Keresés

Részletes keresés

ágaskodó Creative Commons License 2005.01.13 0 0 100

"..kiszúrtam egy dögös szőkét ...meghívtam fagyira, majd sétáltunk egyet a parkban, és ...a nadrágomba nyúlkált, ...az egyik bokor mögött pedig megszabadítottam néhány felesleges ruhadarabjától..."

 

Ennyire rámenős volt, vagy bevetettél valami tuti trükköt?

Előzmény: Gandas (89)
DrAvaSzabolcs Creative Commons License 2005.01.13 0 0 99
Bocsi, betűelütés :(

A nők csoportosítása:
- van, aki facér
- aki nagyon facér
- és aki él-hal a facér
Előzmény: DrAvaSzabolcs (98)
DrAvaSzabolcs Creative Commons License 2005.01.13 0 0 98
A nők csoportosítása:
- van, aki facér
- aki nagyon facér
- és aki él-hak a facér
Előzmény: Lady Muff (97)


Lady Muff Creative Commons License 2005.01.13 0 0 97
"Nah, még a végén kiderül, hogy a nőknek állandóan a faszon jár az eszük"

 

Hát...  állandóan nem...

Előzmény: Törölt nick (83)
ágaskodó Creative Commons License 2005.01.13 0 0 94
Kedves Gandas!

Megkérhetnélek, hogy egy kicsit részletesebben írd le a dolgokat?

Szeretnék működő, használható módszereket begyűjteni, szeretnék különböző szituációkból tanulni.

Eddig annyit tudtam leszűrni, hogy ha egy nő elutasít, akkor később esetleg még meg lehet baszni. Én még nem próbáltam újra, ha elküldtek.

Előzmény: Gandas (89)
Timusz24 Creative Commons License 2005.01.13 0 0 93

Kicsit idősebb vagyok, mint 24 :-)

 

Na jó, kis összefüggés lehet :-)

Előzmény: Róka69 (74)
Lénike Creative Commons License 2005.01.13 0 0 92
valóban minőségi lehetett a dolog ott a bokorban.
a nő is sokra tarthatta magát.
Előzmény: Gandas (89)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.12 0 0 87
Ha nem mese akkor ez a fickó, nobelt érdemel:))
Előzmény: 9ésFélhét (86)
9ésFélhét Creative Commons License 2005.01.12 0 0 86
hihi,a mesekben nem hiszek, csak erdeklodom.

Hatha ez nem mese:)))
Előzmény: Róka69 (85)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.12 0 0 85

Te hiszel a mesékben........ennyi idös korban, már nem kéne:)))

 

Nekem volt egy - két nőm, minegy mennyi, de azok nők voltak:)))....nem csak egy p....ci azt jól van:(

 

És igen a minőség?- nem elhanyagolható tényező!

Előzmény: 9ésFélhét (84)
9ésFélhét Creative Commons License 2005.01.12 0 0 84
Gandas: en annyit szeretnek csak kerdezni, hogy a mennyiseg kozott, azert akadt idod a minosegre is ugye?:)

Amugy a pasik orok rejtelyek maradnak nekem,hogy csinalja valaki, hogy 130 not dug meg 30 eves korara? Ennyi jo no van es jo pasi pedig ennyire keves?:)) vagy nem annyira fontos az hogy "jo"?

valaki....??mert en most kivancsi lettem.....
Előzmény: Gandas (81)
Lady Muff Creative Commons License 2005.01.12 0 1 77
A legnagyobb korkülönbség, ha jól emlékszem, 20 év volt, amikor én 38 voltam.

Tulajdonképpen úgy feküdtem le vele, hogy nagyon szépen megkért rá.

Volt a lépcsőházban egy kissrác, akivel mindig elég jó elbeszélgettem, az anyjával is jóban voltam.

Aztán egyre inkább az intimitásokra terelte a szót. Azt mondta, ezeket otthon nem tudja megbeszélni. Szívesen beszélgettem vele, miért ne.

