Mondhatunk nemet mindarra, ami mérgezi hétköznapi életünket, az elaljasult közbeszédre, az embertársainkat vallásukban, identitásukban, méltóságukban sértő cselekedetekre.
Mondhatunk nemet a másokra való mutogatásra, a magunk felelősségének palástolására, a mindenkin átgázoló törtetésre, a becstelenségre, mások tisztességének elvitatására.
Mondhatunk nemet az igénytelenségre. Az ünnepeinkből gúnyt űző cinizmusra, az érdekek szerint torzított valóságra, a rövidlátó gondolkodásra.....
Sorosozás, hazaárulózás, migránsozás, hazudozások kampányszinten és folyamatosan a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól... és te az O1G-vel jössz?
Minden igaz magyar embernek Boldog Új Évet kívánok, legalább olyan eredményes évet, mint amilyen az elmúlt év volt a jó fidesz kormányzás eredményeképpen.