Keresés

Részletes keresés

monsoon Creative Commons License 2005.01.14 0 0 133

 

Hmmm.:-)

Előzmény: LonVil (132)
LonVil Creative Commons License 2005.01.14 0 0 132
Kedves mindenki! Olvasgatom ezt a topicot, s pár gondolat azért megfogalmazódik bennem. Mielőtt megkiabálna bárki is, hadd mondjam el, az elmult pár évben nem kevés ontopic élményben volt részem. Jómagam alkalmatlan vagyok arra, hogy az utcán leszólítsak egy tetszetős hölgyet, így ismeretségeim leginkább virtuálisan indultak, chat, társkeresők... A legfontosabb mindig az volt, hogy érezze az illető hölgy: nem csapom be, egyenrangú félként veszünk részt a játékban. Mindig elmondtam, hogy nem házastársat keresek, hogy nem tudok több hetes közös nyaralásokat szervezni vele... Valóban van szerepe az intelligenciának a dologban (olvasottság), hiszen nem mindegy, hogyan kommunikál az ember a partnerével. De ezt mindannyian tudjuk... S a lényeg: miért ne lennének ezeknek a hölgyeknek ugyanolyan igényei, mint nekünk férfiaknak? Élnek x éve egy kapcsolatban, ahol megtalálnak sokmindent, de frankón szürkén telnek a hétköznapok, nincs pezsgés, új élmények, minden a megszokott. Számtalan hölgy (akikkel nem találkoztam személyesen) elmondta, hogy igenis foglalkoztatja a gondolat, hogy az állandó kapcsolata mellett ki kellene próbálni, milyen is egy másik férfi... Csak... és itt különböző indokok jönnek a felszínre. Társadalmi elvárásoknak való megfelelés kényszere (kurva, aki félredug), vallási és ál-etikai megfontolások, sorolhatnám... De a vágy a hódítás és meghódíttatás után ott izzik bennük is, hiszen ez mindannyiunkban ott van, csak sokan maguknak sem merik bevallani, nem hogy másoknak. S ha találkoznak valakivel, aki hasonló cipőben jár, aki nem hazudik mindenfélét, hanem elmondja, hogy mit szeretne, s miért, akkor önnön vágyaikat viszonthallva nagy az esély arra, hogy kölcsönös szimpátia alakul ki, s összejöhet egy jó dolog. Uraim! Hiszem, a nők okosabbak nálunk, s amikor úgy érezzük, hogy hú, de nagyot hódítottunk, akkor ők sokszor mosolyognak magukban, s meghagynak bennünket eme hitünkben, pedig... :) S ez így van jól... Ha tudjuk nyújtani nekik azt, ami hiányzik az életükből, s jól tudjuk ezt csinálni, hagyják magukat meghódítani, s szép élmények születhetnek így. Szóval csak azt szerettem volna mondani, hogy teljesen természetes módon a hölgyekben ugyanúgy ott vannak azok a vágyak az új, a változatosság, az izgalmas után, mint bennünk, s hogy mikor miért engednek ezeknek, ettől függ sok minden. S ezek a hölgyek semmi mást nem tesznek, mint engednek a vágyaiknak, s nem a miénknek! S jól teszik ezt... S jól tesszük mi hódító kanok, ha ezt nem feledjük el. Végül egy rövidke történet: pár hetes levelezés után találkozó a hölggyel. Közli, bocsi, de abszolut nem jön be neki a külsőm, sokkal magasabbnak kellene lennem, stb., nem részletezem. Kulturált elköszönés, majd pár nap mulva e-mail: gondoljuk újra, ugyanis nem tud szabadulni azoktól a gondolatoktól, amiket írtam neki. (20 éve él házasságban, soha nem volt más férfi az életében, de a vágy dolgozott benne megismerni valami újat... csak sötétben hajlandó szeretkezni, orális pajzánkodások kizárva, stb., teljesen zárt világ...). Nos, pár e-mail után találkoztunk újra, s megesett a nagy eset, többször is... Nem részletezném, de a bezárt kagylóból előbukkant egy gyönörű igazgyöngy, önmagát és a vágyait már-már végletesen felvállaló igazi nő, felszabadult és virtuóz szerető, a szó nagyon pozitív értelmében. A mai napig tart a kapcsolat, immáron több, mint egy éve, s nem kevés tapasztalataim alapján őszintén mondom: a legjobb partner, akivel valaha is találkoztam, varázsa éppen az új, eddig meg nem élt dolgok kipróbálása utáni vágyaiban, s abban van, hogy most fenntartások nélkül enged ezeknek, amíg együtt vagyunk. Ja, és ő most 42 éves... Szóval uraim, ha valaki könnyű és gyors hódítás másnapos mámorában fürdik, akkor idézze vissza a történteket, s meg fogja találni azt a képet, ahol a hölgy egy sejtelmes mosolyt villant fel... s ez nem biztos, hogy azt jelenti: legyőztél, lehet hogy azt: kipróbállak :)
bolygohollandi Creative Commons License 2005.01.14 0 0 131

