Keresés

Részletes keresés

perwi Creative Commons License 2006.11.01 0 0 240
Ma megvolt hosszu idö ota elsö bepisilésem! Igaz kicsit rá játszotam egy veszekedést megért. Du 6ota éreztem h eléggé kell pisilnem de nem mentem el direkt söt ittam rá még kb 1l űditöt vendégségbe voltunk párommal (ö nem perverz söt elég prüd) s mikor haza indultunk metron mondtam neki hogy nagyon kel pisilnem ö csak mosolygot söt a fülembe sssssseget majd meg örültem már az pisi ingertöl ! Átszálltunk buszra az meg jött mint állat elég rossz uton szoval feszitett a pisi rendesen, utcán alig birtam már menni de nem akartam utcán pisilni (direkt) itt már nem huzott a sssselésel . Be értünk a lépcsöházba a kulcsal bénáztam szintén direkt 3zár van az ajton s mikor a 2.at nyitottam egy nem birom tóvább felkiáltásal eleresztettem a pisim! Kibirtam volna még de nem akartam. Gondolhatjátok mit kaptam szidásnak de megérte pláne ahogy nézte a drapp nadrágomon terjeszkedö növekedö foltott! Nagyon jo érzés volt ahogy elárásztott a meleg pisim.
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 239
Kössz! Majd itt tali, amikor lehet. Páá!!
Előzmény: zsanettka07 (238)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 238
Suli idő alatt péntek szombat este, ezen a héten minden este


Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 237
Az msn jó lesz csak ki kell gondolnom, h ki ne derüljön, szal amikor biztos h egyedül vok itthon. Te itt mikor szoktát lenni? Majd megdumáljuk hogy legyen, a héten még nem fog menni.
Előzmény: zsanettka07 (234)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 236
Már nem szülőkkel vok, de nem vagyok egyedül. A dolgomról persze nem tud senki. Tényleg szar lett volna az, nem is hugyálom őssze a butorokat , csak egy ruhadarab bánja, ha rám jön a vágy ( nagyon időszakos, de van) Szal a lényeg h igazán érdekelne h másoknál, mondjuk veled hogy van ez. Eddig tényleg azt hittem h egyedül vok ilyen. Jó h írhatok róla itt. (Asszem legközelebb holnap leszek)
Előzmény: zsanettka07 (231)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 235
vagy a gyalogló cseten is beszélgethetnénk
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 234
Nincs MSNed? beszélgethetnénk erről az egészről, ha gondolod.
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 233
Engem mind 2 izgatott
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 232
Ja és nemtom h lányokat izgat-e ha egy fiú fogdossa, meg toporzékol mert már a végét járja.
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 231
Aha, el t'om képzelni... De ugye milyen szar érzés lett volna, ha esetleg bepisiltél volna és rucit kellett volna radiátoron szárogatni, esetleg fotelt szárazna törölni, hogy ne vegyék észre a szülők, hogy bepisiltél?
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 230
Zsani! Semmi gond, tényleg!! Egyszer jó lenne vakivel, aki érintett, beszélgetni a témáról, mert igazából nem értem h mi ez a késztetés h tartogassuk és álltalában nem bepisilés a vége. de vagy megesik,vagy szándékos. én nem szoktam nyilvánosan csinálni. a kigyógyulás érdekel- talán Te lennél az akivel majd dumulhatnék az egészről hosszabban. Amikor a topikot megtaláltam nagyon megdőbbentem h vannak mások is ilyenek. Ha akarom, ha nem ez felizgat. Ha látom h egy láynak nagyon kell és tartogatja. És nem mindig, de sokszor szándékosan iszom sokat(ami egészséges), hogy pisilnem kelljen és ez jó érzés. Egyébbként tegnap egy megfelelő pillanatban kirohantam a wcre, szerencsére közel volt és ki is értem(épp hogy) és legalább 2 percig csurgott. Gondolhatod milyen felséges érzés volt.
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 229
Amúgy én kérek bocsit!
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 228
two, olvastam, amiket írtál... A végén bepisiltél tegnap? Amúgy az a gond, hogy azért látogatom ezt a fórumot, mert néha néha még visszaesek és így talán kigyógyulok teljesen...
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 227
OK! BOCSI!!! Úgytűnt h a sztorik leírásával valamellyest megszállott lehetsz a témában. Igaz h ezek régen voltak, de mégis csak látogatod a topikot, persze ez jó, másrészt semmi közöm hozzá. Nemrégóta tudom h a visszatartás másokat is izgat. A leírt történetekkel csak volt vmi célod.
Előzmény: zsanettka07 (226)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 226

Figyuztok, én abból, hogy élvezzem a bepisilést, már lassan 2 éve kigyógyúltam... Nem élvezem azt, ha egy óriási nagy büdös folt van a gatyámon és mindenki engem néz... Nem értem mi a jó ebben... szerintem inkább kellemetlen és gusztustalan...

