Keresés

Részletes keresés

zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 256
Ma amúgy én is majdnem bepisiltem... de véletlen volt az egész... és jó úton haladok a kigyógyulás felé, mert egyeltalán nem élveztem...
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 255
Judoatka!! már ketten kérünk.
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 254
Ha úgy érzed prób ki azt is.
Előzmény: Törölt nick (251)


zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 253
Judoatka, írd le a mai bepisilést
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 252
Jaja, végül is itt mindenki bepisil igy v úgy. De mindenki a sztorira, a részletekre kiváncsi. Nos?
Előzmény: Törölt nick (250)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 249
Ha ez a feltétel, kipróbálhatom 1szer, de felesleges. Persze te más lehetsz mint én.
Előzmény: Törölt nick (247)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 248
Amúgy van itt vki? Ne csak olvasgassatok. Judoatka!! írhatnál 1 kicsit részletesebben az esetedről. Kérlek!
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 246
Szal az abszolut kellemetlen, még az inger is. De a pisi az más.
Előzmény: Törölt nick (245)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 245
...hát- a bekaki az sztem "szar ügy". Én még akkor se csináltam amikor HÚÚ!!! Bonyolultabb a nyomok eltüntetése, JAA!?!! + nem is ide való a téma.
Qki Creative Commons License 2006.11.02 0 0 242

"A sok sör megtette hatását, azt hittem sosem lesz vége"

 

Akkor ez hogy lehetett:   "Kívülről semmi sem látszódott."

Előzmény: WetFun (241)
WetFun Creative Commons License 2006.11.02 0 0 241

Sziasztok!

Ez régebben történt, de nagyon jó rá visszaemlékezni. Pár éve az ex-emmel Siófokon nyaraltunk. Ha picit ivott akkor rá tudtam venni a bepisilésre. Az egyik diszkóban voltunk, ahol aznap habparty volt. Mondanom sem kell rákészültem a dologra. Pár ü. sört elkortyolgattunk. Mikor indultunk, már éreztem hogy nagyon kell. Aztán a tánctér közepén (minden tiszta hab, ruhák picit átázva) szóltam, hogy nagyon kell, erre mondta, hogy mit görcsölök tegyem bele a gatyába, Ő is mindjárt könnyít magán úgysem látszik. Egy pillanatra megállt, átölelt és csak annyit mondott : jön. Csináld te is. Mondanom se kell mennyire felizgultam. A sok sör megtette hatását, azt hittem sosem lesz vége. Aznap éjjel nem használtunk mosdót. Remélem nem botránkoztatok meg senkit, de tánc közben a gatyámba is élveztem. Kívülről semmi sem látszódott. Számomra felejthetetlen. Mikor visszaértünk természetesen lezuhanyoztunk, és a ruhák a kádba végezték.

