Keresés

Részletes keresés

Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2490

LOL, akkor halottat csokolgattam :) Mindegy, en se ertettem mar, neha magamat sem :|

Ha viszont bemered tenni azt a szamot, eskuszom tobbet nem irok ide, aze' az durva :D

 

[coz i dunno u sweety. i might tell ya 1 day. sry :( ]

 

Legyen joejjeled, majd jonappalod :)

Reggel pedig erre kelj:

 

 

szia

Előzmény: Törölt nick (2489)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2489

igazabol azt sem tudtam, hogy eddig mi volt a tema, de most szerintem utalnal, ha a 'dance' vonalat folytatva bedobnam Rick Astley csodalatos mozdulatait. hisz tudod, never gonna give you up !
[ egyebkent Y U NO LET ME SEE YOUR EMAIL ADDRESS ? ? ? ]

Előzmény: Nincstöbbnick (2488)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2488

Ugy latom a video a legjobb medium, a kep nem jott be :)

Sajnos elvesztettem a fonalat elobb, ezert egy egyszeru kovetkezik, reagalva a te frappansodra. Az nagyon jo volt, pont egy olyanra szamitottam, s ime, megkaptam! Koszi! ^^

Segits visszatalalni, vagy dobj fel egy uj temat :)

"Jol tolod" xD

 

Előzmény: Törölt nick (2487)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2487

o, nemar. play with me !

Előzmény: Nincstöbbnick (2485)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2486

nem ugy ertettem en, keremszepen !
ez jo jatek, na ! varj. valami frappansat akarok.

Előzmény: Nincstöbbnick (2485)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2485

Pedig meg csak most jottem bele, talan ez nem az en napom :(

Akkor legyen ez a vegszo :|

 

Előzmény: Törölt nick (2484)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2484

najó, ennek nem látom a végét. : [

Előzmény: Nincstöbbnick (2483)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2483



Előzmény: Törölt nick (2482)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2482

Előzmény: Nincstöbbnick (2481)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2481

Előzmény: Törölt nick (2480)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2480

Előzmény: Nincstöbbnick (2479)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2479
Előzmény: Törölt nick (2477)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2478

Engem is bantottak, talan most emiatt rugkapalok magam korul. Nezd el nekem, kerlek, en nem bantok senkit, soha.

 

Ugy erzem megint sikerult ratapintanom a lenyegre :| Hulye szokas, nem tudom miert csinalom, raadasul direkt. Pedig IRL normalis arcnak mondanak. Neten csak arc. :)

 

Előzmény: Törölt nick (2477)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2477

miért bántsz? : [[

Előzmény: Nincstöbbnick (2476)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2476

Kifejezetten erre a valaszra szamitottam, miss :)

Előzmény: Törölt nick (2475)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2475

nem kifejezetten erre a reakcióra számítottam ám ! ; )

Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2474

Mit szol hozza a Mr.? :D

Előzmény: Törölt nick (2472)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2473

:)

Előzmény: Törölt nick (2472)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2472

továbbra is pajtikat keresek !

apojani Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2471

Kérlek hidd el, hogy fogom a haladás szükségszerűségét. Logikus, ésszerű és gazdasági indok mindenre van, hiszen a géppuskát is emberiességi ok miatt fejlesztette ki Gatling ;-)

De sajnálom, én csak "alulról" -azoknak az embereknek a szemszögéből, akik e-miatt kerültek utcára- tudom nézni ezeket. (Mellesleg egy pénztár min.2 ember mert azért 24-órás munkaidő még egyenlőre nincs nekik;-) )

Előzmény: seci (2470)
seci Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2470

"Amikor kint járva először találkoztam a tesco-ban az önkiszolgálló pénztárral, első blikre tetszett! Ez igen-mondom- ez a technika "csodája" ;-)

De aztán belegondoltam mélyebben és inkább elkedvetlenített:-( Mert evvel a technikával újabb 6-8 ember vesztette el a kenyerét :-( !"

Azert ez nem ilyen egyszeru, sot. A vasasrlo gyorsabban vegez, ezert elegedettebb, tehat maskor is oda megy vasarolni. Az 1-kosaras vasarlasokra altalaban 2 penztar volt (ASDAban nem is volt ilyen, M-ben igen), most meg van 1 felugyelo, aki azt a 6-8 terminalt felugyeli. 

