Keresés

Részletes keresés

auerleslie Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2326
Esetleg Frigo...
auerleslie Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2325
Egyébként a mai szakasz embert próbáló lesz. Most kiderül, hogy ki a legény a gáton!!!
Talán jobb is, hogy kiesett a három esélyes, így egy kicsit kiegyenlítődtek az erőviszonyok és nem annyira egyértelmű a verseny eredménye! Én azt mondom, hogy a "kis mexikói" vagy a MAPEi- es EVANS (ő lesz a végén is a befutó)fog célba érni elsőnek.
csyzy Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2324
Yes NoFear ! Én is úgy látom, hogy csak a Giro ilyen cirkuszos! KÁR! Próbáljuk a maradék jót nézni (ma lessssz!), aztán majd...
Előzmény: NoFear (2319)
csyzy Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2323
Casagrande disqualified "on porpuse"

PANEM & CIRCEM

távolodunk a sporttól...

Ha igaz, hogy Casagrande kilökte Garcia-t (elég horror kinézetü volt-jobbulást-!), szóval ez fényévre van a sporttól...

SIPI ! EZ NEM BIZNIZ? (perfect)
Sajnálom, hogy így tönkreteszik ezt a jónak indult versenyt!!!!!!

Szegény Garcia, azt hiszem ma szívószállal kajál. Mégegyszer jobbulást neki, a Giro-nak meg tisztulást és jó versenyt (DE már tényleg az legyen!) MÁTÓL AZ LESZ !!! NÉZZÜK !! Üdv.

Előzmény: nicko (2315)
NoFear Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2322

Ma még az enyém, holnaptól marakodjatok érte, legalább nem nekem kell bajlódni ezekkel a hülye pezsgőkkel :)

NoFear Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2321

Hát nem kizártak engem is pedig nem is nyertem szakaszt még :(

NoFear Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2320
Bocs nicko, de egy kicsit belkontárkodom


Adj uram elég erőt, hogy megnyerjem a pontversenyt!

NoFear Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2319
Teljes mértékben igazat adok neked, de szerencsére tavaly is csak a Giro volt ennyire gázos a Tour illetve a Vuelta szépen simán lement a maga medrében különösebb balhék nélkül, remélem idén is így lesz.
Előzmény: auerleslie (2318)
auerleslie Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2318
Hello Mindenkinek!

Azt hiszem itt az ideje hozzászólnom... Negatív élmények hosszú sora az idei GIRO. Kezdődik azzal, hogy a közvetítés (nem Jenő és Sipi) elején enyhén amatőr ízű volt, értem ezalatt azt, hogy teljesen sík terepen, teljesen belátható útviszonyaok mellett a kamera vagy a helikopterről pásztázott ,vagy a mezőny végén filmezte a lemaradókat. Mindez az utolsó kilométereken igencsak bosszantó... Ok, mostanra kezd élvezhetővé válni.
Utána kizárják Garzellit. Nem tudom mennyire korrekt a döntés, nem az én tisztem eldönteni. Kétségtelen, egy több héten át tartó kerékpárversenyen nem fog az ember kenyéren és vízen élni, tehát valóságalapja feltétlenül van... Aztán Simoni...Mostantól kezdve az összes kerékpáros évekre visszamenően hordani fogja magával az orvosi leleteit, a beavatkozáskor szervezetébe került készítményeket, a vitaminokat, a reggeli, ebéd vacsora és más étkezések közjegyző által hitelesített maradványait, a különböző folyadékok gyártó által hitelesített tartalmát, a levegő és más szervezetbe került gázok,... anyagok (kokain, heroin, LSD, marihuána :)))) összetételét.
Casagrande... Lökött... Nem tudom... Talán...
Azt hiszem a kerékpársportot nem ismerő ember immár lesújtó véleménnyel van az idei(,a tavalyi) GIRO áldatlan állapotáról, amit egyedül mi kerékpározást szerető emberek tudunk csak elfogadni, hol könnyedén, viccelődve, hol szemlesütve és "No, ez nem biztos, hogy így van..." sóhajjal lezárva a hozzászólásokat.

Még szerencse, hogy a résztvevők élvezetessé teszik a versenyt, és felejthetetlen perceket szereznek nekünk.

Remélem a TOUR nem lesz ennyire botrányoktól hangos... Nagyon remélem...

AuerL

NoFear Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2317
Mondjuk én vagyok olyan kis alattomos, hogy próbálok kicsit mások fejével gondolkozni és olyat kérdezni technikai szempontból ami esteleg érdkelhet egy "szimpla" nézőt, de természetesen volt olyan kérdésem amire tudtam a választ ha csak félig is, de volyan is amiben nagy volt bennem a kavar, mert sok helyről sokféle variációt halottam (pl időfutam kerékpárokról).

Mondjuk ez a HHH-s kérdés tényleg komolytalan volt, nem értem miért nem tudnak egyesek visszaolvasni a topicban néha.

