Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.02 0 0 387

H. úr

 

Engem is érdekelne, rrasid4@gmail.com-ra írhatna.

Ckstvnia Creative Commons License 2015.04.02 0 0 386

Sziasztok!

Egerben személyes átvétellel keresnék eladó boxert.
Levélben és itt is írhattok.

Knightwing Creative Commons License 2015.04.01 0 0 385

Engem esetleg érdekelne: anonimusz017@gmail.com

Előzmény: H. úr (384)
H. úr Creative Commons License 2015.03.31 0 0 384

H. úr Creative Commons License 2015.03.31 0 0 383

Sziasztok,

Három darab boxerem van eladó.2500Ft darabja,amely tartalmazza a bubis borítékban,ajánlva feladás költségeit is.

 

xyí Creative Commons License 2015.03.26 0 0 382

Tisztelt kultúrember !Fölvettem vele a kapcsolatot . Megadta a számlaszámát ,(117734870107532400000000). Erre elküldtem a pénzt, majd nem történt semmi .Utolsó bejegyzése óta kétszer is írtam neki a privát e-mail-re Erdei Dánielnek .Azért írok ide Te ostoba , hogy ne járjon így senki !Ne küldjön előre senki pénzt .

Előzmény: h762 (379)
trapata Creative Commons License 2015.03.26 0 0 381

elkelt

Előzmény: trapata (378)
laciosbourne Creative Commons License 2015.03.26 0 0 380

Sziasztok!Jó állapotú patent boxert keresek!Ha reális áron megszabadulnál tőle, írj és megegyezünk!email: martonlaszlo90@gmail.hu

h762 Creative Commons License 2015.03.26 0 0 379

Milyen válaszra vársz, te szerencsétlen? Írta, hogy vedd fel vele a kapcsolatot. Ha erre nem vagy képes, akkor várjál. Mivel nem publikus az e-mail címed, Ő nem tud írni neked.

 

Előzmény: xyí (377)
trapata Creative Commons License 2015.03.26 0 0 378

üdv eredeti patent boxer eladó anyaga rozsdamentes acél 30 éve megvan már ára 10 ezer ft küldök képet is ha kell  email torocko69@gmail.com

xyí Creative Commons License 2015.03.24 0 0 377

Te befejeznéd ? Se pénz , se válasz , se boxer .Nem erről szól az oldal? Ha tud valaki utánvéttel  bokszert , ne tartsa magában .

 

Előzmény: INDAGUIDE (376)
INDAGUIDE Creative Commons License 2015.03.23 0 0 376

Fejezd már be!

Előzmény: xyí (375)
xyí Creative Commons License 2015.03.23 0 0 375

Még most sincs válasz , de boxi sem , és pénz sem .

 

Előzmény: h762 (365)
Domonkoss László Creative Commons License 2015.03.23 0 0 374

Üdvözlöm József!

Ne haragudjon de nonszensz amit ebben a topikban végrehajt ámokfut.

Egy "Boxeres" szak topikban ön trollkodni jön ide.

Megemlít kaszát kapát talán még kardot is. Azt persze nem említi hogy az agyon imádott gumis fegyverével  is simán okozhat maradandó sérülést, pl: torkon, vagy szemen lövi a támadóját és ön azon egyenlő elbírálás alá fog esni mint aki kaszával védekezik. Arról meg már nem is beszélek hogy van erre kijelölt gumis topik ahol foglalkozhat szeretett önvédelmi eszközével imádhatja és leírhatja minden jó és nem jó oldalát is.

Nonszensz! Kérem hagyja el a fórumot vagy moderátor segítségét fogom kérni az ön itteni létének eltávolítására.

Ezt már sokallom én is bár nem szoktam ide írni de rendszeres olvasója vagyok ennek a topiknak naponta benézek és gyüjtője is vagyok a patent boxereknek.Ön amit csináll ebben a szak topikban felháborító.

Kérem önt tartsa távol magát ettől a topiktól a jövőben mert itt nem kíváncsiak önre és véleményére!

Köszönöm mindenki nevében. Üdvözlöm József!

