Keresés

Részletes keresés

jpuhi Creative Commons License 2007.01.03 0 0 616

szia Timi.

megnézhetlek pisilés közben

Előzmény: pisistimi (592)
jpuhi Creative Commons License 2007.01.03 0 0 615
megnézném élőben is
Előzmény: Cool M (125)
jpuhi Creative Commons License 2007.01.03 0 0 614

szeretnék élőben is megnézni,egy nőt ahogy bepisil. ha van rá jelentkező,akkor szoljon. nagyon felizgat.

Előzmény: Törölt nick (456)


Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 613
Hogy te miket nem lelsz?? Ez tényleg orbitális.
Előzmény: Törölt nick (612)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 612
Kurva jó új oldal nyílt:
http://www.maxiecam.co.uk/
Egyelőre úgy nézem, hogy ingyenes, és kiváló dolgok vannak rajta!
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.02 0 0 611
Szia Timi! Az is izgat téged, ha más pisil be? Mondjuk 1 fiú?
Előzmény: pisistimi (592)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.02 0 0 610
Csöppet se volt jó? Én tnap este sokáig tartogattam és elképzeltem, milyen jó lenne vedelni még 1 nagyot és megvárni amíg már egyáltalán nem bírom, de nem pisilhettem be, úgyhogy kénytelen voltam lecsövelni a budit. :))))))))
Előzmény: amikertunk (605)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.02 0 0 609
Nagyon jogos! A topic címe "Bepisilés"és vannak más pisis topicok is, ahová egyéb módokat ikkenék beírni- és nem ide. A bibi az, hogy ha vki elkezd vmilyen bepisilős ügyről értekezni- mondjuk itt, akkor szinte elkerülhetetlen, hogy ne érintse a visszatartást ("Izgat, ha pisilned kell?"), a közös bepisilést és pisilést ("Pisiszex..."), a vágy kifelyezését ,hogy keres vkit, akinek hasonló perverziója van (Bepisilő lányt keresek, segítsetek!"), esetleg arról ír- mint hogy írtak is sokan- miként és hol pisilt, vagy pisilt be vmelyik közterületen ("Pisilés szabadban, utcán").
Az a helyzó, hogy mint ahogy a labda gömbölyű, a pisi meg csurog bugyiba, farmerbe, más szájába, stb... ; a visszatartás, a véletlen, v szándékos pisilés és bepisilés sokak számára jelent erotikus gyönyört, szexszuális izgalmat.
Tul képp igazad van, csak amikor arról csevegtünk, h már mennyire kell és milyen tök jó, az sem ide tartozott- elvileg. Nehéz kérdés ez, de sztem így jó, ahogy van.
Előzmény: amikertunk (604)
franciakedvelő Creative Commons License 2007.01.02 0 0 608
Szia   én  ha lehet  végig  is  nézném    33éves  nemfüggetlen  vagyok
Előzmény: pisistimi (592)
amikertunk Creative Commons License 2007.01.02 0 0 607

Szerintem, jobb lenne, ha a linket is betennéd:

http://nol.hu/forum/topic/74073/

 

És tényleg, a fiúk (és a kisfiúk is) a hasukra pisilnek! :))) Milyen felfedezéseket teszek... :)

Előzmény: zsanettka07 (602)
amikertunk Creative Commons License 2007.01.02 0 0 606

Ez a kis sztori szerintem off, de jó.

Előzmény: zsanettka07 (602)
amikertunk Creative Commons License 2007.01.02 0 0 605
Pakolásztam a pincében, és közben picit becsurrant. :))) Nem örültem. :))) Azóta is abban a bugyiban vagyok. :)))))
Előzmény: Törölt nick (603)
amikertunk Creative Commons License 2007.01.02 0 0 604

Ez a topicnyitó hozzászólás!

 

"Több témát is láttam ehhez hasonló témában, de azok kicsit másról szólnak.

Olyanok hozzászólását várom, akiket izgat, ha pisilniük kell, vagy ha olyan fiút/lányt látnak, akin már látható jelei vannak a szükségnek.
Persze mindennél izgatóbb a végkifejlet, azaz a bepisilés.
Várok történeteket olyanoktól, akik szeretik, és mindenkitől, akivel már megtörtént. Azoknak a véleménéyére is kiváncsi lennék, akikkel még sohasem történt ilyesmi, és meggyőyődésük, hogy ez nem is történhet meg velük!"

 

Wtom írta, aki azóta nem tom hová tűnhetett...

