Keresés

Részletes keresés

adamaskus Creative Commons License 2023.07.27 0 0 21504

Kedves csoporttagok, szépen kérlek benneteket ajáljatok egy jo urológust aki érti a dolgát nagyon sürgős lenne! Aki komolyan veszi a beteget ! És valóban kideríti a dolgokat!

NorKe Creative Commons License 2023.07.25 0 0 21503

Semmiből se fogyasztok túl sokat. 

Előzmény: watson75 (21502)
watson75 Creative Commons License 2023.07.24 0 0 21502

Pollstimol cink

De tulajdonképpen mindegyik árthat ha túl sokat fogyaszt belőle.

Előzmény: NorKe (21501)
NorKe Creative Commons License 2023.07.24 0 0 21501

Szart? Neked ezek közül melyik a szar? A C vitamin? Vagy a tökmagolaj vagy melyik?

Előzmény: watson75 (21500)
watson75 Creative Commons License 2023.07.24 0 1 21500

Torna alatt az intimtornát értem. Kriston

Cink befeszítheti a p.t.  többen írták.

Ennyi xart minek szedni? Lazítani kell. Ennél a betegségnél kb 70% pszichés ok!

Normális országban receptre írnának egy kis gyógyfüvet...de hát itt pff

Ez az én véleményem,  nem szentírás  

Előzmény: NorKe (21498)
NorKe Creative Commons License 2023.07.24 0 0 21499

Ja igen, nem dohányzom, alkohol ritkán iszok (kb 2 havonta egy pohár bor), egyedül a kávé az amiből naponta 2 lemegy, de arra azt mondta az urológus, hogy nem probléma, sőt még jó is. Tényleg egészségtudatos, mintaéletet élek, erre ezzel kell szopnom....

Előzmény: watson75 (21497)
NorKe Creative Commons License 2023.07.24 0 0 21498

Lekopogom, de 4 napja nem fáj. A sok folyadék eddig is megvolt, napi 3 liter vizet iszok, és táplálékkiegészítők amiket évek óta szedek: C-Vitamin, Cink, Magnézium, Tökmagolaj, Halolaj, D-Vitamin. Ezek mellé most jött a pollsitmol, meg a tőzegáfonya kivonat. Emelett vagy 10 éve heti 3x konditeremben vagyok. Egyedül a merevedési zavar ami megvan még és idegesít, bár az éjszakai merevedések megvannak, és tök stabil vagyok, de napközben ez már nem mondható el, szóval nem értem. Ezzel együtt a libidóm is a béka segge alatt.

Előzmény: watson75 (21497)
watson75 Creative Commons License 2023.07.24 0 1 21497

Sok folyadék, torna. Ha kell fájdalomcsillapító. Cataflam pl

Esetleg egy probiotikum kúra sem árt. Ha jó a baktérium egyensúly a szervezeteben az jó a p.nak is. Szvsz, nem szentírás!!

Aki azt állítja hogy tudja a BIZTOS megoldást az hazudik. Pollstimol sz.t se ért eddig senkinek itt.

Előzmény: NorKe (21496)
NorKe Creative Commons License 2023.07.23 0 0 21496

Na közben megjött a vizelettenyésztés (prosztatamasszázs után leadott vizelet, amiben azért volt prosztataváladék bőven). Negatív. Tud valaki valami okosat mondani?

NorKe Creative Commons License 2023.07.23 0 0 21495

Ja mindezt 45ezerért.

