Keresés

Részletes keresés

gubike Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3516

Hú! Ez tényleg irigyelni való!

 

Nekem is fülig ér a szám, amikor elmegyek a vasalódeszka mellett, és megsimogatom a szineimet :-) Egyedül aminek bronznak kellett volna lennie, valami piszkos barna lett. Az az a bal oldali parféban. A dobozban nem egymás tetejére raktam az anyagokat, hanem egymás mellé. Keresztbe is mozognak a molekulák :-)Ezeknek a tetejére kerültek Foltosvirág anyagai.

Előzmény: juhizs (3514)
foltosvirág Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3515
Már én is megnéztem, csodajó lett
Előzmény: juhizs (3514)
juhizs Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3514

Elmentem Zazálea erdőjébe és tetszett ott nekem, fotók róla :

 

 

Előzmény: Zazálea (3511)
kuckós Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3513
Gubike! Ezek nagyon szépek lettek! Nekem tetszenek! Az enyémben jó sok zöld és narancssárga lett. Most száradnak, majd ha lefotóztam megmutatom én is! Hát lettek meglepetések is!
Nem tudom a képeket amit Rólatok készítettem feltehetem-e ide, vagy küldjem el e-mailbe?
Előzmény: gubike (3504)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3512
Ja, és a kapott festéket már fel is használtam, már itatódik az anyag, az meg valami lila lett- vagy a fene se tudja. Mondom, hogy nem lehet abbahagyni. :o)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3511
Hú, de jók lettek ezek is.... főleg a zöldek, szürkések tetszenek nagyon, ezek az én színeim.

Mit szóltak? Hát semmit, mert még odabent átadtam Beának, lilák ellen nem volt kifogás. Az erdőm, gyerekek, hát az valami csoda. Nekem már ezért érdemes volt elmennem, én annyira odavagyok érte. Nem tudok képet kicsinyíteni, a blogomon van róla kép, ott megnézhetitek.

Én még a tegnapi nap hatása alatt vagyok, nem is tudok koncentrálni, a kezemben is még benne a mozdulat, valami csodás volt, na.. :o)

Gubike, ne röhögtess már.... :o)))
Előzmény: foltosvirág (3510)
foltosvirág Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3510
 lemaradt
Előzmény: foltosvirág (3509)
foltosvirág Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3509

Gubike: nagyon szorgalmas voltál

Zazálea: mit szólt a család a rózsaszínhez?

 

Én is megmutatom milyenek lettek:

- ez a tálcás utánfestése egy kis pirossal, nagyon vad lett

-ez a eredeti tálcás

-ez a parfé

 

-barnának indult,

-ezt Gubikével együtt festettük

- és legvégül a zöldek

gubike Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3508
Halott szürkéskékből lett halott kislibazöld meg véraláfutásosrohadthús.
Előzmény: Zazálea (3506)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3507
Ha tudnám, hogyan lehet Picasában kisebbre venni a képek méretét, már tudnék mutogatni.... 1 hete meghalt a laptop, minden eltűnt róla, most meg bénázok a szűkített lehetőségeimmel. :o(
Zazálea Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3506
Nekem tetszenek, mi a baj az átfestésekkel?
És milyen szorgalmas vagy, már ki is vasaltad őket? Nekem még lengedeznek... nem bírom ki, hogy ne nézegessem őket...
Előzmény: gubike (3504)
ildibea Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3505
Szerintem jók lettek, bár a kérdés, hogy neked tetszik-e?
Én még sehol sem tartok. :(
Előzmény: gubike (3504)
gubike Creative Commons License 2009.05.24 0 0 3504

mind

 

parfék

 

fukszia-piros-narancs - sor

 

türkiz-égkék átmenet a másodfestésekkel, alul egy égkék-vízzöld.

A nyomogatást, morzsolgatást még gyakorolni kell.

 

Az átfestettek most sem lettek jók.

gubike Creative Commons License 2009.05.23 0 0 3503

Itthon vagyok.

Köszönet mindenkinek a 100 % kikapcsolódásért. Most annyira aprólékosan nem terveztem el, miből, miben, hogyan és mit akarok, mint legutóbb, de biztos vagyok benne, hogy most is szépséges szineket kevertem. Ha meg nem, viszem legközelebb átfesteni :-)

Zazálea Creative Commons License 2009.05.23 0 0 3502
Julcsíkám, szerintem én vittem a prímet akarás dolgában, de vagyok is olyan boldog, mint a mézesheteken az ifjú ara. :o)
Sajnálom, hogy nem voltál, vittem Neked meglepetést, én meg kaptam Katafától...
És olyan, de olyan volt, hogy ... fúúúúúúúúúú...
Már öblögetek ezerrel, mert ugye, azt kell, némelyiket már ma, hát akkor szót kell fogadni.. :o)
Képek később, meglepetés... nem tudom, később:...?

Katafa külön bejegyzést érdemel, lesz olyan is. :o)
Előzmény: pjulcsy (3501)
pjulcsy Creative Commons License 2009.05.23 0 0 3501
Köszi, de lehet hogy én magam sem megyek:( Iszonyatos fogfájás gyötör tegnap délután óta, most kezd bedagadni az arcom is:(
Szerintem valaki ott fönt nagyon azt akarja, hogy ne menjek. Pedig nálam jobban talán csak Zaza akart menni:)
Előzmény: katafa (3500)
katafa Creative Commons License 2009.05.22 0 0 3500

Komórka!

