Keresés

Részletes keresés

msrj Creative Commons License 2001.07.15 0 0 488
Aki látta az Újpest elleni meccset, annak nem tudok sok újdonsággal szolgálni, mindössze azzal, hogy a mérkőzés végén a dunaújvárosi közönség a hajrá Thomast skandálta / már csak ő, meg a Bagoly Gabi voltak a pályán /. Thomas megtapsolta a nézőket, levette a mezét, mert állatira melege volt, és leballagott a pályáról. Jól sikerült a visszatérése, sajnáltuk, hogy nem lőtt gólt, de még biztosan látjuk a parádés góljait, ami késik, nem múlik!

huszabi Creative Commons License 2001.07.15 0 0 487
Ezt most nem igazán értem!

Mikor vádoltalak én Téged bármivel is ?
Abszolút nem kéjelgek Thomas fikázásában, csak meggyőződésem, hogy az elmúlt másfél idény formája alapján túl van értékelve.

Sőt még az sem zavar annyira, mint az, hogy Tiber körül (aki szintén nem egy nagy ász egyébként) fele akkora "felhajtás" sem volt, pedig a számok alapján lehetett volna.
Én nem vagyok egy Tiber-fan, csak bánt, hogy sokan úgy tekintik, mintha itt se lett volna a Vasasnál. Többet érdemelt volna tőlünk, szurkolóktól is.

Thomas Tatabányán valóban nagyon önzetlen volt !
:)

Szóval szerintem nagyon félreértettél engem.

Előzmény: h3o (486)
h3o Creative Commons License 2001.07.14 0 0 486
Huszabi!
Te kéjelegsz Thomas fikázásában és NS 90. helyezésében, úgyhogy figyelmedbe ajánlom mai 7-es osztályzatát. Ez ugyan egyáltalán nem reális, de csak annyira, mint a tavalyi 4-esek, 5-ösök.
Arra is felhívnám szíves figyelmedet, hogy 7x2 nem=11 (a matematikatanárok ajánlásával), sőt, ha Th. nem lett volna Th. Tatabányán, akkor az arány csak 8-10 lenne az isteni Tiber (gyk:Tiberius) javára
Érdekes, hogy csak azokat az adatokat és csak akkor használod, amikor érveidet alátámaszthatod vele, az viszont egyenesen meghökkentőnek tartom, hogy MCsabával együtt engem vádolsz ezzel.
Szal, nem én kezdtem:)), sőt, még csak meg sem sértődtem, csak segítek neked, ha kommunikálni akarsz és nem ferdíteni.
NYILATKOZATOMAT SZELLEMI KÉPESSÉGEIM TELJES BIRTOKÁBAN TETTEM, MINDEN HASONLÓSÁG AZ EMLÍTETT SZEREPLŐKKEL VALÓS.
Attilio Creative Commons License 2001.07.14 0 0 485
"hogy mintha szívesebben játszana ott"

ne feledd Dunaferr nevelés !

Előzmény: h3o (483)
huszabi Creative Commons License 2001.07.14 0 0 484
"ami kicsit szomorú, hogy mintha szívesebben játszana ott. (nagyobb kedvvel, ahogy Yenő mondaná:)"
Valahogy be kell/kéne bizonyítania, hogy megért nekik annyi pénzt...
Előzmény: h3o (483)
h3o Creative Commons License 2001.07.14 0 0 483
Elvonási tünetek?
A. Sch., beveszel a Th. S. baráti társaság kemény magjába másodiknak?
A Dferresek a ,,csapat a fontos dumával jönnek, és mivel hölgyek, még azt sem merik mondani, hogy szeretik:) (Ilyen alapon én még kevésbé mondhatom:))
Ide azért benézhetnél, itt még le sem írta senki a gy*l*g nevet!
(tényleg, te UTÉban hogy drukkolnál neki?:(
Egyébként nagyon aktív vagyok, már az MLSZ és a liga-honlapon is van ilyen topic:)
Sőt utóbbin kanadai tabella is van, ott Thomas jobb helyen fog állni, hisz már el is kezdte a gólpassz adást!!
A lövés sem volt csúnya!
A meccs alapján nekem úgy tűnik, hogy ott jobban megbecsülik, Thomast, kap labdát, szeretik, ami kicsit szomorú, hogy mintha szívesebben játszana ott. (nagyobb kedvvel, ahogy Yenő mondaná:)
A.Sch. Creative Commons License 2001.07.14 0 0 482
THO-MAAS,THO-MAAS,THO-MAAS!!!
h3o Creative Commons License 2001.07.13 0 0 481
NS:
Minden labdarúgó különös izgalommal készül akkor, amikor a csapatváltást követoen eloször lép pályára az új klubjában. Mindez fokozottan igaz akkor, ha valaki visszatér oda, ahol tulajdonképpen futballistát neveltek belole. A Dunaferr nyáron szerzodtetett játékosa, Thomas Sowunmi sem tagadja, számára különös nap lesz a szombati.

-Három esztendot töltöttem el a Vasasban, de természetesem jó szívvel gondolok vissza a dunaújvárosi éveimre- mondta a pénteki edzés elott Thomas Sowunmi. - Azt talán mondanom sem kell, hogy a Dunaújvárosban futballistaként eltöltött hét év mély nyomokat hagyott bennem. Jól emlékszem például arra a mérkozésre, amikor utoljára játszottam újvárosi színekben: gyoztünk Sopronban, ráadásul újra az élvonalba jutott a Dunaferr...

