Keresés

Részletes keresés

SoherMajom Creative Commons License 2021.07.22 0 1 1004025

konkretan hazugsaggal vadoltal, aztan semmit sem sikerult bizonyitani belole. szoval ki is uszul?

Előzmény: PinkBull (1004024)
PinkBull Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004024

Szornyulkodj, uszulj.

Előzmény: SoherMajom (1004020)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004023

olyan embertípus, akinek a Vezér a példaképe, nem kell.

Előzmény: Törölt nick (1003897)
SoherMajom Creative Commons License 2021.07.22 0 1 1004022

most meg par 100-1000 gyerekrol van szo / orszag, tenyleg marginalis. de mindig igy kezdodik, lasd petucciani (vagy veritas) amit berakott, hogy mara hanyan valjak a fiatalok kozul lmbtqnak magukat. es az ugye mar 10+%, az mar kurvara nem marginalis (es jozan esszel tudjuk, hogy lehetetlen is, 80-90% divatmajom)

Előzmény: advocatusdiaboli (1004017)
PinkBull Creative Commons License 2021.07.22 0 1 1004021

"szerintem igen nehezen eldönthető az, hogy most valaki tényleg szó szerint "rossz testbe született", és bármit is csinálunk, az ellenkező nembe tartozónak fogja érezni magát egész életében - és akkor tényleg úgy lesz neki a jobb, ha próbáljuk testileg is ehhez igazítani - vagy simán olyan pszichés/személyiségzavarokról van szó, amelyek esetleg máshogy is kezelhetők-megoldhatók."

 

Nade ezert vannak a szakemberek, akiknek ez a szakmaja. Nem neked kell eldonteni.

 

 

Előzmény: advocatusdiaboli (1004017)
SoherMajom Creative Commons License 2021.07.22 0 1 1004020

ne hazudj, ha jol emlexem ffhangon egyatalan nem volt ez tema.

 

pl. ilyesmikrol beszelek

 

https://thepostmillennial.com/rob-hoogland-canada-prisoner-of-conscience

 

Előzmény: PinkBull (1004010)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004019

a veszély valós, csak nem akkora mint a széljobb vizionálja

eltúlozzák.

de nem bolha.

Előzmény: advocatusdiaboli (1004017)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.22 0 1 1004018

nem.

bizonyos marginális csoportok lobbijai óriási erővel nyomulnak ott, ahová befészkelték magukat, ill. bizonyos humán szakok az egyetemen ún. játékradikális-keltetők. ezt azok nem tudják, akik nem látják, nem olvassák bizonyos kurzusok olvasmányait.

én voltam ilyen helyeken, láttam, olvastam, netről meg lekérhető sok helyen az aktuális.

hát, erősen egy irányba kondicionálják a hallgatókat, class race gender, nagyjából ezzel van tele minden, aztán ezek mennek dolgozni ide-oda.

 

Előzmény: advocatusdiaboli (1003996)
advocatusdiaboli Creative Commons License 2021.07.22 -2 1 1004017

Ezek nyilván megkérdőjelezhető dolgok. De ugyanakkor nem is általánosak - és ami még fontosabb, voltaképpen nem tudjuk még ezekben a kérdésekben a "tutit".

Ijesztőnek tűnik nekem is elsőre az, hogy 12-14 éves gyerekeknek engedélyezzenek hormonterápiát (ez még nem nemváltó műtét ugyebár, azt tudtommal sehol sem engedélyezik a felnőttkor küszöbének tekintett 18 év alatt - már csak azért sem, mert addig még mindenképpen fejlődik az emberi test - szerintem még utána is, egyéntől függően akár jóval tovább is).

