Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2002.10.22 0 0 244
RC-puppyt? Ne sokat! ne nöjjön, csak nyugiba, vannak ilyen időszakok, amikor hirtelen nőnek, majd ismét egy nyugodtabb hét....
Itthoniak tegnap kapták az ismétlő parvót....
Treff megkapta?
Lassan nekem is sétáltatnom kéne a két kiállitásra szántat... feketének nagyon bundis
a szőre, aranyé kisebb, egyenesebb, de Treffé harmadik tipusú.....Meglátjuk milyen lesz...
A csoki nagyobb adagban halálos is lehet a kuttynak....
Előzmény: Babyboo (243)
Babyboo Creative Commons License 2002.10.22 0 0 243
Az előbb figyelgettem, tényleg nőtt, azaz inkább nyurgult... most olyan hosszúlábú. Teoka dermatosist kap, Treff meg puppyt. Anyu Teokán edződött, tilos volt bárminemű kaja osztása. Mára sikerült az összes rokont meggyőzni erről, a kiskutyánál már nem is próbálkoznak. Én nagyon utálom ha egy kutyát az asztalról etetnek, függetlenül attól, hogy show vagy csak kedvenc. Pontosabban más úgy tartja a kutyáját ahogy neki tetszik, de az enyémek nem kaphatnak asztalról enni. Nem hiszem, hogy egy kutya szeretetét csak ezzel lehetne kivívni. Rengeteg elhízott, beteg kutyát látni akit anyuci csokikával töm, mert hát az a kutya olyan könyörögve néz, nincs szíve megtagadni tőle.
Előzmény: Tibbe (239)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.22 0 0 242
Persze,lesz
most növekszik a fedeztetésért járó világos coboly. és tavaszra is lesznek szinesek is!
Nem is szabad elkapkodni, meg kell fontolni, mikor van időnk felnevelni egy újabb ""családtagot""""""
Előzmény: jurai (240)
jurai Creative Commons License 2002.10.22 0 0 241
* De hálás vagyok a lehet?ségért !

Köszönöm!

jurai Creative Commons License 2002.10.22 0 0 240
Szia Tibee!

Megkaptam a leveled. Köszönöm!

Anyukámmal megbeszéltük a dolgot és ? még nem szeretne a házba egy újjabb kutyulit. Talán jöv?re.

De vagyok a lehet?ségért!

Lesznek a közeljöv?ben kiskutyák?

J.