perwi Creative Commons License 2006.11.01 0 0 240
Ma megvolt hosszu idö ota elsö bepisilésem! Igaz kicsit rá játszotam egy veszekedést megért. Du 6ota éreztem h eléggé kell pisilnem de nem mentem el direkt söt ittam rá még kb 1l űditöt vendégségbe voltunk párommal (ö nem perverz söt elég prüd) s mikor haza indultunk metron mondtam neki hogy nagyon kel pisilnem ö csak mosolygot söt a fülembe sssssseget majd meg örültem már az pisi ingertöl ! Átszálltunk buszra az meg jött mint állat elég rossz uton szoval feszitett a pisi rendesen, utcán alig birtam már menni de nem akartam utcán pisilni (direkt) itt már nem huzott a sssselésel . Be értünk a lépcsöházba a kulcsal bénáztam szintén direkt 3zár van az ajton s mikor a 2.at nyitottam egy nem birom tóvább felkiáltásal eleresztettem a pisim! Kibirtam volna még de nem akartam. Gondolhatjátok mit kaptam szidásnak de megérte pláne ahogy nézte a drapp nadrágomon terjeszkedö növekedö foltott! Nagyon jo érzés volt ahogy elárásztott a meleg pisim.
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 239
Kössz! Majd itt tali, amikor lehet. Páá!!
Előzmény: zsanettka07 (238)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 238
Suli idő alatt péntek szombat este, ezen a héten minden este
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 237
Az msn jó lesz csak ki kell gondolnom, h ki ne derüljön, szal amikor biztos h egyedül vok itthon. Te itt mikor szoktát lenni? Majd megdumáljuk hogy legyen, a héten még nem fog menni.
Előzmény: zsanettka07 (234)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 236
Már nem szülőkkel vok, de nem vagyok egyedül. A dolgomról persze nem tud senki. Tényleg szar lett volna az, nem is hugyálom őssze a butorokat , csak egy ruhadarab bánja, ha rám jön a vágy ( nagyon időszakos, de van) Szal a lényeg h igazán érdekelne h másoknál, mondjuk veled hogy van ez. Eddig tényleg azt hittem h egyedül vok ilyen. Jó h írhatok róla itt. (Asszem legközelebb holnap leszek)
Előzmény: zsanettka07 (231)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 235
vagy a gyalogló cseten is beszélgethetnénk
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 234
Nincs MSNed? beszélgethetnénk erről az egészről, ha gondolod.
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 233
Engem mind 2 izgatott
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 232
Ja és nemtom h lányokat izgat-e ha egy fiú fogdossa, meg toporzékol mert már a végét járja.
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 231
Aha, el t'om képzelni... De ugye milyen szar érzés lett volna, ha esetleg bepisiltél volna és rucit kellett volna radiátoron szárogatni, esetleg fotelt szárazna törölni, hogy ne vegyék észre a szülők, hogy bepisiltél?
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 230
Zsani! Semmi gond, tényleg!! Egyszer jó lenne vakivel, aki érintett, beszélgetni a témáról, mert igazából nem értem h mi ez a késztetés h tartogassuk és álltalában nem bepisilés a vége. de vagy megesik,vagy szándékos. én nem szoktam nyilvánosan csinálni. a kigyógyulás érdekel- talán Te lennél az akivel majd dumulhatnék az egészről hosszabban. Amikor a topikot megtaláltam nagyon megdőbbentem h vannak mások is ilyenek. Ha akarom, ha nem ez felizgat. Ha látom h egy láynak nagyon kell és tartogatja. És nem mindig, de sokszor szándékosan iszom sokat(ami egészséges), hogy pisilnem kelljen és ez jó érzés. Egyébbként tegnap egy megfelelő pillanatban kirohantam a wcre, szerencsére közel volt és ki is értem(épp hogy) és legalább 2 percig csurgott. Gondolhatod milyen felséges érzés volt.
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 229
Amúgy én kérek bocsit!
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 228
two, olvastam, amiket írtál... A végén bepisiltél tegnap? Amúgy az a gond, hogy azért látogatom ezt a fórumot, mert néha néha még visszaesek és így talán kigyógyulok teljesen...
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 227
OK! BOCSI!!! Úgytűnt h a sztorik leírásával valamellyest megszállott lehetsz a témában. Igaz h ezek régen voltak, de mégis csak látogatod a topikot, persze ez jó, másrészt semmi közöm hozzá. Nemrégóta tudom h a visszatartás másokat is izgat. A leírt történetekkel csak volt vmi célod.
Előzmény: zsanettka07 (226)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 226

Figyuztok, én abból, hogy élvezzem a bepisilést, már lassan 2 éve kigyógyúltam... Nem élvezem azt, ha egy óriási nagy büdös folt van a gatyámon és mindenki engem néz... Nem értem mi a jó ebben... szerintem inkább kellemetlen és gusztustalan...

Én nem pisiltettem be másokat még soha, nem értem, mi a jó abban, hogy elérjek valakinél valami olyat, amit nem akar és amivel lejárathatom...

abacs001 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 225
Szívesen megismerkednék veled Zsani!
abacs@citromail.hu
Előzmény: zsanettka07 (208)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 224
Vmikor este írok.
Előzmény: Törölt nick (223)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 222
Zsanettka07! lehet h a barátnődnőd élvezte h majd bepisilsz. Te nem csináltál ilyet vkivel, mint ő veled?
Előzmény: zsanettka07 (220)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 221
Ülök a széken és egyfolytában fognom kell. Most mit csináljak, ha felállnék bemenne, de ha maradok, akkor nem jutok el a wcbe és be fogok pisilni?! Szóval így is, úgy is. húú!! ez ciki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!