Keresés

Részletes keresés

zefirand Creative Commons License 2018.01.06 0 0 16059

Férfi hátul zip-es catsuit eladó
- Szín: Sötét metál türkiz
- Méret: "L" vékony testalkathoz (70-76 kg, 185 cm magasság), a catsuit teljes hossza 160 cm
- Származás: Latexcatfish
- Ár: 30.000 (szállítással)
- Szállítás: Posta, DPD, Foxpost

 

Érdeklődni: orhid.co@gmail.com

Tapaszfy25 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 16058
Előzmény: anita9812 (16057)
anita9812 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 16057

Értem. És köszönöm! Esetleg elérhetőséget vagy olyan embert tudsz ajánlani, aki megbízható lenne. Mondjuk privátban? 

Köszi

 

Anita :)

Előzmény: Tapaszfy25 (16056)


Tapaszfy25 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 16056

Prohardver fórumon van 1-2 ember aki direkt ilyenekkel foglalkoznak.Tetszőleges tiszteletdíj ellenében bármit megrendelnek a kívánt címre.Előre át kell utalni nekik a pénzt és már meg is rendelik.Megbízhatóak.Már én is rendeltem tőlük,amíg én is béna voltam a külföldi rendeléshez.

Előzmény: anita9812 (16055)
anita9812 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 16055

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni külföldi oldalról rendeléshez, mert nem igazán értek hozzá és nem is merünk a párommal rendelni. Régóta kinéztünk egy ilyen a képen szereplő lakk fűzőt, L-es méretben és minkét színből, de ahogy írtam nem igazán tudjuk, hogy honnan és hogyan kell vagy érdemes rendelni és több ismerősünk is fázott már rá. Akinek van ebben tapasztalata és tudna nekünk segíteni azt nagyon megköszönnénk, mert ez a két darab is egy régóta dédelgetett álom. Köszönöm előre is és kérem hogy az: anita9812@citromail.hu címre írjon üzit! 

 

Üdv. Anita 

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.28 0 0 16054

Eladó 3 db eredeti Buffalo London márkájú női lakk cipő 41-es méretben. Mindhárom azonos típusú.

 

- Márka: Buffalo London
- Méret: 41
- Állapot: ÚJ

- Szín: 1db fekete, 1db piros
- Anyaga: valódi bőr
- Sarok: 11 cm
- Platform: 1 cm

- Ár: 6.900,- Ft / darab

=============================

- Márka: Buffalo London
- Méret: 41
- Állapot: használt, de jó állapotú

- Szín: fekete (ugyanaz, mint a fenti)
- Anyaga: valódi bőr
- Sarok: 11 cm
- Platform: 1 cm

- Ár: 3.900,- Ft

Érdeklődni mailben: ffa.agent@yahoo.com

Lányfiú Creative Commons License 2017.12.26 0 0 16053

Eladó: Lakk hatású overál, xxl van bele írva, de 165-170cm ajánlom, csak próbálva volt! 9000ft!
zsuti84@freemail.hu

try_it Creative Commons License 2017.12.24 0 0 16052

Boldog karácsonyt ennek a nem túl népes de halhatatlan csoportnak! :) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=DdDHYgNxclg 

(az elején teljesen fel voltam háborodva, hogy meztelen, de aztán megnyugodtam)

LatexLover89 Creative Commons License 2017.12.20 0 1 16051

Köszi,ez eszembe se jutott,pedig volt már tusoló alatt is ruhadarab rajtam

és tényleg könnyebben letudtam venni utána. 

Köszi mégegyszer :D

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2017.12.20 0 0 16050

Természetesen a vizet, nem kell jéghidegre állítani:)

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16049)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2017.12.20 0 0 16049

Állj be benne a zuhany alá.

Viccen kívül (nekem is mondták) a catsuitot is lehozza.

Előzmény: LatexLover89 (16048)
LatexLover89 Creative Commons License 2017.12.20 0 0 16048

Sziasztok!

Tapasztalatokra lennék kíváncsi latex póló levételével 

kapcsolatban. Ugyanis próbáltam a napokban egyet; felvenni simán fel tudtam,viszont a levételhez

segítség kellett :D 

Mit javasoltok,mi lenne a legjobb megoldás ezt elkerülni? 

Köszi a válaszokat :)

Latex Bond Creative Commons License 2017.12.20 0 0 16047

No, ez kellemesen meglepett! Nem tudtam, hogy ilyen szinten nyitottak, mert én még csak bőrruhákat csináltattam náluk..

Ha nem vergődöm zöld ágra a másik javaslatoddal, akkor rárepülök a Sly-ra.

