Keresés

Részletes keresés

Stellagirl Creative Commons License 2009.09.18 0 0 149

Sziasztok!

 

Van valaki esetleg Bécsből - Döbling városrészből?

 

Üdv. mindenkinek!!

Norbi22 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 148
Szaisztok!
Segítséget szeretnék kérni munkaügyben.
Mivel ithon nálunk drasztikus a helyzet mint munkalehetöségben ,mint fizetésben ,
ezért kinnt szeretnék probálkozni.
ha estleg valaki segíteni tudna ez ügyben, azt nagyon megköszönném! :)
A német nyelvtudásom nem a legjobb, de valamilyen szinten tudok kommunikálni....
rendelkezem : - szobafestö, mázoló végzettséggel
- könnyügépkezelöi jogositvány (targonca-gáz,diesel,elektromos)
- ECDL vizsgával - számítogépkezelő

de bármilyen jellegü fizikai munkát hajlando vagyok elvégezni, kezdésként!

Elöre is köszönöm a segítséget!

Pintér Norbert
Aranka néni Creative Commons License 2009.09.14 0 0 147

Sziasztok!

 

Aranka néni vagyok Bécsből, és ez úton szeretnék mindenkit meghívni a JPF-Radio chat-szobájába ( link: http://xat.com/Radio_JPF ).

 

Hallgatni pedig Winampon vagy WMP-en lehet az alábbi URL linken lehet. ( http://radio.chas.hu:8100/jpf.mp3 ).

 

Remélem felkeltettem az érdeklődéseteket, és nagy szeretettel várok minden kedves felhasználót a JPF Radio közösségében.

 

 

Kellemes napot és sok puszi:

 

Aranka néni.

barbidu76 Creative Commons License 2009.09.13 0 0 146
Sziasztok!

Érdeklődnék a kinnt élőktől,hogy van-e remény arra,hogy az ember kinnt munkát találjon? Akár mosogatás,bébiszitter stb..
Sajnos a német nyelvet egyáltalán nem beszélem..

Hol lehet ennek utána érdeklődni Magyaro-on,hogy milyen munkalehetőségek vannak?

Köszönöm!
Stellagirl Creative Commons License 2009.09.12 0 0 145

Sziasztok kint élő magyarok!

 

Segítségeteket szeretném kérni. 29 éves lány vagyok, és munkát szeretnék vállalni kint Ausztriában, Bécsben, vagy Burgenland területén. Igy elsőre takarítás, konyhai kisegítő állásra gondoltam, mivel nem igazán beszélem jól a nyelvet. Több felsőfokú végzettséggel is rendelkezem. Babysitterkedés is érdekel. Ha bárki tud valamit, nagyon megköszönném ha tudna segíteni.

 

További szép estét mindenkinek!

 

Üdvözlettel: Csillaglány

asx Creative Commons License 2009.09.10 0 0 144

Azonnal kezdhetsz! Szükségünk lenne egy EWS bizonyítvánnyal rendelkező hegesztőtechnológusra. Német nyelv minimum társalgási szinten, szakmai nyelv tökéletes beszélése,  Freizügigkeitstbescheinigung hatalmas előny lenne, de ha nincs akkor ezt esetleg el tudjuk intézni!

Sürgősen írjál, már hétfőn mehetsz Svédországba 6 hétre, utánna Ausztria...

Előzmény: katedra (135)
O.r.s.i Creative Commons License 2009.09.10 0 0 143

Sziasztok!

 

Bécsben keresek albérletet vagy kiadó szobát,viszonylag olcsó áron!Ha tud valaki,kérem segítsen!

Köszönöm szépen

Monicanika Creative Commons License 2009.09.10 0 0 142
Hello Bécsiek !
Nincs még tetoválásod? Nagyon konnyen lehet és kedvezo áron.12éves tapasztalat.Legyenek a te kormeid is a legszebbek.Uj set 32€.Utantoltes 22€.Mart mindennel egyutt amit kivalasztasz.
recluse82 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 141
Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Szeretném megtudni hogy most a válság ideje alatt mennyire nyitott az osztrák munkaerőpiac, ugyanis pár héten belül ki fogok költözni és hallottam már olyanokat, hogy 2010-ig nem adnak munkavállalási engedély-t külföldieknek. igaz-e? Köszönöm
asx Creative Commons License 2009.09.01 0 0 140

Bocs, hogy azt hittem, hogy komolyan gondoltad ezt az egészet...

 

Én kerestem neked munkalehetőséget (kettőt is!) dolgoztam velük egy fél órát, feltettem a netre, hogy tudjál rá árat adni. A továbbiakban is tudtam volna segíteni.

 

Te arra nem méltatsz, hogy legalább annyit ide írjál, hogy már tárgytalan a dolog, vagy nem tudod/akarod megcsinálni. Pont szerencséd lett volna, mert asztalos céget kerestünk akikkel együtt tudnánk dolgozni ha olyan munkánk van. De már találtunk!

 

Így jártál!