Előzmény: NorKe (21494)
NorKe Creative Commons License 2023.07.23 0 0 21494

Na elmentem urológushoz, de kurvára nem értem mi van. Először is ráírta a papírra, hogy krónikus prosztatagyulladás úgy, hogy 2 hete kezdődött az egész és én úgy tudom, hogy ha 3 hónapnál hosszabban állnak fent a tünetek akkor nevezhető krónikusnak. Gyakorlatilag semmit nem talált, eltérés méretben meg úgy semmiben nincs a prosztatámon, leszámítva egy kis kövesedést. A tenyésztés eredményét még várom. Összesen annyit mondott, hogy szedjek pollstimol-t ami egy vény nélkül kapható, pollenkivonat ráadásul már nem forgalmazzák, csak a meglévő készletből tudnék venni még. 3 napja a fájdalom egyátalán nem jelentkezett, és az utolsó 5-6 napban is csak néha sajgott. Egyedül ami még megmaradt a merevedés bizonytalansága. Szóval most kurvára nem tudom mi van és merre tovább, mert az orvos semmit, de semmit nem mondott.

NorKe Creative Commons License 2023.07.19 0 0 21493

Szia!

 

Köszönöm a válaszod! A baktériumot kizárnám, mert gumival védekeztünk minden esetben máshonnan meg nem kaphattam volna el. Mindenestre holnapra van időpontom urologushoz, akkor okosabb leszek. Köszönöm szépen mégegyszer!

Előzmény: Matt1973 (21492)
Matt1973 Creative Commons License 2023.07.19 0 1 21492

SOS. bakterológia.

Doki, vagy synlabba úgy tudom leadhatod a vizeletmintát és az ejakulátumot doki nélkül.

Baci van, akkor most kell SOS. elkapni antibiotikummal, mert utána már cseszheted, beágyazódik, és már nem fog hatni az antibiotikum.

Addig, rengeteg folyadék, C vitamin, tőzegáfonya stb.

Előzmény: NorKe (21491)
NorKe Creative Commons License 2023.07.14 0 0 21491

Sziasztok! Tapasztaltak segítségére lenne szükségem. 48 éves, sportos férfi vagyok, soha semmilyen prosztata problémám nem volt. Pár hónapja beújjítottam egy 30 éves csajt, akivel mint a nyulak, napi 2-3 menetet is lenyomtunk heteken át. Aztán az egyik nap tompa gát táji fájdalommal ébredtem. Ez egy hete tart, azóta az erekcióm megtartása sokszor nem megy, más tünetem nincs. Tudom urológus, de amíg eljutok odáig, szerintetek ez lehet gyulladás? egyik napról a másikra és más (vizelés problémák stb) nélkül?

 

 

NorKe Creative Commons License 2023.07.14 0 0 21490

Szia! A kreatin csak az izom sejteken belul köt meg vizet, nem pedig az összes sejtben. 

 

 

 

 

 

Előzmény: TopGuhn (21455)
internetezoo Creative Commons License 2023.07.14 0 0 21489

Szia, szedtél valami étrendkiegészítőt vagy étel, ital, torna?

Előzmény: M4r3c1 (21484)
watson75 Creative Commons License 2023.07.13 0 1 21488

0,4L/10kg folyadék. tehát 80kg-os ember 3,2L. Dietetikai társ. ajánlása

Előzmény: Diótörő (21486)
Toborko Creative Commons License 2023.07.11 0 0 21487

Köszi a választ!

Az a napi négy az akkor volt csak, egyszeri alkalom volt. Kezdődtek a COVID lezárások, magányos voltam stb. Amúgy 2-3 naponta szoktam. Szóval most egyáltalán nem viszem túlzásba.

A vízfogyasztás igaz, kicsit túltoltam. Számítógép előtt dolgozok. Kicsit hozzászoktam ahhoz, hogy itt van mellettem egy pet palackban, aztán időközönként megúzom. Mostmár visszább  vettem.

Előzmény: Diótörő (21486)
Diótörő Creative Commons License 2023.07.11 0 0 21486

Szia!

Magához a bajodhoz nem tudok hozzászólni, marhaságot meg minek?

De! Nem viszel túlzásba bizonyos dolgokat? Ez a napi négyszeres maszti, nyilván nem mindennap, de az egy kicsit sok, ez nem egyszerűen unaloműző Nálad?

Még naponta sem kell feltétlenül, 32 évesen már felfedezted ezt a témát, akad más tennivaló is nemde?

