Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.29 0 0 206

Masztival a klotyóban. :)

Szegény ember vízzel főz... :)

Előzmény: madárka2 (203)
perwi Creative Commons License 2006.10.27 0 0 205
hmm bepisilés izgato lehet , mdjuk engem simán izgatna ha láthatnám ahogy csorog kifele a pisi......
Hetési Holló Creative Commons License 2006.10.27 0 0 204
ÜHümm...fehér Triumph volt azt hiszem.
Előzmény: Éberhard (196)


madárka2 Creative Commons License 2006.10.27 0 0 203

Délelőtt 9 körül és este 10 felé szoktam benézni erre a topicra, hátha van valami újdonság. Ha érdekel... Hogy végződött a múltkori kalandod?

Előzmény: Törölt nick (202)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.26 0 0 202

De kár, hogy nincs itt senki!

Beszéljünk meg talit, legalább a gép előtt, ha nem is az életben!

Úgy beizgulnék, ha valakinek most kellene!

 

Elmegyek, veszek egy kis banánt a boltban, de nem pisilek! Sőt inkább talán iszok is... De utána szerintem kicsit masztizok a wécében... Megőrülök a pisiléstől!

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.26 0 0 201

Volna kedved egyszer közösen visszatartani?

:)))

Kinek van kedve?

:)))

(Aki attól izgul, hogy visszatartja.)

Előzmény: madárka2 (188)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.26 0 0 200

Egyszer én is visszatartottam olyan sokáig, hogy már fájt. 4. osztályos voltam, és az egész osztállyal az osztályfőnökömnél voltunk. Nem mertem megmondani, hogy kell pisilnem, és a férje pont zuhanyozott. Az emeleten volt ez a wécé a fürdőben, illetve gyanakodtam, hogy sehol máshol nem lehet. Mert sehol máshol nem találtam wécét a házukban, azt hittem, hogy nincs is, teljesen kétségbe voltam esve, de nem mertem szólni.

Kérdezgette, hogy miért nem megyek játszani a többiekkel, kérek-e valamit, de nekem már annyira kellett, hogy beszélni is alig tudtam. Ráadásul úgy kellett elmennem wécére, hogy ne vegye észre, hogy oda mentem, úgyhogy még vártam is az után is, hogy a férje végzett a zuhanyozással.

Mielőtt megérkeztünk volna az osztályfőnökömhöz, úgy emlékszem, busszal jöttünk valahonnan. Na, már alig vártam, hogy megérkezzünk, képzelhetitek, milyen élmény volt keresni, keresni a wécét, és sehol nem találni!

:)

De nem ment be, csak fájt.

Előzmény: madárka2 (193)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.26 0 0 199
Próbáld meg úgy feltölteni a képeket, hogy egy részt levágsz belőlük!
Előzmény: jgjg (191)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.26 0 0 198

Nagyon kell most pisilnem!

De nem megyek el!

:)))

Éberhard Creative Commons License 2006.10.25 0 0 197

"A kortól van ez vagy valami betegség lehet szerintetek?-kérded.

Ne aggódj, lehet, hogy meg vagy fázva vagy egy kicsit vagy sok kávét ittál reggelire. Vagy a hidegebb éghajélat is lehet az oka.

Persze vannak betegségek amik azzal járnak, hogy nagyon sokat kell pisilni, de zek is vérképpel kiszűrhetők.

Mindenestre ha rendszeres a probléma, azé keress föl egy urológust.

Előzmény: Hetési Holló (194)
Éberhard Creative Commons License 2006.10.25 0 0 196

Bár egy nagyon picit így is becsurrant.-irod.

Bugyiba vagy gatyeszba ha szabad érdeklödnöm?

 

Előzmény: Hetési Holló (194)
Kanis Creative Commons License 2006.10.25 0 0 195
Szerintem legközelebb akkor tudósíts, ha "totál összepisiled magad".
Előzmény: Hetési Holló (194)
Hetési Holló Creative Commons License 2006.10.25 0 0 194

Én nem vagyok túl szégyenlős, ha nagyon pisilnem kell. Pisiltem már parkban, bérház udvarában, koszos szocreál kocsma mögött, sőt éjszaka néptelen utcán is.

