Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.03 0 0 65

Ez a  második nap nagyon izgalmas és érdekes volt! Sajnos sérülések is történtek! :( De a Kihívók megint nagyon jók voltak. A Bajnokok gyengélkednek továbbra is! :P A kék csapat férfi tagjai mind Kótai Misivel akarnak párbajozni! :D Zozó viszont a pirosaknál még sok sikert érhet el! 

Lett egy új kedvencem is Pap Dorka mellett. Ő nem más, mint Besenyei Boglárka! Iszonyat jó csaj! ♥

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.03 0 0 64

Ez a totem ledobás hatalmas! Tetszik! És milyen jó hangeffekt van alatta! :D

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.03 0 0 63

Ez a tegnapi pálya sokkal izgalmasabb, mint az első részben levő volt! :P

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.03 0 0 62

Kótai Misi nagy mókamester! De szerintem is jó fej srác. :D A Kihívók királykodtak a villában, míg azért a Bajnokok sem érezték magukat olyan rosszul a Táborban, bár az tény, hogy szegényesebb a környezet! De akkor nézzük a versenyt, a második napot! :)

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.02 0 0 61

GELENCSÉR TIMI MEGHATÓ DOMINIKÁN KÉSZÜLT FOTÓVAL KÖSZÖNTÖTTE AZ ÚJ ÉVET

https://tv2.hu/szorakozas/celebszemle/316076_gelencser-timi-meghato-dominikan.html

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.02 0 0 60

MEGVAN AZ EXATLON HUNGARY ELSŐ PÁRBAJOZÓJA

https://tv2.hu/exatlon/316128_megvan-az-exatlon-hungary-elso-p.html

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.02 0 0 59

Drámai pillanatok, sérüléssel kezdődött az Exatlon

https://ripost.hu/sztar/showbiz/dramai-pillanatok-serulessel-kezdodott-az-exatlon-2224636/

Dráma a forgatáson, mentő vitte el az Exatlon sztárját

https://ripost.hu/sztar/showbiz/drama-a-forgatason-mento-vitte-el-az-exatlon-sztarjat-2226119/

Bizonyítani akar, az Exatlonban küzd a magyar sztárok edzője

https://ripost.hu/sztar/showbiz/bizonyitani-akar-az-exatlonban-kuzd-a-magyar-sztarok-edzoje-2221867/

Peti817172M Creative Commons License 2020.01.02 0 1 58

Nem csak kicsit. Nagyon erősebbek. A fiúk mind 180-190 centisek, míg a bajnokoknál ott van a Törpapa (Szilveszter), meg a túlsúlyos Kótai, aki szintén nem egy colos. A lányok nagyjából egy súlycsoport, viszont a kihívó lányok fiatalabbak, ügyesebbek.

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.02 0 0 57

Érdekes volt a tegnapi adás. Az számomra kiderült, hogy talán a Kihívók kicsit erősebb csapatot alkotnak, mint a Bajnokok. Ők is nyerték a villáért a versenyt! De még sok idő van erre, változhatnak ezek a dolgok. A felépített pálya tetszett, de a végére, 2 óra múltán már egy kicsit untam! XD Mindenesetre az állóképesség nagyon fontos, többen mondták is, hogy besavasodtak egy kicsit. Volt pár igazán ügyes ember, meg pár balszerencsés is. Meg volt olyan, aki még nem érzett rá a játék ízére. De jó lesz ez az Exatlon is. Az első évadot is majd később visszanézem, de a második évadot mindenképpen figyelem majd a jövőben! Sok a csinos lány, csak úgy ámultam, hogy milyen szépek. Kíváncsian várom a folytatást, Dominika gyönyörű. Palik Laci szerintem jó hangulatot csinált és Gelencsér Timi is jól oldotta meg a feladatát. Van, akit a Bátrak földje és van, akit az Exatlon hoz lázba. Engem mindkettő, így nehezebb dolgom van. De vannak olyanok is, akiket egyik se érdekel! :D Ők nézzenek mást a tévében, csak azt tudom tanácsolni nekik! :)

Peti817172M Creative Commons License 2020.01.01 0 0 56

Végülis láthattuk, milyen az, ha Mo-n csinálják. A csabdi Exatlon, vagy fedőnevén Fuss család fuss! :) Csak kicsit szűkösebb volt a kassza, mert 5 hét alatt lezavarták.

