterprise verzió nincs fent, de teljesen ugyanaz.

Előzmény: Arilian (795)
Arilian Creative Commons License 2003.04.10 0 0 795
Sziasztok.
Hol találhatok játékokat az emulátorhoz.
A Nether Earth cim? kellene igazán szeretném bemutatni pár embernek ha valaki ismeri ez egy 3d rts játék ( :) ) de komolyan. robotos.
zugkraft aargau Creative Commons License 2003.04.09 0 0 794
1.) DTM->MOD konverzió mindezidáig nem megoldott. MOD->DTM-hez létezik eszköz, de nagyon macerás (a létező DTM fájlok is így készültek).

2.)DTM-PLAY, MBT-PLAY, ALLPLAY stb. mind csak EXDOS-sal megy. Tehát magnós konfiggal kár próbálkozni.

Előzmény: Povi_ (792)
Povi_ Creative Commons License 2003.04.09 0 0 793
Csákó mindenkinek! Hozzászólás? Nagyon kihalt ez a fórum!
Támadt egy jó ötletem, lemezmeghajtó nélküli barátainknak (köztük magamnak).
Fogom az EXDOS ROM-ot, bepakolom a baloldali cartridge-ba. Ezen ugye ott a :RAMDISK parancs. Ehhez gondolom nem kell a WD1770-es IC. De ha igen, akkor halva született ez az egyész ötlet. Na szóval. A RAMDISK-nek van valami felső határa? Mert ha nincs, csak a memória mérete, akkor nagyon jó, mert lehetne akár majdnem 4MB az E: meghajtón. Ugye?
Manapság meg vannak mindenféle szuper memóriák, amik, kikapcsolás nélkül sem felejtenek. Csak azt kéne az EP-re kötni, és meg van oldva a helyzet. Úgy működne, mint egy lemez. Az elvem meg az, hogy hardvert sokkal könnyebb kifejleszteni, mint hozzá megírni a szoftvert. Az utóbbi meg már létezik. Vagy rosszul gondolom az egészet??!! Én annyira nem értek az EP-hoz. De akár EPROM-okkal is meg lehetne oldani, csak akkor nem lehet "lemezre menteni". Vagy bepakolok a gépbe nemtudoménmilyen memóriát, és akkuról mehetne, amikor a gép ki van kapcsolva. Persze ehhez át kéne írni egy kicsit az EXOS-t, hogy memóriatesztnél ne törölje ki a tartalmukat. Úgyhogy ez problémásabb.
Üdv: Povi

Povi_ Creative Commons License 2003.04.08 0 0 792
Nyitva: szerda-vasárnap, 10-18h, egyébként szept 30-ig.
Cím: Ludovika tér, a volt ELTE mellett.
Én jövő héttől májusig nem nagyon leszek, hétvégék pedig nem jók. Attól még elmehettek nélkülem is. Én csüt-ön megnézem egy haverommal, f4-kor találkozunk a múz. előtt. Ha valaki ráér, csatlakozhat, de írj előtte a fórumon, hogy jössz-e (várjak-e rád). Ha nem tudja valaki hol van, akkor n4 Klinikák, mozgólépcső teteje.
Más.
A .dtm file-okat lehet-e .mod file-vá alakítani, és fordítva?
A DTM-PLAY nálam lefagy. (magnós gép). Lemezmeghajtó nélkül nem megy???!!!
Más.
A HiSoft PASCAL-hoz van valakinek normális leírása? Én ugyanis nem nagyon boldogultam vele, arra rájöttem, hogy sorszámozva, és nagybetűvel kell a prg.listát begépelni.
Üdv: Povi
Előzmény: dano1972 (791)
dano1972 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 791
Támogatás!
Előzmény: Povi_ (790)
Povi_ Creative Commons License 2003.04.04 0 0 790
Üdv mindenkinek!
Ha jól tudom, nem rég nyílt a Természettudományi Múzeumban egy számítógépkiállítás, szeptemberig. Akár ott is lehetne egy klubgyűlést tartani, közben elmeregni a 30 éves csodák között...
eSzeS Creative Commons License 2003.04.03 0 0 789
Üdv Mindenkinek !

Nem mintha magyon fontos lenne, mert l nem fenyegeti ama veszély az EP klubbot hogy bárki meglátogatná, de klubb Húsvéthoz egy hétre hétfőn lesz csak.vagyis majdnem 3 hét múlva...

eSzeS

GÁBOR Creative Commons License 2003.04.03 0 0 788
jah, van egy reakcióidőtök :)
Előzmény: Povi_ (787)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!