Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.10 -1 1 119

Nagyon jók voltak az Istenes vs Sebestyén egymásnak való beszólogatásaik. Emellett jól működött össze a Sebestyén-Gáspár páros is. Vicceseket mondtak össze-vissza! :D A jelmezek szerintem ötletesek és kimondottan igényesek voltak. Az énekelés annyira nem nyerte el a tetszésemet. Az eltorzított hangok meg egy kiherélt eunuchra emlékeztettek engem. Csobot Adél volt a legjobb oknyomozó, ő találgatott talán a legjobban. Az, hogy a férjével egy műsorban szerepelnek, lehet jó vagy rossz is. Majd az idő eldönti. Dancsó Péter meg nem sok vizet zavart... Adél nagy nevetései és széles mosolya is engem feldobott! :) Az Unikornis nagyon csillámló volt, a Szörnyecskének gügye mosolya volt. A Kung-Fu Panda nagyot ütött, laza volt. A nyuszi meg túl kurvás volt. A páva jelmez nem volt semmi, lehet, hogy tényleg Alekosz volt benne! :D Kozsó száma meg mindent vitt, imádlak szomorú szamuráj! :D A robot elég hatásos volt... 

 

De az megállapítható, hogy többek szerint Sebestyén Balázs vitte a műsort a hátán!

 

Annyira nem lett a kedvencem a műsor, de vasárnap esti matinénak szerintem elég jó. Leülteti a családot a képernyő elé. Ha más nem hoz izgalomba, találgatni és tippelni klassz dolog! XD

Rundstricknadel Creative Commons License 2020.02.10 -1 0 118

Ha tényleg ott voltak a nézők, hogyan tudták titokban tartani Csepregi Évát? Pár száz embert nehéz hallgatásra bírni

attila400 Creative Commons License 2020.02.10 -1 0 117

Dévényi, esetleg Juhász Előd.

Előzmény: pofonofon (114)
Gabknowsworst Creative Commons License 2020.02.10 -1 2 116

Szerintem az Unikornis énekelt a legjobban. Ehhez képest Laci azt mondta, hogy "nem énekes, de nagyon elhiszi ezt is". Pedig szerintem egy maszkban úgy énekelte el azt az operaáriát, ahogy ő soha nem tudná, maszk nélkül se. Úgyhogy kíváncsi leszek, amikor lekerül az a maszk :)

 

Ezzel együtt szerintem Lacinak ez a műsor jól áll, itt trollkodhat kedvére. Nagyjából ez a szint, ahol komolyan lehet venni, X-Faktorban kevésbé.

Előzmény: Ilhilla (96)
Mazsola0070 Creative Commons License 2020.02.10 -1 0 115

Kár, hogy nincs Dévényi Tibi bácsi jelmez....:))

Előzmény: pofonofon (114)
pofonofon Creative Commons License 2020.02.10 -1 1 114

Nekem tetszett a műsor, vasárnap estére pont jó, semmi komolyság, és végre egy saját készítésű műsor, ami kellően rövid, és normális időpontban van, másnap föl bírok kelni 5-kor.

 

A szörnyecskére a tippem: Dévényi Tibi bácsi.

Ilhilla Creative Commons License 2020.02.10 -3 0 113

Már adják a következő rész előzetesét, szerintem jobb lesz, mint az első rész. A kutya fergeteges operett számot ad elő!

Előzmény: Elvira, a budai jósnő (112)
Elvira, a budai jósnő Creative Commons License 2020.02.10 -1 1 112

Nem láttam a végét, azt már nem vette fel a rögzítő. Én a pávásat ÉNB Lalijának tippelem! A Nyuszikát meg Wolf Katinak.

Ilhilla Creative Commons License 2020.02.10 -3 2 111

A TV2 szerintem butaságot csinál ezekkel a másolásokkal és nem a sikeres műsorait folytatja. A Nagy Duett nagyszerű volt és nem tartom jó indoknak, hogy "nincs már olyan énekes, akit fel lehetne kérni", hiszen mindig jönnek újabb és újabb jó énekesek és akadnak újabb ás újabb celebek. Az a baj, hogy van  nekik egy kb. 50-es listájuk és mindig, mindenhova ugyanazokat szedik elő, pedig a legutóbbi Sztárban sztár leszek műsor is megmutatta, mennyi jó énekes van még.

 

Azt aláírom, hogy a zsűri összetételén lehetne változtatni: Kasza már unalmas, Pápai Joci rossz választás volt, Nagy Adrival és Szulákkal együtt, nekem B. Klárika volt a legjobb női zsűritag és Claudiát is bírtam műsorvezetőként.

