Keresés

Részletes keresés

Nehez Creative Commons License 2004.07.08 0 0 103
Ne viccelj! Szívesen!!! :-)
Előzmény: ani-ta (102)
ani-ta Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102
Nehéz, igazad van, és elnézést, az off-ért! nem tudtam, h erre külön van egy topic. köszi!
Előzmény: Nehez (100)
ani-ta Creative Commons License 2004.07.08 0 0 101
Kedves ants8019! köszönöm a gyors választ! sajnos nekem ez elég messze van, de majd felhívom, hátha van Pesten is klinkájuk!
Előzmény: ants8019 (98)
Nehez Creative Commons License 2004.07.08 0 0 100
Nekem nem kell magyaráznod, milyen szemüvegesnek lenni, az vagyok 20 éve :-DDD. De vannak nekem is ismerőseim, akik tíz éve csinálták meg a műtétet, és az egyiknek visszaromlott a látása, a másiknak meg vmi fényudvarok jelennek meg a szeme előtt. Ezért írtam, hogy várjuk ki, mi lesz 10 év múlva. Erről egyébként eszem ágában nincs vitát nyitni, arra ott a "Látásjavító szemműtét. Megéri?" című topic. De hogy azért, mert az Optic Med és a Bársony egy helyen van, és egy a góré, még nem gondolom, hogy lenne összefüggés a szolgáltatások minőségében. Lézer-lézer, de azért nehogy már összevessük a szem és a szőrök lézerezését!!! Örülök, hogy sikerült a látásodat rendbe hozni, és biztos fantasztikus érzés, és most hálás vagy ezért, tökéletesen megértem! De a Bársonyról eddig a környezetemben és bizony itt a fórumon is csak negatívumokat hallottam :-(
Előzmény: ani-ta (99)
ani-ta Creative Commons License 2004.07.08 0 0 99
szia Nehéz, konkrétan mire gondoltál? az eü. hatásokra, vagy h vissza romlik? gondolhatod, h elég alaposan körbejártam a kérdést. természetesen a mai napig izgat, h vajon, mi lesz 10 év múlva? mi lesz, ha gyereket szülök? (az egyik kollegám felesége két gyermeket szült 8 évvel azután, h ugyanitt megműtötték.) de ha jól sejtem, te nem vagy szemüveges. tudom, h aki nem hordott életében szemüveget, annak soha nem magayarázom meg, milyen érzés ez. (még a saját szüleimnek sem) nem tudsz önfeledten vízbe ugrálni, uszodába menni, télen ha belépsz valahova bepárásodik, ha kicsi a szemüveg az a baj, hogy nem látsz oldalra, és még sorolhatnám. és ennél a dipotriánál (jobb -8,75) nem árt a szuper vékonyított lencse, bár az is elég vastag, nem beszélve az áráról. mindezt végiggondolva, éveken keresztül ezzel létezni, szóval nem egyszerű. vagy lehet hogy csak én kezelem ilyen bonyolultan a kérdést?
Előzmény: Nehez (97)
ants8019 Creative Commons License 2004.07.07 0 0 98

Szia Anita!

 

Hallottam a Forrás Klinikáról, de ez nem az, ott azt hiszem rubin lézer van, ezen a helyen pedig dióda! Fontos! Tehát a rendelő: Szeged, Gyógypalota, Boldogasszony sgt. vége, ahol a villamos fordul az Indóház tér felé. Telcsi. :06705596011, ez az sszisztensnő száma. Merem ajánlani mindenkinek,aki eredményt vár!

