Keresés

Részletes keresés

sinci01 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 834
OFF
És ha az E-520-at párosítom egy 12-60 SWD-vel? A Canonhoz alap dupla kit.
Előzmény: Törölt nick (832)
Lassu Viz Creative Commons License 2010.10.18 0 0 833
Hát aki most gondolkodik 4/3 rendszeren annak nincs könnyű dolga. Tükrös vázból csak az E5 marad. Ha a belépő szintet kizárólag a micro sorozat fogja lefedni akkor ki fog venni 9-18, 14-54, 70-300-as obikat? És az eladási darabszámok alapján könnyű lesz leállítani a gyártásukat. :-(.
Ha a fejleszthetőség fontos szempont lenne most biztos nem a 4/3 rendszert választanám.
Előzmény: 5381 (828)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 832
A canon az 550-es az elvileg előd 500-asnál magasabb kategóriába pozicionálta mind árban, mind tudásban. Ebből számomra az következik, hogy az 550d és az e520 nem közvetlen versenytársai egymásnak és nem túl meglepően a magasabb kategóriás 550d jobb gép (ahogy a szintén magasabb kategóriás d300s is jobb mint az 550d).
Előzmény: sinci01 (831)
sinci01 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 831
Szerintetek melyik váz a jobb: E-520 vs. Canon EOS 550D?
OlliMan Creative Commons License 2010.10.17 0 0 830
Olympus Zuiko ED 50mm f/2.0 Macro I.á.: 90Eft. Makulátlan állapotú, dobozában, összes tartozékával eladó.

Eladó továbbá dobozában egy Olympus MMF-1 4/3 adapter micro 4/3 gépekhez. Ez a jobb, minőségibb adapter anyagát tekintve össze sem hasonlitható az MMF-2 -vel. Ar:30Eft

A ketto egyutt: 110Eft
telefon: 06/husz/negy 15 harom 88 het
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.16 0 0 829
Eladom 2 db BLM-1 nem eredeti Olympus akkumulátoromat!
2x volt feltöltve, újak, 7,4V 1560mAh
2500.-Ft/db
5381 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 828
Egyébként,kíváncsi leszek,meddig kaphatóak még az alsóbb kategória kitjei.620-ról már egyik boltból azt írták,hogy kifutó termék és nem szereznek,a 4-es sorozat is pár helyen csak rendelésre.....így még a vásárlástól is elmegy az ember kedve :)
5381 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 827
Így van,én is a duplakitben jutottam hozzá.
Szerintem egyébként a vázak ára is kicsit el van tolva felfelé,ha önmagában szeretné venni az ember.Az obiké pedig lefelé,ha kitben vásárolják.
No mindegy,majd átgondolom jobban,hogy mennyiért is érné meg megválni tőlük.

Aki tényleg szeretne újat vásárolni,az azért megkereshet,ha tudunk,megegyezünk az árban.
Előzmény: Mercutio_ (826)
Mercutio_ Creative Commons License 2010.10.15 0 0 826

OFF

Hiába nézed az objektívek önálló árát, nem az a piaci árképzés alapja, hanem az, hogy ezeket kit-ben a belépő (E-4xx/E-5xx/E-6xx) vázakhoz adják, és pl. E-620 esetén a váz 167ezer míg a váz + 14-42 + 40-150 200ezer, ugyenezek az árak E-450-es váz esetén 88ezer és 142ezer. Tehát ha valaki újat akar csak betársul egy olyan vevőhöz aki csak vázat, vagy váz+14-42-tőt akar és ennyiért megkapja őket.

ON 

Előzmény: 5381 (822)
5381 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 825
Nem létfontosságú,hogy eladjam őket.
Aki újat szeretne venni,az lehet,jobban jár ezekkel.
Ha nem,akkor tartaléknak jó lesz.
30ért nem adom el őket,mint ahogy a régi vázamat sem,mert használatuk jóval többet ér ennél.
Előzmény: Szulita28 (824)
Szulita28 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 824
Egy gondolat; vagy megfogadod, vagy nem.

Ezekből az obikból még MO-on is Dunát lehet rekeszteni használtan. Jellemző használt áruk 25e és 35e (tele). Az, h vadi új, garis, dob mondjuk egy ötöst rajtuk. Ha tényleg el akarod passzolni, vhol ott állítsd be az árakat. Vagy íbéj.

