Keresés

Részletes keresés

klezmer Creative Commons License 2006.10.10 0 0 186

Az előbb lemaradtak a képek!

klezmer Creative Commons License 2006.10.10 0 0 185
Hali nekem is sikerült a múlt hétvégén alkotni:)!Amúgy annyira azért még nem lennék beválalós hogy utcán vagy nyilvános helyen még akár társaságban sem.Esetleg max olyan helyen ahol aztán át tudok öltözni és megtudok mosdani szal uszoda vagy valakinek a lakása stb... 
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.09 0 0 184

Ja, a 145-ös hozzászólásomban tettem is fel pár képet a legutóbbi esetről.

Hát, jó régen volt. Lassan megint jó lenne...

Előzmény: Törölt nick (183)


Törölt nick Creative Commons License 2006.10.09 0 0 183

Egyelőre semmi. Mindenki elűnt. Azóta egyszer már bepisiltem egy padon. Szépen lassan eresztgetve. Majd elöl-hátul nedves farmerban végig kellett mennem egy parkon a városban. Többen észrevették, de senki sem szólt. Azért napszemüveg volt rajtam. :-)

Ha lenne még valaki bevállalós, nem lenne annyira para a dolog...

Előzmény: klezmer (177)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 182
Ezek már nagyon régi sztorik, csak sajnos azóta az oldal megszűnt, több másik jó oldallal együtt.
Írnék neked mailt, de nem publikus a mailcímed. Megoldható a probléma?
Előzmény: Csurileső (174)
Éberhard Creative Commons License 2006.10.01 0 0 181

Szevasz!

Atz még a kilencvenes évek közepén történt, amit most irok. akkoriban egy csinos kis barnával jártam. Az uyg volt, hogy szegényke meg volt egy kicsit fázva, de vasárnapra már eligérkezett, hogy meglátogatunk egy távoli rokont egfy alföldi városba.

Vasárnap délutánra átmentem hozzá, ahogy megbeszéltük, hát látom, hogy egy félliteres bögréböl issza a teát. Pisiléssel nem lesz baj-kérdeztem. Már nem tudom hogy mit válaszolt. Szobval elindultunk a kocsimmal. Kábé másfél óráig tartott az ut legfele. Kábé egy ora mulva a barátnöm megszollalt: Nagyon kell pisilnem.

Kérdeztem töle hogy most mi legyen, megálljak. Azt mondta hogy nem, mert a nagynénjéikig kibirja. Ja a nagynénjékhez mentünk látogatóba.

Mikor megérkeztünk és kiszálltunk a kocsibol ismét megszolalt: Majd bepisilek.

A nagynéniék  panelba laktak a második emeleten. Fölgyalogoltunk, közben Ancsa (nem ez volt az igazi neve, de ez amugy sem tartozik rátok) többször megállt.

Becsöngettünk a lakásba, de senki se jött ki. Csöngettünk, kopogtunk, de semmi.

Akkor még nem volt elterjedve a mobil, nekünk sem volt, nem birtuk fölhivni se öket.

Ancsa kétségbesetten mondta: Keressünk egy vécét, mert be fogok pisilni.

ondtam neki, hogy induljunk el a városba, azt majd csak lesz valami.

Lementünk a lépcsön, mert lift nem volt. Szegény Ancsa már alig birt járni, föleg lépcsön lefele. Késöbb elárulta, hogy a lépcsön lefele már egy kicsit becsurrant neki.

Aztán vagy negyed óráig összevissza keringtünk a városban, de vécét nem találtunk.

Ancsa szolt, hogy most már muszáj pisilni, nem birja tovább.

Végül a katolikus templom mögött találtunk egy helyet, ami jonak látszott. az tulzás, hogy park lett volna, de legalább volt néhány bokor.

A lány ekkor már allig birta magát elvonszolni a bokrokig. Késöbbelmondta, hogy amig odaért az utcárol a legközelebbi nagyobb bokorig, háromszor csurrant be a bugyijába és a harisnyanadrágja combján is folyt lefele. Fekete szoknya, testszinü harisnyanaci és tüsarku cipö volt rajta.

Szolt nekem, hogy figyeljek, hogy ne jöjjön senki.

Tényleg nagyon furcsa mozdulatokkal ment el a bokorig.

Még benn sem volt a bokor mögött, amikor fölkapta a szoknyáját, de a bugyiját és a harisnyáját már csak késön birta letolni.

Olyan vastag erös sugárban pisilt, amilyet nötöl még soha nem láttam, azota se.

A bugyija és a harisnyája teljesen elázott, de a szoknyáján csak egy nagyon pici folt látszott. Mondta késöbb, hogy sajnálja, mert valami nagyon márkás bugyi volt, hofehér csipke.

Késöbb találtunk eg yrendes vécét, ahol levette és kidobta a bugyiját és harisnyáját is.

Visszamentünk a nagynénjéhez, akik közbe hazajöttek. Vásárolni voltak valahol.

Lehet, hogy furcsálották, hogy ancsa harisnya nélkül van, hiszen már október vége volt, de nem szoltak semmit.

Hát ennyi volt.

 

Előzmény: Kanis (171)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.30 0 0 180

Koleszban lakom, nem megy...

Csak egy kósza ötlet volt...

Sztori nem jön? Vagy nincs is?

Előzmény: klezmer (179)
klezmer Creative Commons License 2006.09.30 0 0 179

Esetleg TE lennél ilyen ismerős?

Előzmény: Törölt nick (178)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.30 0 0 178

Történet nem jön? Nekem bejönnek a csuris férfiak!

:)

Ha találnál egy hasonló érdeklődésű jó ismerőst, biztos segítene Neked a nandrág tisztításában...