-seci

 

Előzmény: apojani (2465)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2469

jajdecuki ! : ]]]
mindenképpen ki fogom próbálni.
tegnap mentem a 29-es busszal camden felé, és a finsbury parkban futott egy minimnum 198 cm-es fickó, elég kerős testfelépítéssel, mögötte pedig loholt egy kiskutya, aki alig látszott ki a fűből. nagyon vicces volt ám ! : ]

Előzmény: apojani (2468)
apojani Creative Commons License 2011.12.04 0 0 2468

Szia!
Addig is amíg nem találsz és "társaságra" vágysz, a Downhills Park-ban kiváló mókosetető hely van ;-) Ha leülsz egy farönkre és nyugodt mozdulatokkal kínálod nekik a mogyorót, még az öledbe is felmásznak érte :-)

Előzmény: Törölt nick (2467)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2467

szia Mindenki !
néhány hete élek Londonban, tottenham városrészben egészenpontosan. mindenféle barátkozni kívánó hasonszőrűt szívesen megismernék, amennyiben van rá igény : )
rebeka

Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2466

En annyira nem aggodom az ilyenek miatt, probalom ugy felfogni, hogy ez a fejlodes velejaroja. Ahogy a telefonos kisasszonyok, a forgalomiranyito rendorok, a cipeszek, a szabok, a timarok mind-mind szinte teljesen eltuntek, legfeljebb retegigenyt szolgalnak ki, ugy lesz szukseg mas es mas tipusu munkara es munkaerore a jovoben is. Nem mellesleg az emberek "szeretnek" dolgozni, legalabbis a legtobben probaljak valamilyen ertelmes modon elutni az idejuket, s ennek egy remek modja a munkavegzes. Azaz hiaba automatizalnak szinte mindent korulottunk, mindig lesz, aki ennek ellenere is szeretne dolgozni, ill. az automatizalas is uj munkahelyeket hozhat letre, hiszen azt is emberek javitjak, szerelgetik stb. a gepeket.

Pl. a McDonalds azt hiszem jovore at fogja alakitani az ettermeit automata kiszolgalosra, azaz nem embertol fogod kerni a hamburgert, hanem egy monitort tapogatva. Ugyanakkor meg igy is tobbezer uj munkahelyet fognak letrehozni, mivel a kepernyos megoldassal tobb embert tudnak kiszolgalni egyszerre, igy a mostani frontline embereket egyszeruen hatraviszik sultkrumplit sutni, ill. meg vesznek is fel ujakat.

Talan ideig-oraig rossz annak a nehany embernek, aki elveszti esetleg igy a munkajat, de sok masik letrejon egy masik helyen kesobb. Ez sajnos hozzatartozik a dologhoz, de szerintem ez mindig is igy volt az idok folyaman.

 

Ma mar senki nem siratja a timarokat vagy a cipeszeket, pedig regebben elkepzelhetetlen lett volna az elet nelkuluk. Talan 50-100 ev mulva termeszetes lesz mindenkinek, hogy ha bemegy egy szupermarketbe, akkor ott nem talalkozik elo emberrel a tobbi vasarlot leszamitva. Mert automata penztar mar most is van, az ugyfelszolgalat elerheto telefonon, a polcokat pedig robotok is fel tudjak tolteni. Tulajdonkeppen mar akar ma is mukodhetne ilyen rendszer (pl. Koreaban mar tobb kiserlet is van ezzel kapcsolatban), talan igeny nincs meg ra, nem tudom. De szerintem csak ido kerdese.

Pl. Magyarorszagon egy aranyos kis pelda:

Előzmény: apojani (2465)
apojani Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2465

Talán nem off!
Két sztori.

