Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.01 0 0 601
BUÉK Neked is!!!!! :))
Előzmény: amikertunk (598)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.01 0 0 600
Jó reggelt!! Igen, de a témával kapcs sztem tul sok árnyalat létezik és egy hozzászóláson belül nehéz eldönteni, h annak mely része hová tartozzon.
Előzmény: zsanettka07 (599)
zsanettka07 Creative Commons License 2007.01.01 0 0 599
Szerintem ez már inkább a pisiszexbe tartozik és nem a bepisiléshez.


amikertunk Creative Commons License 2007.01.01 0 0 598

:)))))))))))))))))))))))))))

BUÉK!

Előzmény: Törölt nick (597)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.31 0 0 597
Asszem igazad lehet, nők nem bele élveznek vmibe, hanem EL...
Előzmény: amikertunk (583)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 596
CSatlakozom WetFun biztató szavaihoz, ezen a fórumon nem hogy őszintén, nyíltan lehet a témáról és saját élményekről, érzésekről írni, hanem másról nem is szabad.
BUÉK mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.30 0 0 595
Timi, írj sztorikat.
WetFun Creative Commons License 2006.12.30 0 0 594

Szia Timi!

 

Üdvözlünk a topikban. Sokan vagyunk akik szeretnek bepisilni. Nem feltétlen kötödik a szexhez, csupán az érzés ami izgató. Itt nyugodtan megnyílhatsz elöttünk, senki nem botránkozik meg semmin. Mindannyiunknak más szokásai, tapasztalatai vannak. Oszd meg velünk a Tieid nyugodtan. Ha kérdésed lenne, tedd fel bátran, szerintem mindenki őszintén vall a témában. Ha mégis van egy-két háborgó figura azokkal ne törődj, csak idejönnek elégedetlenkedni mert unatkoznak vagy nincs jobb dolguk. Szivesen beszélgetnék Veled a bepisilésről akár itt, akár (ha olyan kérdésed van) privátban. e-mail címem ahova irhatsz: peetibi@freemail.hu

 

Üdv Tibi

 

Mindenkinek átázásban gazdag új évet kívánok!

Előzmény: pisistimi (592)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 593
Üdv Timi! Korábban én sem tudtam h vannak mások is. Majd dumálunk :)
Előzmény: pisistimi (592)
pisistimi Creative Commons License 2006.12.30 0 0 592
Sziasztok.Én Timi vagyok 22 éves lány.Már régóta szeretek be pisilni..nadrágba..bugyiba is.És az utcán is..nem is hittem volna hogy ilyen sokakat érdekel a téma.Ne haljon ki a topic.beszélgetnék én is erről nyiltan bárkivel.nagyon zgalmas mikor a combom közé csurog meleg lé...sziasztok mindenkinek.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 591
Figy!! A címed most is véletlenül nem publikus? Másik nickedet nem ismerem, de nem is szeretnék máshová ilyen témával írni. ( nem akarok tolakodni, csak szimpik a visszatartós ügyeid, én is csinálom)
Előzmény: amikertunk (582)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 590
Egyébbként egy dumálás, v közös visszatartás közben nem kapnál el semmilyen bajt :)
Én sem azonnal dugni szoktam vkivel.
Kérdésem: lányok v fiúk bepisilős képei tetszenek- e jobban?
Más lányok is írhatnának hogy pontosan hol és nogyan érzik amikor nagyon kell pisilniük.
Előzmény: amikertunk (582)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 589
Nekem van.
amikertunk Creative Commons License 2006.12.30 0 0 588

OFF

Na, megyek is tanulni... Már 8 napot ellébecoltam. Szerdán volt vizsga, 6 ember bukott meg 11-ből. Kedden én is vizsgázom ebből a tárgyból... Puszi mindenhova!