Előzmény: SZÜCSACS (133)
mzadri Creative Commons License 2009.08.18 0 0 139
Hello.Én Kiskunhalas környékén lakom,és a párom pedig munkát keres Bécsben.Autonk is van.Nem tudnál vmilyen munkát ajánlani neki?Akkor mehetnétek együtt.:)
Előzmény: gyhacsek (138)
gyhacsek Creative Commons License 2009.07.19 0 0 138
Sziasztok! Bécsben dolgozom, hétfőtől csütörtökig. Érdekelne nem jár-e valaki hasonlóan Kiskunhalas környékéről autóval, ahová még be is férnék. Köszi Hacsi
asx Creative Commons License 2009.07.18 0 0 137

Mivel két hétig nem válaszoltál, gondolom túl nagy vagy nem megfelelő munka lett volna a számodra. Ezért tegyünk még egy próbát: ERRE adjál egy árat. A Niro Handlaufot mi megcsináljuk. Van rá egy heted maximum!

(name:asx  pw:index az emailcímem: asx [at] ksip [dot] com)

Előzmény: SZÜCSACS (133)
jazzychris Creative Commons License 2009.07.15 0 0 136
Kedves Bécsben élő magyarok!

Az elmúlt pár napot azzal töltöttük zenész kollégámmal, hogy bécsi szórakozóhelyeket látogattunk sorra, hogy hol van lehetőség élőzenét játszani.
Kalandos pár nap volt! Nem volt hol aludnunk, nem tudtuk, hogy lesz-e egyáltalán valami lehetőség arra, hogy egy kis pénzt keressünk. Sőt szándékosan csak annyi pénzt vittem magammal, ami mindössze egy kebap-ra volt elegendő.:) Ez a kényszerhelyzet meghozta ám a gyümölcsét. Találtunk egy remek kis helyet a belvárosban, ahol remek kis bár-zenét játszunk zongora kisérettel és élőszaxofonnal.
A következő JazzNight 17.07 Pénteken lesz, tehát pár nap múlva.
Mindenkit szivesen látunk, akit szereti a zenét!

Picwick's nem messze Swedenplatz-tól

Pickwick’s , Marc Aurel Straße 10-12,1010 Innere Stadt, Wien
google térképen könnyű rátalálni.

katedra Creative Commons License 2009.07.10 0 0 135
Ha valaki tudna segiteni..............  Munkat keresek ausztriaban, teljesen mind1 h.mit. itthon tiszta átverés, lehuzás minden közvetitö. Sulyos árakat kérnek a munka cimekért, Gondoltam kimegyek csak ugy hátha bejön a kopogtatási rendszerrel is. Irj rá véleményt......Kösz csuti
asx Creative Commons License 2009.07.05 0 0 134

Szia,

ez nem olyan egyszerű mint ahogy elképzeled. Milyen a vállalkozásod jogi formája? Mióta vagy vállakozó? Az alkalmi munkákra hogy fogsz engedélyt kapni? Ehhez minimum a § 373a GewO (Vorübergehende grenzüberschreitende Dienstleistung im Rahmen der Dienstleistungsfreiheit) kell! Milyen szinten tudsz németül?

 

Mert munka az lenne csak a bürokrácia hatalmas...

ERRE küldjél nekem egy árajánlatot, aztán majd meglátjuk mit tehetek.

(pw: index az emailcímem: asx [at] ksip [dot] com)

Előzmény: SZÜCSACS (133)
SZÜCSACS Creative Commons License 2009.07.05 0 0 133

Sziasztok!

Dunaújvárosi székhelyű tetőfedő-ács vállalkozó vagyok, és az ausztriai magyarok segítségét szeretném kérni. Szeretnék alkalmankénti munkában segítséget, természetesen az elkészült munkákból megegyezés szerint részesedést adnék. Ács-tetőfedő-bádog-lambéria-gipszkarton-szigetelés-játszótéri fajátékok-faházak-fakivágás-egyéb famunkák-egyéb felújítási munkálatok-asztalos munkák. Kint élő magyarok biztosan tisztában vannak a kinti árakkal, az itthoni viszonylatokhoz képest is olcsón dolgozunk. A munkákra 10 év garanciát vállalok, az eddigi 20 év alatt egyetlen panasz se volt munkáimra, szívesen ajánlanak egymásnak,akiknél dolgoztam. Csak a válság, és a szocpol elvétele miatt szinte alig van munka. Mindenki vár, hátha lesz jobb.. Elősször kijárnék , aztán ha jó lehetőségek adódnának, talán ki is mennék a családommal. A gyerekek még picik, nem okozna gondot még a változás. Ha van aki felújít, építkezik, vagy ajánlana ismerősnek aki építkezik hívjon-írjon és megeggyezünk, ingyenes árajánlatot adok. Ha van esetleg aki tud ausztriai oldalakat, ahol ingyenes hirdetést tudnék feladni, azt is megköszönöm. Szücs József 0630-915-3720 szucsjozsefacs@freemail.hu Referenciamunkák, képek az eddigi tetőkről stb.: www.szucsjozsef.eoldal.hu Köszönöm előre is!