Az egyik a beszűkülő munkalehetőségekről, a másik pedig a hozzáállásról.
Amikor kint járva először találkoztam a tesco-ban az önkiszolgálló pénztárral, első blikre tetszett!
Ez igen-mondom- ez a technika "csodája" ;-)

De aztán belegondoltam mélyebben és inkább elkedvetlenített:-( Mert evvel a technikával újabb 6-8 ember vesztette el a kenyerét :-( !
A pozitív!
A Towerben sétálgatva, ki akartam dobni a használt papírzsepit. A szemetes mellett beszélgetett egy "tisztaság felelős" és egy turista. Nem akartam megzavarni őket és megpróbáltam egy csont nélkülivel megoldani, de   -mondanom sem kell-, hogy mellément ;-) 

Természetesen elnézést kértem és le akartam hajolni érte, hogy kidobjam.
Mire a "tisztaság felelős" srác a "műkézzel" lenyúlt és egy széles mosollyal csak annyit mondott:
-Semmi baj, azért vagyok itt és legalább van munkám :-)!!!
És a mosolya őszinte volt!
Szóval lehet így is és neki könnyebb!

Előzmény: Nincstöbbnick (2463)
apojani Creative Commons License 2011.12.03 0 0 2464

Bevallom bértollnok nem saját agyszülemény ;-)
http://www.origo.hu/techbazis/20111124-elleptek-a-netet-a-kamu-kommentek.html
És ha ez igaz az üzleti szférában (miért is ne?) akkor a hazacsalogatós gulyásleves propaganda mellett simán elfér akár egy ilyen is.

 

Előzmény: Nincstöbbnick (2463)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2463

Valo igaz, benne van a pakliban sajnos :( Volt nem is regen, talan 1-2 eve cikkeztek rola, hogy valahol egy del-angliai farmon tobb magyart is fogvatartott valaki es ehbereret dolgoztatta oket egesz nap, minden nap, aztan estere meg bezarta oket. Ez jutott eszembe rola:

http://videa.hu/videok/film-animacio/till-attila-csicska-trailer-balsai-moni-szitas-balazs-xVDJCqRQSbP4NhOU

 

De ugy erzem itt nem errol van szo, hanem egy emberrol, aki olyanba vagott bele, ami igazan sosem fullott a fogahoz - ezt talan mondta is az elejen. Ezert nem ertem en se, hogy minek probalkozik (-ott?), ha egyszer nem jon neki ossze? Lehet, hogy mas helyen, akar mas orszagban teljesen mast kellene csinalnia, es jo lenne benne, jol erezne magat, jobban is keresne. Lehet, hogy pont Magyarorszagon van ez a dolog, de lehet, hogy mondjuk Urugayban, soha nem lehet tudni. De ami engem viszolygasra kesztet az a nagyon negativ kep, amit fest egy olyan helyrol, amit a vilag kozpontjanak szokas ma nevezni, es "mindenki oda vagyik" tapasztalatert. Neki nem jott ossze, na bumm. De lehet, hogy teljesen mast csinalva sokkal jobbat, tobbet is elerhetne, s akkor nem kellene ilyen panaszos levelet irnia, mindent es mindenkit megszolnia, csak azert, mert neki pont nem jott be az itteni elet. Utal mosogatni, de meg hatodszorra is visszamegy etterembe dolgozni?! Mi ez, ha nem az arcanak odatartasa a pofon ele?

 

A gyerehaza bertollnokon hangosan felrohogtem, nagyon jo :D

Előzmény: apojani (2462)
apojani Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2462

Azért a másik angol fúrumon is ír olyat egy prominens egyén, hogy ismer lányt aki "ágyrajáró" mert nem tud kivenni egy szobát:-( (Bár lehet, hogy ő is megérdemli...)

Nekem inkább az a furcsa, hogy egy szóval sem említi, hogy inkább hazatér.  Mindenesetre akár a gyerehaza bértolnoka, akár nem, azért ilyen esetek is benne vannak a talonban.-(

Előzmény: Nincstöbbnick (2461)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2011.12.02 0 0 2461

Szerintem egy jellegzetes peldaja a fikazos, de valos tartalom nelkuli sirasoknak. Mondhatni a tipikus, keseru, mindig csak a rosszat lato, de a sajat boldogulasaert tenni alig akaro ember velemenye tukrozodik az irasbol. Ha gonosz lennek, azt mondanam meg is erdemli, hogy menjen vissza egy vilagvegi faluba valahova Borsodba. De nem vagyok ilyen, ugyhogy szimplan elmehet a francba az ilyen. :|

Amugy jo az a blog, mostanaban eleg gyakran olvasom, erdekes irasok vannak rajta.

Előzmény: apojani (2460)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!