Meg minek annyi vizet inni? Fizikai munkát végzel? Még akkor sem kell. Rengeteg szükséges sót kimosol magadból, 1,5, max 2 liter bőven elég. Mondanak hármat is manapság, de ez gondolom függ a testmérettől.

Na szóval egy kis önmegtartóztatás és talán javulni fog.

Előzmény: Toborko (21485)
Toborko Creative Commons License 2023.07.10 0 0 21485

Sziasztok!


Szeretném leírni pár szóban, amivel én küzdök, hátha valakinek van hasonló, és tudna tanácsot adni.

 

32 vagyok, és az egész gát táji fájdalommal kezdődött 3 éve (egyik nap kicsit túlzásba vittem a masztit, 4X egy nap alatt). Aztán 1,5 éve kijött egy ér (artéria, mert lüktet) a péniszem bal oldalán, ami fájdalmas. Aztán elkezdtem olyat is érezni, hogy merevedéskor mintha feszülne valami a péniszemtől a végbélig, ha a végbél két oldalán masszíroztam a fenekem belső részét, akkor enyhült. Aztán kb fél éve a péniszemen felül a vastag véna alatt is kijött egy érszerű valami (nyirokér?), ami nem lüktet, és nem is a véna, de néha szúr, feszül. Maszturbáció után órákig úgy fáj az egész péniszem, mintha megeröltettem volna, szinte sajog. 

 

Próbáltam kegel tornát, de attól csak rosszabb lett minden (2 napig csináltam, és olyan kemény lett ott lent az izom, mint a beton, a tünetek pedig 2X olyan rosszak, kellett egy hét mire "helyrejött").

 

Voltam több urológusnál, túlságosan nem vitték túlzásba a vizsgálatokat, ráírták, hogy prostatitis, aztán felírtak valami antibiotikumot (először még bevettem, utána többször nem).

 

Nemrég találtam egy nagyon rendes orvost, aki végre csináltatott egy PMN elasztáz vizsgálat, ami negatív lett (265). Vizelési panaszom (csíp, gyenge sugár stb), egyáltalán nincs, nem is volt. Vizelési napló alapján azt javasolta az urológus, hogy igyak kevesebb vizet (6-8 liter is lement egy nap), mert túl van erőltetve a hugyút, feszülnek a dolgok. Emellett dietetikust javasolt, mert h lehet valami cukor probléma ha ennyit iszok.

 

Bár még csak kb 2 hete, de visszavettem a folyadékból, illetve Tamsulosint is szedek. Kicsit jobb lett, de nem eléggé, úgy érzem.

 

Amiket olvasgattam, azok alapján úgy sejtem, tényleg izmokkal lehet ott valami baj. Jól sejtem vajon? Kegel torna is gondolom emiatt ront.


A gyulladás tényleg kizárható, ha a PMN elasztáz negatív lett, és semmi vizelési panasz nincs?

 

Közben eszembe jutott, hogy még az egész előtt 3 éve volt egy proktológiai problémám is, a kemény széklet miatt volt egy gyulladt seb belül a végbelemen. Ez is közrejátszhat, hogy feszülnek ott az izmok?

 

Szerintetek milyen irányba induljak még? Most tartom, amit javasolt az urológus, de van esetleg valami torna, nyújtás ami segíthet? Vagy tudtok ajánlani terapeutát?
Van más is, akinek hasonló tünetei vannak? Főleg az a fura, hogy ez az egész a péniszem irányába is ennyire kihat..

 

Köszönöm!

M4r3c1 Creative Commons License 2023.07.04 0 0 21484

Csak hogy legyen jó példa is. Tudom valaki számára ez már kevés de talán valakinek jó ilyen példát olvasnia. Szóval nekem eddig 4x volt prosztata gyulladásom.Minden esetben visszvezethető előtte felfázásra. Az első kettő még nagyon fitala koromban esett meg velem a harmadiknál volt bakteriális oldal is de az utolsónál azt mondták krónikus és kezdjek beletőrödni, hogy ez ilyen is marad. Kb 1 évig úgy is volt, majd szép lassan kikopott belőlem a fájdalom. Először csak 1-2 órát nem fájt aztán azt vettem észre, hogy csak heti 1-2 alkalommal gondolok rá, hogy érzem, aztán egyszer már semmi. Szóval nem szabad feladni a reményt, mert bármikor elmúlhat.