- Aligha számít rossz ómennek az ön számára, hogy a bajnoki nyitányon az Újpest ellen kell pályára lépni.

-Nyilván arra gondol, hogy a tavaszi rajton a Vasassal parádés meccsen hat kettore vertük a lilákat. Akkor szinte minden sikerült nekünk, egy gólt én is szereztem, a közönségünk pedig nagyon hálás volt a játékunkért. Véleményem szerint mindig jó egy neves csapat ellen kezdeni a bajnokságot, és bízom abban, hogy ha csak egy góllal is, de ezúttal is mi gyozünk majd.

- A rövid felkészülés során mennyire sikerült elfogadtatnia magát a Dunaferrnél?

- A beilleszkedéssel nem volt probléma, és bár a pályán még nem mindig értjük meg egymást a társakkal, rövid idon belül ismerni fogjuk egymás gondolatát is.

Dferresek, megteszitek - bár tudom, hogy számotokra a csapat a lényeg - , hogy tudósítotok Thomas játékáról (lehetőleg még az edzőmeccsekről is)? Ha igen, hálásan köszönöm.

msrj Creative Commons License 2001.07.13 0 0 480
Én nem rajongok, én csak simán kedvelem őket, azért nem írom, hogy szeretem őket, mert én nő vagyok, és ez így nem lenne igaz. A csapatot, a Dunaferrt szeretem, az már igaz. A Vasast pedig kedvelem, szimpinek tartom, és ezért nem lesz nehéz elfogadnom Thomasékat, sőt! Emlékszem még, hogy mennyire szorítottam nekik, amikor idehaza játszottak, és az utolsó pillanatban jutottak tovább az UEFA kupában, aztán mivel nem adta a tévé, kimentem az AEK elleni meccsre is.
h3o Creative Commons License 2001.07.13 0 0 479
A Kabát-szeretet némileg poén volt, én sem rajongtam érte és amikor írtam, már el is igazolt tőletek:))

Zováth-rajongásban nem várok el tőletek túl sokat, itt elég, ha Thomasra koncentráltok:)

msrj Creative Commons License 2001.07.13 0 0 478
Szeretni fogjuk őket, nekem momentán a Kabát nem volt annyira szimpi, hiába lett gólkirály! Persze nem ismertem, de ha elment Törökországba, akkor már nem is fogom.
belady Creative Commons License 2001.07.13 0 0 477
Szeretni fogjuk a volt Vasas játékosokat! Már most is szeretjük Őket. Holnap Thomas csatárként kezdő, Zováth pedig középpályásként. De ez még változhat.
Dunaferr!!
h3o Creative Commons License 2001.07.13 0 0 476
És hajrá!
sajnos...
h3o Creative Commons License 2001.07.13 0 0 475
Úgy látszik, mégsem...
Az enbéegyhu szerint vissza a kp-ra. De miért?
Ez kényszerűségből van a Szubert-hiány miatt?
h3o Creative Commons License 2001.07.04 0 0 474
Úgy tűnik Thomas jó lesz csatárposzton:)
De a Dferresek, ígérete, hogy úgy szeretik majd a volt játékosainkat, mint mi, ezek szerint csak Kabátra vonatkozott...
h3o Creative Commons License 2001.07.02 0 0 473
Sajnos nekem antipatikus.
patakveer 2 Creative Commons License 2001.07.02 0 0 472
Miért sokkol a Klinsmann?

Hasonló típusú játékosok: mindkettö gyors, jó fizikumú, sportszerü, viszont technikai hiányosságaik is szembeötlöek.

Előzmény: h3o (470)
h3o Creative Commons License 2001.07.02 0 0 471
Egész visszafogott volt Gyárfás önmagához képest Thomasszal:)
Persze a szokásos ,,kezdőrúgás'' azért kellett neki
h3o Creative Commons License 2001.07.01 0 0 470
Ez a Klinsmann elég sokkoló, nem?
Ezek szerint én kriptoklinsmannista vagyok:))?
Áááááááá...
h3o Creative Commons License 2001.07.01 0 0 469
Köszi szépen!
Dugó Creative Commons License 2001.07.01 0 0 468
áááá
megelőztél ! :)
Előzmény: Attilio (467)
Attilio Creative Commons License 2001.07.01 0 0 467
sikerült !!!!!!!!!!!!!

KATTIDE !!!

Előzmény: h3o (466)
h3o Creative Commons License 2001.07.01 0 0 466
Dugó!
Miért törölném, egész jó közelítés:)))

Attilio! Ez elég brutális lett:))
Nem tudnád esetleg röviden leírni a tartalmát v. a címet kiírni, hátha azt bírná a másik böngésző
köszi

Dugó Creative Commons License 2001.07.01 0 0 465

Előzmény: Attilio (464)
Attilio Creative Commons License 2001.07.01 0 0 464
sajna nem bemásolható még egy linket sem tudok rá tenni :((((
Előzmény: Attilio (463)
Attilio Creative Commons License 2001.07.01 0 0 463
jajj bocs :(
Előzmény: Attilio (462)
Attilio Creative Commons License 2001.07.01 0 0 462
Dugó Creative Commons License 2001.07.01 0 0 461
Baszki...hehe rosszul látok :)
h3o törölnéd a hozzászólásaim ? köszi!
Előzmény: Dugó (460)
Dugó Creative Commons License 2001.07.01 0 0 460
Ezt: 500! :)
Előzmény: Dugó (459)
Dugó Creative Commons License 2001.07.01 0 0 459
De előtte ellopnák innen valamit :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!