Füllenteni....itt??...név nélkül...ugyan, mi okom lenne rá....ilyen vagyok, hát ilyen vagyok.....így is szégyellem magam, nem akarom sokkolni a jónépet azzal, milyen macsógyerek vagyok....félő, komplexusokat kelt a feltörekvőkben a sokkoló szám: 10 vagy 20 vagy 100 vagy 3000...nem akartam azonnal bedobni a Nagy Igazságot!

 

Félek, visszatetszést kelt, ha elmondom, a farkam 26,5 cm hosszú, 5,8 cm átmérőjű, színizom vagyok, kőgazdag, fiatal, független, mint egy klasszikus görög isten vagyok képes megjelenni a 911 Porchemmal, 5-6 könyvet olvasok naponta, de minek, hisz 15632 darabot (- mind minőségi -) olvastam el ma éjfélig, 4 nyelven beszélek anyanyelvi szinten...és van egy nálam 20 évvel idősebb, kövér, ronda, undok, veszekedős, formátlan banya, akit.....

 

...akit szeretek.....

 

..és akkor mi van?

 

Előzmény: Törölt nick (130)


bolygohollandi Creative Commons License 2005.01.14 0 0 129

Úgy, ahogy hozzá hasonlóképpen én is szoktam:

 

A Blaha felé haladva a piros hetesen odamegyek akármelyik nőhöz és imígyen:

 

- kéglire?

- aha

 

...és már mehet is...ennyi...ilyen egyszerű...csak hozzáértőn kell csinálni...dőlnek vékaszám...ha nem bírunk addig a vérünkkel, akkor a parkban, kapualjban a kukák közt cidáztatok, vagy akárhol, akármit....

 

De nem szabad elaprózni....alig több, mint 100, az lótüdő....én úgy 3-4000-nél tarthatok, hiszen nem csak a hetes busszal járok....

Előzmény: zebrina (126)
zebrina Creative Commons License 2005.01.14 0 0 126
Jó, de hogy került a lakásába??
Előzmény: Törölt nick (124)
ágaskodó Creative Commons License 2005.01.13 0 0 120

Volt egy gyönyörű fodrásznő, egy bombázó, akit a lakásán lerohantam, ellökött magától, kaptam is egy nyakast.

Azóta nem találkoztam vele, mert mondta, hogy kerüljem.

Lehet hogy mégis érdemes lenne megkeresnem?