MGB 1967 Creative Commons License 2023.06.27 0 0 21483

"Nem bakteriális krónikus prosztatagyulladás esetén a PSA érték ami 0,76 ez segíti valamiben az urológust vagy itt nem releváns?"

 

Nem segíti.

Előzmény: internetezoo (21482)
internetezoo Creative Commons License 2023.06.27 0 0 21482

Üdv!

Nem bakteriális krónikus prosztatagyulladás esetén a PSA érték ami 0,76 ez segíti valamiben az urológust vagy itt nem releváns? Gasztrós dokitól kértem ezt pluszban mivel 4 havonta van kontroll, vérvétel.

Illetve ki lett húzva májusban gócos bölcsesség fog de így is gyulladásban tartja az arcüreget és ha nem múlik akkor Luc-Caldwell arcüreg műtét lesz.

BundiL Creative Commons License 2023.06.25 0 0 21480

Én is megszenvedtem vele közel 3 hónapig derék, alhasi, here megspékelve egy kis lábba sugárzó fájdalommal, kis fogyás étvágytalanság. Most enyhült érzem is a szexuális vágyon teljesítményen is, eddig nem igen mocorogtam a punci közelében mert nem kívántam, ha igen akkor az orgazmus pillanatában mint ha roppant volna odabent valami és nyűgös volt az egész mert hímvessző felett folyamatosan szúró érzés volt gyenge és rövid merevedéssel. Vizelet is elég gyér volt, húgycső égés utócsepegés egy kis fityma fájdalom. Próbáltam prolexant, teakeveréket azok semmit nem segítettek, vettem saw palmetto kapszulát, abból toltam napi kettőt, most hogy az segített vagy alapból enyhűlt volna nem tudom. Mindenesetre még egy hétig tolok kettőt, utána csak egyet veszek be. Dokihoz nem mentem 3x voltam megvizsgált megállapította hogy krónikus, adott teakeverék receptet és ennyi. Nem akartam megint 25 000 ott hagyni hogy 4x is megkapjam ugyan azt :D  De ez volt a leghosszabb gyulladásom ami még tart de már nem annyira erős és csak esténként érezteti jelenlétét inkább, senkinek nem kívánom péntekenként betoltunk 5-6 sört másnapra mint ha eltűnt volna de este azért visszajött. Flector volt ami enyhített rajta, párszor ittam belőle de nem akartam gajra verni a májamat vele.

bobiangel Creative Commons License 2023.06.23 0 0 21479

A válás okozott gondokat, de voltam vizsgálatokon és kizárták a szervi okot. Jobban is lettem, ahogy írtam. Akkoriban rendes és tartós (akár egy órán át) éjjeli merevedések voltak. Ez amúgy ki is zárja a szervi bajokat. A REM fázisban kikapcsol az idegrendszer, ezért ha napközben le is nyom a stressz, éjjel jó a merevedés. Aztán most elment a vágy, a mocorgás és a nedvesedés. Megszűnt egy hétre az éjjeli merevedés. És akkor jött a véres vizelet és a prosztata. Aztánm a kezeléssel visszatért a reggeli erekció, de rövid és kb 80%-os. Ne lenne köze a prosztatának ehhez? Nem hiszem, hogy egy hónap alatt bármilyen szervi baj lenne. De ez nem is a stressz, mert akkor rendes merevedés lenne (bár lehet van, csak a végére kelek most fel, nem tudom). Ez most a gyulladás lehet.