Előzmény: antalijozsef (373)
antalijozsef Creative Commons License 2015.03.22 0 0 373

Az a baj, hogy Te sem érted a lényeget! :-))

 

Az önvédelemre a gázriasztó fegyver, gázspray és a gumilövedékes fegyver a legalkalmasabb a szabadon tartható eszközök közül, olyan távolságból tudod használni, hogy a támadó nem érhet el. 

 

Akit megtámadnak, nem hinném, hogy közelharcolni szeretne, inkább szeretné elkerülni a számára nem kívánatos szituációt. Akinél boxer van nem biztos, hogy győztesként távozik a "csatából".

Mi van akkor ha a másik félnél vipera, baseball ütő, kard, kasza, kapa stb. ...  van??

A fentebb említett eszközöket nagyobb távolságból is tudod használni legálisan.

A boxert nem, ami ráadásul tiltott eszköz, aminek egy "rosszul sikerült" használatáért még börtönbe is kerülhetsz akár évekre is.

Előzmény: Nicknév nélküli NICKNÉV (372)
Nicknév nélküli NICKNÉV Creative Commons License 2015.03.22 0 0 372

Hi ne haragudj de fogalmad nincs az egészről. A boxer a közelharc egyik leghatásosabb fegyvere régen még csendőrök is használták. a LÉNYEG NEM AZON VAN HOGY NE ÉRJEN EL A TÁMADÓD. Neked valami furcsa felfogásod van az önvédekezésről, és a közelharcról. ((

Előzmény: antalijozsef (369)
xyí Creative Commons License 2015.03.22 0 0 371

Már hatszor írtam önnek , de válaszra sem méltatott .Pénzt elutaltam, boxert nem kaptam meg .

 

Előzmény: Törölt nick (366)
xyí Creative Commons License 2015.03.22 0 0 370

Írtam Önnek . 

 

Előzmény: Törölt nick (366)
antalijozsef Creative Commons License 2015.03.19 0 0 369

Az a baj, hogy Te sem érted a lényeget! :-))

 

Az önvédelemre a gázriasztó fegyver, gázspray és a gumilövedékes fegyver a legalkalmasabb a szabadon tartható eszközök közül, olyan távolságból tudod használni, hogy a támadó nem érhet el. Részemről a téma lezárva!

Előzmény: Bemutatkozás nélkül (368)
Bemutatkozás nélkül Creative Commons License 2015.03.19 0 0 368

Szervusztok! Szervusz Józsi! Bocs hogy belekotyogok a gondolatmenetetekbe, de egy dolgot tisztázzunk. Szerinted egy képzett támadó ellen van esélyed egy Onestával? Ha volt a kezedben egy ilyen fegyver ez maximum lakásvédelemre, de inkább fejezzük ki magunkat úgy tanyavédelemre se jó. Ha megtámadnak a tanyára sem egyedül megy a támadó.  Esetleg marhapásztornak jó egy Samu bikát fenékbe lőni ha nagyon ellentkedik de hordani hogy hordasz egy ekkora hatalmas forgópisztolyt önvédelemre? Mert egy jó acélos boxer befér a farzsebedbe és mindíg kéznél van. Ha eltalálod akkor nyert ügyed van, mert azonnal törik a csont, állkapocs, fogak, maxilla, mandibula. Nem egyet ütünk, hanem sorozzuk a fejét ami tőlünk csak kifér a csövön. Egy találat biztosan bemegy, ha mind a két kezünkön van boxer félelmetes fegyver lehet. Ezek után nem hiszem hogy lenne kedve tovább harcolni. Persze nem az idősek önvédelmi fegyvere a boxer, de a gumis sem. Erre itt a rendőrség. Szervusz Józsi!

Előzmény: antalijozsef (367)
antalijozsef Creative Commons License 2015.03.18 0 0 367

Nem azt kérdeztem van-e gumisod? :-)) Onestád van-e?

