Keresés

Részletes keresés

Aga Creative Commons License 2005.08.02 0 0 3478
Kb fel eve :)
Előzmény: radio100jozsi (3477)
radio100jozsi Creative Commons License 2005.08.02 0 0 3477

Látom el is küldtem a problémát.

Kiváncsian várom az eredményt.

 

Amúgy mióta van a tar.hu alatt az adatoknál lehetőség a kép.tar méretét, nézőszámot...stb megnézni? Eddig nem láttam ezt, még anno volt is téma, hogy honnan tudjuk a méretét a szabad helyünknek. De úgylátom megoldódott, és nagyon tetszik.

Előzmény: Aga (3476)
Aga Creative Commons License 2005.08.02 0 0 3476
kedves radio100jozsi!

A megrendeleskor kapott leveledben is es a weben is olvashattad, hogy ilyen esetben van egy kimondottan erre a celra kialakitott reklamacios felulet. Ez nem az index.hu foruma.
Előzmény: radio100jozsi (3475)
radio100jozsi Creative Commons License 2005.08.02 0 0 3475

Nem hittem volna, hogy egy képrendelés esetén megáll a tudomány a tárnál:-(((

 

Múlthét hétfő este adtam le 113 képre a megrendelést a tárambol, amit visszaigazoltak. Kedden este kaptam az e-mailt, hogy a képek elkészültek, és szerdán 16 óráig kiszállításra kerülnek a megjelölt pesti üzletbe.

 

Ma már 1 hét is eltelt, naponta érdeklődök az üzletben, ahonnan telefonálnak valami központba, de eddig semmi hír a képeimről.

 

Na ez volt a második de egyben utolsó rendelésem a tártól, az első simán gond nélkül ment, de úgylátom azóta változott valami... 

Discus Creative Commons License 2005.07.14 0 0 3474
:)
majd legközelebb pontosabban fogalmazok, de remélem nem lesz rá szükség. végül is megoldódott a problémám.
Előzmény: Aga (3473)
Aga Creative Commons License 2005.07.13 0 0 3473
ennek szivbol orulok :))) az adminba jobb, ha csak mi tudunk belepni :)
Discus Creative Commons License 2005.07.13 0 0 3472
nem tudok belépni az adminba. a hiba az én készülékemben van, vagy más is igy van vele?
Aga Creative Commons License 2005.06.16 0 0 3471
miert kapnal jelszavakat mailban? Kerlek olvasd el a GYIK oldalon a privat galeriak mukodesi leirasat.
Előzmény: V43 2376 (3470)
V43 2376 Creative Commons License 2005.06.16 0 0 3470

Készítettem egy privát galériát,de nem kapom meg a jelszavat mailben. Rosszul csinálok esetleg valamit ?

igus Creative Commons License 2005.06.02 0 0 3469

A mai legnagyobb ijedelmemet az okozta, hogy beléptem a képtáramba, és a rahedli rengeteg albumom közül nem találtam ott egyetlen egyet sem.

Csaknem szívrohamot kaptam ! B-((

 

Amikor felhasználóként nézelődök, akkor látható a képgyűjteményem, de amikor adminisztrátorként, akkor egyáltalán nincs semmi nyoma a képtáramnak.

 

Utána néztétek (nagyon szépen kérem), hogy vajon a nsugi képtárral mi a helyzet, hogyan tudnám adminisztrátorként elérni a keresett állományt ???

 

 

 

Másik kérdésem:

Amikor egy albumba feltöltöttem az összes odatartozó képemet (tematikailag oda tartozóakat), és megpróbálom egy tételben legyűjteni őket (korábban FlashGet-tel pompásan működött) - most is felajálja ugyan ezt a lehetőséget, de hiába próbálom a képeimet legyűjteni ilyen módon, nem a .jpg kiterjesztésűeket kapom, hanem az összes URL-t, ami az adott nyitott oldalon létezik, de viszont a képeket NEM.

 

Tudnátok-e javasolni valami eljárást, hogy egy-egy albumomba aprólékosan összegyűjtött képeimet hogyan tölthetném le a vinyómra egy nekifutásból ???

 

 

Köszönöm a segítséget.

Előzmény: Aga (3467)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.26 0 0 3468
MEgjöttek, szóltak otthonról, és azt mondták, kiválló minőségűek.