Még nem volt nővel, és azt mondta, szeretné, ha én lennék neki az első. Persze nemet mondtam.

Kedves, aranyos fiú volt. Kíváncsi voltam, vajon milyen lenne vele a szex, de mégis jobbnak láttam, ha egy hozzáillő lányhoz közeledik.

Hát ő meg csak erősködött, hogy tegyem meg neki, ez lenne számára a legszebb ajándék a ballagásra.

Én azt mondtam, hogy nem , és lezártam a vitát.

A ballagásra engem is meghívtak, sőt a ballagási vacsorára is. Este hazamentem.

Kb. egy óra múlva kaparta az ajtómat, hogy engedjem be.

Annyira édes volt, és annyira szépen kért, hogy …  belementem!

Ledobáltam a ruháinkat, és ahogy húztam fel rá az óvszert, a kezemre élvezett. Egy kis simogatás után újra felállt neki, és akkor megtörtént.

Neki biztos nagy élmény volt, de nekem nem annyira.

Néhány nap múlva ismételtünk, de akkor azt mondtam, elég, keresned kell egy hozzádillő lányt.

Volt is egy kiszemeltje, én instruáltam, hogy mit mondjon neki, mit csináljon, milyen ajándékot vegyen neki, stb. Fél év múlva a lány meghívta a srácot vacsorázni úgy, hogy a szülők elmennek otthonról.

Sejtette, hogy akkor már lefekszik vele a lány, és parázott, nehogy elbaltázzon valamit.

Egy héttel a vacsora előtt rávett, hogy újra feküdjek le vele, az volt neki a főpróba.

Aztán a vacsora utáni nap mindenről beszámolt.

Tényleg keféltek, és mindkettőjüknek jó volt.

Nekem megköszönte a segítséget, mondta hogy bármiben számíthatok rá, aztán már minden szabadidejét azzal a kislánnyal töltötte.

Előzmény: tommaso_ (76)
tommaso_ Creative Commons License 2005.01.12 0 0 76
hát ezért ez nem túl nagy korkülnönbség.. van még jó történeted?
Előzmény: Lady Muff (75)
Lady Muff Creative Commons License 2005.01.12 0 1 75
Én már lefeküdtem néhány fiatalabbal, leírhatok néhány történetet. Tanuljon belőle, aki akar.

 

Kávét ittam egy utcai büfé előtt. Odajött hozzám egy srác, hogy mire hívhat meg, mondom, semmire.

Aztán hízelegni kezdett, hogy milyen gyönyörű vagyok, összejöhetnénk valamikor, nyomta a sódert.

Mondtam, hogy tényleg szükségem lenne egy pasira, mert a hétvégi nagytakarításhoz nincs segítségem.

Azt hittem, ezzel lepattintom, de felcsillant a szeme és azt mondta, örül, hogy bármivel a szolgálatomra lehet.

Mondtam, hogy jó, akkor szombat reggel jöhet, de a címet persze nem adtam meg.

 

Szombat reggel ott állt az ajtóm előtt! Kérdeztem, honnan tudja, hogy itt lakok. Kiderült, hogy ugyanazon a lakótelepen lakunk, és már régen észrevett, régóta figyel. El akartam küldeni, de kért, hogy maradhasson, hogy segíthessen nekem.

Egész nap szőnyeget porolt, sikált, sepert, portalanított, ha kértem valamit, azonnal ugrott. Mindenhová bebújt és mindenhová felmászott, szóval kitett magáért. Megkínáltam ebéddel, aztán uzsonnával, ő meg hálálkodott, hogy együtt eszünk. Nagyon megható volt az igyekezete, ami azt illeti, elolvadtam. Meg aztán tetszett is, helyes srác volt.

A nap végén megköszöntem a segítséget, erre kezet csókolt, és még ő hálálkodott.

Éreztem, hogy nem engedhetem el így. Pénzt ajánlotta, de elutasította.

Ekkor kicsúszott a számon: „Holnap gyere fel vacsorára”.