Előzmény: Gandas (104)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.13 0 0 119
Igen nagyon:)), de én már meg is kérdeztem, azthiszem - de lehet másnak írtam?....csak nem:((
Előzmény: Lady Muff (118)
Lady Muff Creative Commons License 2005.01.13 0 0 118
Esetleg Te is kíváncsi vagy valamire?
Előzmény: Róka69 (117)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.13 0 0 117
Nagy zsívány ez a, tommaso, igy egyből tudja mennyi idős vagy, most,....nemrossz, nemrossz...mindig tanúl az ember:)))
Előzmény: Lady Muff (116)
Lady Muff Creative Commons License 2005.01.13 0 0 116
Ez? Nyolc éve.
Előzmény: tommaso_ (102)
Lénike Creative Commons License 2005.01.13 0 0 115
az nagy gáz.
ha az embernek ilyen kalandos élete van, legalább az óvszerein rajta tarthatná a szemét.
:)
Előzmény: Gandas (114)
Lénike Creative Commons License 2005.01.13 0 0 113
ja, és abszolúte éretlen 30.
Előzmény: Lénike (112)
Lénike Creative Commons License 2005.01.13 0 0 112
én úgy látom, neked mindegy hogy hol, csak ágy ne legyen a közelben...:)
nem titok. 30.
Előzmény: Gandas (111)
Lénike Creative Commons License 2005.01.13 0 0 110
1. Casanova már rég a föld alatt van. én legalábbis nem gerjednék már rá.
2. a nők sok mindent tudnak ösztönösen. és mindenkit másfelé vezetnek az ösztönei.

szóvá tettem a minőséget, mert nekem ez nem minőség, egy bokorban, járókelők közelében dugni, vagy bármit csinálni.
tény, hogy szeretem az ágyat ilyesmire használni, viszont szeretem megadni a módját.
egy bokor tövében nem tudnék normálisan foglalkozni a pasival, és nem tudnám úgy fogadni azt sem amit ő ad, mint egy ágy esetében, de minimum a négy fal között.

konzervatív liba vagyok biztosan.
Előzmény: Gandas (109)
Lénike Creative Commons License 2005.01.13 0 0 108
elmagyaráznád nekem, hogy az olvasottságod hogyan kapcsolódik a konkrét témához?
Előzmény: Gandas (107)
Lénike Creative Commons License 2005.01.13 0 0 106
összevetettem.
de ha önérzeti tunningolást vársz, azt én nem fogom megtenni.

érdekes, sehol nem lehetett tőlem olvasni, hogy mennyire olvasott lennék...pláne nem akkor, ha dugásról volt szó.
de ezt is össze lehet kötni, ezek szerint.
mindig tanul az ember...
Előzmény: Gandas (103)
tommaso_ Creative Commons License 2005.01.13 0 0 102
megkérdezhetem mikor történt ez?
Előzmény: Lady Muff (77)
ZR Creative Commons License 2005.01.13 0 0 101

"Szerintetek ilyen egy Casanova?"

 

A fent említett személy igen művelt volt...

 

Az alpáribb stílusnak Don Juan felel meg.

Előzmény: Gandas (89)
ágaskodó Creative Commons License 2005.01.13 0 0 100

"..kiszúrtam egy dögös szőkét ...meghívtam fagyira, majd sétáltunk egyet a parkban, és ...a nadrágomba nyúlkált, ...az egyik bokor mögött pedig megszabadítottam néhány felesleges ruhadarabjától..."

 

Ennyire rámenős volt, vagy bevetettél valami tuti trükköt?

Előzmény: Gandas (89)
DrAvaSzabolcs Creative Commons License 2005.01.13 0 0 99
Bocsi, betűelütés :(

A nők csoportosítása:
- van, aki facér
- aki nagyon facér
- és aki él-hal a facér
Előzmény: DrAvaSzabolcs (98)
DrAvaSzabolcs Creative Commons License 2005.01.13 0 0 98
A nők csoportosítása:
- van, aki facér
- aki nagyon facér
- és aki él-hak a facér
Előzmény: Lady Muff (97)
Lady Muff Creative Commons License 2005.01.13 0 0 97
"Nah, még a végén kiderül, hogy a nőknek állandóan a faszon jár az eszük"

 

Hát...  állandóan nem...

Előzmény: Törölt nick (83)
ágaskodó Creative Commons License 2005.01.13 0 0 94
Kedves Gandas!

Megkérhetnélek, hogy egy kicsit részletesebben írd le a dolgokat?

Szeretnék működő, használható módszereket begyűjteni, szeretnék különböző szituációkból tanulni.

Eddig annyit tudtam leszűrni, hogy ha egy nő elutasít, akkor később esetleg még meg lehet baszni. Én még nem próbáltam újra, ha elküldtek.

