Keresés

Részletes keresés

Devin Creative Commons License 2001.11.16 0 0 2448
ha hasonlo lesz, mint az Einstürzende Neubauten - Faust vagy Hamletmaschine, akkor atom

(bar ok nem a sajat muveiket adtak elo)

Előzmény: Törölt nick (2441)
BBEA Creative Commons License 2001.11.16 0 0 2447
Verseslemezről mesélt,Kaszás Attilával felszavalt egy verset.

És jövő februárra várható Ákos 2. gyereke,kislány lesz

Előzmény: Törölt nick (2446)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.15 0 0 2446

Ha majd erre jársz, légyszi írjál már róla, hogy mi volt, mert erről pont lemaradtam.
Előzmény: TMK (2445)
TMK Creative Commons License 2001.11.13 0 0 2445
Most megy a Juventuson Akos interju.
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.13 0 0 2444
Méghogy giccs...
ennél egyszerűbb, letisztultabb nem is lehetne (talán túlságosan is az).
Előzmény: Törölt nick (2442)
MarK Creative Commons License 2001.11.12 0 0 2443
Tudtam öreg, hogy te egyből belekötsz...
Előzmény: Törölt nick (2442)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.12 0 0 2442
hu, mekkora giccs
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.12 0 0 2441

Így néz ki a verslemez borítója:


Vajon hova lettek a lányok?
Vagy csak a belső oldalra készült az a bizonyos fotó?

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.23 0 0 2440

Ú, bocsika, legközelebb nem fogok ennyi (nem) alvással írni a fórumba, mert ezt most eléggé elnéztem.
(igaz, most is negyed hat van:-))
Értelemszerűen nem azt akartam mondani, hogy Ákos ebből a lemezből fog meggazdagodni, de szerintem nagyobb szám lenne - és mindenképp nagyobb lenne rá az érdeklődés -, ha azok az emberek is szerepelnének rajta, akik a meselemez kapcsán lettek megemlítve.
(Azért nem mondd, hogy Alföldi Robi vagy Gálvölgyi nem tartozik bele a magyar legnépszerűbb személyiségek közé!)
Hogy ki a ripacs, ki nem, abba nem szeretnék belebonyolódni,(mert ez magánügy), de talán nem kellene annyira elítélni azt, aki "agyonsztárolt"...
(Megjegyzem: engem egy bizonyos minőségi szint fölött ez totál nem zavar.)

Hellóka & Peace:
Benő

soldier22 Creative Commons License 2001.10.23 0 0 2439
Benő!
Szerinted tényleg nagy biznisz egy verslemez?
Ezen még csiszolj picit...
Ha akkora üzlet, miért nincs ezer ilyen kiadvány?
A honlapon a verslemezről szóló hírben Kaszás Attila és Balázsovits Edit neve szerepel, nem a Heti Hetes agyonsztárolt ripacsaié.
És mellesleg "Magyarország legnépszerűbb és kedveltebb alakjai" NEM színészek. Szerintem Ákosnak nem kell kölcsön-népszerűség senkitől. A kiadványára akkor is ezrek kíváncsiak, ha egymaga mondja a verseit.
Miért nem gondolkodol, mielőtt "the business"-okoskodással teljesen hülyét csinálsz magadból...?
Előzmény: Törölt nick (2435)
nachson Creative Commons License 2001.10.22 0 0 2438
Mellesleg - állítólag - Limited Edition lesz, szóval az érdeklődés szerintem nem befolyásolta.

Üdv:

nachson

totyus Creative Commons License 2001.10.21 0 0 2437
A verslemez borítójához rendelte a nőket, sőt a műterembe még az otthoni díványát is odacipeltette. Ennyi a cikk lényege.
Előzmény: totyus (2436)
totyus Creative Commons License 2001.10.21 0 0 2436
Már korábban is felmerült, hogy mássokal (is) szavaltat verseket, aztán mintha meggondolta volna magát. Most meg újra-vissza..:-)
Megyek blikket venni, érdekes dologokat fogok találni benne, úgy érzem. ( "...hét nőt rendelt...")
Előzmény: Törölt nick (2435)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.21 0 0 2435

Azon gondolkoztam, miért gondolta meg magát Ákos a színészeknek a lemezen való részvétlével kapcsolatban? (Mert hogy azt nyilatkozta korábban, hogy csak ő fog szavalni.)

Közben rájöttem a magam példáján: hogy így nagyobb érdeklődés fogja körülvenni a lemezt.
Kikkel készített felvételt Ákos? Magyarország most legnépszerűbb és kedveltebb alakjaival, úgyhogy nagyon ki van ez találva.

Business, the business...

Előzmény: Törölt nick (2434)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.19 0 0 2434

Kíváncsi vagyok, Alföldi Robinak mi a véleménye Ákos verseiről.
Én ugyan nem ismerem úgy globálisan őket, de amit hallottam eddig, attól nem voltam kif. elájulva.
Mind ettől függetlenül nagyon kíváncsi vagyok a lemezre!!
Előzmény: totyus (2433)
totyus Creative Commons License 2001.10.19 0 0 2433
Totális elsüllyedés ellen egy kis hírcsokor a hiv. oldalról:

Készül a verslemez!
A vonós- és gregoriánfelvételek után a munka Ákos stúdiójában folytatódott, ahol rajta kívül Kaszás Attila és Balázsovits Edit színművészek szavalták a verseket. Az eddig felvett anyag többsége A hűség könyve című kötetben jelent meg, de szerepel az albumon olyan vers is, amely korábban sehol sem volt olvasható!