Előzmény: Mlle. Grenelle (110)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.10 -2 1 110

Pedig lehet, hogy valami más műsorral nagyobbat lehetne dobni.

Mondjuk megfogni azokat, akik nem maszkos-jelmezes énekeseket akarnak nézni.

De ennyi ész már nincs...

 

Persze, hogy emlékszünk.

Sőt, azt is tudjuk, hogy a kezdetekkor még az (full amatőrnek tűnő) RTL másolta a (vérprofi) tv2-t.

A fordulópont a Big Brother vs. Való Világ meccs volt. Az embereknek valahogy jobban bejött az utóbbi, ami ráadásul profibbnak, jobban összerakottnak tűnt, mint a Nagy Testvér. Innentől datálható az RTL felemelkedése és profizmusa, valamint a tv2 lesüllyedése, és folyamatos amatörizálódása.

Előzmény: szévike (109)
szévike Creative Commons License 2020.02.10 -1 1 109

Tényleg furcsa, hogy nem saját ötleteken agyalnak, hanem a másikét koppintják.

 

De ugy tünik a világban máshol is bevett gyakorlat, hiszen, mindig találni olyan licenceket, amik kisértetiesen hasonlitanak egymásra. Mint most is. Majd meglátjuk a tv2 mit fog kihozni az alapötletből.

 

Persze lehetne azt is megkérdezni, hogy ki kezdte. Való világ - Big Brother? Emlékszünk még?

Előzmény: Mlle. Grenelle (104)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.10 -2 1 108

Bence csipkelődős poénjai (nagyobb álarc Balázsnak és neki csak országon belül sikerült karriert csinálni) is jók voltak, Balázs vette a lapot.

Jó volt Balázs Lamborginis poénja, amire Adélka is ügyesen tromfolt (mert a parkolóban csak Gáspár Lamborginije volt).

 

:D

Előzmény: Törölt nick (101)
szévike Creative Commons License 2020.02.10 -1 2 107

Biztos van ilyen ember is, hiszen mindenki ugy hülye, ahogy magának alakitja.

 

Azt még elfogadom, hogy valaki az egyik vagy a másik hirműsorára elvből nem kattint, ő dolga, de az

az én  szememben már a hülyeség minősitett esete, ha pl. megy a Star wars, akkor azt a tv2-n nem hajlandó megnézni, csak az rtl-en.

Előzmény: Betty.Ford (106)
Betty.Ford Creative Commons License 2020.02.10 -1 2 106

En is azt veszem eszre, h vannak az rtl-esek, meg az rtl-ellenesek. Van aki csak az rtl-t nezi megszallottan, masok meg elvbol nem kattintanak oda, barmi is megy rajta.

Előzmény: Mlle. Grenelle (105)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.10 -3 1 105

...és akkor még nem is mondtam, hogy nehéz úgy versenyezni, ha a vetélytársad bármilyen moslékot etet is a nézőkkel, az siker lesz (lásd DÖ - de korábban is csak egy török sorozatra emlékszem, ami olyan katasztrofálisan rosszul nyitott, hogy három-négy rész után elkaszálták, meg talán tavaly volt az az őrült kapkodásuk, amikor valamivel nagyon mellényúltak, aztán OCS-val akartak tüzet oltani, végül a MKF ismétlése ment, amíg úrrá lettek a gondokon), míg a te jobb sorsra érdemes műsoraidat a kutya se nézi - komolyan, néha hajlamos vagyok azt hinni, hogy az emberek jó része rákattintja a távirányítót az RTL-re, és aztán nem is nagyon változtat.

Előzmény: Mlle. Grenelle (104)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.10 -2 2 104

Mondjuk ijesztő, hogy a tv2-nél annyira híján vannak a kreativitásnak, hogy megpróbálják szolgaian másolni az RTL-t, ugyanazt adni, amit a Nagy Rivális... csak éppen olcsó módon, rosszabb minőségben...

...és ez az egész adóról süt, az olcsóság, a gagyiság, az amatörizmus...

Előzmény: szévike (103)
szévike Creative Commons License 2020.02.10 -2 1 103

Erről talán a tv2-t kellene kérdezned.

Ez már nem a régi világ, amikor a tv1-2 műsorát hangolták össze. Megtehették, egy volt a tulajdonos.

De most? 

Igen, adhatnának mást, de ki döntsön szerinted? Kereskedelmi tévé mindkettő. Életelemük a verseny.

Igy aztán vagy ötletet lopnak, vagy a másikra rászerveznek.