Előzmény: Gandas (89)
Timusz24 Creative Commons License 2005.01.13 0 0 93

Kicsit idősebb vagyok, mint 24 :-)

 

Na jó, kis összefüggés lehet :-)

Előzmény: Róka69 (74)
Lénike Creative Commons License 2005.01.13 0 0 92
valóban minőségi lehetett a dolog ott a bokorban.
a nő is sokra tarthatta magát.
Előzmény: Gandas (89)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.12 0 0 87
Ha nem mese akkor ez a fickó, nobelt érdemel:))
Előzmény: 9ésFélhét (86)
9ésFélhét Creative Commons License 2005.01.12 0 0 86
hihi,a mesekben nem hiszek, csak erdeklodom.

Hatha ez nem mese:)))
Előzmény: Róka69 (85)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.12 0 0 85

Te hiszel a mesékben........ennyi idös korban, már nem kéne:)))

 

Nekem volt egy - két nőm, minegy mennyi, de azok nők voltak:)))....nem csak egy p....ci azt jól van:(

 

És igen a minőség?- nem elhanyagolható tényező!

Előzmény: 9ésFélhét (84)
9ésFélhét Creative Commons License 2005.01.12 0 0 84
Gandas: en annyit szeretnek csak kerdezni, hogy a mennyiseg kozott, azert akadt idod a minosegre is ugye?:)

Amugy a pasik orok rejtelyek maradnak nekem,hogy csinalja valaki, hogy 130 not dug meg 30 eves korara? Ennyi jo no van es jo pasi pedig ennyire keves?:)) vagy nem annyira fontos az hogy "jo"?

valaki....??mert en most kivancsi lettem.....
Előzmény: Gandas (81)
Lady Muff Creative Commons License 2005.01.12 0 1 77
A legnagyobb korkülönbség, ha jól emlékszem, 20 év volt, amikor én 38 voltam.

Tulajdonképpen úgy feküdtem le vele, hogy nagyon szépen megkért rá.

Volt a lépcsőházban egy kissrác, akivel mindig elég jó elbeszélgettem, az anyjával is jóban voltam.

Aztán egyre inkább az intimitásokra terelte a szót. Azt mondta, ezeket otthon nem tudja megbeszélni. Szívesen beszélgettem vele, miért ne.

Még nem volt nővel, és azt mondta, szeretné, ha én lennék neki az első. Persze nemet mondtam.

Kedves, aranyos fiú volt. Kíváncsi voltam, vajon milyen lenne vele a szex, de mégis jobbnak láttam, ha egy hozzáillő lányhoz közeledik.

Hát ő meg csak erősködött, hogy tegyem meg neki, ez lenne számára a legszebb ajándék a ballagásra.

Én azt mondtam, hogy nem , és lezártam a vitát.

A ballagásra engem is meghívtak, sőt a ballagási vacsorára is. Este hazamentem.

Kb. egy óra múlva kaparta az ajtómat, hogy engedjem be.

Annyira édes volt, és annyira szépen kért, hogy …  belementem!

Ledobáltam a ruháinkat, és ahogy húztam fel rá az óvszert, a kezemre élvezett. Egy kis simogatás után újra felállt neki, és akkor megtörtént.

Neki biztos nagy élmény volt, de nekem nem annyira.

Néhány nap múlva ismételtünk, de akkor azt mondtam, elég, keresned kell egy hozzádillő lányt.

Volt is egy kiszemeltje, én instruáltam, hogy mit mondjon neki, mit csináljon, milyen ajándékot vegyen neki, stb. Fél év múlva a lány meghívta a srácot vacsorázni úgy, hogy a szülők elmennek otthonról.

Sejtette, hogy akkor már lefekszik vele a lány, és parázott, nehogy elbaltázzon valamit.

Egy héttel a vacsora előtt rávett, hogy újra feküdjek le vele, az volt neki a főpróba.

Aztán a vacsora utáni nap mindenről beszámolt.

Tényleg keféltek, és mindkettőjüknek jó volt.

Nekem megköszönte a segítséget, mondta hogy bármiben számíthatok rá, aztán már minden szabadidejét azzal a kislánnyal töltötte.

Előzmény: tommaso_ (76)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!