Előzmény: Diótörő (21475)
Karsai János Creative Commons License 2023.06.22 0 0 21478

Sziasztok. Itt volt olyan aki enterora gentamicin injekciot kapott? Vagy mas bacira? Es aki kapott az segitett esetleg? Szajon at szedett ab -k be nem nagyon hiszek.

MGB 1967 Creative Commons License 2023.06.21 0 0 21477

Amikor nagyon stresszes voltam én is éreztem a prosztatámat.

Előzmény: bobiangel (21476)
bobiangel Creative Commons License 2023.06.21 0 0 21476

Csak már jól voltam áprilisra. Ment a sex. És akkor hirtelen megint nem és jött a véres vizelet és a diagnózis. Semmi köze nem lehet? Az időközben bekövetkezett szakítás és a bírósági halasztás tett be megint? Akkor csak az idő?

Előzmény: Diótörő (21475)
Diótörő Creative Commons License 2023.06.21 0 0 21475

Hát Barátom, ez elég kellemetlen szitu, de nem prosztata gyulladás.

Az idő mindent meggyógyít, szokták mondani, de legalább enyhít, miután rendeződnek a dolgok.

Hogy a válásban ki volt a hibás, miért váltatok el, arról nem sokat mondtál, de persze ez magánügy.

Kitartás, sokat eddzél, futás mindennap, ép testben ép lélek.

Előzmény: bobiangel (21474)
bobiangel Creative Commons License 2023.06.20 0 0 21474

Na, nálam van minden. Két éve kezdődött a válás, és akkor jöttek a merevedési bajok és a libidó csökkenés. Voltak csajok, de igazából egyikkel se ment. Kínlódtam, volt pszichológus, okosító videók, vitaminok. Majd kiderült alulműködik a pajzsmirigy. Kaptam hormont és pár hétre jó is volt, éreztem a mocorgás, a vágyat. Ekkor éppen volt két nő is az életemben, talán ez is hozzásegített ehhez és ekkor elég jól is működtem. Március végén azt hittem egyikkel célegyenesbe is fordulók, ekkor már a párnát is meg tudtam volna.....Aztán valami eltört. Az egyik csaj elköszönt és a másik sem jött össze, de megvolt még, csak nem annyira. Majd a válóperem (és ami lényeges: elsőfokon én kaptam a gyerekeket) ítéletét eltolták két hónappal. Ebben az időben szakított velem a csaj, akiben hittem és azonnal be is pasizott. Majd újra elnapolták az ítéletet. Na ekkor meghaltam ott lent. Bizsergett mindenem, éreztem a szorongás folyton. Aztán múlt héten véres pisi. Megint bedurrant a doki szerint és a stressz miatt. VAgyis van minden és nem is tudom mi okozza igazán, hogy megint semmi spontán mocorgás és nedvesedés, izgatottság. Most nincs partner, de amikor volt akkor is éreztem az erőt ha külön voltunk. Most semmi. Gyanítom a válóper és a gyerekekkel kapcsolatos bizonytalanság az alapbprobléma, hiszen ezzel is kezdődött. Nagyon csúnya ügy, rendőrség, gyám, volt minden, fél évig a feleségem nem is engedett találkozni velük. Azt hiszem az kattintott be igazán. A per három hét múlva most már biztosan lezárul. De akkor is itt az idegeskedés az ex miatt, aki ráadásul egy elég nagy városban pont egy ismerősömet találta meg, aki nem is messze lakik és látom folyton itt van nála. Ez is kikészít. Mert be is csapott és nagyon bánt ez is. Nyilván ebben az időszakban nem a csajozás az első, csak félek a jelenlegi állapotom ha kitart majd nem is merek ismerkedni. ÉS pszichésen bosszant persze, hogy az ex naponta megkapja, én pedig akkor se biztos hogy tudnék ha volna csajom. Ez gondolkodásbeli szarakodás persze és csak magamat emésztem vele. Valami bizakodót tudtok mondani? Akinek sanszos hogy hasonlóan a stressz okozta a bajt? Majd elmúlt mikor megnyudodott?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!