Keresés

Részletes keresés

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 233

Hát szerintem ez sokaknak nem jut eszébe,,,, nem is tudom nekem, honnét jött, hogy kézzel pötyögjem be ugyan azt amit a lastpass is beirt még az inda saját oldalán is, mivel a mailom be van rögzitve a programba.  N a mindegy a lényeg, hogy jó, azért kommunikálhatta volna ezt a cég..... az egy dolog, hogy én erre rájöttem, de szerintem sokan nem fognak, persze a gyakorin is oda irtam. 

Előzmény: illetlenke (232)
illetlenke Creative Commons License 2022.10.06 0 1 232

"Az Indamail szolgáltatásba történő belépés csak a https://indamail.hu/  oldalon keresztül lehetséges,"

Ezt Greti tegnap már beírta!

Olvassatok is!

És ha már...

Ilyen problémás esetekben mindig ajánlott, a kézzel való kitöltés.

Előzmény: BASEBALL_FAN (231)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 231

Kipróbáltam, ha a megszokott rend szerint beléptek az indapass-ba ott v an a fórum, imél stb belépő onnan nem enged be, de most ha az indamail.hu-ról lépek müködik, akinek nem megy próbálja az inda oldalról. 

Előzmény: BASEBALL_FAN (230)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 230

BEJUTOTTAM A FIÓKBA!

 

Nekem a lastpass program irja be mindenhova a jelszavakat, azt csináltam, hogy nem a program irta be , hanem én kézzel begépeltem......  már csak azt nem értem mi a fene baja volt,, mert ugyan azt a jelszót ütöttem be amit a lastpass is..

 

Leirtam, hogy hátha másnak is segit. 

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 229

Nekem játékokhoz stb volt megadva ennyi a bajom,. sokkra évekkel ezelőtt regeltem,,, ahol tudtam átállitottam a kapcsolat tartó mailt, de magam sem emlékszem mindenre ahova ezzel a cimmel regisztráltam. 

Előzmény: djuice (228)
djuice Creative Commons License 2022.10.05 0 1 228

Sztem írjunk minél többen nekik, mert ha nem fog visszaállni a működésük, akkor azzal is jöhetnek, hogy miért nem szóltunk nekik.

Annyi bajom van nekem is vele, hogy bár rég gmailt használok, de előtte sok mindenki ismerte az indás címem és ha még ott keresnének akkor kapufa. Legalább körlevelet küldhetnék mindenkinek, hogy felejtse el végleg mindenki az indamailt és végre töröltném is a fiókomat... :)

Előzmény: BASEBALL_FAN (226)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.05 0 1 227

Azért ez vérlázitó gyakorikérdésen is irja v-ki, hogy irt nekik de nem válaszolnak. 

Előzmény: djuice (225)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.05 0 1 226

Szerinted érdemes irnom?..... Ahol kellett átállitottam, hogy ne ez legyen a tartalék mail. Volt 1-2 nekem kellő dolog de nem fontosak, gyakorlatilag nem  kell az inda.... gondolom nekem is csak sablont irnának... Szerinted várható, hogy megjavul? 

Előzmény: djuice (225)
djuice Creative Commons License 2022.10.05 0 1 225

Én is írtam azért nekik, mert sokakhoz az se jut el, hova lehetne panaszt írni, és szerintem tized annyi ember nem is tudja így jelezni a problémáját.

Mindenesetre fura egy hozzáállás, mert támogatást illene átmenetileg is még adni vagy koordinálni, főleg hogy lerázták ezt a koloncukat, de azért még átállás volna...

Plusz úgy tudom 72 órás válaszadási kötelezettségük van!

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.05 0 1 224

A Vicces az, hogy még csak új jelszót se kérhetek... ki irja, hogy nem enged be azt kész. 

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.05 0 1 223

Szerintem kapásból irj arra a cimre amit adtak.... (ha tényleg ennyire fontos , gondolom első számú imél).

 

Köszi, hogy betetted én is akartam irni, de akkor totál felesleges, gondolom mindenki sablon üzenetet kap. 

Előzmény: Gréti1958 (221)
Gréti1958 Creative Commons License 2022.10.05 0 1 222

Inda ügyfélszolgálatokt. 4., K 10:41 (23 órával ezelőtt)címzett: én

 

Tisztelt Felhasználó,

az Indamail szolgáltatás supportját 2022. október elsejétől kezdődően nem az Inda csapat látja el, sajnos már nem tudunk segíteni ebben a témakörben. Köszönjük az együtt töltött időt!
Kérdéseit a továbbiakban az indasupport@indamail.hu  címen teheti fel.

Az Indamail szolgáltatásba történő belépés csak a https://indamail.hu/  oldalon keresztül lehetséges, a https://indapass.hu/  oldalon keresztül Indamail fiókjába már nem fog tudni belépni.

Az Indapassba való belépésben továbbra is mi tudunk segíteni, de Indapassa alól már nem éri el az Indamail szolgáltatást.


Üdvözlettel,

 

Ezt kaptam!!