A helyszíni átvét legalább 100km autózás, akárhogy is nézem. A posta olcsóbb, ha lehet, ne irtsátok azért ki. Vagy legyen helyette futár (GLS, GPS, ilyesmi), ami szintén megfizethető és nem kell utazni a fotókért ->> számomra ez a szolgáltatás legnagyobb vonzereje!
Előzmény: Aga (3467)
Aga Creative Commons License 2005.04.25 0 0 3467
Kar volt a postat valasztani... a helyszini atvet olcsobb, gyorsabb, nem aztatjak el, nem gyurik ossze, stb... Posta amint lehet ki lesz irtva...

Aga
Előzmény: Törölt nick (3466)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.25 0 0 3466
Múlt héten feladtam majd 400 képet....
Bár jött a mail, hogy elkészült, még nem ért haza, a posta szüttyög rajta (hogy kapnák be...).
Nem akarok pánikolni (de igen), remélem holnap v holnap után hazaér.
Előzmény: Aga (3447)
Aga Creative Commons License 2005.04.17 0 0 3465
Laja: az a regi tar reklam csikjat csinatla. Tehat volt egyszer reges regen egy jolnevelt index.html allomanyod... feltetted a TAR-ra... majd telt mult az ido, modositani akartal az oldaladon, de a gepeden mar nem volt meg az allomany, ezert beirtad: www.tar.hu/laja (vagymijaszosz) es a megjeleno oldalt elmentetted. Ezzel viszont az emlitett resz is belekerult, mivel azt megjeleniteskor tette bele a regi TAR. Mivel a regi TAR-nak semmi koze az ujhoz, igy termeszetesen ezek a reszek nincsenek az UJ tar-ban.

Megoldas: gyaluld ki azt a reszt a html-bol es toltsd fel.

(weboldal feltotles csak FTP-n keresztul lehetseges)
Előzmény: Laja73 (3464)
Laja73 Creative Commons License 2005.04.17 0 0 3464
Nem tudom, asszem a sima webes felületen próbáltam, nem emlékszem igazából. Tegnap ott is, meg ftp-n is próbálkoztam, először nem ment, aztán hirtelen ötlettől vezérelve, nagybetűvel is megpróbáltam. Úgy működött, 'szt utána már helyreállt a rend.
Ami az inkriminált hivatkozást illeti, azt a részt továbbra sem értem. Szerintem azt nem én tettem bele, ugyanis számomra az valóban kínai.
Előzmény: Aga (3463)
Aga Creative Commons License 2005.04.17 0 0 3463
hmm... pedig te azon szerencsesek kozott vagy, akinek a regi TAR-ban megmaradt az adata addig, amig atvettuk es ujrairtuk... Szoval a felhasznalo letezett... szerintem azt rontottad el, hogy ftp.tar.hu-ra akartal belepni a GYIK-ban irt cim helyett :)

Amugy a GYIK-ban az sincs benne, hogy ne tedd a macskat a mikroba szaradni... Igy miert lenne benne az, hogy ne irj olyan hivatkozast az oldaladba, ami hibas? :))) ha ilyet irsz, igy jartal :P

Aga
Előzmény: Laja73 (3462)
Laja73 Creative Commons License 2005.04.17 0 0 3462
Én sem vettem komolyan. De tény, hogy a jelenségre a GYIK nem ad választ (nincs benne olyan, hogy szedd ki a régi kódokat), és most eszembe jutott, hogy anno belépni sem tudtam, mert "nincs ilyen felhasználó"-t írt ki. Ezért írtanm levelet, a de a levelemre szintén nem volt válasz.
Ide köllött volna jönnöm, akkor még udvarias voltam, és megértő (hiszen való igaz, hónapok óta rá se néztem a lapra).
Aga Creative Commons License 2005.04.17 0 0 3461
Valo igaz, magamra nyitom a gazongyujtot... ez is 404... erdsd: 404 altalanos jelentese, hogy valami nem talalhato. Ezt leggyakrabban az oldal nem talalhatora ertik, te is torlesrol beszeltel, ami azt a 404-et eredmenyezi, amire en gondoltam. A jelen esetben viszont szo nem volt torlesrol, csupan annyi tortent, hogy egyszer a megjelenitett weboldal forrsat toltotted le a gepedre, abban szerkesztettel es azt toltotted vissza. Ez a regi tar-on nem is okozott gondot, de olyan szerver hivatkozasokat tettel ezzel az oldaladba, ami egyreszt felesleges, masreszt mar nem is letezik. De eddig se nagyon hianyozhatott az oldal, mivel december ota van igy, ezert a sertodesedet nem is igazan vesszuk komolyan.
Előzmény: Laja73 (3460)
Laja73 Creative Commons License 2005.04.17 0 0 3460
Hopp, egyszerre! Ami miatt betettem a képet:

"Aga válasz | vissza a topikba 2005.04.16 23:23:18 (3456)
Kedves Laja!