Előzmény: pert2 (55)
pert2 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 55

Ez feltehetoleg licenszkikotes, meg hat a dominikaiaknak is el i kell valamibol. Egybkent meg az is lehet hogy olcsobb egy ottani forgatas mint egy europai, es az is lehet hogy husz szazalekkal tobb magyar nezot vonz mintha Alsogogon forgattak volna.

Előzmény: forgoszel (53)
Peti817172M Creative Commons License 2020.01.01 0 0 54

Csak ott meg van építve minden, így csak tejelni kell a jogtulajdonosnak, míg ha nálunk rendeznék meg, akkor meg kéne építeni, és ezen felül tejelni a jogtulajdonosnak.

Előzmény: forgoszel (53)
forgoszel Creative Commons License 2020.01.01 0 0 53

Amúgy meg fogalmam sincs minek kell ehhez az ugri-bugrihoz Dominikára utazni, hiszen van itthon sok szép új stadion ahol meg lehetne rendezni ezeket a versenyeket.

Előzmény: pert2 (52)
pert2 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 52

Mindig orom.latni kierdemesult sprtolokat, akk az en penzembol ujra futnak, kusznak meg masznak. Akommentator hangjat meg le lehet tekerni es egy jo zenet feltenni helyett, semmi veszteseg.

Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.31 -1 0 51

Gelencsér Timi ♥

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.31 0 0 50

Amint látod, erre élvezek! :D De még téged is foglalkoztat, aki mélységesen megveti az ilyen tévéműsorokat! :)

Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.30 0 0 49

Ahogy elnezem baszki te ezen a szar,okadek,primitiv musoron elvezel?

Azert visszanezve igen hatalmas a tabora ennek az ocsmany fosnak......van szinvonal .

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.30 0 0 48

Azért Gelencsér Timi nagyon gyönyörű lány! :) ♥ Na meg Pap Dorka is! ♥

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.29 0 0 47
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.28 0 0 46
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.27 -1 0 45

Exatlon: elszeparálták a Bajnokokat és a Kihívókat

http://www.borsonline.hu/celeb/exatlon-elszeparaltak-a-bajnokokat-es-a-kihivokat/189353

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.27 0 0 44

Korok Fatima kicsattanó boldogsággal üzent a nézőknek a repülőről

https://tv2.hu/exatlon/315698_korok-fatima-kicsattano-boldogsa.html

Exkluzív: Így indult Gelencsér Timi első napja Dominikán

https://tv2.hu/exatlon/315723_exkluziv-igy-indult-gelencser-ti.html

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.26 0 0 43

Januárban újra jön az Exatlon Hungary, Palik László és a versenyzők már Dominikán vannak

https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/januarban-ujra-jon-az-exatlon-hungary-palik-laszlo-es-a-versenyzok-mar-dominikan/dmgzsl8

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.18 0 0 42

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.18 0 0 41

EXATLON HUNGARY ELSŐ ADÁS JANUÁR 1-TŐL A TV2-N!

Ne maradj le az Exatlon HUngary legújabb évadáról. Első adás január 1. 18.50

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.18 -1 0 40

https://tv2.hu/exatlon/314849_ok-lesznek-az-exatlon-hungary-ma.html

A kihívók között az összes lány nagyon szép csaj! Wow! :o De a Pap Dorka a legszebb, az biztos! ♥

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.05.01 0 0 39

Ilyen is rég volt:P)

Igen, a trió jó műsort csinálna, pláne együtt. Hanna beszólásai, Dorka humora, Péter bohóckodása:-)

Ungit nagyon bírtam, ő is egy csupaszív karakter és mókamester.

A piros csapatból ő és Rajmi voltak a kedvenceim.