Egyszer meg egy panelház poros alagsorában.

A ma reggeli helyzet azonban eléggé meleg volt.

Mielőtt munkába indultam, még elintéztem az autószetrelőt és a postát, utána vártam a buszra, de már akkor kellett.

A buszon már eléggé szorított a vége felé, de az volt a durva, amikor leszálltam a buszról és mintegy 15 percet kellett gyalogolnom a munkahelyemig.

Éppen csak beértem az irodaházba és bevágódtam a mellékhelyiségre.

Ha még 5 percig kellett volna tartogatnom, szerintem totál összepisilem magam.

Bár egy nagyon picit így is becsurrant.

Valamikor sokkal jobban bírtam. A kortól van ez vagy valami betegség lehet szerintetek?

 

madárka2 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 193
És mit tapasztaltál? Megittál jó sok vizet, és sokáig visszatartottad a pisilést? Meddig sikerült? A végén bepisiltél? Én egyszer próbáltam ki. Megittam 2,5 fél litert, gondoltam attól tuti a dolog. Másfél óra után már borzasztóan kellett. Aztán még bírtam tovább egy órát. De ne tudd meg, mit éreztem! Feszült a hólyagom, annyira, hogy már fájt. Utána letettem egy törölközöt a padlóra, és azon ülve vártam meg, ameddig bepisilek. Erőnek erejével visszatartottam, ameddig csak tudtam. De negyed óra múlva már nem volt tovább. Addigra szinte már a hasam is görcsölt. Bepisiléskor annyit pisiltem, hogy elképesztő! Sose gondoltam, hogy ennyit is lehet. De nem ismételném meg. Elég volt egyszer!     
Előzmény: jgjg (190)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.13 0 0 192
Írnék neked is mailt, de neked is titkos a mailcímed...
bogarak00@freemail.hu
Előzmény: madárka2 (188)
jgjg Creative Commons License 2006.10.13 0 0 191
Sajnálom a képeket nem tudom feltölteni mert túl nagyok :-(((((( Pedig annyira jól sikerűltek! mindenről készűlt kép a száraz naci-cipőről a vizesig, mindenről! A képek 1 Mb körüliek, de csak 512 Kb-ig lehet! Nagyon sajnálom, de gondolom hogy eltudjátok képzelni az egészet!
jgjg Creative Commons License 2006.10.13 0 0 190
Egyébként én is egy normális srác vagyok és én is kisérleteztem a tűrés határral ahogy az elöttem szóló! De ez a balesetem után ! Íme a rekonstruált esetem képei! Higyétek el élőben ott a buszon szörnyű volt átélni! :-(
jgjg Creative Commons License 2006.10.13 0 0 189
Sziasztok! Rekonstruáltam egy elég kínos, és nagyon is észrevehető balesetemet, és erről képek is készűltek! később majd azok is. De most a történet: haza fele jövet a 61E jelzésű busz csuklójában utaztam, este 9 magasságában egy buliról. szerencsére már sötét volt, és nem sokan utaztak a buszon.Mikor elindultam éreztem h egy kicsit kell pisílnem, de máskor is volt már rá pl, és kibírtam hazáig. Csak hát a bulin sőrt ittam, és mint később kiderűlt az igen csak vízhajtó tud lenni! Felszálltam a buszra és vártam míg indúljon...3 percet mutat az óra... 2 perc de nem éreztem úgy h leszálljak és keressek egy helyet elvégezni.. Az óra 00 percet mutatott és az ajtók becsukódtak! Allig hagyta el a busz az indulási pontot rám jött az a bizonyos inger hogy 10 perc múlva biztos bepisilek mert már annyira kell. Döcög a busz én meg mindjárt elázom gondoltam magamban. Látom hogy még rohadt messze a végállomás és hírtelen megáll a busz egy erős fékezés következtében. ez nem lehet igaz gondoltam, baleset történt kinnt az úton, de már nemkellett sok hogy a buszon is... :-( Tötyörög a busz és egyszer csak azt érzem hogy nem tudom már tartani... Próbálkoztam a megszokótt pózokkal: láb keresztbe, oda nyúlni (bár ezt nem akartam mert feltünő lett volna), de hiábba! Megindult a vízesés de úgy hogy a világért sehogy se tudtam megakadájozni :-(( éreztem a melegséget a lábam között, hogy csurog valami ott benn, elérve a cipőmet, majd a végállomás a busz padlója......szépen lassan egy tócsa kezdett kibontakozni a cipőim körűl. ezt a borzasztóan rossz, és ha a mekönnyebbülésre gondolok jó érzést nem tudom szavakba önteni! És mikor a busz megállt a végállomáson, és lelehetett szállni, én annyira szégyeltem magam , hogymég egy kicsit el is sírtam magam fennt is az elött meg lent :-( allig tudtam menni olyan vizes volt a nacim-cipőm. A legrosszabb: fehér hosszú nadrág és fekete-piros adidas cipő volt rajtam! Úgy ahogy a képen is!
madárka2 Creative Commons License 2006.10.13 0 0 188