 

Vasárnap este a megbeszélt időpontban érkezett. Kezében virág, és Campari, igaz,  előző nap megkérdezte, hogy mit szeretek.

Hát komolyan meghatódtam! Átöleltem, és azt mondtam, hogy „Te annyira drága vagy!”, ő is átölelt, „Te pedig annyira gyönyörű”- súgta a fülembe. Már olvadtam, ő pedig ezt ügyesen kihasználva megcsókolt.

Innen már nem tudtam megállítani. Ledobáltuk a ruháinkat. Át akartam menni a hálószobába, de ekkor már ő irányított, úgyhogy a konyháiban keféltünk.

 

A vacsora csak ezután került sorra, de már meghittebb formában.

Én akkor 30 éves voltam, ő 25.

Évekig tartott a kapcsolatunk, és mindenben lehetett számítani rá.

Róka69 Creative Commons License 2005.01.12 0 1 74

Nem tudom mennyi idös vagy, lehet a nicked megegyezik az éveid számával, 24.

Van összefüggés hidd el, majd tapasztalni fogod Te is, -  akkor belátod van:))

Előzmény: Timusz24 (73)
Timusz24 Creative Commons License 2005.01.12 0 0 73

A szexkultura nem feltétlenül életkor függvénye. Persze lehet valami összefüggés :-)

 

 

Előzmény: 9ésFélhét (60)
Gilbert Creative Commons License 2005.01.12 0 0 72
Koszi a valaszt! Igy mar ertheto!
Előzmény: Vad Mihály (67)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.01.12 0 0 71
 

Na de ANTONIUS – az én munkám is csak egy munka.

Naponta dolgozom, nem a kamatokból élek. Persze, picit más az életvitelem mint egy gyári dolgozónak ...de attól életvitel ez is.

 

Amikor elhúzz a banda délután, akkor lefekszem.

Éjféltájt kelek, akkor jönnek a neten az infók, amit el kell olvassak.

Ez kötelező. Két stream között netezek, chatelek, veled beszélgetek. 4 tájt lefekszem, 10-kor kezdek.

 

Ennyi. Nem nagy ügy.  

 

Előzmény: Antonius_ (70)
Antonius_ Creative Commons License 2005.01.12 0 0 70

Rendben, nem fogunk összeveszni - nem érdemes, főleg nem akkor, ha valahol végül is közös platformon állunk....:))

 

De azt látnod kell, hogy itt megjelenni magánemberként úgy, hogy azért felvillantja az ember, hogy ő azért "VALAKI", kicsit visszatetsző - és itt több topicról van szó!

 

Ezért írtam: több szerénységet!

 

Mindenkinek magvan a maga baja - nyilván Neked is!

Azért vagyunk itt!

Ha semmi bajunk nem lenne, nem szórakoznánk itt éjszaka, nem:))?

 

Megyek innen, bocs, hogy közbeszóltam, nem akartam, csak azért írtam ide, mert érintettnek éreztem magam a témában és illúzióim vannak még e tárgykörben.

 

Hiszem, hogy lehet olyan párkapcsolatot kiépíteni, ahol éretten is rátalál valaki arra, akit esetleg hiába keresett évtizedekig.

 

Ezért nem tetszik az érett nők kicsit kedélyes felfogása, s ezért nem találtam helyénvalónak a sítílust.

 

Bocsánat, megyek innen.

Téged nam akartalak bántani, bocsánat!

Előzmény: Vad Mihály (69)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.01.12 0 0 69

 

ANTONIUS – értékelem az írásodat, minőséginek tartom, ezért reagálok is rá.

 

Ha csak picit figyelmesebben olvastad volna a dolgaimat, rájöttél volna, hogy csak az engem csesztető emberek kételkedésére válaszoltam. Kérlek, olvasd újra a 67 –est, nem én kezdtem, hidd el.

 

Ha Cleopatra rajongó vagy, akkor megkövetlek, csak a számra jött a neve – és itt az sem számit, hogy annak idején az uralkodók nemigen tudtak sem írni- sem olvasni, nem az ő dolguk volt.