Próbáld ki, ha "popfán" lőttek vele és még eszméletednél vagy, még mindig ott a fegyver ami lényegesen ütőképesebb  mint a boxer. Az önvédelmi eszközök lényege, hogy egy gyengébb fizikumú ember is megtudja magát védeni egy erősebb ellen is képzettség nélkül. Ha boxerel kalimpálsz egy erősebb, képzettebb ember ellen nagy eséllyel szarrá vernek. Az önvédelemre a gázriasztó fegyver, gázspray és a gumilövedékes fegyver a legalkalmasabb a szabadon tartható eszközök közül, olyan távolságból tudod használni, hogy a támadó nem érhet el. Ez nem vita kérdése, ez tény!! Ha lett volna nálad valamelyik ezek közül, akkor nem tört volna el az állkapcsod.

Előzmény: ballisztikus szakember (364)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 366

az erintett szemely irjon a freemailomra a felreertesek elkerülese vegett..

danier@freemail.hu

h762 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 365

Érdekes vagy. Én 3 boxert rendeltem Tőle. Kettőt egyik barátomnak, egyet magamnak. Mind a három megérkezett 2(!!!) napon belül, és mind a kétszer előre utaltam Neki. Tessék-lássék. Nyugodtan vásárolhattok Dani barátomtól :)

 

Előzmény: xyí (362)
ballisztikus szakember Creative Commons License 2015.03.14 0 0 364

Nem azt mondtam hogy nem jó!Nekem is van gumisom és kérdésedre lőttem, igen!! De nekem is lenne egy kérdésem! Téged vágtak már "pofán" boxerrel? Mert engem igen! Tudom milyen! Nem mondom hogy csinálj tesztet mert állkapocs törés a vége. Én két hetet voltam kórházban szilánkos állkapocs törés miatt és szondán etettek egy hétig...

Előzmény: antalijozsef (363)
antalijozsef Creative Commons License 2015.03.12 0 0 363

Lőttél már ilyen fegyverrel, ismered? Biztos vagyok benne, hogy nem!

Próbáld ki, aztán tárgyaljunk róla tovább! :-))

Előzmény: ballisztikus szakember (359)
xyí Creative Commons License 2015.03.12 0 0 362

Nekem nem küldött ! Átbaszott !

 

Előzmény: Artúr99 (343)
xyí Creative Commons License 2015.03.12 0 0 361

Erdei Dániel nem küldi a boxert az elutalt pénz ellenére sem . Ne utaljatok előre !

 

laci-ka Creative Commons License 2015.03.12 0 0 360

Nos. Ez ügyben lehet privátban keresni!

lacko610216@gmail.com

ballisztikus szakember Creative Commons License 2015.03.12 0 0 359

Üdv Józsi!Ha aláöltözik a "terrorista" télen akkor aztán lőheted a gumiköpővel vastag bőrkabát rendesen megvédi aláöltözve simán felfogja, még a basbol ütőt is tompítja rendesen.Abból igaza van hogy egy jó tarajos boxer nagy hatásosságú, és olyan helyre vagy nyáron rövidgatyában (még starandon is)- is hordható, póló alatt ahol gázpisztoly már nem mert dudorodik feltűnően.Sztem  szvsz nem olyan rossz az.

Előzmény: antalijozsef (358)
antalijozsef Creative Commons License 2015.03.11 0 0 358

"Szia én konkrétan 10 éve hordok magamnál nap mint nap boxert de soha sem kellett használnom de biztonságérzetet ad."

 

Te vagy parazsas fiú? :-)) Nagyobb baromságot nem is írhattál volna ide.

A boxer csak hamis biztonságot ad és egyenes az út a börtön felé! 

 

 

"Ha előkapod használod a leghatékonyabb eszköz, a gumis és gázfegyverek elbújhatnak ennek a hatásossága mellett."

 

Kíváncsi lennék ha valaki egy Onestával kétszer mellbe lőne kb. 5 méterről vagy kitárazna rajtad egy gázpisztolyt mit kezdenél a boxereddel. Javaslom próbáld ki aztán írd le mik a tapasztalataid.

 

http://fegyvervideo.hu/articles.php?article_id=848ű

 

http://www.gazpisztoly.hu/gazpisztoly/gazpisztoly-teszt.239.php

 

 

 

 " kicsi, lapos, és egy farzsebben elfér!!"

 

Ebben teljesen egyetértünk ennyi az összes előnye!

Előzmény: (Válts nicknevet!) (354)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!