 

Nekem sem egyértelmű, az orvosok viszont például azt mondják, hogy ha már ebbe az irányba indulunk el, akkor ez a jobb, mert ha a pubertáskori változásokkal egyidejűleg kezdik ezt el "terelni" a másik irányba, akkor sokkal egyértelműbb lesz az eredmény is és valójában kisebb terhet jelent a szervezetnek is. Ezzel együtt rémisztőnek látom én is, de valójában a legfőbb aggályom személy szerint az, hogy szerintem igen nehezen eldönthető az, hogy most valaki tényleg szó szerint "rossz testbe született", és bármit is csinálunk, az ellenkező nembe tartozónak fogja érezni magát egész életében - és akkor tényleg úgy lesz neki a jobb, ha próbáljuk testileg is ehhez igazítani - vagy simán olyan pszichés/személyiségzavarokról van szó, amelyek esetleg máshogy is kezelhetők-megoldhatók.

Szerintem az ilyen kérdésekben borzasztóan körültekintően kellene eljárni - és valóban ezek azok a dolgok, ahol minden külső pressziót jó lenne elkerülni - csak ugyebár ez praktikusan lehetetlen, a környezet véleménye és elvárásai adottnak tekinthetők...

 

Mégis, az a baj, hogy ti szó szerint bolhából csináltok elefántot. A transzneműek létszámaránya mindig is jelentéktelen lesz, ez a probléma-lehetőség sosem fog széles tömegeket érinteni, és már elnézést, de akit a puszta propaganda képes rávenni arra, hogy "átoperáltassa magát delfinné" - annak valójában minden más agybaja megvan amúgy is, nem akarok tetű lenni, de az az illető műtét nélkül sem lesz soha kerek, ép ember. 

 

A büdöslippsi onnan ismerszik meg, hogy el bírja viselni az inhomogenitást, nem küzd ellene. Nem mászik a falra attól, ha a környezetében nem mindenki szigorúan ugyanolyan templomba járó heteroszexuális fehér ember - és nagyon azt látom, hogy ez a képesség sokakból hiányzik, és a mi mostani kurzusunk ráadásul kifejezetten próbál is erre ráerősíteni.

Előzmény: SoherMajom (1003987)
Eugene H. Krabs Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004016

ne röhögtess

lölő vagyona mennyi is? hányszor 10 mrd? abbahagyták a lopoldát?

Előzmény: soproniirsai (1004013)
PinkBull Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004015

Az igaz, bar sokan a figyelmeztetes hatasara sem mentek el. Aztan rajuk omlott a haz. Soha nem latott dolgok tortentek, ebbol nyilvan le lesz vonva a megfelelo kovetkeztetes. 

Előzmény: Törölt nick (1004012)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004014

természetesen nem maga a korrupció mint anomália a legnagyobb probléma, hanem ha rendszerszintű, az egész arra épül és a nem-korrupció az anomália

 

de egyébként sem azért van, aki tudja hogy nem fog nagyon meggazdagodni a választott hivatásával és tisztességes, az jelentősen korrupt nem lesz DE ezt bizonyos mentalitású emberek nem érthetik...

Előzmény: soproniirsai (1004013)
soproniirsai Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004013

korrupció azért van, mert a demokratikus népek nem kívánják megfizetni a többpárti demokrácia költségeit, ami annyi lenne hogy minden parlamenti párt kap évi 2-10 mrd-t elszámolási kötelezettség nélkül.

 

és idejön szemforgatni a bruttó másfél millát kereső multiosztályvezető, hogy a profi nemkorruptak kormányozzanak bruttó 990-ért, és még korlátlan molkártyát se kapjanak, mert sok a benzinpénz.

 

Előzmény: advocatusdiaboli (1004002)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004012

Ha azt nem is, de legalabb a szirenakat kicserelhetne...

Előzmény: PinkBull (1004005)
soproniirsai Creative Commons License 2021.07.22 0 2 1004011

sarkítod a dolgokat. elve nem volt 2000 év véleményterror. vagy 400 évig konkurált a kereszténység a misztériumvallásokkal, utána késő antik kisjégkorszakban nem ez volt a fő gond, majd egyházszakadás, arabok megjelenése, stb a liberális alapcélok megvalósultak és politikai téma híján elkezdték nyomni a deviánsok érdekképviseletét. a baloldali témák is elfogytak, meg a klasszikus ipari munkásság is megszűnt, ezért sok balos is ezt nyomja téma hiányában.