(a Zuiko-k használtpiaci ára - ahol el is kelnek - az új árak kb. 50-60%-a körül van)
Előzmény: 5381 (822)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.15 0 0 823
Új (!!!) Lowepro Stealth Reporter 500AW óriás táska Olympus E-system hímzéssel. A(z egyik) legnagyobb "gyári" oly táska. Belül 24cm magas, 34-35cm hosszú, 20cm mély. Felül hosszanti cipzár (becsukott pántokkal is pakolható). Oldalt slip lock tokok rögzíthetők, elől-hátul jó pár zseb. Ez nem a D széria, hanem a 2 pántos előd modell sorozat darabja. Kivehető a belső párnás rekesz, akkor sima oldaltáska lesz belőle. Cambags szerint 14" noti belefér (bár ott szerintem van egy cipzáros zseb, nem tudom mennyire kímélné a laptopot). 20ezer fix.

http://www.cambags.com/bag-type/shoulder-bags-menu/lowepro-shoulder-bags/item/245-lowepro-stealth-reporter-500-aw.html
5381 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 822
Bocsánat,közben találtam olcsóbb,bolti forgalmazót.
Szóval,amíg az akció tart:
OLYMPUS ZUIKO ED 40-150 mm f/4.0-5.6 - 55.000Ft
OLYMPUS ZUIKO ED 14-42 mm f/3.5-5.6 - 50.000Ft
Egyik sem volt még használva,pár napja vásárolt,garanciás objektív.Papírjuk van,dobozuk nincs.
Email nyilvános.
takos2006 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 821

Kösz az érdeklődést, elkelt minden.

Előzmény: takos2006 (813)
NJani Creative Commons License 2010.10.14 0 0 820

Eladó idén augusztusban, itthon vásárolt Olympus E-PL1 kit (fehér E-PL1 + 14-42mm). Nyaralásra vettem, hogy ne a nagy szettet cipeljem. A gép a feladatát teljesítette, most eladom, mert nincs már rá szükségem (amúgy Nikont használok). Kb. 1000 expo van benne, ennek megfelelően az állapota gyakorlatilag új. Doboz+összes tartozék+számla+garancia. Adok mellé egy tokot is ajándékba. Ára: 89000 Ft.

 

h.zoli Creative Commons License 2010.10.14 0 0 819
Sziasztok!

Eladóvá az alábbi gépem:

Olympus E-P1 kit (ezüst), 14-42-es objektívvel, minden tartozékával, dobozában, 22 hónap (augusztusi vásárlás) garanciával.

Köszi!
Zoli
5381 Creative Commons License 2010.10.13 0 0 818
Sziasztok!
Eladó 2,teljesen új,itthon vásárolt objektívem:
OLYMPUS ZUIKO ED 40-150 mm f/4.0-5.6 - 70.000Ft
OLYMPUS ZUIKO ED 14-42 mm f/3.5-5.6 - 60.000Ft
Kipróbálhatóak,átvehetőek Gyöngyösön.
email publikus
v.balint Creative Commons License 2010.10.13 0 0 817
Sziasztok!
Az E-400 kit elkelt.
eladó továbbá még:
E-1 váz - hibátlan működésű,dobozával,papírjaival,15626 expoval: 55000
Zuiko 40-150 3,5-4,5 hibátlan,karcmentes,dobozával,papírjaival: 32000
Cullmann D-4500,hibátlan,dobozával,papírokkal:23000
Garanciák lejártak,minden kipróbálható és átvehető Szegeden.
mail címem publikus
Aurry__ Creative Commons License 2010.10.13 0 0 816
Sziasztok!

A 40-150 elkelt.

Eladó még:

E510 (36xxx expo) 55e
50 macro 90e

Egyben adok mellé Metz 36C vakut.