 

Egyébként – a felvetésedre -  én egy szerencsés flótás vagyok abból a szempontból, hogy életemben nem volt még olyan nő, akit pénzelnem kellett volna. Az nem igaz, hogy nem adtam volna soha...de ez egyszer sem volt „sine qua non” kondíció.

 

De tényleg olvasd el a 67-est, inkább panaszkodom, mint dicsekszem – átolvastam én is. Sokkal vidámabb voltam az egyetemen, vagy amikor én voltam az egyedüli kakas a kis szemétdombomon. Igaz, akkor nem voltam elnök...csak vidámabb. De ismétlem: én itt ,MAGÁN-EMBER” vagyok. 

 

Azt nem tagadom, hogy a státuszom ne vonzott volna hölgyeket némelykor – de azok mind minőségiek voltak.

 

És kérlek, ezt a labdát ne üsd le. Vagyis nem kell elítélni egy hölgyet, aki azért vonzódik egy pasihoz, mert nem csak árnyékot vet a földre, hanem csinál is valamit. Ezt még gyerekként tanultam meg – és el sem hiszed milyen könyvből. A Káma-Szutrából. Annak a fele arról szól, hogy egy pasi kell azért mocorogjon valamit az életbe...a másik fele meg a közösülési technikákról.

 

Hát én elolvastam az első felét is. Nagyon szeretném, ha hölgyek is reagálnának a beszélgetésünkre...és még egyszer: értékelem a hozzászólásodat.

 

Előzmény: Antonius_ (68)
Antonius_ Creative Commons License 2005.01.12 0 0 68

Először szólalok meg egy számomra idegen topicban, de itt sem tenném, ha nem került volna szóba Cleopatra olyan aspektusban, hogy "állítólag" nem az eszéért szerették volna.

Olyan jogon, hogy Antoniusnak nevezem magam (és a magam Cleopatráját imádom), határozottan visszautasítom a véleményedet!

 

Lehet, hogy (joggal) vagy büszke arra, amit elértél, lehet, hogy az albumodban, amit ugyan nem ismertetsz, de nagyképűen érzékelteted a pór néppel - velünk - hogy szép számmal akadhatnak közismert "álomnők" benne, lehet, hogy két kézzel szórhatod a zsozsót, de úgy gondolom, észt aligha oszthatsz abban a témakörben, ahol arról van szó, hogy egy érett asszonyt miképpen is lehet lefektetni.

 

Aki így, ilyen stílusban jelenik meg, az legfeljebb azt mondhatja el magáról, hogy az élet egy szegmensében képes sikereket elérni a pénzzel, hatalommal és oszthat észt ott, ahol csakugyan az számít, egy 37 éves nő segge jó-e vagy sem, ahol pénz számít, ahol hatalom számít, ahol úgy vélekednek, egyedül hivatottak arra, hogy ismerjék a nagybetűs életet, de ott aligha, ahol olyan érett asszonyt kell meghódítani, akinek a seggén túl a fejében is van valami!

 

Tudod KOLLEGA, olyan ez, mint amikor Leporello egy leporellót bizgurálva kornyikál a színpadon, de a főhős azért csak egy Don Giovanni, aki úr tud lenni ott is, ahol nem urak mulatnak - s ő bizony nem oszt észt holmi albumokat felvillantva; ember a javából, akár a pokol fenekére kerül, akár nem a végén, s nem csupán ember, férfi!

 

Több szerénységet Kollega, s akkor meg is lesz az a méltóság meg elismertség (és szerelem), amit

megkaphat az, aki nem homályos albumokat, meg ész nélküli (- jóseggű -) esetleg maghódított Celopatrakat emleget nagyképűen, mert tudja, hogy egy érett nő lefektetésénél mennyivel többet nyújt annak az érett nőnek a megszerzése, aki egy kőbunkó első szavára sose fog bedőlni.