Az az oldal, ami az indexes regednel is meg van adva, koszoni szepen, azon kivul, hogy hivas, semmi baja, a regi TAR-bol atmentve, azota is ott pihen, ha nagyon hianyozna, mar megjavitottad volna. Az oldalra nem 404-et kapsz"

:o))))))))))))))))
Előzmény: Aga (3456)
Laja73 Creative Commons License 2005.04.17 0 0 3459
Egy szó, mint száz, én most lementem a fájlokat, és megszüntetem az oldalt. Megsértődtem!

:o)))))))))))))))))))))))
Aga Creative Commons License 2005.04.17 0 0 3458
Koszonom, hogy lejarattad magad es bemasoltad a kepet, amirol azt allitod, hogy nincs rajta a hivatkozas. Most, hogy mindenki jot nevetett, olvasd el kerlek a szoveget az ablakban es ha szeretned, hogy mukodjon a lapod, javitsd ki azt.
Előzmény: Laja73 (3457)
Laja73 Creative Commons License 2005.04.17 0 0 3457
Kedves Aga!

Nem akartam folytatni, de látom, nem adod fel. Nekem nyolc, lássuk, mire megyünk.

"Az oldalra nem 404-et kapsz, hanemaz irja, hogy a phtml-es hivatkozasod nem letezik es ez igy is van, mivel a regi tar mar megszunt."

Tessék:















Mégegyszer mondom, nem én írtam át az oldalt, hanem a tar.hu változtatott. Levelet nem kaptam, hogy csináljak valamit, különben az oldalam az új rendszerben használhatatlan lesz.

"ha nagyon hianyozna, mar megjavitottad volna"

Jó vicc, nem én látogatom a saját honlapomat. Március elején szólt haver, akkor írtam, azóta vártam a választ. Igazából nem foglalkoztam vele, de ez remélem megbocsátható.

"Szoval nem kell mast tenned, mint elso lepcsoben a GYAKRAN ISMETELT KERDESEK oldalt atnyaladod, majd kijavitod az index.html allomanyodat es mat mukodik is."

Írtam egy levelet, a 404 elég egyértelmű üzenet. A levélre nem kaptam választ.

"es olyasmit tesz, amirol talan maga is tudja, hogy nem szep dolog, de bizik benne, hogy a szolgaltato nem veszi eszre"

Ezen már csak röhögni tudok, miről beszélsz, kedves Aga? Harmadszor is: semmit sem tettem. A honlapomhoz hozzá sem nyúltam. Ha bárki csinált valamit, az a tar.hu.
Előzmény: Aga (3456)
Aga Creative Commons License 2005.04.16 0 0 3456
Kedves Laja!

Az az oldal, ami az indexes regednel is meg van adva, koszoni szepen, azon kivul, hogy hivas, semmi baja, a regi TAR-bol atmentve, azota is ott pihen, ha nagyon hianyozna, mar megjavitottad volna. Az oldalra nem 404-et kapsz, hanemaz irja, hogy a phtml-es hivatkozasod nem letezik es ez igy is van, mivel a regi tar mar megszunt.

Szoval nem kell mast tenned, mint elso lepcsoben a GYAKRAN ISMETELT KERDESEK oldalt atnyaladod, majd kijavitod az index.html allomanyodat es mat mukodik is.

Azon pedig ne lepodj meg, hogy 1-1 oldal eltunik, tobb 100000 felhasznalobol nem keves van, aki elfelejti elolvasni a szabalyzatot es olyasmit tesz, amirol talan maga is tudja, hogy nem szep dolog, de bizik benne, hogy a szolgaltato nem veszi eszre. Ez egy kis szolgaltatonal ahol ezt manualisan figyelik, meg elo is fordulhat.

Aga
Előzmény: Laja73 (3455)
Laja73 Creative Commons License 2005.04.16 0 0 3455
Kedves Aga!

