Keresés

Részletes keresés

Audur Creative Commons License 2010.03.02 0 0 1836
Műfaj?
Az Identity a tippem; mondjuk valóban két zsaru van, de egyik se az.
Jó film.
Előzmény: kulcsosandor (1829)
num Creative Commons License 2010.02.28 0 0 1835

Sziasztok!

Emlékeztek-e olyan filmre amiben egy fiú és egy lány akik testvérek, leutaznak valamilyen rokonukhoz (talán az unokatestvérükhöz) egy tó partjához.Ennek a rokonnak egy piros nyitott ,,dzsip" szerű autója van. A tó másik partján idős férfiak laknak akiknek egy fekete öreg autójuk van és tiszta pókáló a házuk és a fiatalok ezeket lesik esténként valamilyen rejtély után kutatva. A piros autós srácnak van egy öreg barátja aki meg valami kráter mellett lakik. Ennek kellene a címe!

szomory Creative Commons License 2010.02.28 0 0 1834
..kaptál mélt, mert küldtem :-)
Előzmény: Grega11 (1830)
tempie Creative Commons License 2010.02.28 0 0 1833
Úgy derül ki, hogy az egész meg se történt, csak egy film. Tudod, amikor valaki kitalál egy történetet és bármi megtörténhet benne. A valóságban egyáltalán nincs ilyen fekete trutyi, ez is csak ezért lehet, mert ez egy film.
Előzmény: Törölt nick (1832)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.26 0 0 1832
Ne vedd kötözködésnek, de hogyan derül ki, hogy mi költözik az emberekbe, ha nincsenek se élők, se holtak?
Előzmény: tempie (1831)
tempie Creative Commons License 2010.02.26 0 0 1831
Egy filmet keresek, nem tudom a címét.
A történet kb.:
Egy kihalt városba egy kutatócsapat érkezik. Se élők, se holtak sehol. Tiszta para. Aztán kiderül, hogy valami fekete trutyi költözik az emberekbe.
Ha valaki tudja a film címét, kérem segítsen ki.
Grega11 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 1830
Sziasztok, megvan vkinek a Körhinta jó minőségben? Nagyon ott van az a film... Ha igen, akkor infókat várok a menokip@hotmail.com címre, ide ritkán jutok fel, köszi.:)
kulcsosandor Creative Commons License 2010.02.21 0 0 1829
Sziasztok!
Nem tudom tud -e valaki segíteni. A filmre amelyet keresek nagyon homályosan emlékszem. Olyan részek ugranak be, hogy valamilyen hotelben játszódik. A hatos és kilences szoba van benne, meg egy olyan részre emlékszem, hogy két zsaru is megérkezik a hotelhoz egy rabbal. Nem tudom beugrik -e valakinek valami.
kameron2 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 1828
Ebben tudok segíteni, ha tudok meghívót küldeni akkor le tudod tölteni.innen........
Ha így jó akkor írj erre a címre remetelany@gmail.com.
Előzmény: KMFDM (1796)
pozsoka Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1827
The Player,csak lassú torrenten illetve rapidon találom,tud valaki jobbat?
uancsa Creative Commons License 2010.02.06 0 0 1826
Szia. A film címe Születés, Nicole Kidman a főszereplő.
Előzmény: durumdara2 (1801)
Kundvar Creative Commons License 2010.01.31 0 0 1825

Sajnos nem ezek. A gólyák mindig visszatérnek 1993-ben készült, tehát már csak ezért sem lehet. Korábbi feldolgozását nem találtam, de a történet sem stimmel. Amiről én beszélek, ott a gólyák egy hegy tetején lelnek fészekre. A környéken is sok sas van. Arra emlékszem, hogy az egyik jelenetben pár sas (nem tudom, milyen fajta) körözni kezd a gólya fészkek felett és egy csomó gólya felszáll a fészkéről és támadni kezdik a sasokat. Annyira emlékszem, hogy ezen a hegyen a világháború előtti hangulatot idéző faházak vannak - ebből sem sok.

Így végiggondolva a két madár életterét bizony vízpartnak is kell lenni a környéken.

Ja és emlékeim szerint emberek nem szerepeltek a filmben, ezért a Fekete István regény is kilőve, mivel abban egy sérült gólyát nevelnek fel.

