Keresés

Részletes keresés

Vad Mihály Creative Commons License 2005.01.11 0 0 56

 

Figyú: ülj meg a kis töködön. Neked ez a negyvenedik nicked - vagyis valami nem stimmel veled.

 

Ha leküldeném az albumomat, te meghalnál a székeden.

Miért nem fogadod el, hogy vannak még férfiak is ???

 

Én azért járok ide, mert sok okos, humoros széles-látókörű emberrel találkozom...meg azért, mert türhetően megy a cégem - és két tárgyalás közt simán cseveghetek.

 

Te mit csinálsz egyébként???? Én egy logisztikai cégnek vagyok az elnöke. Te neked mit sikerült összehozni, hogy folyamatosan engem barmolsz?

Előzmény: Törölt nick (55)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.01.11 0 0 54

 

KOLLEGÁK. Ha 9 és fél hét valóban egy hölgy – és merem remélni hogy az – akkor nem tudom megállni, hogy ne tegyem közkinccsé a naivságát – a maximális jóindulat mentén, persze.

 

Mert 9 és fél hét vagy egy jósseggű 37-es, aki plusz-minusz 10 éves kategóriában megkap bárkit, bármikor, vagy nem az. Ki tudja?

 

De ha kevésbé jósegű, akkor ne analizáljon. Vagyis ne engedje meg magának a  „szép-szavak”, „szép gondolatok” luxusát – mert sajnos azok nem neki szólnak. Egy 10 évvel fiatalabb csávó miért mondana szépeket ...vagyis ő 27, vagyis ...ajjjajjj. Veszélyes kor.

 

27 évesen már sokmindent lehet tudni egy paliról. Van végzettsége...nincs? Van állása? Milyen? Van felesége? Hogy nézz ki. Van gyereke? Ajjajjj – hát akkor inkább egy 45-ös. Az tisztább sor.

 

A férfi nő kapcsolatot nem mi találjuk ki most az Indexen – állítólag Cleopátrát sem az eszéért szerették...Shalome-t meg pláne nem.

 

Húhh, lehet ez durva volt...de nem ellenséges.  

 

Előzmény: 9ésFélhét (51)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.01.11 0 0 53

 

9 és fél hét. A nickeddel hazavágtál.

 

Azontúl, hogy szerettem a filmet, volt egy olyan kapcsolatom, amelyik napra ennyi ideig tartott – pedig a franc sem tervezte meg ilyenre.

 

Ráadásul a hölgyet még ismered is – illetve nincs hogy ne ismerd (mint magyar állampolgár), persze ezt itt most nem feszegetjük.

 

Az utóbbi időben pont ez a korosztály fogadta el kedvesen az érdeklődésemet ...azaz a 32-38.

 

De tudod mit ? Majd e-mail, jó?

 

Előzmény: 9ésFélhét (51)


Timusz24 Creative Commons License 2005.01.11 0 0 52
És mi történt? Miért nem állnál szóba fiatalabbal?
9ésFélhét Creative Commons License 2005.01.11 0 0 51
na szia:)

En 37 vagyok jelenleg es lefekudtem egy nalam 10 evvel fiatalabbal:)
Hogy hogy vett ra? Az erzelmeimre jatszott:) csakis igy tudsz barmit is elerni
Elhiteted vele, hogy o az, akirol mindig almodtal:))
A velem koru nok nagy %-a a ferje mellett ki van ehezve a szep szavakra....en is megszivtam:)

de ezt egy novel csak egyszer tudjak eljatszani, ma szoba sem allnek nalam fiatalabbal, tanulva a hibambol

Viszont: ha lefekteted, legalabb rendelkezz egy kis szexkulturaval, az nem art:)))
Előzmény: ágaskodó (45)
slugamano Creative Commons License 2005.01.11 0 0 50
Elveszed feleségül még "éretlen" korában és megvárod, amíg beérik. Azt a 15-20  évet megéri.
Előzmény: ágaskodó (18)
freesleep Creative Commons License 2005.01.07 0 0 49
de mit is kezdenél leszbikusokkal,pláne ha érettek
Előzmény: ágaskodó (45)
olaszmeló Creative Commons License 2005.01.07 0 0 48

Sziasztok,

épp ma délben láttam tömegközlekedés közben egy nagyon jó érett nőt: olyan 36 körüli lehetett...

szép vörös feltűzött haj, szőke csíkokkal, ápolt helyes arc...kicsit Bíró Icás fej forma...

szóval gondolkodás nélkül betenném neki:)))

A kisugárzásából valahogy sajna az jött le nagyon zárt világ...nehéz megközelíteni...kialakult koncepciója van a pasijáról. Nem is tudom ha lehetőség lennne mivel kezdeném...

Eddig nem sok ötlet hangzott el...várnám..., mert egy - egy ilyen nővel összejönnék:))

 

 

Cool_Halidge Creative Commons License 2005.01.06 0 0 47
Én azt hallottam, hogy ha megérzik rajtad, hogy számodra ők nem "érett" nők, hanem értékes(ebbek fiatalabb "kezdeményeik"-nél) emberTÁRSak, meglátod bennük azt, ami a fruskákba még nincs vagy épp túlteng, akkor van esélyed.
Ezt hallottam.
ágaskodó Creative Commons License 2005.01.06 0 0 46
Várom azok beszámolóit is, akik már sikeresen fektettek le érett nőket.

ágaskodó Creative Commons License 2005.01.06 0 0 45
Jó lenne, ha olyan érett nők írnának ide, akiket már lefektettek fiatalabbak. Érdekelne, hogyan.