Előzmény: advocatusdiaboli (1003996)
PinkBull Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004010

"te irtad baszod, hogy 16 eves koraban hormonblokkolokat kaphat."

 

Onnantol van ra jogilag lehetoseg. Hogy a valosagban ez hogyan tortenik, es kiknek adnak ilyet es miert, azt te szimplan ignoraltad. "Orvosilag beavatkoznak a serdulo testbe!" LOL.

 

" amik konkret esetleirasok voltak, ott anyukak szerepeltek."

 

Ugy erted a ferfihangos uszito cikkekben? 

Előzmény: SoherMajom (1004004)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004009

De legalább a népség azzal van elfoglalva, hogy lehallgattyák a buzikat...

 

Igen, egyre jobb a topik ... már megy a kölyköt nemváltása, miközben buzik is lesznek .... sóher már ebben is szagértő .... csak jobb pöcsökkel és mellekkel foglalkozni, mint belemászni alapítványi ezermilliárdok ellopásába, vagy csámcsogni a világbajnok benzináron, az Eu-bajnok infláción, vagy csak mezei szinten rohanni népsavazni 5 idióta kérdésről .... + persze már lehallgatnak a létrával felszerelt kígyómérges rendőrkocsiban is ....

 

Mondjuk soproni borkérdése valóban érdekes, ezek már azt is onlány akarják tudni, hogy hány fokosat kexelt a natúr pógár a tófürdő vizébe .... már nem állunk ettől messze :)))

Előzmény: AnchorMan (1003988)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004008

ez papíron lehet, hogy így működik, de a valóság kb azt mutatja, hogy tényleg egy meghatározott csop lett az ellenség.. pl ott vannak a 200 éves tábornokok szobrainak döntögetése, vagy olyasmi, hogy jujj ezt nem tesszük rá az adott cuccra, mert mit szólnak hozzá a lippcsik, buzik, négerek, muszlimok..  (a fehérek, keresztények itt sem érdekesek legtöbbször)

 

komolyan: ennyire hülye lett a világ valóban? mert akkor tényleg megérett a pusztulásra, ha az ilyen jellegű dolgok jelentik a legnagyobb problémákat.. :(

Előzmény: advocatusdiaboli (1003996)
AnchorMan Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004007

Inkább népszavazzunk róla... hamá'...

Előzmény: soproniirsai (1003999)
Fulika Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004006

Mit keresek?

Az egyéni számlámat, és a saját manyup megtakarításomat, aminek csak hűlt helye van.

 

"fele államkötvényekben volt ( már Gyurcsi elköltötte) "

Az én államkötvényeimet nem költötte el a gyurcsány, az annak megfelelő összeg a számlámon volt egész addig, amíg orbán el nem lopta.

"500 a Molra"

Én nem terveztem azt molra költeni, és ráadásul nem látom a mol részvényeket a manyup számlámon.

"700 ingatlanokban"

Dettó, ráadásul nem látom, a földhivatalnál lenne plusz ingatlan a nevemen.

"szóval mit keresel?"

Azt a manyup pénzemet, amit elloptak.

Előzmény: b.u.b.u.5.5 (1003951)
PinkBull Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004005

"a jelenlegi arviz azt mutatja, hogy ertelmes feladat is lenne azert arrafele."

 

Aha, peldaul Nemetorszag egyedul megallithatna a klimavaltozast.

Előzmény: Törölt nick (1003998)
SoherMajom Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004004

te irtad baszod, hogy 16 eves koraban hormonblokkolokat kaphat. szoval milyen hazugsagot irtam?

 

(jo, a nokre vonatkozo izet visszavonom, nem ismerem az osszes esetet. de amik konkret esetleirasok voltak, ott anyukak szerepeltek.)

 

 

 

 

Előzmény: PinkBull (1003997)
soproniirsai Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004003

én is jópár zseninek elmagyaráztam, hogy akkor milyen átvételi/rendelkezésre állási díjakkal számolnak 30 évre előre? hamár üzleti tervet rajzolnak?