Tibbe Creative Commons License 2002.10.21 0 0 239
Jól van, hát gondolom, hogy nem ütöd kapásból agyon...De nem lesz egy bamba-kutty, ugy tűnik......Jó tendencia, ha nem nő gyorsan, csak a szőre......Egy kaján vannak Teokával?Ugyanazt a tápot eszik??,,
Nincs anyuka részéről dugifalat, ugye?
Előzmény: Babyboo (238)
Babyboo Creative Commons License 2002.10.21 0 0 238
Nem verem ám, a tarkójánál fogva fegyelmezzük ha kell, de amikor megmorgott nagyon meglepődtem, akkor becsúszott a fenekére is. A napi adagja 20 grammal kevesebb, mint ami a zacsin van. Anyu szerint nőtt már, én nem látom, viszont a szőre határozottan hosszabb.
Hagyományos géppel készültek képek, de azokat még elő kell hivatni. Szerdán majd csinálunk a digitálissal, azokat megpróbálom aznap feltenni.
Előzmény: Tibbe (237)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.21 0 0 237
Korai lenne, ha már tudná a ringdresszúrát......
Ha " felülkerekedik " rajtad..csak fogd tarkón a grabancát, mint egy nyúlnak, és emeld fel......hatásosabb, mint a fenékreverés...........
Szigoruan tartsd be az adagot, ne legyen hájpacni....
Mikor lesznek ismét képek?????
Előzmény: Babyboo (236)
Babyboo Creative Commons License 2002.10.21 0 0 236
Ha Teoka felett vezérkedik az az ő dolguk, de az csúnya lenne ha engem is maga alá rendelne :)
A poci valamivel kisebb, mint amikor elhoztuk, de azért még gömbölyödik. Tápot most nem tudok váltani, 20 kilóst vettünk és nem ismerjük a titkos alagutat a Nemzeti Bankhoz :)
Kipróbáltuk a nyakörvet-pórázt, azzal nem volt gond, de a felvezető elsőre nem tetszett neki. Majd gyakorolunk mindennap.
Előzmény: Tibbe (235)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.20 0 0 235
Kissé hájas pocit látok a fekvős képen......csak a szemem csal????,
Előzmény: Babyboo (233)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.20 0 0 234
Treff kényszerképzetei reálisnak tünnek... Ő lesz a fedezőkan a családban, előbb utóbb átveszi a falkavezérséget......szegány kis foltos feneke....
Rágicsálás csak még pár hónap, mig a fogváltás le nem zajlik, addig pakoljatok el mindent..{ no jó, azért néha rá is lehet szólni, egye fene }
Ha ilyen sokat pisil, az nem jó...... ugye, már csak napi két kajálás van?? És ne puppy tápot, most a RC, mini adult nagyon bejött, ettől nem lesznek egy hét alatt duplák, hanem fokozatosan nőnek.........Mindig tapasztal az ember. Hétfőn, vagy kedden { én holnap } lehet beadatni az ismétlő parvót......De előtte a sok pisilést jó lenne tisztázni, hogy felfázott-e vagy mi van??????
Ha égetnivalóan rossz, akkor igazi kutya...nem egy kis nyámnyila........anyámasszony katonája...remélem az utcán és a kiállitáson is kamatoztatja ezt a képességét.......
Előzmény: Babyboo (233)
Babyboo Creative Commons License 2002.10.20 0 0 233
Na vagyok már, csak a felújítás miatt nem volt netem. (azaz csak néha a notebook). Már egész jól elvannak, bár néha vannak összezördülések mert Treffnek olyan kényszerképzetei vannak, hogy ő a főnök a családban. Teoka ilyenkor helyreteszi, akkor pár napig nem erősködik. Ennek ellenére nagyon finoman játszik vele, látszik, nagyon figyel, hogy rá ne lépjen vagy ilyesmi.. Engem is megmorgott valami kaja miatt, azért kapott a foltos fenekére, azóta elvehetem tőle az utcán összeszedett dolgokat, meg a kiürült kajás tálat. Pár nap alatt megtanultak kultúráltan enni is, eleinte mindkettőt csak a másiké érdekelte. Egyébként pedig égetnivalóan rossz, egy pillanatra sem lehet magára hagyni mert rögtön talál valami szétrágnivalót, amit direkt nem szétrágásra terveztek. Most még sok az ideiglenes vezeték a padlón, nagyon kell rá figyelni.
Elég sokat pisil, ez normális? Nem számoltam, de van, hogy egy órán belül háromszor-négyszer. Majd telefonálok valamikor a kiállítás előtt, mert nem ismerem az idevágó szokásokat, mikorra kell odamenni, mit kell vinni, stb. A harmadik oltást kb. mikor kell megkapnia? Csak, hogy ne menjünk potyára az orvoshoz.. Két-két és fél hétre a másodiktól?
Az emberektől már nem fél az utcán, lassan a pórázt is kipróbáljuk, asszem eleinte csak a lakásban. Hirtelen ennyi.. :)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Tibbe (224)
m_anna Creative Commons License 2002.10.20 0 0 232

Tibbe Creative Commons License 2002.10.20 0 0 231
Most irok pár sort..ha gépközelben lennél......
Előzmény: jurai (228)
m_anna Creative Commons License 2002.10.18 0 0 230

Tibbe Creative Commons License 2002.10.18 0 0 229
Este hatkor már vége a kiállitásnak.....,irjak cimet: stb? Várom a mailt is!
Előzmény: jurai (228)
jurai Creative Commons License 2002.10.18 0 0 228
Én jelenleg Pesten vagyok, de holnap este hatig a f?suli padjait nyomom regel nyolctól. Csak utána tudok bármerre is elmozdulni és az gondolom már eléggé kés?! De vasárnap bárhova el tudok menni.
Vagy ha hat után megfelel.....

J.

