Keresés

Részletes keresés

deadcrow Creative Commons License 2000.10.09 0 0 463
hát persze kedves Morticia :) nyakig ülök az olajban és ugyan még kicsit füstöl ez a dög droid, de már szinte müködökész.. szinte.. na de mindjárt.. most már aztán tényleg.. most miért sürgetsz?
Előzmény: morticia addams (462)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.09 0 0 462
jaj, nem kell azt bizonygatni, ha mar ugyis lejottel a havasokbol...:)
itt a tiszta melo, felteve, ha mar beuzemelted a droidot.
Előzmény: deadcrow (461)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.09 0 0 461
na de kecske az aztán neee.. nem vagyok én hegyipásztor! :)
hát hogyan bizonygassam, hogy mennyire elégedett vagyok én azzal a jutalékkal??
Előzmény: morticia addams (460)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.09 0 0 460
ebbol pedig mar megint nem egyertelmu, hogy a kecskek fele huz-e a szived inkabb, vagy a mosoda 10%-os jutaleka fele...hiaba, hogy konkret elkepzeleseid vannak a mosodarol...en megerzem az ilyesmit.

jo ejt

Előzmény: deadcrow (459)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.09 0 0 459
hogy pontos megfogalmazással éljek: pszeudomágia segitségével diszkretizálok egy prehálót, amiben a robotváz diffúz módon randomizál, ezután feltöltöm kellö mennyiségü ektoplazmoid poligéllel és a végsö befúvás után transzcendens impulzuslökettel megkótyomfittyentem.. szóval csak ne mismásoljuk el a preciziót, kéremszépen! ;)
(lyóélyt még1X)
Előzmény: morticia addams (458)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.09 0 0 458
hat, ha mar elpocsekoltad a droidot, akkor ez egy budos melo...esetleg epitesz/szerzel masikat? opcionalis.
Előzmény: deadcrow (457)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.09 0 0 457
nem is tudom, melyik a büdösebb, úgy hirtelenjében.. azt hiszem, maradnék a mosodánál, ott olykor még vevö a tulajdonosnö az ötleteimre.. talán..
Előzmény: morticia addams (456)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.09 0 0 456
nem biztos.
de te meg mindig vevo lehetsz a kecskekre.
ez is egy ut. nem feltetlenul a mosoda. attol fugg, melyik a jobb uzlet per pillanat...
Előzmény: deadcrow (455)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.08 0 0 455
miért, a kecskék vevök a zoknikra?
Előzmény: morticia addams (454)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.08 0 0 454
minek akarsz bujtatni, amikor ugyis lelepnek? latszik, hogy nem voltal pl. Doberdonal...akkor priman megfelelne a kapca nevu kepzodmeny, es kesz.
Na jo, persze, ezzel az erovel tenyleg lehetne menni kecskeket is tenyeszteni, en nem tudom az iranyultsagaidat, csak mondom.
Előzmény: deadcrow (453)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.08 0 0 453
eddig azt képzeltem, hogy okosabb vagyok én ám a zokniknál! de nem vagyok méltó, hogy hajlékukba bújtassam megrontott lábaimat ;(
[ez itt a meaculpa helye]
Előzmény: morticia addams (452)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.08 0 0 452
ez borzaszto...most a szemem lattara adod fel...?
Előzmény: deadcrow (451)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.08 0 0 451
akkor számomra már nincs kiút :'((((((((( megyek és a fejemre húzok egy zoknit osztán' nekirohanok a falnak..
Előzmény: morticia addams (450)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.08 0 0 450
csak vigasztalod magad...
az "agyilag zokni" pl. mar kegyelmi allapot, nem azert...
Előzmény: deadcrow (449)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.08 0 0 449
zokniéknál vastagon jegyzetelik ezeket a csúsztatásokat ám!! és sürün bólogatnak, mintha értenének minket.. pedig nem.. mégha rendelkezésükre is áll megannyi forrás, ezek a zoknik hót buták :)
(nemhiába a jelzö, hogy 'agyilag zokni')
Előzmény: morticia addams (448)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.08 0 0 448
azt hiszem, igazad van:)
es ez csak egy freudian slip volt tolem.

[egyebkent sajna a magyar nyelvu kiadasom ebek harmincadjara kerult, (mondhatnam, hova tunnek a konyvek?)]

Előzmény: deadcrow (447)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.08 0 0 447
ha a 'man and the snake' cimü novellára gondolsz, nos ott, szerintem nem esik emlités zokniról.. persze, ez nem zárja ki, hogy akár az is lehetett.. de a szigorú meghatározás szerint: 'kitömött kigyó, szeme helyén két cipögomb'..
Előzmény: morticia addams (446)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.08 0 0 446
hat ez az. IS. de tobbet itt nem mondhatok...talan, hogy temanal maradjunk, most is egy felpar zokni figyel a hatam mogott

...de hogy felviditsalak, emlekszem pl. egy kedves Ambrose Bierce novellara, ahol a halalra remiszto kigyorol kiderult, hogy csak egy kitomott zokni volt...

