Keresés

Részletes keresés

tistvan50 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 205
Holnap, ápr.9-én megyek állapotfelmérésre és azután majd referálok. Nekem általában a pénteki napok lazábbak,könnyebben szabadulok a munkából.
Neked van már tapasztalatod csontkovácsolás terén? Én még nem voltam soha,de az orvosom által kiírt szokásos kezelések nem igazán használtak.
Előzmény: ötfelezős (204)
ötfelezős Creative Commons License 2010.04.07 0 0 204

Vajon melyik péntekre? :)

Merthogy még nem referáltál...

tistvan50 Creative Commons License 2010.03.30 0 0 203
Köszönöm az információt,éppen elértem a skypon Pakó urat. Délelőtt mindig bekapcsolom az irodában,mert már hivatalos ügyintézésre is használjuk a cégnél.
Péntekre kaptam időpontot,majd referálok.
Üdv. a sorstársaknak: István.
Előzmény: sport3 (197)
dendike Creative Commons License 2010.03.30 0 0 202
Szia !

Erre jártam és örömmel látom,hogy segíthettem neked és másoknak is. Sokszor van úgy,hogy böngészés közben rátalálunk a megoldásra. Mint ahogy Ti is segítettek magatokon,hogy vettétek a fáradságot és Pakó Mihály jótékony kezelését igénybe vettétek. Évente 2x én is felkeresem, nem vagyok hajlandó szenvedni a fájdalomtól.
Sikeres gyógyulást kívánok mindenkinek!
Előzmény: sport3 (194)
vivátka Creative Commons License 2010.03.30 0 0 201
Szia sport3 !


Köszönöm a segítségedet, sikerült kapcsolatot teremtenem a skypon a mesterrel.
Már túl is vagyok az első kezelésen,nagyon kellemes élményben volt részem. Semmi okom nem volt a félelemre és a következő 2 kezelésre már jó érzéssel készülök.

Előzmény: sport3 (197)
szaltózó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 200
Szia!

Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a fórumra,legalább igazolva látom magam,hogy jó
terapeutát találtam Pakó Mihály személyében. Bevallom,hogy félve szántam rá magam a kezelésre,de egy ismerősöm ajánlotta Őt és biztatott,hogy jó kezekben leszek nála.
Nagyon megnyugtató,pozitív kisugárzása van és egyáltalán nem volt fájdalmas a kezelés. A jobb karommal már hetek óta nem bírtam nagy fájdalom nélkül az autóban a hátsó ülésre nyúlni. Szenvedés volt,ha kicsi gyerekem miatt mégis meg kellett tennem. A fájdalom már a múlté,köszönhetem a mesternek.


Előzmény: sport3 (197)
sport3 Creative Commons License 2010.03.12 0 0 199

Bocsánat,de a skype címet sem írtam pontosan:

pakó.mihály1

Ezen elérheted,gyakran találod bekapcsolt állapotban.
Előzmény: sport3 (198)
sport3 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 198
Jaaa,és a telefonszáma itt van : +36-30/255-4688
Előzmény: sport3 (197)
sport3 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 197
Azt tanácsolom,hogy írd be a keresődbe,hogy : Pakó Mihály. A Googl kidobja a nevet és a honlapján megtalálod az elérhetőségeket. Én a skypon beszéltem vele,ha éppen be van kapcsolva,Te is megteheted. Úgy emlékszem,hogy a címe: pako.mihály1
De inkább nézz rá,mert nem biztos,hogy pontosan írtam!
Sok szerencsét,gyors gyógyulást kívánok neked!
Előzmény: vivátka (196)
vivátka Creative Commons License 2010.03.11 0 0 196
Javítom,szóval taszít a harsány típus.
Előzmény: vivátka (195)
vivátka Creative Commons License 2010.03.11 0 0 195
Helóka! Nicsak,éppen erre bóklászok,kollégáim mondják,hogy csontkovácsra van szükségem,napok óta fáj a derekam. Bekapkodtam egy marék pirulát,de minek?Csak a gyomrom fájdult meg. Azt mondod,hogy jól dolgozik a Pakó Mihály? Légy szíves írd meg,hogy hol találom meg,mert én Óbudán lakom,ne kelljen túl messzire mennem!
Milyen a mentalitása? Én a szelíd,kedves,empatikus embereket kedvelem,taszt a harsány típus.
Várom válaszodat.
Előzmény: sport3 (194)
sport3 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 194
Szia Dendike!

Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a fórumra. Többféle sportot űzök és mostanában gyakran van sportsérülésem. Elmúltam 55 éves,talán ezért. Jó csontkovácsot kerestem,de nem könnyű találni. Pakó Mihály személyében sikerült megtalálnom a számomra megfelelőt. Már a második kezelés után erős javulást éreztem.
Köszönöm,hogy írtál róla és megtalálhattam.
Előzmény: dendike (192)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.07 0 0 193
Szia, nagyon megköszönném ha nekem is elküldenéd a XI. ker-ben rendelő csontkovács elérhetőségét...köszi
dendike Creative Commons License 2009.04.13 0 0 192

 

 Hello Gerik!

 

Róla még nem hallottam,de a Pakó Mihály egy nyílt nap keretében kipróbálható. Úgy tudom,hogy április 25-én lesz egy ingyenes bemutató.

Nézd meg,nem kerül semmibe. Én esküszöm,hogy rajtam Ő segített és azóta is csak benne bízom.

Előzmény: Törölt nick (191)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.06 0 0 191
hello,

mivel fejfájásom okaként a nyakhúzódásom gyanúsítom így felhívtam Dr. Garzó Péter-t.

