Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.05 0 0 293
trans-sex! Én úgy tapasztaltam h ha oda nyulok az hatásos. De ha lábamat mozgatom v gyaloglok akkor kevésbé akar kifolyni mint ha állnék. Ha már kurvára kell akkor az emberke már mindent csinál. Jó trükk ha olyan zsebem van amiből elérem és senki se látja h fogdosom. ezt csk annak mutatnám, akit érdekel. Talán majd tudok 1, 2 képet. Még annyit: ha bepisiltél volna, ráfoghattad volna anyukádra.
Előzmény: Törölt nick (289)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 292
juci_ju! Kimehettél volna még időben. Egyébbként sztem nyilvános helyen tényleg égő. CSak hát valaki asszem azért tartogatja mert valahol élvezi, + a szitut is h valakinek nagyon kell, lenti bepisilős csajszi képéről nem is beszélve. Még azt is +néztem volna ahogy eddig eljutott.
Előzmény: juci_ju (286)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 291
Hol vagytok? Ma nincs itt senki?


Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 290

Ez annyira jó sztori! Többször is pisiltetek aznap este? És a gatyádba élveztél? Ennek a körülményeit is írd le légyszi! Táncoltatok? Lassút? Hozzásimultál?

...

Előzmény: WetFun (241)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 289

Erről tudnál berakni képeket? Hogy egy fiú hogyan tartogatja? Mindenféle pozíció érdekel!

Egyébként a fiúknak a kuki tövénél van az elszorító izmuk, ugye? Hogyan lehet a visszatartásra rásegíteni - kézzel, vagy lábbal, vagy bárhogyan?

Még soha nem láttam ilyen fiút, de engem nagyon felizgat!

Előzmény: Törölt nick (232)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 288

Itt találtam ezt a gyönyörű képet, nem megy ki a fejemből!

 

http://torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9014005

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 287

Szia!

Nekem ma nagyon kellett pisilnem az előbb, éppen hazaérkeztünk anyával kocsival. Szerintem anya élvezte, hogy még ott szöszmötöl, de ezt soha nem vallaná be magának... Már bánom, hogy kipisiltem magamból, most itt tartogathatnám! :)))

 

Oviban volt egy barátnőm, együtt mentünk be egyszer délután, nyáron az udvarról a wc-re. Már rajta ült, és kértem, hogy még tartsa vissza, amíg csak bírja. Aztán ő kért engem, hogy már had pisilhessen... Kérdeztem tőle, hogy nem jó érzés? Azt mondta, neki nem. Én pedig annyira fölizgultam tőle...

 

Azóta se volt ilyen élményem sajnos. Én nem tartom ezt betegségnek, csak max. utána lesz valami betegsége a vesének, ha az ember sokat tartogat. Illetve a szervezet vízháztartásával lehetnek problémák, gondolom.

Előzmény: Törölt nick (222)
juci_ju Creative Commons License 2006.11.04 0 0 286

Egyszer én is bepisiltem... Bementem még egyetemista koromba az iskolai könyvtárba tanulni. Már éreztem, hogy nagyon kell, de épp segítettem valakinek egy anyagban és gondoltam kibírom amíg végzek... Sajnos nagyon elhúzódott az idő, már másfél órája ültünk ott... Mindent megtettem, hogy visszatartsam, a lábamat keresztbe tettem, a számat harabdáltam, már majdnem sírtam. A hólyagom egyre feszült és többször is majd bepisiltem... Felálltam egy lexikonért és épp, amikor vettem volna le a polcról éreztem, hogy mindjárt bepisilek, azonnal a két lábam közé kaptam a kezeimet, a lábamat keresztbe tettem, de már hiába...A harisnyám csurom vizes lett, még a szoknyám is átázott, a földön levő tócsáról nem is beszélve... Azonnal rámszegült minden tekintet én meg fogtam magam és sírva kirohantam, be az első mosdóba... A lány, akit korrepetáltam azonnal utánam jött (minden cuccunkat kihozva a könyvtárból) és nagy vígasztalások közepette hazakísért... Ráadásúl tél volt, majd megfagytam...

Nem volt benne semmi jó, egyeltalán nem élveztem, nagyon kellemetlen érzés/élményvolt. Most se gondolok vissza rá szívesen... iszonyúan szégyelltem magam érte... Nem értem mit lehet ebben élvezni.

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 285

Szia!

Nem jön ki semmi ilyen topic a pelenkára! Nem emlékszel pontosan, hogy mi a címe a topicnak?

Előzmény: perwi (217)
juci_ju Creative Commons License 2006.11.04 0 0 284
hmmmm
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.04 0 0 283
naryka, mért nem mentél ki wcre?
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 280
Lehet h kicsit lányos voltam a bevásárlás ügyek miatt de nem vok lány és nem is érzem magam annak. Totálisan a puncit szeretem, a pisis puncit meg imádom:) Az identitásom sztem így 1értelmű.
Előzmény: vizespolo (279)
vizespolo Creative Commons License 2006.11.03 0 0 279

hello two!

Fiu vagy lany vagy?

