Mint ahogy a cím is jelzi: kereskedelmi topic, de licitálós portálok linkelése nem megengedett és tiltást von maga után.
.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
Hát aki most gondolkodik 4/3 rendszeren annak nincs könnyű dolga. Tükrös vázból csak az E5 marad. Ha a belépő szintet kizárólag a micro sorozat fogja lefedni akkor ki fog venni 9-18, 14-54, 70-300-as obikat? És az eladási darabszámok alapján könnyű lesz leállítani a gyártásukat. :-(. Ha a fejleszthetőség fontos szempont lenne most biztos nem a 4/3 rendszert választanám.
A canon az 550-es az elvileg előd 500-asnál magasabb kategóriába pozicionálta mind árban, mind tudásban. Ebből számomra az következik, hogy az 550d és az e520 nem közvetlen versenytársai egymásnak és nem túl meglepően a magasabb kategóriás 550d jobb gép (ahogy a szintén magasabb kategóriás d300s is jobb mint az 550d).
Olympus Zuiko ED 50mm f/2.0 Macro I.á.: 90Eft. Makulátlan állapotú, dobozában, összes tartozékával eladó.
Eladó továbbá dobozában egy Olympus MMF-1 4/3 adapter micro 4/3 gépekhez. Ez a jobb, minőségibb adapter anyagát tekintve össze sem hasonlitható az MMF-2 -vel. Ar:30Eft
A ketto egyutt: 110Eft telefon: 06/husz/negy 15 harom 88 het
Egyébként,kíváncsi leszek,meddig kaphatóak még az alsóbb kategória kitjei.620-ról már egyik boltból azt írták,hogy kifutó termék és nem szereznek,a 4-es sorozat is pár helyen csak rendelésre.....így még a vásárlástól is elmegy az ember kedve :)
Így van,én is a duplakitben jutottam hozzá. Szerintem egyébként a vázak ára is kicsit el van tolva felfelé,ha önmagában szeretné venni az ember.Az obiké pedig lefelé,ha kitben vásárolják. No mindegy,majd átgondolom jobban,hogy mennyiért is érné meg megválni tőlük.
Aki tényleg szeretne újat vásárolni,az azért megkereshet,ha tudunk,megegyezünk az árban.
Hiába nézed az objektívek önálló árát, nem az a piaci árképzés alapja, hanem az, hogy ezeket kit-ben a belépő (E-4xx/E-5xx/E-6xx) vázakhoz adják, és pl. E-620 esetén a váz 167ezer míg a váz + 14-42 + 40-150 200ezer, ugyenezek az árak E-450-es váz esetén 88ezer és 142ezer. Tehát ha valaki újat akar csak betársul egy olyan vevőhöz aki csak vázat, vagy váz+14-42-tőt akar és ennyiért megkapja őket.
Nem létfontosságú,hogy eladjam őket. Aki újat szeretne venni,az lehet,jobban jár ezekkel. Ha nem,akkor tartaléknak jó lesz. 30ért nem adom el őket,mint ahogy a régi vázamat sem,mert használatuk jóval többet ér ennél.
Ezekből az obikból még MO-on is Dunát lehet rekeszteni használtan. Jellemző használt áruk 25e és 35e (tele). Az, h vadi új, garis, dob mondjuk egy ötöst rajtuk. Ha tényleg el akarod passzolni, vhol ott állítsd be az árakat. Vagy íbéj.
(a Zuiko-k használtpiaci ára - ahol el is kelnek - az új árak kb. 50-60%-a körül van)
Új (!!!) Lowepro Stealth Reporter 500AW óriás táska Olympus E-system hímzéssel. A(z egyik) legnagyobb "gyári" oly táska. Belül 24cm magas, 34-35cm hosszú, 20cm mély. Felül hosszanti cipzár (becsukott pántokkal is pakolható). Oldalt slip lock tokok rögzíthetők, elől-hátul jó pár zseb. Ez nem a D széria, hanem a 2 pántos előd modell sorozat darabja. Kivehető a belső párnás rekesz, akkor sima oldaltáska lesz belőle. Cambags szerint 14" noti belefér (bár ott szerintem van egy cipzáros zseb, nem tudom mennyire kímélné a laptopot). 20ezer fix.
Bocsánat,közben találtam olcsóbb,bolti forgalmazót. Szóval,amíg az akció tart: OLYMPUS ZUIKO ED 40-150 mm f/4.0-5.6 - 55.000Ft OLYMPUS ZUIKO ED 14-42 mm f/3.5-5.6 - 50.000Ft Egyik sem volt még használva,pár napja vásárolt,garanciás objektív.Papírjuk van,dobozuk nincs. Email nyilvános.
Eladó idén augusztusban, itthon vásárolt Olympus E-PL1 kit (fehér E-PL1 + 14-42mm). Nyaralásra vettem, hogy ne a nagy szettet cipeljem. A gép a feladatát teljesítette, most eladom, mert nincs már rá szükségem (amúgy Nikont használok). Kb. 1000 expo van benne, ennek megfelelően az állapota gyakorlatilag új. Doboz+összes tartozék+számla+garancia. Adok mellé egy tokot is ajándékba. Ára: 89000 Ft.
Elado tovabba dobozaban egy Olympus MMF-1 4/3 adapter micro 4/3 gepekhez. Ez a jobb, minosegibb adapter anyagat tekintve ossze sem hasonlithato az MMF-2 -vel. Ar:30Eft
Továbbra is eladó a 2009. májusi németországban vásárolt jó állapotú ZD 14-54-em (nem a II-es verzió), egy Hoya Pro1 CPL 67es méretben illetve egy keveset használt szintén jó állapotú Sigma 55-200. mobilom húsz kilenc 56 egy kilenc 24
Eladó sorba került két kiváló 4/3-as objektívem a macro és portrézás szerelmeseinek: - Olympus Zuiko ED 50mm f/2.0 Macro - Sigma 150mm f/2.8 EX DG MACRO APO HSM Mindkét objektív makulátlan állapotú, dobozában, összes tartozékával eladó. A kettő együtt fix 195Eft! (Az új ára ennek a ket obinak 350Eft fölött van, jelenleg.)
Az obik Szegeden megtekinthetők/átvehetők. Budapesten ritkán járok, speciálisan október 13-án elérhető leszek.
Email publikus. Telefon: 06/husz/negy 15 harom 88 het
Sajnos nem vet fel a pénz, így kénytelen vagyok megválni hőn szeretett gépemtől:
E-520 váz, 17.000 expo, gyönyörű állapotban, összes gyári tartozékkal. iár: 75e Ft ZD 12-60mm SWD, fél éves, 2011. ápr. végéig garanciális, karcmentes, új állapotban (sajnos mióta megvan nem igazán volt időm fotózni). iár: 190e Ft
A kettő egyben csak 250e Ft!
Érdeklődni ímélben (publikus) és a 0620-héthétöt-kilenc3hathat számon lehet. Megtekinthető, kipróbálható Budapesten!
Eladnám kifogástalan esztétikai és műszaki állapotban lévő 2009 januárban vásárolt Olympus ZD 35mm/3,5 obimat kihasználatlanság miatt. Dobozával, papírjaival, minden tartozékával. Kipróbálható, megtekinthető Komárom-Esztergom megyében Dorogon, esetleg Budapesti átvétel is megoldható!
Ajánlatokat a szucs.gabor1 kukac gmail pont com email címre várom!
Ha valakit érdekel eladó még: 1 db 50*50-es fénysátor, 1 db villanj körte szett is.