Ti hallottatok már róla valami személyes beszámolót?

http://www.arukinalat.hu/Default.aspx?alias=www.arukinalat.hu/csontkovacs
dendike Creative Commons License 2009.03.12 0 0 190

 

  Szia,már rég nem beszéltünk de úgy gondoltam,hogy megosztom veled a jó élményeimet.A téli hónapokban sokat szenvedtem a fájós gerincemmel és újból felkerestem régi gyógyítómat.Nagyon jó módszerei vannak,bárkinek jó szívvel merem ajánlani.Öt kezelés után olyan laza és fitt lettem,hogy elhatároztam,évente kétszer megismétlem.Nagyon igaz,hogy a mozgás az élet.Főleg,ha hozzáértő kezek biztosítják ezt a fajta mozgást.Nem szedek semmilyen gyógyszert,nem teszem tönkre a szervezetemet ilyesmivel.Végül is nem kerül több pénzbe az évente kétszeri kezelés és nagyon kellemes érzés.Ha még emlékszel rá,a Pakó Mihályról beszéltem neked tavaly nyáron.Csodálatos keze van és nagyon jó a modora,ami nem mindegy egy nőnek.Persze,a féfiak se szeretik,ha egy mogorva,durva ember dolgozik a testükkel,ami egy bizonyos intimitás.

Ha érdkel,itt megadom a telefonszámát,a címet azért nem,mert több helyen elérhető.

  Pakó Mihály  30-2554688

 

 

Előzmény: dendike (171)
aranyi57 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 189
Köszönöm
Előzmény: HiperBob (188)
HiperBob Creative Commons License 2008.12.03 0 0 188
5-10 ezer Ft között
Előzmény: aranyi57 (187)
aranyi57 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 187
Köszönöm.Árat tudnál irni?
Előzmény: HiperBob (186)
HiperBob Creative Commons License 2008.12.02 0 0 186
Átlagban 30-40 perc , de volt már amikor egy órát is dolgozott velem.
Előzmény: aranyi57 (185)
aranyi57 Creative Commons License 2008.12.01 0 0 185
Sziasztok. Meg tudnátok mondani mennyi egy kezelés átlagban egy csontkovácsnál?
siposf Creative Commons License 2008.11.28 0 0 184
Sziasztok!

Jó csontkovácsot vagy gyógymasszőrt keresek Budapesten. Feleségemnek kellene, akinek eléggé fáj a dereka szülés óta és ahogy egyre nő, nehezedik a baba, így egyre jobban fáj. Elsősorban a IX. kerület környékén volna jó. Olyan kellene aki rendel este vagy hétvégén (mivel addig én lennék a gyerekkel, én pedig 5-ig dolgozok).
Köszönöm.
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 183
Sziasztok. Csontkovácsot Keresek 3as metro vonalán, lehet Kispest is. Kispest Határ útnál dolgozom, Ecseri útnál lakom.
M_Magnolia Creative Commons License 2008.09.02 0 0 182
Szia,

Dr. Volkovot tudnám ajánlani, ő a 13. kerületben rendel.

Üdv, Magnolia
Előzmény: sub_rosa (178)
gralma Creative Commons License 2008.08.31 0 0 181
Kedves Sub_rosa! Én már több csontkovácsnál jártam, a derék és a gerinc fájdalmaim miatt, míg végre találkoztam egy olyan csontkováccsal, aki mindegyik ízületemet végig nézte, hogy, hogy mozog. (Ezt már másnak is megírtam)

Csodálkoztam, hogy milyen alapos, mert a végignézés után megmasszírozott, megmutatta, hogy milyen gyakorlati tornát hajtsak végre otthon is, hogy a fájdalmam csökkenjen. Érdekesség, hogy a csontkovács maga mutatta be a tornákat, hogy hogyan hajtsam végre, vagyis, hogy otthon mit gyakoroljak, és elmondta, hogy ez még csak az előkészítés. Megmagyarázta, hogy nagyon sok embernél, amíg a csontjai, izmai rugalmassága nem megfelelő, addig nem szabad kimozgatni az ízületeit, sőt a röntgenem megnézése után döntötte el, hogy milyen kezelést alkalmaz. Elmondta, hogy a kezelések és a betanított tornák gyakorlása lehetővé teszi, hogy a csontok izmok rugalmassága megfelelő legyen.

Kezelés közben megjelent egy illető, akiről kiderült, hogy reumatológus, és a csontkovács tanítványa. Ezután ketten kezeltek. Három kezelés után, nagyon jól érzem magam.

Merem ajánlani ezt a csontkovácsot, a nevét nem tudom, mert már régen voltam nála, azóta nem fáj a derekam. Az illető Pesten lakik. Telefonja: 0630-4763784.

Üdvözlettel: Ferenc.
Előzmény: sub_rosa (178)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.29 0 0 180
Erre tipikus példa a piros hetes hátulja. Régen kifejezetten ajánlották vesekő kirázására :-)
De vban tapsztalat, h tudott nyakcsigolyákat (ki)mozgatni :-)
Előzmény: ötfelezős (174)
ötfelezős Creative Commons License 2008.08.26 0 0 179
Két XI. kerületit tudok, de emailed nem publikus.
Előzmény: sub_rosa (178)
sub_rosa Creative Commons License 2008.08.23 0 0 178

Ok!

 

Budapesten tud valaki kiropraktőrt?

Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.23 0 0 177
Szerintem ne kerület szerint keress, azért annyi jo szakember nincs, hogy mindenhova jusson... Budapest viszonylatban már van esély pár jo embert kifogni...
Előzmény: sub_rosa (176)
sub_rosa Creative Commons License 2008.08.23 0 0 176

Sziasztok!

 

Kiropraktőrt keresek a XI. kerületben. Tud valaki ajánlani?

 

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!