Előzmény: klezmer (177)
klezmer Creative Commons License 2006.09.30 0 0 177
csakruhaba!Ha esetleg mégis sikerülne összehozni valamit szólj!
Előzmény: Törölt nick (150)
klezmer Creative Commons License 2006.09.30 0 0 176

Üdv!

 

 Bocs ki kell ábrándítsalak de nem vagyok nő:)!Amúgy a helyzet meg az hogy még anyámékkal lakom és így elég nehéz a kimosós dolgot megoldanom mivel anyám rögtön kiszúrná szal így marad a ritkán olcsó ruhát beszerezni erre a célra.

Előzmény: Csurileső (173)
szomorce Creative Commons License 2006.09.30 0 0 175

Jók a sztorik!

;)

Előzmény: WetFun (166)
Csurileső Creative Commons License 2006.09.30 0 0 174
Nagyon jó, izgalmas történetek, azóta már többször is elolvastam őket!
Előzmény: WetFun (166)
Csurileső Creative Commons License 2006.09.30 0 0 173

Kedves Klezmer!

 

Arra az egyszerű megoldásra nem gondoltál, hogy azokat az összepisilt ruhadarabokat ki is lehet mosni? Elég drága mulatság lenne a ruhákat kidobni akár csak néhány alkalommal is évente. De valóban célszerű külön e célre néhány cuccot félretenni. De nem beszáradva!!! A másik megoldás, hogy eleve már mosásra szánt ruhát veszünk elő a szennyesből, aztán egy gyors mosást tartunk.

 

Még annyit: jó lenne, ha legalább a nemedet megjelölnéd, mert engem érdekelne ugyan a "balesetes" sztorid, de csak ha nőnemű vagy. (Én férfi vagyok.)

Előzmény: klezmer (172)
klezmer Creative Commons License 2006.09.30 0 0 172
Sziasztok most találtam rá erre a fórumra és rögtön reggeltem is mert engem is izgat a téma azóta hogy kb egy éve történt velem egy kis balaeset.Először nagyon szégyeltem  magam de aztán egyer jobban foglalkoztatott a dolog és végül odáig jutottam hogy nem rég megtettem direktbe persze én csak itthon mertem a fürdőben de nagyon jól esett!Ha lesz még ilyen akkor majd csinálok képeket is és teszek fel belőlük!Amúgy egy kérdés azokhoz akik ezt ruhában szokták csinálni utánna kidobjátok a nadrágot vagy hagyjátok megszáradni és utánna felhasználjátok még?Illeteve ha kidobjátok akkor minden pisislésnél vesztek egy új nacit magataoknak vagy honnan szerzitek ba az nedvesítendő ruhadarabokat?  
Kanis Creative Commons License 2006.09.29 0 0 171
Valamikor régen valaki tényleg ígért egy történetet, de az nagyon rég volt. Ha jó, akkor jöjjön a story!
Előzmény: Éberhard (170)
Éberhard Creative Commons License 2006.09.28 0 0 170
Nem kötelező. Ha nem érdekel nem erőszak. Pedig érdekes.
Előzmény: Kanis (148)
Éberhard Creative Commons License 2006.09.22 0 0 169

Szeva Kanyi!

Neked logok még egy behuggyozos sztorival?

Előzmény: Kanis (148)
piisrác Creative Commons License 2006.09.11 0 0 168

  

Helló!

Én a népligetben pisiltem be.

Sajnos a parádén nem voltam,de ha lettem volna biztos bepisiltem,volna.

Jó lenne már egy közös bepisilést felszabadultan,véghez vinni!!!!

Aki a parádén esetleg még bepisilt,véletlenül vagy "balesetböl" az jó lenne ha írna.

ÜDV:

Előzmény: WetFun (167)
WetFun Creative Commons License 2006.08.29 0 0 167
Egy kis kedvcsináló
WetFun Creative Commons License 2006.08.29 0 0 166

Szia!

Hol volt a nyilvános átázásod? Jó lett volna, ha pont akkor véletlenül arra járok. Én a Parádén pisiltem be.

 

Itt egy link egy régebbi fórumról, pár izgi történetet rejt: http://72.14.221.104/search?q=cache:cdPwHslh6lwJ:www.extra.hu/despi/stories.html+bepisilni&hl=hu&ct=clnk&cd=41

Előzmény: piisrác (165)
piisrác Creative Commons License 2006.08.29 0 1 165

Nagyon jóóóka képek,teljesen begerjedek tőlük!!!

Én azóta mióta itt jártam már legalább  3-szor bepisiltem a farmeromba.

Az egyik bepisilés nyílvános volt,ezért volt olyan izgi.

Üdv:

Előzmény: WetFun (164)
WetFun Creative Commons License 2006.08.28 0 0 164
WetFun Creative Commons License 2006.08.25 0 0 163
És a nagy kedvenceim: a strandokon bikinibe, gatyóba pipilős emberkék! Imádom a látványt!
dilo Creative Commons License 2006.08.24 0 0 162
Nagyon örülünk a képeknek!!!Köszi
WetFun Creative Commons License 2006.08.23 0 0 161
Sziasztok! Örülök, hogy Rátok találtam. Pár fotó Rólam akció közben:
Tibike-Sz Creative Commons License 2006.08.23 0 0 160
dilo Creative Commons License 2006.08.12 0 0 159

Nem pisilt be senki mostanában?

 

dilo Creative Commons License 2006.08.08 0 0 158

NAGYON MEGHALT A TOPIC

dilo Creative Commons License 2006.07.25 0 0 157

sehol senki?????????

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!