:)))

ON

amikertunk Creative Commons License 2006.12.30 0 0 587
Ezt egyébként miből gondoltad? Hogy mindkettőnknek van párja? Two, Neked van? Nekem nincs.
Előzmény: zsanettka07 (425)
amikertunk Creative Commons License 2006.12.30 0 0 586

Egyszer egy srác úgy dörzsölte hozzám a farkát, hogy volt rajta farmer. És ez olyan érzés volt, mint amikor én nyomkodom a punámat, hogy be ne pisiljek. Bele is élvezett a nadrágjába, de ezt csak később vallotta be. Ha még egy kicsit bírja, nekem is megtörtént volna... Én kicsi koromban a puncimat befelé szoktam nyomkodni, hogy be ne pisiljek, mikor az óvónénik nem engedtek ki. Abszolút nem a hólyagomban érzem, hanem a puncimban. És tök jó lenne, ha egy pasi olyan módon tartaná vissza saját magának, hogy hozzám dörzsöli a farkát... Hm... :)))

 

A csiklónál az a furcsa, hogy a pisilyuk egy centivel odébb van. Nem a csiklóból jön ki a pisi, mint a fiúknál, és én ezt úgy élem meg, hogy tök furcsa. Az lenne a természetes, ha belőle jönne ki a pisi... Biztos az előző életemből való emlékek miatt...

Előzmény: Törölt nick (581)
amikertunk Creative Commons License 2006.12.30 0 0 585
Én nem ott érzem... :)))
Előzmény: zsanettka07 (577)
amikertunk Creative Commons License 2006.12.30 0 0 584
amikertunk Creative Commons License 2006.12.30 0 0 583

Ez a sztori valahol már bent van, olastam. Kár volt mégegyszer ide írni szerintem.

 

Ez meg arra utal, hogy férfi a kitalálója:

"Andris, a nedves farmerembe fogok élvezni, segíts kérlek!" :)))

Egy lánynak nem jut eszébe így fogalmazni, nekem legalábbis soha nem jutott eszembe, hogy orgazmuskor "bele" élveznék valamibe.

Előzmény: zsanettka07 (565)
amikertunk Creative Commons License 2006.12.30 0 0 582

Aha, látom, beírtad ide is:

http://www.torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9015211&la=62555128

 

Itt is levelezne velem valaki, 82...

 

OFF

Hát, bevallom, nem azért nem volt publikus a mailcímem, mert nem akartam senkivel levelezni, hanem mert úgy maradt. Most is csak úgy úgy van maradva, nem direkt. De amelyik nickemnél publikus, arra is kaptam már ilyen levelet szex ügyben. Most nem akarok senkit megsérteni (akiknek nem válaszoltam, nyilván megsértettem őket), de én nem érzem magam alkalmasnak per pillanat egy bármiféle kapcsolat építésére, nem rosszindulatból mondom. És őszintén szurkolok, hogy összejöjjön Nektek valaki mással. Kapcsolatépítés nélküli szexről nálam meg azér nem lehet szó elsősorban, mer túlságosan parázok, hogy elkapok valami fertőzést - ha nem az alkalmi partnertől, akkor az alkalmi partner előző barátnőjétől áttételesen... Szóval tiszta önző vagyok... Meg frigid is mellesleg, társaságban (legyen akár egyetlen egy jelenlévő is) nem merem izgatni magam. :)))))

Na ennyi volt a vallomás része!

ON

 

Jöhetnek a mégszebb pisiLŐs képek!!!