Előzmény: vetró irén (1822)
Kundvar Creative Commons License 2010.01.31 0 0 1824
Köszi a tippeket, mindjárt nézem.
Előzmény: Thibi (1823)
Thibi Creative Commons License 2010.01.31 0 0 1823
Esetleg valamelyik Homoki-Nagy István film
http://www.port.hu/pls/pe/person.person?i_pers_id=616&i_direction=2&i_county_id=-1&i_city_id=
Előzmény: Kundvar (1821)
vetró irén Creative Commons License 2010.01.31 0 0 1822
Szis..
Fekete Isván film lehetett? A gólyák visszatérnek c. volt egy filmje
Előzmény: Kundvar (1821)
Kundvar Creative Commons License 2010.01.31 0 0 1821

Sziasztok!

 

Egy nagyon régi fekete-fehér filmet keresek, még a 70'-es évek elején láttam a tv-ben.

Egy magyar természetfilm, mely egy hegyről és az ott élő sasokról és gólyákról szól. Emlékeim szerint, mintha a Sas-hegy lenne, de ebben lehet hogy tévedek.

Mivel sajnos a címe sem ugrik be ezért nehéz keresni. Tud valaki segíteni?

Ha az emlékeim hibásak és valami eltéréssel ezzel a leírással hasonlóra emlékeztek akkor azt is írjátok meg. Egyébként nem a 70-es években készült a film, hanem jóval korábban és narrátor szövegre sem emlékszem.

fadongó Creative Commons License 2010.01.31 0 0 1820
Előzmény: myko (1819)
myko Creative Commons License 2010.01.30 0 0 1819
Sziasztok!

Gyerekkorom kedvenc filmjére tettem szert...A gombháború ( War of Buttons )
De sajna nincs hozzá magyar felirat...vajh hol lehet hozzá lelni?
higagyu Creative Commons License 2010.01.29 0 0 1818
Az Akkumulátort még mindig nem találom. Az illető, akinek írtam, válaszolt, nincs nála. Akkor valaki másnak adhattam oda, de fogalmam sincs, kinek.
Előzmény: smartie100 (1817)
smartie100 Creative Commons License 2010.01.29 0 0 1817
Sziasztok!
Még mindig keresem a következő két filmet:
Az egyik az Esernyőtrükk (Le coup du parapluie; 1980, fsz: Pierre Richard) - szinkronosan ha lehet, vagy magyar felirattal.
A másik pedig Akkumulátor 1. - színes, cseh vígjáték, 102 perc, 1994 r: Jan Svěrák
Szülinapra kellett volna, de soha nem késő!
Minden megoldás érdekel. e-mail címem: szabomartha@gmail.com
Előre is köszönöm!!
Tomsawier Creative Commons License 2010.01.25 0 0 1816
Sziasztok!

Vagy 8-10 éve volt mikor ezt a filmet láttam. Egy-két dologra emlékszem belőle remélem elegendő és valaki megtudja mondani a címét:
Volt egy felső hatalom, akiben nem hitt egy ember és csak a hangját hallotta. Úgy emlékszem ezért "megátkozta őt" és Dzsinn lett belőle. Az eső folyamatosan szakadt.
Valaki megtalálta a lámpát (nembiztos, h lámpa volt) és kérte az Dzsinn segítségét. Belement a TV-be a Dzsinn és adott neki egy motort. Amíg az ő "világában" tartózkodott addig láthatatlan volt. A "lámpás" tulajdonosának volt egy barátnője.

Köszi a segítséget.
Spidermans Friend Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1815
ez is nagyon hasonlít a Smaragdháborúra, lásd az 1532. hsz.-t

http://www.port.hu/smaragdhaboru_green_ice/pls/fi/films.film_page?i_film_id=50577&i_city_id=&i_county_id=-1&i_where=2&i_topic_id=2"
Előzmény: besenew (1764)
zzzsorsi Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1814
Sziasztok!