Előzmény: ani-ta (94)
Nehez Creative Commons License 2004.07.07 0 0 97
Meglátjuk, mit nyilatkozol erről 10 év múlva :-) De ez nem az a topic.
Előzmény: ani-ta (95)
lin-dus Creative Commons License 2004.07.07 0 0 96
Kedves ani-ta! Írnál nekem a "műtétről"? Milyen volt? Volt, van-e valamilyen korlátozás utána? Valóban jól látsz szemüveg nélkül? Melyik típusú kezelés volt?(úgy tudom van több féle is) kis-csa-csi@freemail.hu köszönöm: lin-dus Bocs az off-ért
ani-ta Creative Commons License 2004.07.07 0 0 95
de ha már tapasztalatok, annyit én is el tudok mondani, h tavaly augusztusban megműtettem a szemem az Optik-Med Lézer Klinikán (mellesleg ugyanitt van a Bársony is, sőt ugyanaz a tulaj, azt hiszem) zsóval az utolsó vizsgálatnál a bal szemem -6,5 illetve a jobb szemem -8,75 dioptrián állt. (ez pedig azt jelenti, hogy mozdulni nem tudtam a szemüvegem nélkül) már régóta gondolkoztam a műtéten, és több barátnőm is hosszútávú, jó tapasztalatokkal rendelkezett ugyanerről a helyről. szóval belevágtam, annak ellenére, h a doki megmondta, valószínűleg nem lesz tökéletes a látásom. kaptam garanciát, h max. 3 dioptriát vállalnak. viszont, ha annál rosszabb lesz, visszaadják a pénzt, vagy újra megműtenek. ehhez képest ahogy elvették a szemem elől a lézert, onnantól kezdve nem kell szemüveg. semmihez. se vezetéshez, se semmi. és hihetetlen boldoggá tett! ezért én már viszonylag bízom a lézerben, és ezért is gondoltam a Bársony Klinikára! mert az Optik Med-et mindenkinek melegen ajánlom!
Előzmény: ani-ta (94)
ani-ta Creative Commons License 2004.07.07 0 0 94
szia ants8019! szerintem ez nem reklám, voltak itt már sokkal rosszabb dolgok is :))) én csak annyit szeretnék kérdezni, h ez a Forrás Magán Klinika? mert az is Szeged, és olvastam róluk az interneten. (www.plasztika.net) az egészről pedig annyit, h én is jó ideje kínlódom a szőreimmel, és otthoni szőrtelenítés minden fajtáját kipróbáltam már. nekem a lábámra és bikinvonalra az epilláló elég jól bejött, bár az ellen, h 2-3 szál nő vissza, illetve h begyullad, én is küzdöm. sőt, nekem is előfordulnak intim, nem kívánatos helyeken, ezeket tüntetném el elöször. néha nagyon elkeserítő :::(((( kérem, hogy akinek van tapasztalata pesti klinikával kapcsolatban az írja le, és szerintem ez nem reklám! köszi előre is.
Előzmény: ants8019 (91)
V01 Creative Commons License 2004.07.06 0 0 93

Szia Ants8019!

 

Én is szeretnélek megkérni, arra, hogy küldd, már el nekem a szegediek elérhetőségét.

 

Köszi:)

Előzmény: ants8019 (73)
SzépHeléne Creative Commons License 2004.07.06 0 0 92

Nem publikus az emiled, ezért én is arra kérlek, hogy írj egy pár hasonló sort mint a többieknek.

Köszönöm.

Előzmény: ants8019 (84)
ants8019 Creative Commons License 2004.07.05 0 0 91
Kedves And! Ha lehet, e-mal címre szívesebben írnék, nem szeretném, hogy reklámnak számítson. Én nem reklámozom őt, csak jó tapasztalatom van róla.
Előzmény: dandika70 (87)
Riana26 Creative Commons License 2004.07.01 0 0 90

Én eddig csak rosszat halottam a lézeres szőrtelenitésről.

Drága nem végleges visszanő és nem 100%os az eredmény

 

Barátnőm el isment végül megcsináltatni alábát és abajuszát.

Aláirattak előtte vele egy papirt hogy a kezelés eredménye nem 100%os garanciát nem vállalnak

 

nem is lett 100%os

ugyanugy járhat kozmetikushoz.

 

 

Akinek jobb eredményei vannak az cáfoljon meg de akkor már irja is le hogy hol csináltatta és mennyiért.)

