Keresés

Részletes keresés

amikertunk Creative Commons License 2006.12.28 0 0 561

Bevallom, ahogy megint elcsábított ez a topic, rögtön megittam egy liter vizet is, és a folytatást el tudod képzelni, az előzőekhez hasonlóan...

Rá kell egyszerűen jönnöm, hogy nekem ez az érzés már nem olyan, mint gyerekkoromban. Akkor jobb volt. Most mintha már önállósodtak volna a hugyozó szerveim, akkor még valahogy "egyben voltak" az ivarszervekkel, akkor nagyobb hatása volt a dolognak. Persze most is van hatása, rám, ha nézem ezeket a visszatartós képeket! :)

Kicsi koromban a visszatartástól élveztem el, és nem magától a pisiléstől!

Igaz, azóta kipróbáltam a húgom módszerét, akit hallottam, hogy mindig úgy pisil, hogy egy kicsit kiereszt, aztán visszatartja, aztán megint egy kicsit, szóval gondoltam, én is kipróbálom, és tényleg tök jó érzés! Nagyon jó érzés, szuper, akkora faszokat képzelek hozzá, amekkorákat csak bírok...

Szóval ebből a szempontból tehát a pisilés kiengedése is örömet okoz nekem. Meg ha egy fiú pisil. Azt jó nézni, ha látszik a fütyije. :)

Ezzel a csajjal csak annyi a probléma, hogy a "személyiségének a varázsa" nagyon nem figyelmen kívül hagyható!

Előzmény: Törölt nick (559)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 560
Figyi! szándékosan még nem pisiltél be, vagy nem gondoltál rá, h megpróbáld? Nem akarlak rábeszélni, csak kérdezem.
Előzmény: szomorce (557)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 559
He! Mi nem tetszik azon a videón? (remélem 1ről beszélünk, ahol a nő táncikál, aztán hugyál)
Előzmény: amikertunk (558)


amikertunk Creative Commons License 2006.12.27 0 0 558

442 az jó!

 

De ez a videó annyira szörnyű!!! Nem tudtam végignézni, mert megjöttek apámék, de ez hányás...

 

:)

Egyszer láttam egy faszit a villamoson, ültem a széken, és előttem állt. Fönt kapaszkodott, a másik kezével meg a zsebében ketetett. Nem is mertem odanézni, csak úgy ültem, hogy azért látószögben legyen, nehogy észrevegye mennyire bámulom... Élvezte szerintem a zsebezést, csak finoman csinálta, hogy nehogy meglássák... :)

Előzmény: pisiszex kedvelő (516)
szomorce Creative Commons License 2006.12.27 0 0 557

20 vagy 21.

:)

Nem volt rossz érzés. :)))

Előzmény: Törölt nick (556)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 556
szomorce! Rossz érzés volt? kb hány éves voltál akkor?
Egyszer velem is volt, h arra ébredtem h folyik, csak utána a szüleim cikizése zavart.
Előzmény: szomorce (551)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 555
Jaaaa, és ha + tudod oldani olyan közeli visszatartós képeket feltenni ide...?
Előzmény: amikertunk (553)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 554
Szia! Igen, 442 az én vok, hogy tetszik? Még eddig nem találkoztam pisis lánnyal, de érdekes lenne vkivel élőben kötetlenül dumálni a témáról. (kezdek felizgulni, meg nagyon kell is most).
Előzmény: amikertunk (553)
amikertunk Creative Commons License 2006.12.27 0 0 553

Ez Te vagy???!

Azóta lett kamerás laptopunk ám!!!

:PPPPP

Előzmény: Törölt nick (442)
amikertunk Creative Commons License 2006.12.27 0 0 552

Bocs, csak a netfüggőségemtől akartam szabadulni... :)

Találkoztál már azóta pisis csajokkal a topicból?

:)))

Előzmény: Törölt nick (445)
szomorce Creative Commons License 2006.12.27 0 0 551

Egyszer én is bepisiltem, illletve kétszer, néhány éve, mind a kettőt reggel. Lusta voltam fölkelni, de elképzeltem, hogy majd fölkelek, végiggondoltam, hogy mit fogok csinálni, mind a két eset így történt. Aztán, mikor ahhoz a részhez értem gondolatban, vagy álomban, hogy letolom a pizsamanadrágomat és a WC fölé guggolok, akkor eleresztettem a pisit. És erre fölébredtem, mer valahogy olyan furcsán más érzés volt így ágyban pisilni... És ez kétszer történt meg annak idején...