Előzmény: AnchorMan (1004000)
advocatusdiaboli Creative Commons License 2021.07.22 0 1 1004002

Nem hiszi senki ezt, a hülye lippsik sem. Viszont a korrupció sok esetben egészen egyszerű módszerekkel is nagyon jelentősen redukálható (működő közigazgatás, áttekinthető szabályrendszerek és a minél több döntési automatizmus számtalan helyen a lehetőségét is kiszűri ezeknek).

Előzmény: soproniirsai (1003994)
soproniirsai Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004001

minek táncoltatod? gyökér alföldi vagy a laposról, úgysem lehet igazad.

Előzmény: SoherMajom (1003995)
AnchorMan Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1004000

Pedig még ölég ződd/megújulópárti kicsipárom és a porontyok is megértették, hogy minden egyes Watt megújuló mellé pontosan ugyanannyi atom/fosszilis tartalékkapacitás köll, ráadásul külön még a gyors szabályozáshoz valamennyi. És ezt egyik üzleti modell sem aggya ki, mer'hogy a szabályozó delejművek az idejük nagy részében állnak, sem energiát, sem bevételt nem termelnek, cserébe a zállandó kőccségei adottak, a zatom/szén meg nehezen szabályozható, amikó' nincs rájuk szükség, akkó' a felesleget el köll pattintatni, akár áron alul is... különben leomlik a zelosztórencer...

Előzmény: soproniirsai (1003971)
soproniirsai Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1003999

nem számít, hogy megszűnt a banktitok után az üzleti titok ,meg az adótitok is, beszéljünk a lehallgatásokról!

Előzmény: AnchorMan (1003986)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1003998

Mondana az ember, hogy nagy jo dolgukban mar nem tudjak, hogy mit csinaljanak... de azert teszem azt a jelenlegi arviz azt mutatja, hogy ertelmes feladat is lenne azert arrafele.

Előzmény: SoherMajom (1003995)
PinkBull Creative Commons License 2021.07.22 0 0 1003997

"akkor mar 16 eves (gyerek!) korban aktivan orvosilag beavatkoznak a serdulo testebe nemetorszagban, ha nem is szikevel, akkor tuvel. durva."

 

Netto hazugsag. Uszitas. Tedd meg hozza hogy az anyak akarjak. Mert a nok alapvetoen ilyen gonoszak hogy szandekosan tonkre akarjak tenni a gyerekeiket. 

Előzmény: SoherMajom (1003995)
advocatusdiaboli Creative Commons License 2021.07.22 -2 1 1003996

Ezt szerintem rosszul érzékelitek. Én a magam részéről inkább azt látom - nyilván tévedhetek, de ezek meglehetősen szubjektív dolgok - hogy majd kétezer évnyi nagyon szigorúan egy irányba mutató klerikális véleményterror/elnyomás után van egy felszabadulás, és a korábban kizárólagosnak és legfontosabbnak sulykolt "értékek" helyett megjelenhettek végre teljes jogúként újak/mások is. Ez nem jelenti azt, hogy a "hagyományos értékek" teljesen értéktelenné váltak volna, azt meg még kevésbé, hogy azokat üldöznék (megjegyzem, a kommunista blokkban voltak ilyen jelenségek, de a világ nagyobbik részén a vallások ereje és befolyása még mindig nagyon erős).

 

Pusztán arról van szó, hogy kialakulóban (sok helyen a világon még így is nagyon csak alakulóban van ez...) egy lényegesen sokszínűbb értékrend, ami sok mindenről szól, de része például az is, hogy ha te történetesen nem vagy mélyen vallásos és heteroszexuális, attól még nem válsz teljesen automatikusan máglyára való, az életre is érdemtelen emberi hulladékká. Vagy attól, hogy nőnek születtél, még nem automatikusan az az egyetlen elfogadható "princípiumod", ha alárendelt helyzetben engedelmes szülő- és mosogatógép leszel.

 

Ezt a folyamatot élik meg sokan hatalmas erkölcsi züllésként - miközben könnyen lehet, hogy valójában csak egy jóval élhetőbb és vidámabb, színesebb világ sül majd ki belőle.

Előzmény: soproniirsai (1003954)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!