Én nem pisiltettem be másokat még soha, nem értem, mi a jó abban, hogy elérjek valakinél valami olyat, amit nem akar és amivel lejárathatom...

abacs001 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 225
Szívesen megismerkednék veled Zsani!
abacs@citromail.hu
Előzmény: zsanettka07 (208)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 224
Vmikor este írok.
Előzmény: Törölt nick (223)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 222
Zsanettka07! lehet h a barátnődnőd élvezte h majd bepisilsz. Te nem csináltál ilyet vkivel, mint ő veled?
Előzmény: zsanettka07 (220)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 221
Ülök a széken és egyfolytában fognom kell. Most mit csináljak, ha felállnék bemenne, de ha maradok, akkor nem jutok el a wcbe és be fogok pisilni?! Szóval így is, úgy is. húú!! ez ciki
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 220

Egyszer, amikor kicsi voltam, az oviban rajzolgattam... Már akkor éreztem, hogy nagyon kell, de inkább visszatartottam... hirtelen rámjött egy erős vizelési inger és négykézláb kezdtem a wcig mászni... A wc előtt fel kellett állnom és gondoltam, beengedek egy cseppet, hogy tudjak még egy picit menni a wcig és a kis csepp helyett az egész befolyott...

Egyszer játszottam nagyban és már nagyon kellett, de nem törődtem vele... aztán, amikor utolsó pillanatok voltak, elindultam a WC felé... útközben minden bajom volt, a kezemet a két lábam közé raktam, lábaim keresztbe lassan jártam... Alig bírtam menni, úgy kellett pisilnem... Út közben befojott egy pár csepp... Aztán hirtelen megálltam és éreztem, hogy moccanni se bírok... Próbáltam elmozdulni, de nem ment... mintha odaragasztottak volna... és akkor  hirtelen sugárban elkezdett ömleni belőlem a pisi.

A harmadik 9 éves koromban volt. Egy barátnőmmel lent voltunk a játszón és úgy elrepült az idő, úgy belemerültem a játszásba, hogy későn jöttem rá, hogy majd bepisilek... Szóltam is a barátnőmnek, hogy menjünk fel a lakásukba, mert bepisilek... Szép lassan elindultunk a ház felé... a hólyagom beszült, járni is alig tudtam, a szoknyám szélét szorongattam... "sssssssssssssss" a barátnőm ezt mondogadta folyton és csikizett, amíg oda nem értünk... Amikor a bejárathoz értünk, úgy megcsikizett, hogy azt hittem, befolyik az egész... A liftbe beszállva megnyomta az összes gombot 1-10ig(Ők a 10.en laknak) és azonnal elkezdett csikizni és nyomni na hólyagom,közben "psssss" hangokat adott ki... A 10.en éreztem, hogy a sok ingerlés miatt nem bírom tovább, a hólyagom feszült az ingerek egyre gyakoribbak voltak a pisi majd befolyott... A 10.en a barátnőm úgy tett, mint akinek nincs meg a kulcsa, de csak viccből;nem vette elő... Aztán egy 5 perc múlva elő vette és a helyes kulcson kívűl a 25 kulcsot betette a zárba.... nagyon, de nagyon kellett pisilnem... Rámjött egy inger és érezhtem, hogy pár csepp pisi a lábamra pottyan... aztán a lábszáraimon elkezd folyni és szépen sisteregve a padlón köt ki... A Barátnőm meg csak állt és bűnbánóan nézett rám... Nem akarta, hogy bepisiljek, nem hitte, hogy télleg nagyon kell... Mind a ketten sírva fakadtunk...