Gréti1958 Creative Commons License 2022.10.05 0 1 221

Ha valaki meg tud valamit, kérlek írjatok, mert már nagyon aggaszt a dolog. 

Köszönöm!

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.05 0 1 220

Ez most mi lehet amit Gréti ir, hogy megszüntek és más módon  kell bemenni? Erről nem kéne valahol kommunikálni? Próbáltam google-zni de sehol nem látok a cégtől hivatalos kommunikációt.... 

Előzmény: djuice (219)
djuice Creative Commons License 2022.10.04 0 1 219

A másik indamail fiókomba is ugyanúgy léptem be és oda beengedett, lehet ott nem is volt probléma.

Tavaly is ilyen felfordulás volt. Akkor lehetett új fiókot regisztrálni és az ment. Itt mindig a jó rég regisztrált fiókokkal szokott gond lenni. Nem tudni hány server kezeli a fiókokat, meg hogy hány hozzá nem értő foglalkozik vele (ha egyáltalán ...)

Előzmény: Gréti1958 (218)
Gréti1958 Creative Commons License 2022.10.04 0 1 218

Írtam. Kaptam is választ. Megszüntek. Más módon kell belépni. Azt viszont nem írták meg.

Előzmény: BASEBALL_FAN (216)
Kulu Creative Commons License 2022.10.04 0 0 217

Nálam most működik az IMAP.

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.04 0 0 216

Szerinted mi honnét tudnánk többet?😂 Irj nekik és ha szerencséd van válaszolnak is. Én még 1-2 hetet várok, mert nem első számú imél. 

Előzmény: Gréti1958 (215)
Gréti1958 Creative Commons License 2022.10.04 0 0 215

Sziasztok! Van valami fejlemény a indamallel? 

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.04 0 1 214

Ez oké, de van aki oda kap fontos mailokat stb, akár facebook , vagy bármilyen értesitő stb.. na igy már idegelő a helyzet. 

Előzmény: djuice (213)
djuice Creative Commons License 2022.10.04 0 0 213

Az tény hogy nem mindenki, de vannak páran azért akik mondjuk Outlookot, Thunderbirdöt stb. használnak több címmel kényelmesen és az akkor ott lehet a saját gépen is, ha a levél letöltések nem törli egyből a serverről is. Ez is egyfajta megoldás. Én is sok mindent a céges rendszergazditól, s nem magamtól tudok... ;)

De amúgy aki ilyen problémába fut, ahogy ezt a panasz fórumot megtalálta, úgy az email mentésre is biztos kapna találatokat. - (lábjegyzet) :)

Előzmény: BASEBALL_FAN (212)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.04 0 0 212

Mert lehet, hogy nem mindenki informatikai zseni...  Meg nem gondolná az ember, hogy ezt eljátszák mindenféle figyelmeztetés nélkül... azért a tartalékimélre kiküldhettek volna 1 jelzést, hogy ez várható , de vissza adják stb.... 

Előzmény: djuice (208)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.04 0 0 211

Tekerj lejjebb, sokan vagyunk igy, nekem szerencsére a google-s az első számú imél.... 

Előzmény: Kriszmisz75 (207)
djuice Creative Commons License 2022.10.03 0 0 210

Menteni a levelezést és címjegyzéket.

Előzmény: Gréti1958 (209)
Gréti1958 Creative Commons License 2022.10.03 0 0 209

Az mi?

 

Előzmény: djuice (208)
djuice Creative Commons License 2022.10.03 0 0 208

Ha türelemmel kivárod még megcsinálják, utána menekülj ahogy csak tudsz az indamailről!

(Amúgy lejjebb írtam, hogy nekem van másik fiókom ott és az pl működik érdekes mód.)

AZÉRT EGY FONTOS EMAIL FIÓKOT NEM TUDOM MIÉRT NEM BACKUPOLTOK IDŐNKÉNT A KÉTSÉGBEESÉSEK HELYETT???

Előzmény: Kriszmisz75 (207)
Kriszmisz75 Creative Commons License 2022.10.03 0 0 207

4 napja nem tudok belépni a vipmail.hu levelezésembe, nagyon fontos lenne mert fontos leveleket tartalmaz és email címeket.Ráadásul minden hivatalos helyen vipmail címem van leadva. Tud valaki pontos infót? KöszönömHozzászólások (0)

manao Creative Commons License 2022.10.03 0 0 206

megszűnt az állandóan bejelentkezve maradok funkció, kidobál állandóan
ez így baromi zavaró

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.03 0 0 205

Én még várok picit, azt hiszem pénteken vettem észre, hétvégén gondolom nem dolgoztak, nem tudom. A héten még várok, szerintem úgyis kapnak épp elég panaszt nélkülem is, nekem meg mint irtam nem elsőrendü imél.

Előzmény: djuice (204)
djuice Creative Commons License 2022.10.03 0 0 204

Sztem, hogy még mindig szar a rendszer, mától fogva már elég idejeérett tolni nekik a panaszokat!

Előzmény: BASEBALL_FAN (198)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!