Nekem volt egy weboldalam, átlagos képekkel, útibeszámolókkal. Aztán egyik napról a másikra az az üzenet fogadott, hogy "404 - Nincs ilyen tar.hu felhasználó" (ez sehogyan sem jelenti azt, hogy "köszöni, jól van", szerintem).
Amúgy én az égvilágon semmit nem csináltam a lappal, ezek szerint Ti igen, a rendszerrel. Nem tudom, honnan köllött volna tudnom nekem, mezei felhasználónak, hogy a kód, amit régen a saját rendszeretek épített be, ma vicces üzeneteket generál.
Ha korábbi udvarias, érdeklődő levelemre ezzel kapcsolatban kapok 2 sor választ, nem lennék itt a bajommal. De nem kaptam.
Ha most azért válaszoltál, hogy segíts, akkor Neked ezért köszönet jár. Ha csak azért, mert véded a mundért (érthetően), akkor is köszönöm a választ, de nyugodtan kihagyhattad volna az érzelmeket. Nem azért van a tar.hu-n az oldalam, mert olyan szarnak tartom, nyilván. Ettől még hibázhattok a 404-gyel, meg a levelemre sem kell válaszolni, előfordul, de így most elment a kedvem :(
Aga Creative Commons License 2005.04.16 0 0 3454
Jah, meg annyit, hogy kedves LAJA a panikkeltest nem szeretjuk... a laja felhasznalo webes tarhelye koszoni szepen jolvan, csupan laja nem tud weblapot szerkeszteni es a sajat weblapjaba beepitette ezt a kodot:

<script language="javascript">
<!--
if(!top.ad) {
top.location.href="http://www.tar.hu/frameset.phtml?path="+document.location.pathname;

} else {
if(top.ad.location.protocol+"//"+top.ad.location.host+top.ad.location.pathname!='http://www.tar.hu/banner.phtml' && top.ad.l
// top.location.href="http://www.tar.hu/frameset.phtml?path="+document.location.pathname;
} else {
if(top.ad.location.protocol+"//"+top.ad.location.host+top.ad.location.pathname!='http://www.tar.hu/webeditor.phtml')
if(top.ad.document.frameload) {
newad=top.ad.document.frameload.frame.value;
}else {
newad=0;
}
if(newad*1==1) {
path=top.userpage.location.pathname;
username=path.split("/",2);
top.ad.location.href="http://www.tar.hu/banner.phtml?PAGE=esites&username="+username[1]+"&path=/"+us
}
}
}
}

Nos, ilyen a regi taron volt ugyan, de a tar sajat rendszereben, amire neked nem kell hivatkoznod.

Szoval amint megjavitod a weblapodat, mukodni is fog.
Aga Creative Commons License 2005.04.16 0 0 3453
Laja: szerintem valamit osszekevertel...

Egyreszt a jelszo emlekeztetot kuldi el mind a TAR, mivel a jelszo csak egy egyiranyu kodolast hasznalo formaban van letarolva, azzal semmire se mennel, mind a FreeWeb, az oldalak torlesenel pedig nem minden esetben jar figyelmeztetes. PL kulon ki van emelve a TAR-on, hogy ha 18+ kepeket toltesz fel nem 18+ besorolassal akkor nagyon hamar torlesre kerulsz. (sot, a renitensek miatt torles+1het kitiltas a jutalom ilyenkor)

De torles jar pl akkor is, ha a webes tarhelyedet belinkeled mas weblapra es nem a TAR-rol toltik le az adatokat, vagy eppen nincs is weblapod, csak zeneket, kepeket, stb tarolsz a web tarhelyeden, stb... Ilyen esetekben nincs mire figyelmeztetni a felhasznalot, ez egyertelmu szandekossag.

Egyebkent ha nem tetszik a rendszer, csinalj sajat szolgaltatast, szivesen megnezzuk, te hogy fogod kezelni az ilyen embereket.

Aga
Előzmény: Laja73 (3452)
Laja73 Creative Commons License 2005.04.16 0 0 3452
"Ha korábban létezett, úgy vagy a tulajdonosa törölte, vagy a regisztrációnál elfogadott szabályok megsértése miatt lett eltávolítva. Ez utóbbi esetben az oldal tulajdonosa az általa megadott e-mail címre figyelmeztetést is kapott"

Szemenszedett hazugság. Azonkívül el nem tudom képzelni, ugyan mivel sérthettem meg bármit a nyaralás alatt készített fotóimmal.
Mellesleg a jelszót elküldik emailben ugyanerre a címre, tehát valahol még megvagyok. Ezt firtató leveleimre meg nincs válasz.
Fáradt Vándor Creative Commons License 2005.04.15 0 0 3451
> Azert szerintem ez sem rossz

Nem mondta senki hogy az... :) Izgatottan várom a további fejleményeket.



Előzmény: Aga (3450)
Aga Creative Commons License 2005.04.14 0 0 3450
FV: ez most 1 honap... Azert szerintem ez sem rossz. Majd lesz utana mas :) (elohivassal ne varj addig, nem olcsobb kepelohivast tervezunk utana)

Aga
Előzmény: Fáradt Vándor (3449)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2005.04.14 0 0 3449
Persze hurrá, meg nagyok vagytok, meg minden, de tényleg nem lehet prolongálni?
Előzmény: Fáradt Vándor (3448)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!