A film amit keresek nagyjából 2 éve mehetett a közszolgálati adók vagy a duna tv műsorán késő este. Sajnos csak egy részletet láttam belőle, de hatalmasakat nevettem rajta. A story nagyjából a következő volt:

Egy 35-40 körüli fickó szakít Mary nevű barátnőjével, amitől rettenetesen kikészül, otthon ül, tökrészegen a kanapéján és megállás nélkül győzködi magát, hogy nem olyan nagy baj ez, de láthatóan teljesen padlón van (de mindez igazán viccesen tálalva). Úgy dönt, felhívja, az összes volt barátnőjét hátha ráér aznap este valaki felvidítani, de miden hívás egy kudarc (közben további végeláthatatlan poénok, hogy mivel rázzák le a csajok) Végül is egy lány igent mondd, barátunk kiöltözik, dudorászik, győzködi magát, hogy Mary úgyis egy senkiházi volt, de inkább csak a részegsége állapota növekszik, mintsem a meggyőződése. Letántorog a kocsijához, ahol még az elindulás előtt elalszik, a volánra borulva, annyira részeg. Másnap ott ébred és úgy dönt a sportba menekül, vesz egy teljes agyrém fehér futó felszerelést – Mary is futni jár – csuklószorító, fehér sort, eszméletlen ahogy kinéz. Elindul futni, de néhány száz méter után (talán a Central parkban) rájön, hogy nem fog Maryvel találkozni futás közben, ezért inkább újra próbálkozik és felhívja egy fülkéből, ahol aztán újra totál összeomolva bőg a fehér futó szettben. Sanos mindössze ennyi maradt meg. illetve még egy poén: a telefont úgy veszi fel, hogy „Hallo, itt népszerű uraság!”
vigorzol Creative Commons License 2010.01.13 0 0 1813
Sziasztok!

Egy sci-fit keresek, amit pár éve láttam a tv-ben. Arról szól kb. hogy van egy csapat emberke, akik egy kék csillag körül keringő bolygón szállnak le. A bolygón van valami bánya vagy labor, erre már nem emlékszem( a film elejét nem is láttam), a lényeg, hogy magukhoz vesznek egy 9(?) dimenziós anyagot.
Felviszik az űrhajóra hogy megvizsgálják. Aztán aki fogdossa, az megváltozik, erősebb lesz, visszanő a levágott keze, meg ilyenek...

Szóval akinek rémlik az legyen szíves segítsen!

Kerestem már mindenhogy, még angolul is, de semmi. Egyszerűen nincs több támpontom amiből kiindulhatnék.

pozsoka Creative Commons License 2010.01.11 0 0 1812
Talán innen:
http://www.alivetorrents.com/torrent/6066104/amici-miei-1975-f%C3%83%C6%92%C3%82%C2%A9rfiak-p%C3%83%C6%92%C3%82%C2%B3r%C3%83%C6%92%C3%82%C2%A1z-n%C3%83%C6%92%C3%82%C2%A9lk%C3%83%C6%92%C3%82%C2%BCl
Előzmény: vicuska89 (1811)
vicuska89 Creative Commons License 2010.01.11 0 0 1811
helyesbítenék:D
minivica@freemail.hu
vicuska89 Creative Commons License 2010.01.11 0 0 1810
Sziasztok!
Nem tudja valaki honnan tudnám letölteni a Férfiak póráz nélkül című film első részét? Mert bármily vicces is, de megtaláltam a másodikat, sőt a harmadikat is, de egyszerűen az elsőt a föld nyelte el:D
Ha valaki tudna segíteni, kérem írjon: mkinivica@freemail.hu
smartie100 Creative Commons License 2010.01.11 0 0 1809
Aranyos vagy, köszi! Imába foglalom a nicknevedet! :)
Előzmény: higagyu (1808)
higagyu Creative Commons License 2010.01.11 0 0 1808
Közben eszembe jutott, hogy azóta kinek adhattam kölcsön, azonnal írtam neki (napokkal ezelőtt), de még nem válaszolt. De előkerítem.
Előzmény: smartie100 (1806)
szomory Creative Commons License 2010.01.11 0 0 1807

Sziasztok.

Rég óta keresek egy filmet, de nem lelem.

A történet, zanzásítva: valamikor a múlt század elején játszódhat a film, talán Angliában. Két egyetemista(?) megáll egy birtoknál valamiért, az egyiknek kimegy a lába. Bemennek a birtokra, ahol egy fiatal lány ápolja a sérültet. Összemelegednek, de a gyógyulás után a fiú elmegy. A lány keresésére indul, de nem találja. A film végén a fiú, sok év után, visszatér a helyszínre, de a lány már meghalt. A záró képsorban, meglát egy szőke fiút, aki bírkákat terel...Ő lehet a "szerelem" gyümölcse.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!