Jól elvagyunk az egész verseny alatt az tuti csak néha az önismeretemnek jót tenne ha "hivatalosan" megköszönnék a segítséget amiket adtunk. De ez is olyan dolog, hogy csak néha előbukik belőlem, nem nagyon foglalkozom vele.

Előzmény: nicko (2310)
NoFear Creative Commons License 2002.05.29 0 0 2316
Ezt már tényleg nem hiszem el!!! Mi lesz még itt??? Nevetségessé tették az egész versenyt nem így kéne népszerűsíteni és a cymoldalra kerülni, hogy ha nincs balhé akkor kreálok egyet.
nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2315
Stage 15 - May 28: Terme Euganee-Conegliano, 156 km

Casagrande disqualified
The Giro d'Italia has lost its third big favourite in a week as Francesco Casagrande (Fassa Bortolo) was disqualified by the race jury after causing the crash of Colombian rider John Fredy Garcia (Selle Italia) in the early part of the stage. In the lead up to the day's only climb at km 21, Casagrande, who was the leader of the mountains classification, forced Garcia into the barriers. The Colombian crashed and injured himself quite heavily, requiring 30 stitches to his head and neck and forced to abandon the race.

An angry Garcia and his team manager Gianni Savio protested to the race jury after the stage. According to Savio, many riders witnessed what happened and saw Casagrande was predominantly at fault. Casagrande was then excluded from the race by the jury, which ruled that he had caused the crash.

Results
1 Mario Cipollini (Ita) Acqua & Sapone-Cantina Tollo 3.42.49 (42.00 km/h)
2 Isaac Galvez Lopez (Spa) Kelme-Costa Blanca
3 Alessandro Petacchi (Ita) Fassa Bortolo
4 Steven De Jongh (Ned) Rabobank
5 Zoran Klemencic (Slo) Tacconi Sport-Emmegi
6 Rene' Haselbacher (Aut) Gerolsteiner
7 Massimo Strazzer (Ita) Phonak Hearing Systems
8 Christophe Detilloux (Bel) Lotto-Adecco
9 Igor Astarloa (Spa) Saeco-Longoni Sport
10 Mathew Hayman (Aus) Rabobank
11 Angelo Furlan (Ita) Alessio
12 Angel Vicioso Arcos (Spa) Kelme-Costa Blanca
13 Moreno Di Biase (Ita) Formaggi-Trentini
14 Oscar Cavagnis (Ita) Landbouwkrediet-Colnago
15 Mariano Piccoli (Ita) Lampre-Daikin
16 Enrico Degano (Ita) Ceramiche Panaria-Fiordo
17 Volodymyr Bileka (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago
18 Giovanni Lombardi (Ita) Acqua & Sapone-Cantina Tollo
19 Matthias Buxhofer (Aut) Phonak Hearing Systems
20 Matteo Tosatto (Ita) Fassa Bortolo
...
155 Dario Andriotto (Ita) Index Alexia
DNF John Freddy Garcia (Col) Colombia-Selle Italia
DNF Ruggero Marzoli (Ita) Formaggi-Trentini
DNS Marc Streel (Bel) Landbouwkrediet-Colnago

General classification after stage 15
1 Jens Heppner (Ger-Tel) 68.12.43
2 Cadel Evans (Aus-Map) 0.48
3 Tyler Hamilton (Usa-Cst) 1.06
4 Dario Frigo (Ita-Tac) 1.11
5 Aitor Gonzalez Jimenez (Spa-Kel) 1.15
6 Pietro Caucchioli (Ita-Als) 1.20
7 Fernando Escartin Coti (Spa-Coa). 1.40
8 Paolo Savoldelli (Ita-(Ina) 1.49
9 Rik Verbrugghe (Bel-Lot) 2.13
10 Juan M. Garate Cepa (Spa-Lam) 2.17

nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2314
Casagrande out of the Giro
Francesco Casagrande has been disqualified by the Giro d'Italia jury because he caused "on purpose" Fredy Garcia's fall in today's sprint to the GPM of Castelnuovo, at the 17th kms of today's stage 15. The colombian rider had to be taken to the hospital for a head trauma and needed 30 stiches to close face woundes.

In the effort of making points in today's only climb of the stage, Casagrande, leader of the green jersey for the climbers ranking and 4th in the overall standing, pushed Fredy Garcia (Colombia-Selle Italia Team and last winner of the climbers ranking) against the barriers causing the heavy fall.

Fredy Garcia suffered head trauma with several wounds all over his face. He fell unconscious for a few seconds before receiving assistance of official Giro's doctor, Giovanni Tredici.

Gazzetta dello Sport web site, gazzetta.it, reports that right after the fact, even Casagrande's Fassa Bortolo teammates criticised the uncorrect behaviour of their leader in such circumstances.

"The commission of race judges has decided to disqualify Francesco Casagrande after he did not respect the rules in a serious way towards rider number 47, John Freddy Garcia of Team Colombia," chief race judge Martijn Swinkels said.

