Isthy1 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 85

Nem sokon múlott az a - valóban sokkal inkább reálisabbnak látszó - döntetlen. A legvégén majdnem sikerült 40 mp alatt leadnunk a 2 gólos előnyt... Szerencsére Hlogyik a helyén volt.

Előzmény: Taliga007 (80)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.09.04 0 0 84

Vezetett már párat, fog is még. Bár kifejezetten gyenge párosnak gondolom őket, ma, szerintem, nem volt sok hibájuk.

Előzmény: Gojira (81)
Isthy1 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 83

Az bizony, segített nekünk vele rendesen.

Előzmény: Gojira (76)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 82

Azért csak behúztátok.

A Szombathely harminc feletti kulcsjátékosai ezt a terhelést sem bírják, ill. szerintem a Kohász védekezése a második félidőben pontosabb lett. 12-17 után 28 percen át 6 gólt lőtt a Szombathely.

Azt azért nem vártam, hogy a Boglár felmossa a pályát a Békéscsabával - még ha a vége egy árnyalattal szolidabb is lett, mint ahogy húsz perc után kinézett. Kajdon 6(2), Kukucska 4, Woth 4.

A Debrecen meg kikapott otthon a Mosonmagyaróvártól, azért az se papírforma.

Előzmény: Isthy1 (77)
Gojira Creative Commons License 2020.09.04 0 0 81

Én meg azt remélem, hogy ez a két játékvezető nem fog nekünk meccset vezetni.

Taliga007 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 80

És lám mégis a Kohásznak jött ki a lépés. Semlegesként, úgy éreztem a Szombathely megérdemelt volna egy döntetlent, de magukat verték meg (szvsz nem kellett volna annyiszor a szélsőt beáldozni a két beállós játékért).

Előzmény: Fradista Utazó (75)
Gojira Creative Commons License 2020.09.04 0 0 79

Az MKSZ honlap szerint nyert a Mosonmagyaróvár Debrecenben. Ez igaz?

codi1993 Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 78

Miért nem lehet ezeket a meccseket közvetíteni mint a Dunaújváros - Szombathely és a Dvsc - Móvár?

Utóbbi három közvetített meccsnek nulla sportértéke volt..

Isthy1 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 77

Klivinyi kiválásával az addig 2 hónapon át gyakorolt dolgokat dobhattuk a kukába. Volt bő 1,5 hetünk a bajnoki rajt előtt, hogy átvariáljuk a támadójátékot. Egyelőre sajnos még nagyon az elején tartunk.

Gojira Creative Commons License 2020.09.04 0 0 76

Ez hülyeség volt Tomasevictől.

Fradista Utazó Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 75

A Kohász játéka mintha annyiból állna, hogy valahogy adjuk oda a labdát Bulathnak, a Szombathely játéka sokkal tudatosabbnak látszik, eggyel érettebben játszanak. Wald a Szombathelyben kifejezetten szépen játszik (még azzal együtt is, hogy az utolsó kísérlete a félidő végén nem jött be).

codi1993 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 74

Én is hazaipalyan őket tartottam eselyebbnek, de nem gondoltam volna ekkora különbségre.

Előzmény: ducikenyér (72)
Gojira Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 73

Az Újváros se csillog, 12:15 félidőben. Pedig a Szombathely megközelítőleg sem játszik úgy, mint ellenünk.

RnD Creative Commons License 2020.09.03 -1 1 68

...illetve van egy külön 'Kézilabda közvetítések' topik is.

RnD Creative Commons License 2020.09.03 -2 3 67

Bajnoki stream-eket lehetőleg a Kézilabda DK-3 vol-1-ba írjunk be, hagyjuk meg ezt a topikot a bajnoki meccsekről való érdemi hozzászólásoknak.

RnD Creative Commons License 2020.09.02 -2 4 62

Walfisch rengeteget melózott tegnap, végig fent volt védekezésben is (ez korábban nem volt azért gyakori). Abszolút odatette magát, de ő azért nem az a 'betörök és gólt lövök' játékos, saját magának előkészíteni és utána gólt lőni azért nem könnyű. Az ETO magas védőfala ellen pláne nem.

Plusz tudta hogy itt tőle sokat várnak, míg a többiek bátran és felszabadultan játszhatnak, csak Mercin volt itt presszió. Ezt sem egyszerű elviselni.

Előzmény: Igazság80 (59)
Csuloktata Creative Commons License 2020.09.02 0 0 61

Ezen az alapon a sérülteket is felelőssé lehetne tenni. Az Érd most más ligában játszik.

analfusz1955 Creative Commons License 2020.09.02 0 0 60

Gerelyhajításban sokkal eredményesebb lehetne.

Igazság80 Creative Commons License 2020.09.02 0 0 59

Walfisch elég alternatív módon tolta, ha így folytatja nem a kiesés megmentője lesz, hanem az előidézője.

Húzóember volna itt, mondjuk húzta is a csapatot... lefelé.

Sikerült 9 mezőnykísérletből egyszer betalálni.( Na jó úgy kétszer passzívon lőtt ebből)

Ezen kívül még úgy csak 5 eladott labdát abszolvált pluszban...

Igazság80 Creative Commons License 2020.09.02 0 0 58

Nem tudom mit csinál a statisztikáért felelős, ha ilyeneket benéz, biztos alszik. Még ha szélső/szélső gólt keverne össze. Na meg a két csaj kb. annyira hasonlít egymásra, hogy mindketten humanoid külsővel rendelkeznek...

Előzmény: RnD (56)
RnD Creative Commons License 2020.09.02 -2 4 57

Érdi gólok a tegnapi ETO-Érd meccsről

Szabó Kitti klassz gól talpról középről kilépő Edwige mellett

Szabó Kitti remek gól b2 vonalról nem akármilyen faultból, szuper assziszt Mód Noémitól

Mód Noémi klassz gól betörésből Hansen és Edwige között

Mód Noémi gól betörésből, assziszt Szabó Kittitől

Landi Gabi átlövésgól 9m Edwige-ről

Király Réka lő gólt jobbszélről, előtte nem akármilyen assziszt középről faultból Szabó Kittitől

Király Réka gól szélről a kilépő kapus mellett a rövidbe

RnD Creative Commons License 2020.09.02 -1 1 56

"....Balkettőben Oftedal igencsak dekoncentráltan védekezett, így aztán a majdnem NBI újonc Kóka Mariann beállt és öt perc alatt összehozott róla egy hetest

....és lőtt egy gólt is (ezzel lett 18-9 fél perccel a szünet előtt).

Ez a gól az MKSz  új csilivili stat-jában (és a meccsjegyzőkönyvben is) tévesen Király Rékának lett beírva, de Kóka Mariann lőtte. (Ebből következően Király Réka stat-ja valójában 3/3 nem 4/4, de az is jó persze:)

Előzmény: RnD (55)