Előzmény: zsanettka07 (599)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.02 0 0 603
Hahó!! Pisilt be vki szilveszterkor, v látott vmi érdekeset?
zsanettka07 Creative Commons License 2007.01.01 0 0 602
"Kissrác vagyok, a Nyugati Pályaudvar nagy WC-jében állok, ahol a fal mentén hosszú sorban viharkabátos férfiak, fityegő cigarettával szájukban vizelnek. Zubog a víz. Én is pisilnék, de a piszoárok túl magasan vannak. Nagyon kell. Akkor hátulról egy erős kéz megragad és a magasba emel, annyira erősen tart, hogy fáj, és egy dohányszagú hang azt mondja, gyerünk öcsikém odatartalak, és akkor pisilhetsz, és akkor pisilek és az milyen jó, pisilni jó, finom meleg, a hasamon is meleg, csakhogy kezd kihűlni, és akkor felébredek, hiszen bepisiltem, jajj, már megint bepisiltem, anyú bepisiltem és rossz szaga van és kikapnak az ágyamból, a meleg ágyból, lerántják rólam a pizsamát, az ágyneműt is kidobják a fürdőszobába és fázom, nagyon fázom, és visszafektetnek a csupasz matracra, pizsama nélkül és csak egy pokrócot kapok, ami szúr, most aludj, mihaszna, és a plafonon látom a fényét az utcán rohanó busznak és akkor ott, a röntgenasztalon, nagyon nehezen de valahogy sikerül és az asszisztensek felsóhajtanak, kiadják a leletem, tűzhetek a következő helyre..."
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.01 0 0 601
BUÉK Neked is!!!!! :))
Előzmény: amikertunk (598)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.01 0 0 600
Jó reggelt!! Igen, de a témával kapcs sztem tul sok árnyalat létezik és egy hozzászóláson belül nehéz eldönteni, h annak mely része hová tartozzon.
Előzmény: zsanettka07 (599)
zsanettka07 Creative Commons License 2007.01.01 0 0 599
Szerintem ez már inkább a pisiszexbe tartozik és nem a bepisiléshez.
amikertunk Creative Commons License 2007.01.01 0 0 598

:)))))))))))))))))))))))))))

BUÉK!

Előzmény: Törölt nick (597)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.31 0 0 597
Asszem igazad lehet, nők nem bele élveznek vmibe, hanem EL...
Előzmény: amikertunk (583)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 596
CSatlakozom WetFun biztató szavaihoz, ezen a fórumon nem hogy őszintén, nyíltan lehet a témáról és saját élményekről, érzésekről írni, hanem másról nem is szabad.
BUÉK mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.30 0 0 595
Timi, írj sztorikat.
WetFun Creative Commons License 2006.12.30 0 0 594

Szia Timi!

 

Üdvözlünk a topikban. Sokan vagyunk akik szeretnek bepisilni. Nem feltétlen kötödik a szexhez, csupán az érzés ami izgató. Itt nyugodtan megnyílhatsz elöttünk, senki nem botránkozik meg semmin. Mindannyiunknak más szokásai, tapasztalatai vannak. Oszd meg velünk a Tieid nyugodtan. Ha kérdésed lenne, tedd fel bátran, szerintem mindenki őszintén vall a témában. Ha mégis van egy-két háborgó figura azokkal ne törődj, csak idejönnek elégedetlenkedni mert unatkoznak vagy nincs jobb dolguk. Szivesen beszélgetnék Veled a bepisilésről akár itt, akár (ha olyan kérdésed van) privátban. e-mail címem ahova irhatsz: peetibi@freemail.hu

 

Üdv Tibi

 

Mindenkinek átázásban gazdag új évet kívánok!

Előzmény: pisistimi (592)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 593
Üdv Timi! Korábban én sem tudtam h vannak mások is. Majd dumálunk :)
Előzmény: pisistimi (592)
pisistimi Creative Commons License 2006.12.30 0 0 592
Sziasztok.Én Timi vagyok 22 éves lány.Már régóta szeretek be pisilni..nadrágba..bugyiba is.És az utcán is..nem is hittem volna hogy ilyen sokakat érdekel a téma.Ne haljon ki a topic.beszélgetnék én is erről nyiltan bárkivel.nagyon zgalmas mikor a combom közé csurog meleg lé...sziasztok mindenkinek.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 591
Figy!! A címed most is véletlenül nem publikus? Másik nickedet nem ismerem, de nem is szeretnék máshová ilyen témával írni. ( nem akarok tolakodni, csak szimpik a visszatartós ügyeid, én is csinálom)
Előzmény: amikertunk (582)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 590
Egyébbként egy dumálás, v közös visszatartás közben nem kapnál el semmilyen bajt :)
Én sem azonnal dugni szoktam vkivel.
Kérdésem: lányok v fiúk bepisilős képei tetszenek- e jobban?
Más lányok is írhatnának hogy pontosan hol és nogyan érzik amikor nagyon kell pisilniük.
Előzmény: amikertunk (582)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 589
Nekem van.
amikertunk Creative Commons License 2006.12.30 0 0 588

OFF

Na, megyek is tanulni... Már 8 napot ellébecoltam. Szerdán volt vizsga, 6 ember bukott meg 11-ből. Kedden én is vizsgázom ebből a tárgyból... Puszi mindenhova!

:)))

ON

amikertunk Creative Commons License 2006.12.30 0 0 587
Ezt egyébként miből gondoltad? Hogy mindkettőnknek van párja? Two, Neked van? Nekem nincs.
Előzmény: zsanettka07 (425)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!