Sziasztok!

 

Örülök, hogy rátaláltam erre a topicra! Általában normális srác vagyok, csak időnként csinálok furcsa dolgokat. Például, a témánál maradva, engem igazából az izgat, ha valakinek nagyon kell pisilnie. Egyrészt erotikusan izgat, másrészt meg maga a helyzet. Hogy valaki borzasztóan szeretne könnyíteni magán, de valamiért nincs rá módja. Az is érdekes, ha én vagyok ez a valaki, az is, ha más. Főleg, ha lány az illető. Szóval, szeretem visszatartani a pisilést. Azt is kipróbáltam, hol van a határ: meddig képes az ember szándékosan visszatartani, anélkül, hogy bepisilne? Eközben egy-két "baleset" is ért, persze. Ha kíváncsiak vagytok rá, elmesélhetem a történeteimet!  

szomorce Creative Commons License 2006.10.12 0 0 187
Bepisilek...
klezmer Creative Commons License 2006.10.10 0 0 186

Az előbb lemaradtak a képek!

klezmer Creative Commons License 2006.10.10 0 0 185
Hali nekem is sikerült a múlt hétvégén alkotni:)!Amúgy annyira azért még nem lennék beválalós hogy utcán vagy nyilvános helyen még akár társaságban sem.Esetleg max olyan helyen ahol aztán át tudok öltözni és megtudok mosdani szal uszoda vagy valakinek a lakása stb... 
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.09 0 0 184

Ja, a 145-ös hozzászólásomban tettem is fel pár képet a legutóbbi esetről.

Hát, jó régen volt. Lassan megint jó lenne...

Előzmény: Törölt nick (183)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.09 0 0 183

Egyelőre semmi. Mindenki elűnt. Azóta egyszer már bepisiltem egy padon. Szépen lassan eresztgetve. Majd elöl-hátul nedves farmerban végig kellett mennem egy parkon a városban. Többen észrevették, de senki sem szólt. Azért napszemüveg volt rajtam. :-)

Ha lenne még valaki bevállalós, nem lenne annyira para a dolog...

Előzmény: klezmer (177)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 182
Ezek már nagyon régi sztorik, csak sajnos azóta az oldal megszűnt, több másik jó oldallal együtt.
Írnék neked mailt, de nem publikus a mailcímed. Megoldható a probléma?
Előzmény: Csurileső (174)
Éberhard Creative Commons License 2006.10.01 0 0 181

Szevasz!

Atz még a kilencvenes évek közepén történt, amit most irok. akkoriban egy csinos kis barnával jártam. Az uyg volt, hogy szegényke meg volt egy kicsit fázva, de vasárnapra már eligérkezett, hogy meglátogatunk egy távoli rokont egfy alföldi városba.