06 20 290 4514

Üdv: Viktor
Előzmény: Aurry__ (809)
Szulita28 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 815
Sigma 105 f2.8 EX DG macro senkinek nincs eladó?

emil
OlliMan Creative Commons License 2010.10.11 0 0 814
Elado tovabba dobozaban egy Olympus MMF-1 4/3 adapter micro 4/3 gepekhez. Ez a jobb, minosegibb adapter anyagat tekintve ossze sem hasonlithato az MMF-2 -vel. Ar:30Eft
takos2006 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 813

Továbbra is eladó a 2009. májusi németországban vásárolt jó állapotú ZD 14-54-em (nem a II-es verzió), egy Hoya Pro1 CPL 67es méretben illetve egy keveset használt szintén jó állapotú Sigma 55-200. mobilom húsz kilenc 56 egy kilenc 24

OlliMan Creative Commons License 2010.10.10 0 0 812
A Sigma eppen most kelt el a vateran.
Ezek utan csak az 50mm f2 elado, az ar 90 Eft.
OlliMan Creative Commons License 2010.10.10 0 0 811
Eladó sorba került két kiváló 4/3-as objektívem a macro
és portrézás szerelmeseinek:
- Olympus Zuiko ED 50mm f/2.0 Macro
- Sigma 150mm f/2.8 EX DG MACRO APO HSM
Mindkét objektív makulátlan állapotú, dobozában, összes tartozékával eladó.
A kettő együtt fix 195Eft! (Az új ára ennek a ket obinak 350Eft fölött van, jelenleg.)

Az obik Szegeden megtekinthetők/átvehetők. Budapesten ritkán járok,
speciálisan október 13-án elérhető leszek.

Email publikus.
Telefon: 06/husz/negy 15 harom 88 het
papamaci87 Creative Commons License 2010.10.10 0 0 810
Sajnos nem vet fel a pénz, így kénytelen vagyok megválni hőn szeretett gépemtől:

E-520 váz, 17.000 expo, gyönyörű állapotban, összes gyári tartozékkal. iár: 75e Ft
ZD 12-60mm SWD, fél éves, 2011. ápr. végéig garanciális, karcmentes, új állapotban (sajnos mióta megvan nem igazán volt időm fotózni). iár: 190e Ft

A kettő egyben csak 250e Ft!

Érdeklődni ímélben (publikus) és a 0620-héthétöt-kilenc3hathat számon lehet. Megtekinthető, kipróbálható Budapesten!
Aurry__ Creative Commons License 2010.10.09 0 0 809
Üdv!

Még mindíg eladó Olympus felszerelés:

- E510 36xxx expoval, két aksi iá:57e
- 50mm f2 macro iá:95e
- 40-150mm f4-5.6 még garis iá:27e

Egyben adok mellé Metz 36C-t ajándékba, és az ár 170e.

06 20 290 4514

Árak megegyezés szerint.
xmission Creative Commons License 2010.10.08 0 0 808
Eladnám kifogástalan esztétikai és műszaki állapotban lévő 2009 januárban vásárolt Olympus ZD 35mm/3,5 obimat kihasználatlanság miatt. Dobozával, papírjaival, minden tartozékával. Kipróbálható, megtekinthető Komárom-Esztergom megyében Dorogon, esetleg Budapesti átvétel is megoldható!

Ajánlatokat a szucs.gabor1 kukac gmail pont com email címre várom!

Ha valakit érdekel eladó még:
1 db 50*50-es fénysátor,
1 db villanj körte szett is.
v.balint Creative Commons License 2010.10.07 0 0 807
a Zuiko 40-150 természetesen 3,5-4,5-ös,bocs az elírásért.
Előzmény: v.balint (806)
v.balint Creative Commons License 2010.10.07 0 0 806
Üdv mindenkinek!
Eladóvá váltak a következő cuccaim:
E-1 váz - hibátlan működésű,dobozával,papírjaival,15626 expoval: 55000
Zuiko 40-150 3,5-5,6 hibátlan,karcmentes,dobozával,papírjaival: 32000
E-400 váz Sigma 18-50 3,5-5,6 obival,apró esztétikai hibával,hibátlan működéssel,dobozával,papírjaival,16311 expoval:40000
Garanciák lejártak,minden kipróbálható Szegeden.
mail címem publikus
Mercutio_ Creative Commons License 2010.10.07 0 0 805

Tudod a közösség az arról is szól, hogy nem hagyjuk, hogy baleknak nézzék a közösség tagjait.

Mellesleg, ha azt akarod, hogy ne kommentálják a hirdetésedet azt add fel a megfelelő oldalakon (express, apronet, stb.) ne egy fórumon.

 

 

Sikeres üzletelést kívánok, mert egyébként jó a cucc amit felajánlasz cserére.

Előzmény: Stóffi (802)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!