A Karácsonyra ígért kiadvány kazettán és CD-n jelenik meg. A tervezett megjelenési dátum: november 12. Itt a honlapon is megrendelhető lesz, erről bővebb információt később teszünk közzé.

A Vasárnapi Blikk most vasárnapi (október 21-i) száma beszámol a készülő verslemez munkálatairól, és a kalandos fotózásról a hét meztelen, ledér nővel.

MAGAZINÖZÖN

A Kiskegyed aktuális számában főhősünk nyilatkozik a vonzóság bronz fokozatával kapcsolatban.

Az ELLE magazin Vendégvélemény rovatában Nagy Bandó András és Vámos Miklós írása után a lap október 18-án megjelenő számában Ákos esszéje olvasható. A szerkesztőség felkérésére a nő-férfi barátság a téma, de az írásnak Marci a főszereplője...

A PC GURU című lap október 26-i száma hosszas interjút közöl Ákossal. A beszélgetésben szó esik a DVD-rol, a készülő verslemezről, és Ákos kedvenc számítógépes játékairól is.

Egy hamarosan megjelenő meselemezen is hallható lesz Ákosunk. Hernádi Judit, Halász Judit, Gálvölgyi János, Szabó Gyula, Csonka András, Alföldi Róbert, Rudolf Péter színművészek megtisztelő társaságában szerepel ezen az albumon.

totyus Creative Commons License 2001.10.18 0 0 2432
1997-ben ( ha jól rémlik, csak ) a vidéki koncerteken énekelték a duettet. Azért csak most került lemezre, mert gubancok voltak az engedély körül. Infóim szerint Orsi újra felénekelte a részét ( merthogy anno egyszer már rendesen felvették ezt a dalt a Tom-Tom stúdióban ), és gondolom Ákos is megtette ugyanezt.
Előzmény: dj.pg (2426)
dj.pg Creative Commons License 2001.10.16 0 0 2431
A Tom Tom Records adta ki.
dj.pg Creative Commons License 2001.10.16 0 0 2430
Orsi most adta ki okt. 8-án az új maxiját és ez az a szám, ami rajta van.
BBEA Creative Commons License 2001.10.16 0 0 2429
ki és hol reklámozza ezt?
Előzmény: dj.pg (2428)
dj.pg Creative Commons License 2001.10.16 0 0 2428
Igaz, de arra ezer éve nem írt senki, ezt a számot pedig cd-n nem találtam, éd úgy reklámozzák, hogy új!!!
Előzmény: BBEA (2427)
BBEA Creative Commons License 2001.10.16 0 0 2427
előbb be kellett volna nézned a Kultúra topicba...ott már van Ákos

amúgy nem új szám,már több éves...nem is énekli már
és tényleg szuper

Előzmény: dj.pg (2426)
dj.pg Creative Commons License 2001.10.16 0 0 2426
Véleményt és infót kérek!
Tudom,hogy koncerten énekelte Ákos a Neneh Cherry-féle 7 seconds c. számot magyarul, csak azt nem tudom, hogy ez új és most jelent meg???
Szerintem egyébként szuper.
krég Creative Commons License 2001.10.13 0 0 2425
akkor kűdöm újból
hova is
de küldöm
Előzmény: nachson (2406)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.09 0 0 2424

Igen, ahogy mondod, legjobb ismereteim szerint ez lesz rajta, de nem simán úgy, mint más hasonló lemez esetében, mert lesz benne kórus, vonószenekar, meg ilyesmi.
Előzmény: OutSider (2423)
OutSider Creative Commons License 2001.10.09 0 0 2423
Trixy, miért nem válaszolsz az emilemre, amit írtam neked? Várom pedig nagyon!

Benô: miféle verslemez? Ákos szavalja majd rajta a saját költeményeit?

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.09 0 0 2422

Akkor alig várom a jövő tavaszt!!!
Nem tudom miért, de általában nagyon tetszenek az angol Ákos számok, néha még jobban is, mint az eredeti.
(Remélem majd rajta lesz a lemezen a Méreg és a Fénykép átdolgozása is!)...:¤))
Előzmény: Törölt nick (2421)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.07 0 0 2421
Az INK magazinban van egy interjú Ákossal; készül az új angol nyelvű albuma, melyet jövő tavasszal terveznek kiadni, karácsonyra pedig egy verslemezt szeretne megjelentetni.
Előzmény: dj.pg (2420)
dj.pg Creative Commons License 2001.10.07 0 0 2420
Klassz ez az Ákos fórum.Jó,hogy ráleltem.
Én is fanatikus fan vagyok.
Valami új infótok nincs róla?????
Egyébként a Pearl Harbort ne nézzétek meg,ez saját vélemény,nem akarok senkit megsérteni,de tömören, a film gáz.
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.07 0 0 2419

Mi? Ezt most nem értem.
Miért poénkodnék?
Előzmény: nightwish (2418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!