 

 

 

köszi

 

Előzmény: Magnat (89)
Magnat Creative Commons License 2004.06.30 0 0 89

Szia,

 

 

 

megkérdezhetem, mennyiért csinálta a doktornő a lábaidat?

Előzmény: ants8019 (84)
grrr123 Creative Commons License 2004.06.30 0 0 88

Sziasztok, én teljesen új vagyok ebben a témában, ezért bajusz ügyben tudnátok valami tuti kios lézeres helyet ajánlani a belvárosban? köszi

dandika70 Creative Commons License 2004.06.30 0 0 87
Szia ANTS8019! Irígykedve olvastam amit írtál. Szeretném én is kipróbálni ezt a DIODA lézert. Megírnád pontosan a szegedi klinika címét, telefonszámát, meg persze az orvos nevét is? Köszi: Andi
Előzmény: ants8019 (84)
Zira Creative Commons License 2004.06.29 0 0 86
Ez a dióda lézer olyan, mint a villanyófényes kezelés? ... valamelyik fórumban olvastam róla
Liz01 Creative Commons License 2004.06.27 0 0 85
Kedves Mki,

Bpen dióda lézerről a Hajász nevezetű helyen dolgozik egy orvos Dr Kovács János (+36304640444)
Számomra nagyon szimpatikus volt maga az orvos, és az hogy nincsenek fölösleges és számomra gyakorta inkompetensnek tűnő aszisztensek.
2 hetente van ott (nyáron a nap miatt kevesebben vállalnak, ezért csak havonta). Én még keelés közben vagyok, úgyhogy majd csak a végén nyilatkoznék, hogy mi lett, de egy molzoli nevezetű úr lejjebb már írt róla nagyon pozitív visszajelzést.(akkor még nem ezen a helyen volt a gép)Annyit tudok, hogy bikinivolanal 20e, hascsík 15e, bajuszra, ha jól rémlik 12e-t láttam és 4 kezelést javallanak, de ezt tőle meg kell kérdezni...
Elég sokan járnak már hozzá is,szerintem érdemes tőle megkérdezni a fenéknél is, mert ha ott is erős ugye a szőr, akkor esélyes, hogy eléggé hatékony lehet..
Mkinek sok sikert és írjon, ha van vmi eredmény,üdv:
Liz

Előzmény: ants8019 (84)
ants8019 Creative Commons License 2004.06.27 0 0 84
Tök jó, hogy Neked is ilyen élményeid vannak! Én az első kezelés után 1 héttel kezdtem kételkedni! Ugyanis nem láttam semmi változást! Olvastam, hogy 3-5-7 nap, mire elkezdenek kihullani, de nem gondoltam, hogy egy hét után sincs változás. Nekem általában 2 hét! vagy több idő után kezd el potyogni, a doktornő szerint azért, mert mélyen van a szőrhagyma, és így több idő kell neki, mire "kiér" a szőröcske. De, amikor potyogtak, el sem mertem hinni! Legelőször esett ki a legtöbb, állítólag így szokott lenni! Az nekem is feltűnt, hogy az erősek előbb kiestek! Én azt gondolom, ha nagyon kevés marad, de lehet mind eltűnik, csak emlékeztetőre megyek évente egyszer-2 év erejéig, talán. Bár most így gondolom, nem tudom, addig mi lesz. Neked sem pirosodik be utána? Neked mennyire fáj? Ne aggódj, ha nem hullik azonnal, biztos mélyen vannak a szőrök. Nekem a fazonnál elsőre eltűnt! A doktornő azt mondta: amit ő kiírt, az vissza nem nő oda!Te hova jársz? Megírnád az emilemre érdekességként? Még egy fontos. A doktornő mondta: nagyon figyelni kell a szálak nővési irányát, ez mérvadó, a szakember e szerint vezeti a lasert, ha nem veszi észre, akár lehet kevésbé hatásos is. Van olyan klinika, nem említem hol, ahol az asszisztensek végzik a kezelést, kevésbé hatásosan és ez felelősség! Remélem mindenre válaszoltam!a
Előzmény: Liz01 (77)
Zira Creative Commons License 2004.06.26 0 0 83
hello ...tudom, hogy off-topic vagyok, de nem tudtam új témát indítani ... szóval

ki tud valamit cukorpaszta tanfolyammal kapcsolatban, hol, mikor, meddig, mennyiért, és kiknek?