Előzmény: pontivy2 (16046)
pontivy2 Creative Commons License 2017.12.20 0 0 16046
Előzmény: Latex Bond (16041)
Latex Bond Creative Commons License 2017.12.20 0 0 16045

Sajnos az "ügyes varrónő" kihalófélben lévő emberfajta vagy ha mégis rábukkan az ember hosszas keresgélés után, akkor tapasztalataim szerint az alábbi buktatók közül legalább 1 megtalálható nála:

- ismert designer vagy csak szimplán nagyon elfoglalt és borzasztó hosszú várakozási idővel vállal;

- nem dolgozik bőrrel (mert nincs hozzá varrógépe);

- nem dolgozik műbőrrel, mert az egy "utálatos" anyag és elsőre jól meg kell tudni varrni;

- nem dolgozik a főváros vonzáskörzetében, ami egy állandó méretegyeztetést, gyakori próbát igénylő különleges darab elkészítését igencsak megnehezíti;

- csak férfi/női szabászatot tanult, így "jelmez"-típusú ruhák készítése szóba sem jöhet;

- nincs meg benne a lelkesedés, a kihívás utáni vágy, hogy egyedi igényt kielégítsen, inkább a konfekcióra és a tucatgyártásra állt rá, mert az jövedelmezőbb;

- irreálisan drága, amit még én is sokallok munkadíj gyanánt;

- szimplán link és csak a munkadíj előleget kéri el, aztán külföldre távozik vagy egy félkész darabot nyújt át, mondván, kivonult az iparból.

És itt szeretném kiemelni, hogy nekem már MINDEGYIK típusba tartozóval volt legalább egyszer dolgom! ;)

Előzmény: pandora1 (16042)
pandora1 Creative Commons License 2017.12.19 0 0 16044

Nekem az ország másik végében (Mezőcsát), így postán bonyolítottunk mindent, meg levélben. Így az általam mért adatokból dolgozott. Nekem meg közöm nincs az ilyesmihez úgyhogy azért pár adatnál el kellett magyaráznia mit is szeretne. Ha kell valakinek esetleg megkérdezem tőle vállal-e bármit is, és kiadhatom-e az elérhetőségét. Délután gyorsan be kellett fejeznem az írást, mert pont megzavartak.

Előzmény: technograd (16043)
technograd Creative Commons License 2017.12.19 0 0 16043

És hol található a hölgyemény? :)

Előzmény: pandora1 (16042)
pandora1 Creative Commons License 2017.12.19 0 0 16042

Én valami ügyes varrónővel is próbálkoznék azért a helyedben. Pár éve keresgéltem én is, igaz nem bőr, műbőr cuccokhoz, de találtam olyant aki képek alapján tudott nekem segíteni megvalósítani pár elképzelésemet. Nem is volt drága, azóta már csináltattam vele mást is.

Előzmény: Latex Bond (16041)
Latex Bond Creative Commons License 2017.12.19 0 0 16041

Köszi szépen a tippeket, a Sly Classic valóban minőségi kivitelező, de ez talán túl meredek elképzelés lenne még nekik is (végtére is az alapvetően egy bőrdivat szabóság), de a másodikat még nem ismertem, úgyhogy mindenképp teszek vele egy próbát!

Nagyon köszönöm!

Előzmény: pontivy2 (16040)
pontivy2 Creative Commons License 2017.12.19 0 1 16040

Nekem pozitív tapasztalataim vannak velük:

http://www.slyclassic.com/

és vele:

https://www.leathergirl.eu/

- mind2 helyen megoldott az anyagbeszerzés is.

Előzmény: Latex Bond (16034)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2017.12.18 0 0 16039

nem ismerem őket csak megörültem, hogy jé van aki árul ilyet:S

Előzmény: Bozócsek (16038)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2017.12.18 0 0 16037

BF

jobb ez így, megszünt  a mailem

Előzmény: Latex Bond (16035)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2017.12.18 0 0 16036

Tudom, hogy az övé:)

Sajnos azt  a pontosságot és bőrminőséget.. hát nem tudom, hol lehetne nálunk megtalálni.

 

http://elenaslatex.com/store/dogsuits

Előzmény: Latex Bond (16034)
Latex Bond Creative Commons License 2017.12.18 0 0 16035

Amennyiben a fotózáson együtt voltunk, akkor te vagy Bullfrog vagy Kubione. Miért dobtad a régi nicked?

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16033)
Latex Bond Creative Commons License 2017.12.18 0 0 16034

Latexből azért van aki meg tudja! :) Erre kiváló bizonyíték volt arra a bizonyos fotózásra elvitt darabom, amit Te is felemlegettél. Az a "tag" én voltam.

Amúgy köszönöm a választ, eleinte nagyjából hasonló reményekkel indultam neki én is, de azért pozitív maradok, mivel ismerek azért ellenpéldákat. Akadnak még rejtett, ügyes kezű gyártók, bár kétségtelen, hogy lámpással kell őket keresni. És én most lámpást gyújtottam. ;)

 

Amit belinkeltél, az pont Christopher blogja, amit én is nagyon jól ismerek, az alapötlet is innen származik, így ide hiába "mennék". Ő nemigen gyárt megrendelésre, csak saját kedvtelésből, ezt már egyszer leleveleztem vele. Habár volt, hogy úgy készített el valakinek egy bondage-ruhát, hogy megkérte a vevőt, hogy csomagoltassa be fóliával és szorosan szig. szalagoztassa körbe magát és az így levedlett (ollóval minél kevesebb helyen levágott) "mintabőrt" küldje el neki. De ez nem általános és főleg nem mindenkinek szóló szolgáltatás.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16032)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2017.12.18 0 0 16033

A közbenső link kimaradt:

https://fetlife.com/users/486707

ebből lehet továbbhaladni a lejjebb adott likkel.