Előzmény: deadcrow (445)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.08 0 0 445
a zoknik _is_?? bocs, de elöjött a paranoiám: miért, szerinted kik kisérleteznek még velünk? (néha úgy érzem, egy világméretü összeesküvés fókuszában én vagyok az éppen felörlendö mákszem)
Előzmény: morticia addams (444)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.08 0 0 444
hat...ezt a titkot mar en is tudom, de azert koszi, hogy elarultad...

az viszont kifejezetten zavar, hogy mar a zoknik is kiserleznek rajtunk

Előzmény: deadcrow (443)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.08 0 0 443
az anyagmegmaradás csak egy szabály.. de hogyan kérhetö ez számon azokon, akik _maguk_ uralják az anyagot?

a zoknikat pedig csak ne féltsd! egy zoknit csak akkor lehet elvesziteni, ha a zokni is igazán akarja.. olykor eldimenzionálják magukat meg virtuális derengéseket meg holmi elhajlásokat hoznak létre.. de mindez csak azért, hogy megkóstolhassanak(=kisérletezzenek rajtad) és ezáltal számos információ birtokába jussanak rólad (douglas adams majdnem ráhibázott az egerekkel)..
csak vigyázz! a nagy Zokni figyel téged!!

(egy titok csak neked (kérem, hogy más ne olvassa el!): a döntés, ahogyan megválsz a páratlanul maradt zoknijaidtól, _az_ mindennek a kulcsa)

W-ZQ

Előzmény: morticia addams (442)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.08 0 0 442
a sunyik...

anyagmegmaradas torvenye, piha.

tudod, egy kerdes azert felmerult bennem: mi van a megmaradt felparakkal? A mostohakkal, a kirekesztettekkel? Mert rajuk senki nem figyel...talan Vissai, igen, a megmaradt prerifarkasos felparjaval...De meg o is azt az eltuntet kereste, ezzel is. Es vegul mi is csak beleszottyantjuk a huseges darabokat a kukaba, miutan hosszas vivodas utan holtta nyilvanitjuk az elveszetteket.

Mit csinalunk az ittmaradtakkal? Mit mondunk nekik?Hogyan szamolunk el /le veluk?

Előzmény: deadcrow (440)
micacska Creative Commons License 2000.10.07 0 0 441
Sosem felejtem el a mi derék Apacs kutyánkat, amint hathónaposan, pofácskájában férjem éppen levetett fél pár zoknijával engem mindenáron arra akart rávenni, hogy kergetőzzem vele.
Mert örökmozgó német "vizsl"-ként úgy döntött, hogy az ő mozgásigénye nincs kielégítve.
Ha azt szeretnénk, hogy az ebecske letegye a szájában lévő holmit- és fiatal a kutyus, így nem túl engedelmes- akkor vágjuk hozzá a pórázt!/Én így tanultam. akkor még nem tudtam, hogy más is megteszi.
De csak gyengéden!
A mi derék Apacsunknál azonban ez úgy sült el, hogy amint kiemeltem a pórázt a szekrényből, Apica azonnal elengedte a fél pár zoknit és megörült annak, hgoy megyünk sétálni.
Pedig ez egyáltalán nem állt szándékomban.
Akkor még társasházban laktunk.
Szegény kutyus, mire kerthez jutott, zoknit többé nem lopott, de továbbra is ragaszkodott ahhoz, hogy kivigyem a mező szélére.
Mert az neki szerzett joga volt.
Üdv. és jó hétvbégét:
micácska
deadcrow Creative Commons License 2000.10.07 0 0 440
igen, vannak hatásvadász zoknik, amelyek ezt az utat választák.. de ezek talán nem is igazán akarnak lelépni, csak azt akarják, hogy végre odafigyeljenek rájuk.. azok a zoknik, amelyek igazán el akarnak tünni, azok csendben, észrevétlenül teszik..
Előzmény: morticia addams (439)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.07 0 0 439
egyre tobbet tudok meg...a dematerializalodas feleutja ezek szerint fureszpor, faforgacs, ilyesmi...

Előzmény: Tiglincs (438)
Tiglincs Creative Commons License 2000.10.06 0 0 438
Rájöttem, hogy a hörcsögöt - megunása után - hasznos visszatenni az akváriumba... Mert, amíg nem indul be a fűtés, fél pár zoknival rohangál a szekrény mögé...
morticia addams Creative Commons License 2000.10.06 0 0 437
amit persze nem is fog elvesziteni, de a tobbit se,soha...hiaba, na.
Előzmény: deadcrow (436)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.06 0 0 436
néha úgy érzem, túl sokat is :) nem mindenki született ám fejére húzott félpár zoknival..
Előzmény: morticia addams (435)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.05 0 0 435
hmmm...egy tettenert felparzokni...

deadcrow: Te mar lattad az Eletet.

Előzmény: deadcrow (432)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.05 0 0 434
nem UFO!
azonositott: mert ugye zokni..
nem repült: szárnyas zoknik odébb..
nem tárgy: legalábbis, nem közönséges tárgyak ezek :)
Előzmény: freeze flash (433)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!