zsanettka07 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 219
Egyszer az oviba kakiltam be... Beteg voltam és ez azzal járt, hogy hasmenésem volt, de azért mentem oviba. Aztán óvónő sarokbaültetett, mert rossz voltam és én befostam utána, mert ki kellett mennem, de nem mehettem...
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.31 0 0 218
Nekem már iszonyúan kell, de most nem pisilhetek be.Csak tök jó a végsőkig tartogatni.
perwi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 217
Van itt ilyen topik a napokba olvastam bele ! Ird be a itteni keresöbe pelenka . Aszem felnöttek pelenkába vagy hasónlo cim. Ott látam linkeket
Előzmény: Törölt nick (215)
perwi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 216
Hát szerintem azért elég perverz . Bár szivesen néznélek miközbe ezzel a hobbival foglalkozol :)
Előzmény: Törölt nick (214)
perwi Creative Commons License 2006.10.31 0 0 213
Gratulálok ) Szerintem igen ! Én egyszer véletlen bekakiltam, mikor már nem birtam visszatartani s ki jött hát nem tartottam vissza tovább söt még nyomtam is oriási megkönyebülés wolt. Akor még nem voltam perverz (tudatosan) de észrevetem h megmerevedtem.
Előzmény: Törölt nick (212)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.31 0 0 211

Nehogy már csak emailbe! Írd meg ide is légyszi, senki nem látja, akit nem érdekel!

:)))

Előzmény: zsanettka07 (209)
perwi Creative Commons License 2006.10.30 0 0 210
Nekem jöhetne mailbe a sztorijaid! Izgatnak az ilyenek.
Előzmény: zsanettka07 (209)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 209
Úgyhogy ha valakit érdekel, szóljon
zsanettka07 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 208

egy-két hónapja engem is nagyon felizgatott a bepisilés, én is állandóan 2 liter vizet megittam, és imádtam visszatartani bepisilésig(titokban), nagyon jónak tartottam, de aztán rájöttem, hogy ez hülyeség, hogy állandóan rejtegetni kell a pisis cuccaimat és rettegtem, hogy mikor derül ki az igazság...


De mivel látom, hogy Ti nem oltogatásra vágytok, leírok néhány bepisilős sztorit inkább.

 

A nyáron a balatonon történt az egyik eset. Mielőtt bementem a balatonba, már érzetem, hogy majd összepisilem magam, de inkább bementem. 1 órát voltam bent és az az egy óra volt életem legnagyobb tortúrája. Többször meg kellett állnom a játszásban, mert majdnem becsurgott, de nem lett semmi baj. Egyesek azt kérdeznék, hogy mért nem pisiltem be a Balatonba; azért nem tettem, mert én utálok vízbe pisilni, a kádba se pisilek soha tusolásnál... nah, 1 óráig bírtam, utána már mentem ki a vízből, de már látható volt a járásomon, hogy sűrgős a dolog és én is éreztem, hogy nem bírom sokáig... Elérkeztem a wcre, de az zárva volt (A strand wcje este 6kor bezár és már fél 7 volt), ígyhát úgy döntöttem, elmegyek a strand másik végén levő wcjére, hátha az nyitva van még... Út közben többször is megálltam. Aztán már csak egy pár lépés lett volna a wctől, amikor újra meg kellett állnom és akkor éreztem, hogy egy csepp szépen legördül a lábamon, aztán még egy és ez így szépen kialakult egy sugárrá, hiába próbáltam ellenkezni... a tócsa a két lábaim között egyre nagyobb és nagyobb lett... szörnyű volt, sokan megbámultak és amint elvégeztem a dolgom csak sírva visszakullokdtam a társaim.

 

A másik Budapesten történt, hogy egy adott helyen találkozóm volt a barátnőmmel, de már féluton az adotthelyre menve éreztem, hogy nagyon kell... amikor odaértem, barátnőm felhívott, hogy egy órát késik, várjam ott meg... a környéken nem találtam Wct,  messzebbre meg nem akartam elmenni... megjött a barátnőm és megbeszéltük, hogy elmegyünk a Westendbe, mert az van a legközelebb, ott kipisilhetem magamat... Azt hittem megőrülök, úgy kellett már. Metrón még sok megálló volt, fontam a lábam, toporzékoltam (nem bírtam sokáig tartaqni, így is másfél óráig tartogattam) és egyszerre éreztem egy folyamszerűséget a két lábam között, ami nem akart elállni, hiába szorítottam össsze a lábam... A földön a pisi egy szép nagy tócsát alakított ki... A mellettem álló csaj azonnal kibökte ezt és a barátnőm is észrevette... Azonnal elmentünk hozzám átöltözni, nagyon megalázó volt és ráadásul fáztam is...

 

 

Nem tudom régen mért imádtam bepisilni, semmi jó nincs benne, egy csomómember megbámul, kinevet és kényelmetlen pisis cuccokban járkálni...

 

Van még néhány pisis élményem amúgy, de azok olyan 5-6 éves koromra épülnek...

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.29 0 0 207
Valaki a jövő héten esetleg? Szerintem valahol többé-kevésbé láthatóan tuti bepisilek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!