Sportolóként meg eszméletlen formában van 38 évesen. Patrik szegény teljesen kidöglött, amikor követni próbálta a párbajukon, pedig majd húsz évvel fiatalabb.

A csapat lelke is Ungi volt, mindig mindent bevállalt a csapatért, sosem nézte a maga érdekét.

Máté kölyök még, de jóindulatú, nem volt vele bajom, jó kis öniróniával kezelte a saját bénázásait. Az viszont idegesítő volt, ahogy mázlival bejutott a döntőbe. Unginak kellett volna ott lennie. 

Előzmény: -shu- (38)
-shu- Creative Commons License 2019.05.01 0 0 38

Semmit nem tudok hozzátenni ehhez, mindenben egyetértünk. ;)

Talán annyit, hogy remélem a Dorka-Hanna-Péter trió legalább egyikét fogjuk még a médiában látni. Üdítő, hiánypótló karakterek. Péternél látom erre a legtöbb esélyt, neki volt is valami informatikai műsora, amúgy jól építette fel magát.

Btw. Ungi, Máté nálad milyenek voltak?

Előzmény: BitterSweetSymphony (37)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.04.28 0 0 37

Reni és Timi nekem addig volt szimpi, amíg Emese meg nem érkezett. Onnantól kimutatták a foguk fehérjét, utána Reni rendszeresen árulkodott Dombinak, fúrta a csapattársait, nyalta Dombi hátsóját. Aztán meg jött a nagy fordulat, és hirtelen Dombi lett a szemükben a főgenya, de ugye szigorúan csak a háta mögött, mert a szemébe mondani, azt nem merték.

Dombi amúgy tényleg ritka ellenszenves alak, de én nem akarom ekézni, mert egy kicsit megsajnáltam, olyan szinten szétszedték a kommentelők a facebookon.

Kata szerintem kedves nő, csak sajnos túl sok a kérdőjel az ő szereplése körül. Egyrészt, mennyire tekinthető amatőrnek egy válogatott rögbicsapatkapitány, aki EB-n is részt vesz. Eléggé határeset. Másrészt, rajta kívül nem igazán volt egyik csapatban sem kézilabdás, kosárlabdás stb, elég nagy előny volt ez neki. Harmadrészt a "második esély". Negyedrészt pedig a szuperdöntőnek nevezett bohózat...hát az valami abszurd volt.

Előzmény: -shu- (35)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.04.28 0 1 36

Régen értettünk egyet ennyire:-)

Dorka szerintem tüneményes lány, jószívű, értelmes, humoros, és a legügyesebb játékos is ő volt. Ráadásul idővel fel is gyorsult. Ha nem sérül meg, nem lett volna ellenfele. A sérülésében szerintem közrejátszott, hogy a létszámhiány miatt túlhajtották a kékeket, ráadásul ott volt a párbaj, nem véletlen, hogy azután sérült meg.

Hanna az egyik legszórakoztatóbb, legérdekesebb karakter volt, a szövegein néha sírva röhögtem. És huszonpáréves létére egy harmincöt éves józanságával és lényeglátásával rendelkezett, ami egész megdöbbentő, még sosem láttam ilyet. A keresetlen, nyers őszintesége meg üditő kivétel ebben a sunyi, álszent világban. Aki emiatt Hannát negatívan ítélte meg, annak egy fia emberismerete sincs. A legjobb talán az volt, amikor az összeköltözés után öt perc alatt néhány mondatban lerendezte azt a Dombit, akinek a piros csapat egyik tagja sem merte a szemébe mondani a véleményét hónapokon keresztül:-)

Péter pedig egy igazi aranyszívű, kedves, vicces srác és nagyon intelligens. A szakáll és a gladiátor-üvöltés csak külsőség, és ő is jókat mulat magán közben. Undorító és primitív volt, ahogy a másik három srác kiközösítette és csesztette. Szerintem Peti nagyon jól viselte, keveseknek lett volna a helyében ennyi önuralma. A sors minden esetre igazságot szolgáltatott.

Előzmény: -shu- (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!