Keresés

Részletes keresés

Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.01.10 0 0 11

A lány, aki a műszaki megbeszélésen segített nekünk, kiszaladt és megkérdezte kollégáitól a beálló pontos méretét - szóval gondolom, valahol le van írva, és törekedni fogunk arra, hogy a végleges szerződésben is szerepeljen a méret.

 

Egyelőre még várjuk az ajánlatot, csütörtökön telefonon rákérdeztünk és megígérték, hogy legkésőbb jövő hét elején elküldik. Ezt követően 72 óra áll rendelkezésünkre, hogy válaszoljunk, majd megkapjuk a számlát, melyet 8 napon belül ki kell fizetnünk.

 

A szüleim házában pár éve volt felújítás, ők úgy látták, az extrák árai többé-kevésbé reálisak. Persze volt olyan helyiség, ahova az alapkínálatból kértünk, mert az tetszett.

Előzmény: Dain Bramaged (10)
Dain Bramaged Creative Commons License 2009.01.08 0 0 10

Köszi a pontos beálló méretet! Ez le van írva valahová vagy csak mondták? Ha ekkora lesz akkor az elég

 

Én csak kádat és wc-t szertenék az extra kínálatból. Az előszerződés megkötésekor át tudtam futni a burkolat kínálaton, szerintem tudunk választani az alapból.  Nagyon széles az extra kínálatuk, de ahogy olvastam a többi Elephantos fórumon, azokért szemtelenül sokat kérnek. Majd meglátjuk.

Mikor kapsz árajánlatot?

Előzmény: Dewey Readmore Books (9)
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.01.07 0 0 9

A beálló mérete: 4.50x2.50 vagyis elég átlagos és majd mindenkinek ügyesen kell parkolnia - és óvatosan nyitni az ajtót, ha állnak mellettünk.

 

Nem kértünk sok módosítást, tulajdonképpen egy kisebb falat nem kérünk a konyhában, lesz egy üvegezett ajtó a nappali/konyha és a szobák felé vezető folyosó között és a zuhanyzóba helyezett bidé miatt csúszik az elrendezés belül, így a törülköző-szárítót a másik oldalra kell helyezni.

 

A fürdőszobai szaniterek közül a kád és a zuhanyzókabin kivételével minden az alapcsomagból van (Alföldi porcelángyár termékei)

 

Sikerült szép padlót és csempét választani, a kopásállóságuk PI IV-es, a többség III-as.

 

Szerintünk elég szép dolgok közül lehet választani és igyekszik többféle ízlésnek megfelelni a kínálat.

 

Előzmény: Dain Bramaged (8)
Dain Bramaged Creative Commons License 2009.01.06 0 0 8

Üdvözöllek a fórumon!

Én is a héten megyek műszaki egyeztetésre. Igyekszek az alapkínálatból választani. Te sok módosítást kértél?

Előzmény: Dewey Readmore Books (7)
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.01.06 0 0 7

Kedves Fórumtársak (és csendben olvasók)!

Megvolt a műszaki egyeztetés. Majdnem három órán át tartott, az Elephantnál nagyon kedvesek, készségesek voltak, egyáltalán nem siettettek. Megvan a beálló mérete is (holnap megírom pontosan, hogy mi, most nincs nálam a papír, amire felírtam).

Ha van kérdésetek, írjatok nyugodtan.

Mario Martinez Creative Commons License 2008.12.23 0 0 6
Minden kedves leendő Vigó Ház lakóinak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Dain Bramaged Creative Commons License 2008.12.07 0 0 4
A végleges szerződésben van szó arról, hogy mekkora pontosan a kocsibeálló, vagy a garázshely?
Előzmény: Mario Martinez (1)
Dain Bramaged Creative Commons License 2008.11.27 0 0 2

Szorítunk!

A végleges szerződés miben különbözik az előszerződéstől?

Előzmény: Mario Martinez (1)
Mario Martinez Creative Commons License 2008.11.27 0 0 1

Kedves Vigó Ház leendő lakói!

 

Ma megyek megkötni a végleges szerződést!Szorítsatok nekem! :)

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.26 0 0 0
Tulajd0n0s0k
Rebme Creative Commons License 2008.11.25 0 0 topiknyitó

Tisztelt jövőbeli tulajdonosok!

 

Gyertek, beszéljük meg kérdéseinket, osszuk meg tapasztalatainkat így talán gyorsabbnak tűnik az építkezés és mire költözésre kerül a sor, jobban megismerjük egymást!

 

Ajálott irodalom:

 

Zaragoza Kert

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9158269

 

 

Malomdomb Lakókert

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9117831

 

 

Dain Bramage

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!