Előzmény: holli gold (102)
holli gold Creative Commons License 2020.02.10 -3 3 102

Ugy ahogy van, gagyi az egesz...kar is folytatni. En elhiszem hogy a zsuri jol szorakozik de a nezök viszont nem valoszinu...  Indul a TV2 hasonlo musora is... Mi ertelme van 2 hasonlo musort egy idöben adni ? Legalabb az egyik helyett adhatnanak valami mast...

Előzmény: Borsos04 (85)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.10 -1 2 101

Sebestyén Balázs mondta Gáspár Lacinak: "Írd körül, hogy kire gondolsz, én meg mondom a neveket!" 

 

Ez tetszett! :D :D :D

Előzmény: Betty.Ford (99)
szévike Creative Commons License 2020.02.10 -2 0 100

Nekem valamiért a páva énekénél Csocsesz ugrott be, bár a bemutatkozó szövegben max. a külsejére való igényessége jellemzi talán.

 

Megjegyzés az egyik előző tipphez: Bagi Iván tud énekelni, s nem is rosszul. Régebben voltak zenés

számai is, s nemcsak paródia szinten.

Betty.Ford Creative Commons License 2020.02.10 -2 0 99

Nekem tetszett, bevallom😌Kifejezetten szorakoztatott, meg ugy is, h Csobot Adelt ki nem allhatom... Gaspar Lacit viszont imadom🥰

Balazs vhogy nem erzi ezt a musort es nem is nagyon illik oda, eleg furcsa h nem o a musorvezeto.

Kar, h csak bo oras egy musor😩

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.10 -1 6 98

Igen, mindjárt ez jött le neked... Azt írtam, hogy vicces műsor, lehet rajta nevetni. De azt nem írtam, hogy annyira odáig voltam érte! :)

 

Úgy látszik, te valami tökéletes zseni lehetsz, hogy másokat előre így leszólsz! :D

Előzmény: -shu- (52)
Betty.Ford Creative Commons License 2020.02.10 -1 0 97

En is egybol ra tippeltem😇

Előzmény: Noilein (61)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.10 -4 0 96

Első adás után "vegyes érzések" alakultak ki bennem:

 

- jó, hogy nem csak énekesek, hanem "híres emberek" próbálnak énekelni és a maszkok miatt még az énekes hangját sem lehet felismerni, lehet találgatni.

- nem jó, hogy a nyomozók a produkciók alatt is dumálnak, mert így nehezebb az éneklésre figyelni.

- érdekes, ha figyeli az ember a kisfilmeket, akkor mindegyikben van több infó is, ami segítség lehet, Csepregit -a rengeteg Japán szereplése és dalfesztiválos győzelme ellenére- nem tippelték. Az pedig szerintem sértő, hogy Gáspár több szereplő esetében is jött az "öreges" jelzővel.

- nem volt szerencsés választás a Bence-Adél felállás, mert könnyen "bundát" kiálthatnak, ha Adélka eltalálja az éneklő személyét, semmi nem mossa le róluk, hogy Bence (aki egyébként elég nagydarab lett) otthon elárulta.

- a 12-es karikát nem értem, semmi nincs benne, ami miatt ne nézhetné -akár önállóan is- egy 8-10 éves gyerek is (Balázs is meg akarja mutatni a fiainak).

- Balázs egy troll, direkt csinálja, hogy a tippjeinek köze nincs a szereplőhöz, sőt!

- Dancsó Pista Peti nekem nagy csalódás, igaz, nem ismertem eddig, de nem gondoltam, hogy ennyire sótlan és merev lesz. Igaz a "Caramel" beszólása Gáspár Pistijére nagyon spontán és jó volt.

 

Az Unikornis nem Pintér Tenya, szerintem őt a krokodil jelmez rejti és jövő héten fogjuk látni. Az biztos, tud énekelni az illető, de Lakatos Márk ilyen szinten nem, inkább valamelyik Sztárban sztár versenyző lehet, talán Hevesi Tamás, vagy az X faktoros Eckanem Bálint.

 

A nyuszi egy playmate, utalt is rá, nem tudom, rossz tipp-e Mihalik Enikő.

A pávában és azt az Andrást véltem felfedezni, aki szerepel az ÉNB-ben és főzött a Konyhafőnökben.

A robot jól énekel, tuti, hogy a focihoz köze van. Nem tudom, Kabát Péter tud-e így énekelni, v agy valóban Hevesi Tamást rejti a maszk.

A szörnyecske olyan rádiós volt, aki tévés lett? Bárki lehet, mert énekelni nem tud!

 

Szóval: "szódával elment". A TV2-nek van egy hete, hogy levonja a tanulságokat és az élő műsorát ahhoz igazítsa!