:)))

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.27 0 0 550
Gondolom fel voltál fázva. hólyaghurut v ilyesmi??
zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.26 0 0 549
én speciel beteg voltam és sajnos bepisiltem vagy 5ször. :(
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.26 0 0 548
El tom képzelni, hogy vendégségből hazafelé, a nagy evés- ivás után rájön a pisilhetnék egyesekre. Kül nők a harisnyanadrágos, meg ilyen- olyan komplikált ruhákkal nem szívesen mennek budira vendégségben, hanem igyekeznek kibírni hazáig. Zsani! ilyesmire gondoltál?
Ha vki látott ilyet írja meg; én nem kószáltam az utcákon mostanában, tehát esélyem se volt látni.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.25 0 0 547
Mostanában jó voltam, de azért megnézném hogy vki bepisil (ha így járt mind1, h látja-e vki)
Előzmény: zsanettka07 (544)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.25 0 0 546
Tényleg miből gondolod és hol láttál már? Meg akit érdekel az hol keresse?
Egyébbként veled?...
Előzmény: zsanettka07 (544)
Dokee Creative Commons License 2006.12.25 0 0 545
Helló!
És hol történik karácsonykor a legtöbb? :)
-d-
Előzmény: zsanettka07 (544)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.25 0 0 544
pedig Karácsonykor van a legtöbb bepisilés.
zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.25 0 0 543
De megállt ittaz élet...
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.17 0 0 542
Járt már így vki belefeledkezve a nézelődésbe?? (én igen)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.15 0 0 541
Ez női kezektől műkszik only :)
Előzmény: BAK-66 (540)
BAK-66 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 540
Ha csak ez a kívánságod megpisiltetlek akár többször is.
Előzmény: Törölt nick (539)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.15 0 0 539
Nem tom miért nem ír senki, de én mindjárt bepisilék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 538
Na ilyet képzelek legszebb álmaimban. Nem tom hogy létezik, h a városi tömegben a sok ember közül senkinek sem kell ennyire pisilnie????
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 537
Na látod, neked is van. Egyébbként én ezt több embertől hallottam és annak a pisis ovistársamnak nagyon kifelyezett gödröcskéje van.
Előzmény: Törölt nick (535)
ínyenc Creative Commons License 2006.12.14 0 0 536
Ha 5 év eltelt, Kinga 22 azóta már Kinga 27 lett.Talán ezért is nincs meg.....
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 535
Szerintem ez nem igaz, bár az én államon is van gödröcske.;)
Előzmény: Törölt nick (531)
piisrác Creative Commons License 2006.12.14 0 0 534

 

Sziasztok! Engem nagyon izgatnak ezek,és ehez hasonló filmek,klippek!!!

Nem tudom hogy olvastátoke az írásaimat,v emlékeztek e reá de én is az eleje óta itt vagyok veletek,csak nem mindig vagyok gép közelben.

Ezuton szeretném megkérdezni tőletek,hogy akinek van bepisilös,föleg farmerosv bugyis DVD,v CD-je szivesen megvenném töle!!! ELŐRE is KÖSZÖNÖM:

Visszatérve én is szeretem tartogatni és mikor már szinte a végsőgig húztam akkor elengedem,v már tényleg be-be csurog aztán megindúl a fantasztikusan izgalmas érzés,a bepisilés.

Olyankor szinte magamon kívül vagyok,persze a józanság határáig.

Én is pisiltem már be nyílvánosan,és persze szinte mindenféle szituban,és ruhában.

A csúcsom egy discóban volt, persze azért elötte tudatosan készültem rá,fekete farmert vettem fel mert abban szinte nem is látszik a pisifolt.  

Fantasztikus érzés volt a discó forgatagában bepisilni,hogy csak én tudom hogy milyen rossz azokna a fiúknak,lányoknak akiknek toporogva kell sorban állniuk a mosdó elött.

Én ezt simán megoldottam mikor már nagyon kellet pisilnem egyszerűen elkezdtem beereszteni szépen mindig egy keveset,míndig más más szituációkban.

Pl: a pultos lánnyal való beszélgetés közben,tánc közben a mosdó elött a toporgo lányok mellet.

A végén már teljesen el voltam ázva igaz úgy időzitettem,hogy hajnal legyen mire mind beengedtem.....Aztán irány haza a kihalt hajnali utcán.

ÜDV: Mindenkinek

Előzmény: Törölt nick (512)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 533
Kinga22!! Öt éve nem hallott rólad a világ. Ha "élsz még" légyszi írjál vmit, mik történtek veled azóta?
Előzmény: Kinga22 (48)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.14 0 0 532
:) Édes cicusok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!