Vasárnap délutánra átmentem hozzá, ahogy megbeszéltük, hát látom, hogy egy félliteres bögréböl issza a teát. Pisiléssel nem lesz baj-kérdeztem. Már nem tudom hogy mit válaszolt. Szobval elindultunk a kocsimmal. Kábé másfél óráig tartott az ut legfele. Kábé egy ora mulva a barátnöm megszollalt: Nagyon kell pisilnem.

Kérdeztem töle hogy most mi legyen, megálljak. Azt mondta hogy nem, mert a nagynénjéikig kibirja. Ja a nagynénjékhez mentünk látogatóba.

Mikor megérkeztünk és kiszálltunk a kocsibol ismét megszolalt: Majd bepisilek.

A nagynéniék  panelba laktak a második emeleten. Fölgyalogoltunk, közben Ancsa (nem ez volt az igazi neve, de ez amugy sem tartozik rátok) többször megállt.

Becsöngettünk a lakásba, de senki se jött ki. Csöngettünk, kopogtunk, de semmi.

Akkor még nem volt elterjedve a mobil, nekünk sem volt, nem birtuk fölhivni se öket.

Ancsa kétségbesetten mondta: Keressünk egy vécét, mert be fogok pisilni.

ondtam neki, hogy induljunk el a városba, azt majd csak lesz valami.

Lementünk a lépcsön, mert lift nem volt. Szegény Ancsa már alig birt járni, föleg lépcsön lefele. Késöbb elárulta, hogy a lépcsön lefele már egy kicsit becsurrant neki.

Aztán vagy negyed óráig összevissza keringtünk a városban, de vécét nem találtunk.

Ancsa szolt, hogy most már muszáj pisilni, nem birja tovább.

Végül a katolikus templom mögött találtunk egy helyet, ami jonak látszott. az tulzás, hogy park lett volna, de legalább volt néhány bokor.

A lány ekkor már allig birta magát elvonszolni a bokrokig. Késöbbelmondta, hogy amig odaért az utcárol a legközelebbi nagyobb bokorig, háromszor csurrant be a bugyijába és a harisnyanadrágja combján is folyt lefele. Fekete szoknya, testszinü harisnyanaci és tüsarku cipö volt rajta.

Szolt nekem, hogy figyeljek, hogy ne jöjjön senki.

Tényleg nagyon furcsa mozdulatokkal ment el a bokorig.

Még benn sem volt a bokor mögött, amikor fölkapta a szoknyáját, de a bugyiját és a harisnyáját már csak késön birta letolni.

Olyan vastag erös sugárban pisilt, amilyet nötöl még soha nem láttam, azota se.

A bugyija és a harisnyája teljesen elázott, de a szoknyáján csak egy nagyon pici folt látszott. Mondta késöbb, hogy sajnálja, mert valami nagyon márkás bugyi volt, hofehér csipke.

Késöbb találtunk eg yrendes vécét, ahol levette és kidobta a bugyiját és harisnyáját is.

Visszamentünk a nagynénjéhez, akik közbe hazajöttek. Vásárolni voltak valahol.

Lehet, hogy furcsálották, hogy ancsa harisnya nélkül van, hiszen már október vége volt, de nem szoltak semmit.

Hát ennyi volt.

 

Előzmény: Kanis (171)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.30 0 0 180

Koleszban lakom, nem megy...

Csak egy kósza ötlet volt...

Sztori nem jön? Vagy nincs is?

Előzmény: klezmer (179)
klezmer Creative Commons License 2006.09.30 0 0 179

Esetleg TE lennél ilyen ismerős?

Előzmény: Törölt nick (178)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.30 0 0 178

Történet nem jön? Nekem bejönnek a csuris férfiak!

:)

Ha találnál egy hasonló érdeklődésű jó ismerőst, biztos segítene Neked a nandrág tisztításában...

Előzmény: klezmer (177)
klezmer Creative Commons License 2006.09.30 0 0 177
csakruhaba!Ha esetleg mégis sikerülne összehozni valamit szólj!
Előzmény: Törölt nick (150)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!