 

Mert annak az érett nőnek a megszerzése az igazi fegyvertény, aki nem egy Vad pénzére, izmára, hatalmára, pozíciójára ugrik, hanem olyan pénzzel nem mérhető javakra, amiket az, aki azzal próbál versenyezni, hogy ő milyen fasza vállalkozó talán már régen elfelejtett - ha ismert egyáltalán.

 

Ne pénzzel, hatalommal, albummal tessék fejbe csapni a Nemes Olvasóközönséget - tisztességgel, akkor hiteles lesz a beíró.

 

Így csupán - minden pénze, hatalma ellenére - csak egy kornyikáló Leporello marad.

 

 

Előzmény: Vad Mihály (54)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.01.12 0 0 67

 

GILBERT kollega – akkor én ezt most elmagyarázom neked.

 

Igazad van, valóban igazgató vagyok – de csak a saját cégemben (valójában ott is csak jogilag, mert a végrehajtó feladatokat (egy ideje) egy nagyon tehetséges kollega látja el. Csakhogy:

 

Pár éve engem is „elkapott a gépszíj” és bevittem (az egyébként jól működő)  cégemet egy konglomerátumba, aminek természetesen (és mai ésszel: nagyon sajnálatosan !!!) - külföldi befektetői vannak. Ismétlem: nagyon sajnálatosan.

 

Ez még három céget jelentett, amiből (a valóban hasznos) telekomos részleget leszámítva egy csomó haszontalan nyűgöt is a nyakamba akasztottak, aminek a megszüntetéséről a mai napig sem akarnak hallani.

 

Na ennek a vezetését bízták rám, így lettem én „president”, azaz: „elnök”.

 

A megtisztelő címért cserébe viszont módszeresen rugdossák a seggemet a globális eredményekért (melyek soha nem kielégítők, persze) – de még mókásabb az, hogy ily módon (áttételesen és nagyon udvariasan bár) de folyamatosan belepofáznak a saját cégembe is – amihez elvileg nem lenne semmi közük.

 

Na most tessék irigykedni. Bár felesleges. Én teljesen magánemberként vagyok itt – az egész téma csak azért jött szóba, hogy érzékeltessem: sokkal kevesebbet engedhetek meg magamnak most, mint hajdan, az úgymond: „csikókoromban”.

 

A cég nevét természetesen nem adom meg – mert az ellenkezne a fórum szabályaival (különben sem promózni vagyok itt) csakúgy, mint ahogy én sem kértem még egyik kollegának a barátnőjének a pontos címét, valamint a munkahelyi és/vagy a  privát telefonszámát sem.  

 

Előzmény: Gilbert (64)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.11 0 0 65
Látom ez a topic is arról szól, amiről kell:((((
Gilbert Creative Commons License 2005.01.11 0 0 64
Csak pontositas keppen.
Elnoke egy sport egyesuletnek, vagy a termeloszovetkezetnek van.
Egy cegnek igazgatoja.
Meg Magyarorszagon is!
Na most akkor mi is vagy tulajdonkeppen?:-))
Előzmény: Vad Mihály (56)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.11 0 0 63

Igen igazad van külömbözünk, de tényleg ? - egy pasinak is hiányozhatnak a kedves szavak, a romantika..ésatöbbi, abban valóban külömbözünk másként raktak össze minket(hálistennek) van ffi, van nő...még jó!

 

....azért nem bántad meg, jól tetted, mért is kéne megbánni azt ami elmúlt, de jó volt.

Előzmény: 9ésFélhét (60)
9ésFélhét Creative Commons License 2005.01.11 0 0 60

sziasztok

 

Akkor vegyuk sorba,ha mar igy belemasztam:)

 

Timusz: erre egyetlen valaszom az utolso sorom is a hozzaszolasban: szexkultura.

Nem az a tokeletes szereto, aki 238 fele figurat tud es ezt teljesiti is 2 ora alatt....viszont elelvezni nem is engedi a not:)

Nem huzok parhuzamokat, de en levontam a kovetkezteteseimet es ugy dontottem tobbet ezt, nem.