Since finishing second (behind Garzelli) of the 2000 Giro, Casagrande hasn't managed to make it to the finish line in Milan. Last year, the Fassa Bortolo leader had pulled out of the race after suffering a shoulder injury in stage 2.

Casagrande had become the big favourite of this year's edition after both Stefano Garzelli (Mapei) and Gilberto Simoni(Saeco) had been ruled out of the race following doping problems

nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2313
19:51:48 - Italian rider Francesco Casagrande has been thrown out of the Giro by race officials for deliberately causing another rider to fall
Előzmény: karesz4 (2311)
nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2312
Kösz!
Te vagy így a 7. és 8. ?
:))
Előzmény: karesz4 (2311)
karesz4 Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2311
Üdv!

Kizárták a Giro d,Italiáról Francesco Casagrandét: az összetettben negyedik helyen álló olasz klasszis a keddi szakasz utolsó részhajrája előtt szándékosan fellökte a kolumbiai John Freddy Garciát, aki súlyos, de nem életveszélyes fejsérülést szenvedett.
A versenybíróság döntése ellen nem lehet fellebbezni.
- Casagrande viselkedése egyszerűen elfogadhatatlan. Minden hasonló cselekedetet keményen büntetünk - áll az indoklásban.

Az összetett verseny módosított állása:

1. Heppner (német) 68:12:43 óra
2. Evans (ausztrál) 48 mp hátrány
3. Hamilton (amerikai) 1:06 p h.
4. Frigo (olasz) 1:11 p h.
5. Gonzalez (spanyol) 1:15 p h.
6. Caucchioli (olasz) 1:20 p h.

Karesz
Karesz

nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2310
"Rajtuk kívül ki adja itt a hozzáértést? :))"
Azért vannak akik tényleg szakmai dolgokat mondanak vagy kérdeznek, de vannak akik sajna csak szórakoznak. Sipi rá is szólt az illetőre.

Én inkább a vidám vonalat képviselem, már amennyiben igény van rá. :) De ez már a tavalyi TDF óta van úgyhogy lesz még egy darabig. :)

Ja kilehet bírni csak viszont már halasztunk hétfő óta és ezt nem nagyon díjazzák.

Én meg gyalog sem tenném meg nemhogy bringán. :)

Előzmény: NoFear (2308)
nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2309
Na ez bővebb hozzászólást igényel tőlem. Most lelépek a netről, de jövök vissza cirka fél-egy óra múlva. Akkor reagálok erre bővebben. :)
Előzmény: NoFear (2308)
NoFear Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2308
Rajtuk kívül ki adja itt a hozzáértést? :))

Egy nap késés még annyira nem vészes, minden melóban be lehet hozni, nézd a másik oldalát, a holnapi szakasz igencsak jónek ígérkezik. Szívesen kipróbálnám magam azon a részen ahol 12 km-en kb 1100 m szintkülönbség van :)

Előzmény: nicko (2307)
nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2307
Az igaz, hogy ismernek, de én nem a hozzáértést adom a közvetítéshez. :)

Az én esetemben nem jó, ha nem dolgozok lévén nem alkalmazott vagyok. Holnap kezdtünk volna egy nagy melót és mivel nála vannak a gépek halasztunk egy napot.

Előzmény: NoFear (2306)
NoFear Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2306
Lehet, hogy gonosz leszek, de én ennek csak örülök, nem olyan jó egyedül lökni a szöveget ráadásul Sipiék téged jobban ismernek és elismernek.
Előzmény: nicko (2305)
nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2305
:))))

Közben jött egy telefon és mégsem megyek holnap melózni. :( Beállt a kollégám autója és csak holnap lesz kész. Még jó, hogy a szerelői haverok.

Előzmény: NoFear (2304)
NoFear Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2304
Jó lenne :))
El tudnék viselni egy olyan szakaszt mint tavaly a Tour-on, 6 és fél óra, hmmmmmmm az maga lenne a földi paradicsom :)
Előzmény: nicko (2303)
nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2303
Bízzunk benne, hogy esni fog Párizsban megint. :))
Előzmény: NoFear (2302)
NoFear Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2302
ezért mondtam, hogy örülök a 15:30-as kezdésnek.
Előzmény: nicko (2301)
nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2301
Stage 16 - May 29: Conegliano-Corvara in Badia, 163 km


Brutális!

Eurosport TV Schedule on 29/05/2002
15:30
LIVE CYCLING National Tours Tour of Italy CYCLING

nicko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2300
Este kb 22:00-kor szokott már lenni. :)
Előzmény: NoFear (2298)
Tutenko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2299
Holnapi szakasz képe leírása?
NoFear Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2298
rendben, de a képekről ne feledkezz meg :)
Előzmény: nicko (2294)
Tutenko Creative Commons License 2002.05.28 0 0 2297
Menjünk!
JÖN A TENISZ!!!
Előzmény: nicko (2295)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!