nagyon-nagyon érdekelne ...

köszike

Teaway Creative Commons License 2004.06.25 0 0 82
"Nem tudsz Budapesten olyan helyet, ahol szintén dióda lézer van?"

http://www.bellalezerszalon.hu/?x=services&service=s01

Előzmény: lozsy (81)
lozsy Creative Commons License 2004.06.24 0 0 81
Sziasztok!

Hasonló problémákkal küszködök, mint te. Szeretném én is megcsináltatni, de nekem szeged nagyon messze van. Nem tudsz Budapesten olyan helyet, ahol szintén dióda lézer van? Vagy ha esetleg más tudna segíteni, megköszönném.
Köszönöm előre is

Előzmény: ants8019 (73)
barika14 Creative Commons License 2004.06.21 0 0 80
Sziasztok!

Vállalnak fenéknél is szőrtelenítést?
Ti ezen a tájon hogy oldjátok meg?

Sokszor elgondolkodom azon, hogy miert csináljuk ezt az egészet. 50 éve még nem volt gond, hogy a nők is szőrösnek születnek???

ansia Creative Commons License 2004.06.21 0 0 79
Szia Liz!
El tudnád küldeni mailben a címet, ahova diódás kezelésre jársz? Milyenek az árak? És milyen a hatása? Tényleg nem nő ki utána semmi?
Ansia
Liz01 Creative Commons License 2004.06.20 0 0 78
hopp nagyon siettem az egyik kérdés teljesen érthetelenre sikerült..Javítva:
Szóval eliveg szerintem amit akezelés során "kilézereznek" annak nem szabadna utána? =

Miután távozol a kezelésről nem szabadna bökősnek maradnia a területnek, nem?És elvile, amit ott leégetnek,annak nem szabadna ottmaradnia, ha ugyebár épp nem alvó fázisban volt...

Előzmény: Liz01 (77)
Liz01 Creative Commons License 2004.06.20 0 0 77
SZia Ants80..

Örülök, hogy neked is bejött a dióda lézer.(Nekem is én Petsre járok, has és bikinivonalon voltam) Annyit tennék hozzá, hogy az orvos szerint az elősebb szőröknél mmintha hatásosabb lenne a lézer(pont ilyen esetben a legjobb mint Te meg én is), meg egy kérdést. Neked azonnal eltűnnek a szőrszálak kezelés után,vagy pár nap/hét alatt kihullanak?
Én most kezdtem a bikinit és attól tartok nem volt elég precíz előtte a borotválás, meg persze benne van, hogy ilyen területeken macerásabb az eltávolítás is. Szóval eliveg szerintem amit akezelés során "kilézereznek" annak nem szabadna utána?
Neked hány kezelést jósoltak? És mennyi időnként kell majd egy-egy "emlékeztető" kezelésre menned?
További sok sikert ezügyben is!üdv:
L.

Előzmény: ants8019 (73)
frezitia Creative Commons License 2004.06.20 0 0 76
Ja, igen, Neked szolt... :) Bocsi.
Előzmény: ants8019 (73)
frezitia Creative Commons License 2004.06.20 0 0 75
Szia!
En is szegedi vagyok, a mailcimem el, irsz nekem pontos megkozelithetoseget, es arakat?
Koszi,
F.
Teaway Creative Commons License 2004.06.20 0 0 74
"a hasamon is van.."

Semmi baj, mindenkinek van.

Előzmény: Tetsuko (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!