Előzmény: Tibbe (227)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.18 0 0 227
Holnap, szombat reggel Bp-re megyek, egyik kis tibetisem viszi az elsőbálozóját a Népligetbe a Strázsa KKI-be lesz egy MKSZ CAC-Derby, , és ott leszek kéznél, ha segitségre van szükségük..vasárnap itthon vagyok..
Merre laktok??? Ország mely részén?
Esetleg találkozhatunk Bp-n is holnap....
Előzmény: jurai (226)
jurai Creative Commons License 2002.10.18 0 0 226
Tibbe:

Átgondoltam, átrágtam mindent jó alaposan és úgy döntöttem szeretném az egyik kityust.

A többit mailben írom!

J.

Tibbe Creative Commons License 2002.10.18 0 0 225
!??
Előzmény: Tibbe (224)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.17 0 0 224
Teoka megnyugodot lelkileg, hogy nem egyke????
Képzeld...ez a kis szuka, akit vittek, tegnap éjjel, felmászott mellém az ágyba.....mintha megérezte volna, hogy most búcsúzunk egymástól.......
Tudod, hogy az ágy mellett alszik a banda egy pokrócon...és még egy se mászott fel...alig érik még fel az ágyat, és most is csak pont ő;;;;;;;;
Előzmény: Babyboo (205)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.17 0 0 223
Babyboo
Treffről már külön mappa van.......
Akit tegnap vittek, kis fekete szukát a másik alomból, messzebbre, mint ahol ti laktok!, azt mondták, benevezik a Derbyre...lehet, hogy akkor én megse viszek picit baby osztályba, mert igy lesz eg-egy kan-szuka különböző alomból mutatóba...Így lehet, hogy csak Astra jön......
Képzeld.....ott a családban van kutyakozmetikus.ő is jött kuttynézőbe....micsoda mázlim van.
Biztos szépen rendbetartják a szőrét!
Örömmel vettem tudomásul, hogy akinek / feleség / ajándékba , meglepetésként vitték, este már a kutyussal az ölében írta a hálálkodó mailt..nagyon tettszik neki.......
Előzmény: Babyboo (205)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.16 0 0 222
Megkaptam.....nemsokára küldök még ismertetőt..
a honlapot és képtárat sikerült megnyitni?
Előzmény: jurai (221)
jurai Creative Commons License 2002.10.16 0 0 221
Ment a visszajelzés!
Tibbe Creative Commons License 2002.10.16 0 0 220
Próbamail ment....visszajelzést kérek.A másik
topicon irt eset teljesen elszomoritott....
Előzmény: jurai (218)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.16 0 0 219
a másik mélcim ami itt van a jurai nem jó....??? akkor üritsd a ládád, mert küldök mindent, és a freemail nem bir sokat.........Kb 1 óra múlva, jó lesz,
MOST addig csak erre a cimre egy hivatkozást küldök, hátha arról meg tudod nyitni, meg képtárakat, de majd ürits, hogy a többi is férjen.......
Előzmény: jurai (218)
jurai Creative Commons License 2002.10.16 0 0 218
????valami miatt nem tudom megnyitniaz oldaladat????
Vacak nálunk a net!

A mail címem temaveto@freemail.hu küld el oda légy szíves a telcsi számod!

Köszönöm!

J.

Előzmény: Tibbe (217)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.16 0 0 217
Nézted az adataimnál a honlapot..rajta a vezetékes szám.....{Most éppen netezek rajta, de ugyis mindjárt kikapcs}}
Meg itt is láttál a kutyikból, két hónaposak 2 alom született augusztusban egy éjszaka...,
5 + 7, még ;;;;;;;;;1 lány és két fiú aki nagyon jó gazdira vár, de addig vár, mig igazán jó gazdi nem lesz..
Vannak itt még többen testvérek, akik igazából már csak ""panzióznak.".....1-1 a két alomból meg megmarad nekem........
Előzmény: jurai (216)
jurai Creative Commons License 2002.10.16 0 0 216
EZ A DOLOG H. MŰKÖDHETNE?

MI? MERRE? HOGYAN?

:)

J.

Előzmény: Tibbe (215)
Tibbe Creative Commons License 2002.10.16 0 0 215
Jótol kérded...nálam
Előzmény: jurai (214)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!