Jó lenne néhány alapelv, vagy történet, amiből tanulhatnék.

Gentleman Looser Creative Commons License 2004.05.11 0 0 44
Igaz. Valszeg a 30 alatti férfiak definiálnak így és valszeg a 30 feletti nőkre gondolnak, de leginkább arra, hogy jól karban legyen tartva. Az érett nő olyan dögös maca, aki kora ellenére (30-50) még mindig szexis. Persze vannak szerencsés színésznők, akik még e fölött is jól néznek ki. Csak ők már nem a MILF hanem Granny fül alatt keresendők :-)
Előzmény: fougamin (37)
EDM Creative Commons License 2004.05.11 0 0 43
De :))
Előzmény: Olvasószem (42)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.11 0 0 42
Yeah! Talán nem is tudod, mi' mély mögöttes tartalma van annak, amit mondtál.
Előzmény: EDM (41)
EDM Creative Commons License 2004.05.11 0 0 41
Szerintem egy érett nőt már nem kell lefektetni. Le tud magától is :))))
Latrinaszerelő Creative Commons License 2004.05.11 0 0 40
Korulbelul a harmincharomezredik evestol erett egy no. Felteve, ha naponta atlagosan haromszor eszik.
Előzmény: faszvero (33)
Zsoldos Creative Commons License 2004.05.10 0 0 39
Nem a fenét. Csak éppen a csapásirányt jól kell jól megválasztani :)
De recept az nincs :)
Előzmény: petike23 (0)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.10 0 0 38
És a hölgy életkora? És a férfi amortizációjának mértéke?
Előzmény: fougamin (37)
fougamin Creative Commons License 2004.05.10 0 0 37
Kivételek mindig vannak, de azért egy jó átlag meghatározható!
SZVSZ egy férfi számára az értelmezési tartomány alapvetően két dologtól függ:
1. A férfi életkora :-)
2. A hölgy amortizációjának mértéke
Előzmény: Olvasószem (36)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.10 0 0 36
Egy nő huszonöt évesen is lehet érett és negyven évesen is lehet éretlen, infantilis.
Előzmény: faszvero (35)
faszvero Creative Commons License 2004.05.10 0 0 35
a topiknyito nem definialta meg, hogy mire gondol.
amit leirtak lejjebb (30-45) egy kicsit gazos.
egy 30 eves es egy 45 eves no eg es fold.
en az erett not valahol 35-40 nel kezdenem es mondjuk 50-55ig kimehetne
utana man nagymama

a nevem meg ha nem tetszik, majd letiltjak ugyis.

Előzmény: Olvasószem (34)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.10 0 0 34
Körülbelül tízszer leírták már csak ebben a topikban.

Neked meg milyen szép nickneved van! Önmagában alpári megnyilvánulás. Legalábbis inkább, mint a "ribanc", ugyebár...

Előzmény: faszvero (33)
faszvero Creative Commons License 2004.05.10 0 0 33
kb hany evestol erett egy no?
Előzmény: ágaskodó (-)
Gentleman Looser Creative Commons License 2004.05.10 0 0 32
Hú, mondjam vagy mutassam? :-)
Olvasgasd az "érett nő szerint" topicot, nagyon tanulságos állítólag :-)
Előzmény: ágaskodó (19)
Z40 Creative Commons License 2004.05.09 0 0 31
Egyetlen alapszabály van. Ne hagyd abba a próbálkozást, és ne hagyd ki a lehetőségeket. Lehetőség alatt nem a kefélést értem mivel ugye ez késöbb jönne, és olyan viszonylag ritkán fordul elő az emberrel, hogy megy az utcán, egyszer csak meglát maga előtt a földön egy érett nőt széttett lábbal, és rögtön kihasználja a "lehetőséget". Lehetőség alatt azt értem, hogy ha valaki tetszik és van lehetőség az ismerkedésre, ne balfaszkodd el. Azt meg ne mutasd, hogy dugni akarsz. Csak azt, hogy tetszik. Hosszú távú terveid meg ne nagyon legyenek egy nálad lényegesen idősebb csajjal. 100 az 1-hez, hogy lesz belőle értelmes kapcsolat. Ha meg belezúgsz, az a te bajod. Ne mondd, hogy nem figyelmeztettelek.
fougamin Creative Commons License 2004.05.09 0 0 30
30-45 érett
45-50 túl-érett
nem folytatom :-)
Előzmény: Nádi Poszáta (28)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.04 0 0 29
Ezt miért tőlem kérdezed?

Szerintem egyébként egyénfüggő, mikor lesz valakiből érett nő. Van, akiből soha...

Előzmény: Nádi Poszáta (28)
Nádi Poszáta Creative Commons License 2004.05.04 0 0 28
Mikortól számít egy nő érett nőnek?
Kor, férjek, gyerekek száma, megvolt pasik száma?
És meddig? Mi jön utána? Öreg nő?
Előzmény: Olvasószem (27)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.04 0 0 27
Ha nem neki írtad volna, hanalmas banalitás lenne. De lefogadom, hogy neki ez teljesen új.
Előzmény: ERotIKA (26)
ERotIKA Creative Commons License 2004.05.03 0 0 26
Egy alapszabályt mondhatok. Ne mondd rögtön egy nőnek azt, hogy meg akarod baszni, még ha azt is akarod. Inkább próbálj meg udvarolni.
Előzmény: ágaskodó (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!