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.01 0 0 132
csak vicceltem. igy mulatja magat egy igazi becsi ur!
Előzmény: NÉZEGETŐ (131)
NÉZEGETŐ Creative Commons License 2009.07.01 0 0 131

Kedves ismeretlen!

Ki kérem az összes MAGYAR nevében!!!

LÉGYSZIVES NE ÁLTALÁNOSÍTS!

ÜDV. EGY MAGYAR NŐ.

Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.01 0 0 130
magyarok
ne lopjatok!
NÉZEGETŐ Creative Commons License 2009.06.30 0 0 129

Szia mindenkinek!

Nagyon szépen megkérek minden jelenlévöt, barátot,ismerőst!

Segítsetek nekem munkát találni!

A végzetségem szociális ápoló és gondozó, házibetegápolást szivesen válalnék.

Először is idősek,több éves gyakorlatom van, és szeretem az idős embereket.

Bejelenetelen munka is érdekel, egyedül álló vagyok, sok időm van!

Segítségeteket előre is köszönöm!

További szép napot kivánok nektek!

Tel.30/30-275-6496. vagy szupermami@citromail.hu

Bisan Creative Commons License 2009.06.25 0 0 128
Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni lakás-ügyben. Éppen egy kis lakást keresek (ca. 30m) itt Bécsben, de sajnos azt tapasztalom, hogy mind le van jelentve valamilyen ingatlan-irodához, ahol óriási összegeket kérnek el "Provision" meg szerződéskötés címszó alatt.
Ezért ha valaki esetleg tudna valakiről, aki kiadja a lakását, vagy tud olyan lakásokról, hirdetésekről, amik nincsenek irodához lejelentve, nagyon megköszönném ha szólna!!!
kukooo Creative Commons License 2009.06.20 0 0 127
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Ausztriában, Bécsben szeretnék munkát vállalni. Idős úr vagy hölgy gondozását vállalnám, 24 órás felügyelettel, ottlakással. Magyarországon 7 évig gondoztam 7 idős,ágyhoz kötött embert, hozzátartozóik és gondozó orvosuk legnagyobb megelégedésére. Azonban sajnos a magyarországi törvény ezen tevékenységre már nem ad lehetőséget. Konkrétan magyarul beszélő idős urat vagy hölgyet keresek, mivel a német nyelvet nem beszélem.
Esetleg tudna nekem ebben valaki segíteni, tanácsot adni? Nagyon fontos lenne!
Előre is köszönöm!
riki15 Creative Commons License 2009.06.12 0 0 126

Herold jó ötlet, de akiknek titkos a számuk nincsenek benne.

 

Előzmény: Scarlett-Kate (124)
riki15 Creative Commons License 2009.06.12 0 0 125

Ez a topik nem annyira "pörgös" mint a testvére.

Ha egy kicsit vissza olvasol, tamikati tett emlitést mindenféle linkekröl munkaügyben. Esetleg az osztrák AMS oldalán is keresgélhetsz, itt:

http://www.ams.or.at/sfa.html

 

Előzmény: titimi (121)
Scarlett-Kate Creative Commons License 2009.06.10 0 0 124
herold.at , nevét vagy címét vagy város és nevét ütödbe, ezen elvileg minden család fennt van aki ausztriában lakik. vagy esetleg szene1.at, bér ezt fiatalok használják főleg vagy facebook
Scarlett-Kate Creative Commons License 2009.06.10 0 0 123
www.herold.at vagy 123people.com austriára vagy facebook vagy szene1.at, bér az utóbbit a fiatalok használják. a heroldon minden család elvileg fennt van, címet ,nevet vagy várost kell beütnöd
Előzmény: Lilike77 (117)
titimi Creative Commons License 2009.05.14 0 0 122

Sajnos senki nem válaszol...Milyen sűrűn kell ide benézni??

 

titimi Creative Commons License 2009.05.13 0 0 121

Sziasztok!

Németország nyugati részén élek, szép és minden jó. Hiányzik nagyon a családom, barátaim. 34 éves vagyok, 2 diplomával, angol középfokúval, s itt megcsináltam a B2-t németből is. Szeretnék jövőre Ausztriába, ha lehet, Bécsbe költözni. Munkát keresni hol és hogyan induljak el, s mik a lehetőségeim, kereset. Kezdetnek természetesen jó Aushilfe, Kellnerin, Haushalthilfe, mindegy, dolgozni akarok és tudok is. Most is van 5 család, ahol dolgozom, nem "büdös" a munka. Tudtok információkkal segíteni? Tök jó dolgokat olvasok itt...

Köszi

vargaivett Creative Commons License 2009.05.11 0 0 120

Szia!

Igen igazad van a nyelvtudás mindenképpen szükséges ti hogyan mentetek ki te beszélted már a nyelvet? Szerintem azért ha rá van szorulva az ember hamar meg lehet tanulni. Nem? Csak az a baj hogy eddig ahány munkahelyet felhívtam mindenhol kérik a nyelvet de ez jogos egyedül egy helyen nem tiltakoztak abban az asztalosműhelyben dolgozik már egy magyar. Ez lenne neki a legjobb de sajnos várni kell azt mondták a telefonban.
Előzmény: tamikati (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!