 

Vad Mihaly: most gyorsan vegigneztem magamon es bizton allithatom no vagyok:)

Hogy jo seggu-e?:)) azt mondjak a "venek", hogy igen:)de ezt en had ne dontsem el

Eloszor is a "szep szavak" nem abban rejlenek, jelen esetben hogy huuuhh de jo lab, meg de csinci no. Mint irtam erzelmek, ott is aztan boven vannak szep szavak.

Kulsosegekben dicserni egy not??? nem hiszem hogy a legjobb ut az agyba:)

Es igazad van, nagyon jol nezett ki:)) viszont esze is volt, talan azert is tudott elcsabitani (ezzel nem a topicgazdat akarom minositeni...sorry):)) 

 

roka69: koszi:)

Ennyiben es igy mindenben kulonbozunk egymastol, marmint ti ffiak es mi nok.

Szerintem a nok megelik minden kapcsolatukat, meg ha az csak szeretosdi es nem mas,akkor is..egyszeruen igy allitottak ossze minket. (persze most lehet kapok a fejemre a noktol):))

De azert azt nem mondom, hogy megbantam, egyszeruen ballepes volt es ennyi es akar akarom, akar nem az eletem resze lett.

 

 

Róka69 Creative Commons License 2005.01.11 0 0 59

"A velem koru nok nagy %-a a ferje mellett ki van ehezve a szep szavakra....en is megszivtam:)"

 

Mert?.......Ha akkor és ott jó volt, mért szívtad meg?

 

A nők sajátja ez a godolkodás, ha pasi lennél nem lenne okod a lelkiismeret furdalásra, kihasználtad a lehetőséget arra gondolván neked is kell egy kis "csoda" a végtelennek tünő világban....ez nem nagy bűn.

A tapasztalatlanságod vezetett ide, ami szintén nem neked róható fel, aki meg ezt kihasználja az már egy tapasztalt ilyen téren, hidd el ha nem aláztak meg tegyél úgy mintha megsen történt volna.

Remélhetőleg nem adtál ki sokat magadról mert ha igen az már nemjó.....

 

Ha többet akarsz erről a témáról megtudni gyere látogass el a: hogyan szerezzünk férjes asszonyt című topicba, ott erről is van szó:))



Előzmény: 9ésFélhét (51)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.01.11 0 0 58

 

Válaszolok 9 és fél hét nevében – ha majd lebarmol ezért, hát vállalom majd.

 

Szóval a gond az volt, hogy a volt fickója nem volt egy szellem-óriás...vagyis, akitől nem kell félni, hogy elolvassa ezt a topicot, mert az Enter-t is úgy kell neki elmagyarázni, hogy az a legnagyobb gomb azon a műanyag dolgon, ami a világító szajré előtt van.

 

Szóval nem az eszéért szerette 9 és fél hét sem.

 

Viszont feltehetően izmos.  Vagy nem is annyira??? . Ki tudja?

 

És ha izmos, akkor mi van? Kinek jó az?

 

Előzmény: Lady Muff (57)
Lady Muff Creative Commons License 2005.01.11 0 0 57
Végülis miért bántad meg?
Előzmény: 9ésFélhét (51)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.01.11 0 0 56

 

Figyú: ülj meg a kis töködön. Neked ez a negyvenedik nicked - vagyis valami nem stimmel veled.

 

Ha leküldeném az albumomat, te meghalnál a székeden.

Miért nem fogadod el, hogy vannak még férfiak is ???

 

Én azért járok ide, mert sok okos, humoros széles-látókörű emberrel találkozom...meg azért, mert türhetően megy a cégem - és két tárgyalás közt simán cseveghetek.

 

Te mit csinálsz egyébként???? Én egy logisztikai cégnek vagyok az elnöke. Te neked mit sikerült összehozni, hogy folyamatosan engem barmolsz?

Előzmény: Törölt nick (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!