 

--------------

(Azt hiszem téged láttalak egy fotózáson a Kriszta által latexből gyártott hasonló cuccba bebújni

(legalábbis valami hasonló rémlik, azt tudom, hogy segítettem egy tagnak egy ilyenbe belemászni)

Bocs ha esetleg mégsem pontos az azonosítás :D

-------------

Előzmény: Latex Bond (16029)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2017.12.18 0 0 16032

Sajnos ezt a minőséget, Magyarországon tapasztalataim szerint _senki_ nem tudja megcsinálni. (Latexből se, nemhogy bőrből :)

 

Mehetsz ide:

https://fetishleathercrafter.blogspot.hu/?zx=db476f97275e2734

 

Előzmény: Latex Bond (16029)
Latex Bond Creative Commons License 2017.12.18 0 0 16031

Szia Spankeee,

Sok ilyen újfajta "szájbéléses" gag-gel összedolgozott maszkkal volt már dolgom, ahol a nyelvnek külön hüvelye van és jobbára a fogak is egy gumisínbe csúsznak bele, úgyhogy van némi tapasztalatom benne. A nyáltermelődés ennek viselésekor valóban fokozottan érvényesül és nem lehet visszanyelni, legalábbis nem mindet, mert ami a nyelven keletkezik, az a legritkább esetben jut el a torkod felé, hacsak nem hanyatt fekszel benne.

Jócskán van tapasztalatom a minőségibb Rubber's Finest és a "gyengébbnek" tekinthető kínai kivitelezésekkel is, de ki kell, hogy ábrándítsalak, formatervezés terén nincs érzékelhető különbség. Sőt, a Rubber's Finest még szivárgott is a ragasztás mentén (pedig az tényleg nem 2 filléres cucc), legfeljebb egy árnyalatnyival talán "jobb ízűnek" tűnt a gumiszáj-negatív és egy egészen minimálisan ergonomikusabb volt a kiképzése (talán kicsit kevésbé volt érdes és nem volt rajta annyi gumisorja), amelynek mellesleg szólva jobb esetben órákra el kéne viselnie a nyálban ázást, továbbá nem okozhat sehol semmiféle kényelmetlenséget a szájüregben.

Az én beszerzéseim során ez a gag-típus minden esetben valamilyen maszkkal volt egybeapplikálva, de különálló gag-ként is vélhetően pont ugyanígy funkcionál. Megjegyzem, ezeket a maszkjaimat már azóta el is ajándékoztam, mert nem nagyon váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.

Előzmény: Spankeee (15894)
Latex Bond Creative Commons License 2017.12.18 0 0 16029

Noha tudom, hogy ez alapvetően inkább a "Bőr-..." testvér-topikba illő felhívás, azért ide is beteszem (azért, mert bőr, attól ez még fétis).. :)

 

Tendereztetném egy hangsúlyozottan minőségi kidolgozású bőr vagy műbőr dogsuit kivitelezési munkálatait. A pontos, precíz méretre szabás és elhivatottság a speciális ruhamodellezés iránt elsődleges elvárás. Anyagiak nem számítanak, ésszerű keretek között bármennyit megadok a kivitelezésért, de csakis 100%-osan kész és az elképzelésre tökéletesen illeszkedő termékért fizetek, előleg nincs! Az anyagbeszerzésben esetleg tudok segíteni, de jobban örülnék, ha ennek nyűgje sem az én vállamat nyomná.

Irányvonalnak és minőségi szintelvárásnak nagyjából Christopher mestermunkáit tekinthetnénk, amelyekről párat alább csatolok, de mivel ez szerintem elérhetetlen (legalábbis én még nem láttam ezzel vetekedő precizitást), beérem ennek közelítésével.

Tisztában vagyok vele, hogy a lent látható valódi bőr (első kép), illetve műbőr (második és harmadik kép) verzió szabása némileg eltérő, ezeket csupán gondolatébresztőként mutatom, a részleteket a vállalkozó szellemű kivitelezővel beszélném meg.

Ha valaki az ehhez kellő bőrszabó-varró-tervező tudás, képzettség (és képesség) birtokában érzi magát, az mielőbb jelentkezzen, a munkavégzésért járó honorárium (valamint tökéletes elégedettség esetén plusz prémium!) garantáltan nem marad el.

 

(Sokan ismernek innen, mint topic alapító és az is ismert többek számára, hogy komoly vevő vagyok, úgyhogy nem a levegőbe beszélek!)

 

technograd Creative Commons License 2017.12.15 0 1 16028

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!