Keresés

Részletes keresés

Dain Bramaged Creative Commons License 2009.01.12 0 0 13

Hát, igen. Túl vagyunk rajta. Érdekes, nekem rögtön az orrom alá tolták az árajánlatot. Kértünk egy asszimetrikus sarokkádat, egy rejtett tartályú fali WC-t, díszcsíkot a fürdőszobába és két extra konnektort a konyhába. Burkolatokat az alapkínálatból választottunk. Négyszáztizenvalahányezer Forint pillanatok alatt összejött. Na mindegy, egyszer élünk. Nemsokára megkapom a számlát és akkor a kiállítástól(!) számított 8 napon belül kell átutalnom a pénzt.

Egyébként  velünk is végig kedvesek, segítőkészek és türelmesek voltak. Ha nem tudott válaszolni a lány akkor kiszaladt és megkérdezte. Mi is kb. 3 órát voltunk ott.

 

Szerintem is törekedni kell, hogy a szerződésben le legyen írva a beálló mérete, (ugyanúgy ahogy le van írva a konyha, a szobák és az ablakok mérete) mert ha az ígéretekkel szemben mégis csak egy keskeny, használhatatlan beállót adnak át akkor kell, hogy legyen valami a kezünkben. És ez talán őket is ösztönzi, hogy jól csinálják meg.

 

Ha jól értem, akkor Nektek is előszerződésetek van még. Nálatok fel van tüntetve az építkezés kezdete?

 

Megnéztük az építkezést is. Kis híján kész az A épület szerkezete.

 

Más. Nekünk idén ősszel megy első osztályba a kisfiúnk. Igy megnéztünk 3 iskolát a környéken, hogy megtudjuk milyen lehetőségek vannak. Nekünk pont a legközelebbi(két villamos megálló) a Vörösmarty Mihály iskola tetszett. A portás felkisért a titkárságra, ott türelmesen, barátságosan tájékoztattak a beiratkozásról. Az épület nemrég lett nagon szépen felújítva. Ez volt a harmadik iskola amit megnéztünk, és kész felüdülés volt. A többiben nem jutottunk túl a portáson és csak telefonszámokat és "tessék később érdeklődni" tanácsokat kaptunk. Sőtt, az Ady Endre utcai művészeti iskolában (szerintem piásan) cigiztek a portások.  Aki érintett, javaslom nézze meg a Vörösmarty-t.

 

Üdv,

 

Dain Bramaged

 

 

 

Előzmény: Dewey Readmore Books (12)
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.01.12 0 0 12

Túlvagy a műszaki megbeszélésen, jól sikerült?

Egyelőre még várjuk az árajánlatot. Neked mikorra ígérték?

 

Előzmény: Dain Bramaged (10)
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.01.10 0 0 11

A lány, aki a műszaki megbeszélésen segített nekünk, kiszaladt és megkérdezte kollégáitól a beálló pontos méretét - szóval gondolom, valahol le van írva, és törekedni fogunk arra, hogy a végleges szerződésben is szerepeljen a méret.

 

Egyelőre még várjuk az ajánlatot, csütörtökön telefonon rákérdeztünk és megígérték, hogy legkésőbb jövő hét elején elküldik. Ezt követően 72 óra áll rendelkezésünkre, hogy válaszoljunk, majd megkapjuk a számlát, melyet 8 napon belül ki kell fizetnünk.

 

A szüleim házában pár éve volt felújítás, ők úgy látták, az extrák árai többé-kevésbé reálisak. Persze volt olyan helyiség, ahova az alapkínálatból kértünk, mert az tetszett.

Előzmény: Dain Bramaged (10)
Dain Bramaged Creative Commons License 2009.01.08 0 0 10

Köszi a pontos beálló méretet! Ez le van írva valahová vagy csak mondták? Ha ekkora lesz akkor az elég

 

Én csak kádat és wc-t szertenék az extra kínálatból. Az előszerződés megkötésekor át tudtam futni a burkolat kínálaton, szerintem tudunk választani az alapból.  Nagyon széles az extra kínálatuk, de ahogy olvastam a többi Elephantos fórumon, azokért szemtelenül sokat kérnek. Majd meglátjuk.

Mikor kapsz árajánlatot?

Előzmény: Dewey Readmore Books (9)
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.01.07 0 0 9

A beálló mérete: 4.50x2.50 vagyis elég átlagos és majd mindenkinek ügyesen kell parkolnia - és óvatosan nyitni az ajtót, ha állnak mellettünk.

 

Nem kértünk sok módosítást, tulajdonképpen egy kisebb falat nem kérünk a konyhában, lesz egy üvegezett ajtó a nappali/konyha és a szobák felé vezető folyosó között és a zuhanyzóba helyezett bidé miatt csúszik az elrendezés belül, így a törülköző-szárítót a másik oldalra kell helyezni.

 

A fürdőszobai szaniterek közül a kád és a zuhanyzókabin kivételével minden az alapcsomagból van (Alföldi porcelángyár termékei)

 

Sikerült szép padlót és csempét választani, a kopásállóságuk PI IV-es, a többség III-as.

 

Szerintünk elég szép dolgok közül lehet választani és igyekszik többféle ízlésnek megfelelni a kínálat.

 

Előzmény: Dain Bramaged (8)
Dain Bramaged Creative Commons License 2009.01.06 0 0 8

Üdvözöllek a fórumon!

Én is a héten megyek műszaki egyeztetésre. Igyekszek az alapkínálatból választani. Te sok módosítást kértél?

Előzmény: Dewey Readmore Books (7)
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.01.06 0 0 7

Kedves Fórumtársak (és csendben olvasók)!

Megvolt a műszaki egyeztetés. Majdnem három órán át tartott, az Elephantnál nagyon kedvesek, készségesek voltak, egyáltalán nem siettettek. Megvan a beálló mérete is (holnap megírom pontosan, hogy mi, most nincs nálam a papír, amire felírtam).

Ha van kérdésetek, írjatok nyugodtan.

Mario Martinez Creative Commons License 2008.12.23 0 0 6
Minden kedves leendő Vigó Ház lakóinak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Dain Bramaged Creative Commons License 2008.12.07 0 0 4
A végleges szerződésben van szó arról, hogy mekkora pontosan a kocsibeálló, vagy a garázshely?
Előzmény: Mario Martinez (1)
Dain Bramaged Creative Commons License 2008.11.27 0 0 2

Szorítunk!

A végleges szerződés miben különbözik az előszerződéstől?

Előzmény: Mario Martinez (1)
Mario Martinez Creative Commons License 2008.11.27 0 0 1

Kedves Vigó Ház leendő lakói!

 

Ma megyek megkötni a végleges szerződést!Szorítsatok nekem! :)

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.26 0 0 0
Tulajd0n0s0k
Rebme Creative Commons License 2008.11.25 0 0 topiknyitó

Tisztelt jövőbeli tulajdonosok!

 

Gyertek, beszéljük meg kérdéseinket, osszuk meg tapasztalatainkat így talán gyorsabbnak tűnik az építkezés és mire költözésre kerül a sor, jobban megismerjük egymást!

 

Ajálott irodalom:

 

Zaragoza Kert

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9158269

 

 

Malomdomb Lakókert

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9117831

 

 

Dain Bramage

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!