Mazsola0070 Creative Commons License 2020.02.10 0 0 95

Hallhattuk, sehogy....illetve alig-alig....

 

Igazából azt sem értem, miért pont énekelniük kell, ennyi erővel verset is mondhatnának.

Előzmény: Mlle. Grenelle (94)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.10 0 2 94

Szerintem abban az izében konkrétan levegőt kapni sem lehet egyszerű, nemhogy énekelni...

...és aztán még az is kérdés, hogyan jön ki onnan a hang?

Előzmény: Gabknowsworst (93)
Gabknowsworst Creative Commons License 2020.02.10 -1 3 93

Ez az Álarcos énekes szerintem jópofa így elsőre - csak az énekléssel nem kellene elrontani. :)

 

Az meg aztán a világ vicce, hogy a TV2-be annyi kreativitás szorult, hogy vásároltak egy pont ugyanolyan formátumot.

 

Egyébként ki nem találtam volna, hogy a Panda Csepregi Éva, főként az ének minősége miatt. Vajon elment a hangja, vagy ennyire lehetetlen egy ilyen jelmezben énekelni?

Mazsola0070 Creative Commons License 2020.02.10 0 2 92

"A nyomozó szerepkörben Balázs sziporkázik."

 

Volt néhány jó poénja, de a tippjei (Vitray Tamás, Csűrős Karola) nyilvánvaló trollkodások, ezeket a tippeket ő sem gondolhatja komolyan.

Előzmény: Dávidking (91)
Dávidking Creative Commons License 2020.02.10 0 0 91

Elég nagy hülyeség ez a műsor, de van valami bája, és valami szórakoztató faktora ami miatt igazi bűnös élvezetnek tekinthető. Úgy látszik, ebből a műsorból kiderült az, hogy nem nagyon ismerem az itthoni sztárvilágot. Nem igazán tudtam beazonosítani senkit. Az unikornisról konkrétan halvány tippem sincs, ki lehet. A szörnyecskére a rádiósból tv-s bemutatkozó vonal miatt egy pillanatra Bockhor Gáborra asszociáltam, de a produkció alapján ő tuti kilőve. Ő szerintem valamelyik stand upos lesz. Meg még Bagi Iván jutott eszembe. A kisfilm alapján egy civilben komoly, de a tv-ben szórakoztató személyiség kép jött le. Bagi tipikusan ilyen, és elég alacsony is, szóval a testalkat is stimmel. Énekelni meg nem hiszem, hogy nagyon tudna. A nyuszi akármelyik felkapott playmate csaj lehet. Akár Dukai Regina, vagy Aleska, Dundika, Metzker Viki, Kustáczi Lia, még akár Kulcsár Edina is, ha nem lenne terhes. A páva valószínűleg egy valóságshow győztes, de valami olyané lehet amit én nem láttam, mert egyáltalán nem tűnt ismerősnek. Ha VV-s akkor max Somát tudom elképzelni. A robotnál szintén nincs ötletem. Szerintem a legjobb produkció volt, és az lejött hogy erős színpadi rutinja van a csávónak. Végül pedig Csepregi Éva, mint Panda. A retro feelinget én is levettem, de konkrétan neveket itt sem nagyon tudtam felvonultatni. Kicsit meglepett, hogy Csepregi mennyire küszködött az énekléssel.

 

A nyomozó szerepkörben Balázs sziporkázik. Nagyon szórakoztatóan nyomja, már csak miatta is érdemes nézni a műsort. Gáspár egy fokkal elviselhetőbb, mint az X-ben, de még mindig nem értem, mit eszik rajta bárki is. Nem vicces, nem karakteres, nem szórakoztató, nem jó fej. Csak egy egyszerű proli. Adél valamivel szimpibb, mint vártam. A mórikálást még mindig nem hagyta el, de voltak egész szerethető megnyilvánulásai is. Dancsót meg már esküszöm megsajnáltam a végére, annyira köze sincs ehhez az egészhez. Látszik rajta, hogy kb bárhol máshol szívesebben ülne, mint ott. Azért végigszenvedte azzal a tipikus "hozzátok már a gázsimat és hagy húzhassak haza" tekintettel az arcán. Bár valamilyen szinten még szimpatikus is, hogy legalább nem játssza meg magát. Az a koporsós "poénja" nagyon gáz volt, de összességében tőle is rosszabbat vártam. 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.09 0 0 90

Azok el vannak átkozva, jóformán bármit próbálnak bedobni, bukás lesz belőle...

Előzmény: F1 Hierro (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!