 

Előzmény: Törölt nick (278)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 278
És hogy érezted magad utána? Nekem ma 2szer kellett nagyon. Délután sok üzletbe kellett mennem. előtte vendégségben voltam és teával kínáltak ami nagyon finom volt.Rengeteget +ittam. Aztán elindultam vásárolgatni. épp a tescoban voltam amikor hirtelen úgy rámjött az inger, hogy azt hittem azonnal bepisilek. Odanyultam, körül se néztem h lát-e vki. Aztán mikor egy kicsit enyhült az inger elkeztem futni a wc felé. mikor gomboltam ki a nadrágom éreztem h kezd csurogni pedig minden erőmmel szorítottam. De gyorsan előkaptam és csak egy pici ment be. Ha nem lett volna wc, akkor... Aztán este itthon ültem a gép előtt és kurvára kellett (irtam is) de el voltam foglalva a netezéssel. Már + is feledkeztem róla h teljesen tele van a hólyagom. Aztán megint nagyon erősen tört rám az inger. Odanyultam és kővé dermedve, mindenemet összeszorítva vártam h bepisilek-e. Nagynehezen elvánszorogtam a wcig, a kezemmel szorítottam a lábam összeszorítva. Csak közelre kellett mennem és megúsztam. Akkorát csurgattam h eléggé fel is izgultam tőle.
Előzmény: zsanettka07 (277)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 277
Mentünk ma csavarogni és a metrónál elváltunk a párommal, ő ment egyik irányba és a másikba... a párommaé megittam vagy fél liter italt... amikor a metróhoz értem már bajd bepisiltem. Amikor megérkeztem a metróval az állomásra éreztem, hogy nem érdekel mi nvan, keresek egy eldugott helyet és pisilek, mert baj lesz... ahogy mentem hazafelé egy eldugott heléyet se találtam.Amikor a lépcsőház elé értem, eldöntöttem, visszatartom a wcig... a dolgomat nehezítette, hogy a lift pont az orrom előtt csukódott be ésment fel nagyon lassan a 10.re... beszálltam a liftbe és éreztem, hogy nem bírom tovább... a hólyagom feszített, kezemet a két lábam közé kaptam... egyre nehezebben bírtam lépkedni, így a bejárati ajtóig is nehéz volt eljutni. Aztán megálltam és éreztem, hogy valami szépen elkezdi melegíteni a fenekem... a folt egyre nagyobb lett és akkor letéptem a nadrágom (közben eljutottam a wcre).
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 276
zsanettka07:) Remélem ez csak a címe a sztorinak ? ? ?? ???
Előzmény: zsanettka07 (274)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 275
Persze h titokban, a cuccok között. kíváncsi leszek bejön-e neked ez a játék. Gondold +.
Előzmény: Törölt nick (273)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 274
Ma véletlenül félig bepisiltem...
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 272
Hahhóó!! Írjon akinek volt ma vmi pisis ügye. Amúgy én most már majd be...
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 271
Judoatka! Az a lényeg h elmész vmi elhagyatott helyre bicajjal gyalog v valahogy pl. hét végén (túrázás). Viszel magaddal kaját + ilyesmi. Előtte iszol 1 jót otthon és viszel magaddal jó sok szomjoltót mondjuk 2 liter ásványvizet és egy "turanadrágot" amit ott felhúzhatsz ha már nagyon kell. Persze ne engedd bele rögtön hanem próbáld visszatartani ameddig csak birod.
Előzmény: Törölt nick (269)
WetFun Creative Commons License 2006.11.03 0 0 268
látképHát nem gyönyörű?? :)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 267
Judoatka!! ha dolgoznak a szüleid akkor nyerő vagy.de elmehetsz mondjuk kirándulni vhová (kis gyalogtúra egy elhagyatott erdőőben) a cuccok között 1 másik gatyával(csak uabban menj haza mint amiben elindultál, ja! és sok ávíz)
Előzmény: Törölt nick (265)
WetFun Creative Commons License 2006.11.03 0 0 266
Az úgy lehetett, hogy a rengeteg habtól amit a diszkóban nyomtak, mindenkinek nedves lett mindene. Mondhatni "ázott ruha party".
Előzmény: Qki (242)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 264
Ilyen vedelős, fürdőkádas dolgot én is szoktam időnként.
Előzmény: Törölt nick (260)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 263
A legelső szoba
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 262
bentvagyok a Kaposvár szobában www.gyaloglo.hu (regisztráció nélkül) zsanettka0701 nikken
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 261
még soha nem használtam,de megnézem boldogulok-e vele. + 1 problem: barátnőm a másik szobában. Próbálkozom.
Előzmény: zsanettka07 (259)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 259
two, nincs kedved bejönni a gyalogló csetre most?
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 258
ZS! elmeséled?
Előzmény: zsanettka07 (256)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 257
Nekem se esik jól sokszor, pl amikor fontos dolgaim vannak + ilyesmi. De látni vkit aki bepisil v nagyon kell neki (ellentétes nemű only) az asztán... és néha tök jó ahogy érzem h telik,telik.
Előzmény: zsanettka07 (256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!