 

Olyan Csillaghegy tájt elágazik az út balra, azt hiszem "Üröm-Budakalász" van kiírva, ott térjetek le a Szentendrei útról.

 

Műanyag doboz fedele nem égetően szükséges, csak azért jó, mert ha le kell tenni a földre festékestől, és véletlen belerúgsz, nem dől ki:(

 

AMúgy meg, szerintem fejezzétek be a gyűjtögetést, majd csak elleszünk valahogy!

 

Julcsy! Sajnálom a lánykád - nem akarod elhozni? bár nem tudom, mennyire szórakoztató. Van egy nagy udvar is, esetleg ott is ellébecolhat.

Előzmény: komórka (3498)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.22 0 0 3499
Katafát csókolom: :o)

Komórka! Tele van már az autó? :o)

Mindenki más(nem, ez nem a "futottak még" kategóriája):amikor már azt hittem, hoyg jól állok, akkor kinyitottam Ildi precíz listáját és teleírtam egy fél jegyzettömböt, most ZM-mel megyünk és beszerezzük a hiányzókat. :o) Takarófólia esetében meglehetős bizonytalanság vett légyen rajtam lakozást, veszek jó erős szemeteszsákokat, aztán majd vigyázunk. Papír... na, az megint macerás, mert mi itthon csak Rubicon-t, Geo-t, Wellness-t, meg ilyeneket olvasunk, a család meg most éppen önzősködik. Ilyen családom van, na. :o)))

Veszek műanyag poharat, valaki azt írta, nincs neki,ne aggódjon, viszek valamennyit, jut is, marad is.
Sütit viszont nem viszek most. :o(((((
komórka Creative Commons License 2009.05.22 0 0 3498
Kérdésem lenne? Kocsival megyünk a Margit hidtól. Úgy tudom, balra kanyarodni Békáson nem lehet, vagy előbb kell lemenni, vagy elmegyünk Budakalászig. Akivel megyek, szintén nem ismeri kocsival az utat.
kuckós Creative Commons License 2009.05.22 0 0 3497
Sziasztok lányok! Lehet, hogy hülye kérdés, de a dobozok tetejét is vigyem?
Két tálcám van, az egyiket kölcsön tudom adni, és a takarófóliám is elég nagy! Van vagy 16 fagyis dobozom, meg 14 tejfölös is.
Én viszek 3 in1-ben kávét egy tizes csomaggal. Gondolom vizet tudunk hozzá melegíteni!
foltosvirág Creative Commons License 2009.05.22 0 0 3496

Én is összeírtam ezeket, sajnos tálcám és takarófóliám nincs.

Hogy nehogy éhenhaljunk sütök egy kis sütit és 2-3 ásványvizet, ezeket már hűtöm.

Sajnos  műanyagpoharam nincs.

Előzmény: Zazálea (3494)
katafa Creative Commons License 2009.05.22 0 0 3495
Te!
Előzmény: Zazálea (3494)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.22 0 0 3494
Ilyen anyagot én is viszek magammal. Ma jutottam el a patikába, vettem 20 ml-es fecskendőt (3 db), kis tégelyeket, gézt. Van molinóm (felszabdalva, átmosva, meg minden, ami kell) 10 méter, némi gyári textilem, derékban elvágott palackom, egy-két dobozom (a fene család nem akart fagyit enni- most), egy jó kis műanyag edényem. Bea hoz nekem valami pincértálcákat, Ildikótól kapok még flakont. 2 kesztyű (most konkrétan nem ugyan nem találom), 20 darab simítózáras tasak. 1-2 befőttes üveget is viszek.
Mi kellhet még? De komolyan.
foltosvirág Creative Commons License 2009.05.21 0 0 3493
Ha lenne egy kis színe az alapnak, akkor nem festeném át, de ilyen fehéren, nekem nagyom -nem is tudom jó kifejezés ide- steril, üres
Előzmény: katafa (3492)
katafa Creative Commons License 2009.05.21 0 0 3492

Lehet. Biyonyos körökben nagy divat átfesteni gyári anyagokat.

Előzmény: foltosvirág (3491)
foltosvirág Creative Commons License 2009.05.21 0 0 3491

Kaptam egy használt ágyneműhuzatot, fehér alapon  színes kisvirágok. Szeretnék neki egy kis színt adni a fehér helyett ( nem baj, ha a virágok színei is változnak) , lehet ilyet ?

Zazálea Creative Commons License 2009.05.21 0 0 3490
Akkor én viszek. Mint a gyerekek utazás előtt, olyan izgatott vagyok. :o)
Előzmény: katafa (3489)
katafa Creative Commons License 2009.05.20 0 0 3489
Dehogy, sőt. Én méterben veszem:) Pamutfonalat is.
Előzmény: Zazálea (3488)
Zazálea Creative Commons License 2009.05.20 0 0 3488
Kezdek szemtelenedni, olyat lehet, hogy gézt festeni? Vagy ez agyament ötlet nagyon?
(de még ez a megfogalmazás...)
foltosvirág Creative Commons License 2009.05.20 0 0 3487
Köszönöm
Előzmény: katafa (3486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!