Előzmény: Törölt nick (563)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 581
Ok, értem. CSak azt az érzést nehéz elképzelni, nem azt amikor már majd szét repedsz, hanem amikor kell valamennyire, de már nehezen tudsz 1 helyben állni, mert ki akar jönni. Nekem még mielőtt nagyon megtelne a hólyagom már akkor izgatja a húgycsövet és ez olyan érzés, mint amikor pisilek. A farkamban érzem az ingert, talán kicsit hasonlít ahhoz, mint mikor elélvezek.
??lehet h a nők a csiklójuk ingerlésekor éreznek ilyet??
Jó lenne tudni pl az a lány aki szereti tartogatni az igazából hol és mit érez olyat, amitől jó neki. Nekem a farkamban érezhető inger nem kellemetlen. sőt!
Attól tartok újra kell születnem (lánynak), h ezt megértsem, vagy 1 csaj a gyakorlatban megmutatja, hogy éppen hol és mit érez.
HÖLGYEK! írjatok erről!
Ezen agyalnom nem érdemes, mert úgy sem vezet sehova.
Előzmény: zsanettka07 (580)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.29 0 0 580
A hólyagban érezzük. Egy feszítő fájdalmas érzés, aztán egyszer érezzük, hogy elkezd folyni, de utolsó pillanatban még reflexből meg tudjuk állítani, és azért nyúlunk oda, mert amikor állítjuk meg, éppen próbáljuk megakadályozni, hogy be ne pisiljünk. Nagyjából olyan mint a fiúknál.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.29 0 0 579
Tehát: ő miért épp oda nyul a kis kezével? gondolom erősen érzi h csurogni akar. Én azért a lompost fogdosom ilyenkor, mert ott érzem nagyon a pisit. Nos?????
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.29 0 0 578
...ha te mondod!? Sose voltam NŐ és tudod éppen azért izgató a dolog, mert csak az alapján tom elképzelni milyen lehet, ha 1 lánynak pisilnie kell amit én érzek olyankor. A hólyagomban is érzem az ingert, később már feszítő érzést. Meg a farkamban a vizelési ingert, szal hogy ki akar folyni és ez nem kellemetlen érzés. Ilyenkor kell odanyulni, h be ne pisiljek- na EZ milyen lehet a lányoknál, amikor a kezükkel odanyulnak. Ilyenkor csak éreznek vmit ott is ahová nyulnak, nem csak a hólyagnál???????????????
Előzmény: zsanettka07 (577)
zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.29 0 0 577
Two, el kell, hogy szomorítsalak. Mi a hólyagunknál érezzük a fájdalmat meg az ingert is.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.29 0 0 576
Előzmény: Törölt nick (575)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.29 0 0 575
Ez naon jó! Elképzelem hozzá h milyen ingereket érezhet a puncijánál mikor tartogatja, meg azt a pillanatot amikor az inger rettentő erős és elkezd csurogni. Kellemes lenne vkivel 1 ilyen randi.
image1]
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.29 0 0 574
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.29 0 0 573
zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.28 0 0 572
Ahogy beszálltam a kocsiba őrült vágtába kezdtem. De persze a legnagyobb dugóba keveredtem, -Lehet gyalog kellett volna jönni!- gondoltam magamban, és iszonyatosan csúnyán káromkodtam. Kb fél órát vártam mire sikerült egy utcát arrébb haladni, ekkor megint hívott Honney:
-Hi!
-Szia, izé bocsi csaka dugó!
-Tudom, hallottam hírét, de nagyon siess kérlek! Hol vagy most?
-Öhm, oké. Várj meg nézek egy táblát!
-Rendben.
-..
-Nah?
-Az állatorvost látom csak, és utcatála nincsen.
-Akkora Parker Steet-en vagy,.. a következő kis utcába jobbra fordulj le, aztán ha a végére értél, ott balra és akkor már nincsen messze!
-Rendben, akkor megpróbálok kikászálódni és arra menni, köszi a tippet!
-Nincs mit:) Szia!
-Pá!
Ekkor megindult a sor, és sikeresen befordultam jobbra a kis utcába, és aztán balra, és tényleg nem volt messze.. csak nem a Destiny&#8217;s Angel, hanem a halál! Egy teherautó majdnem belém jött, mert részeg volt a sofőr:@! Hülye ittas vezetők.. De hál&#8217; égnek nem történt baj, csak egy tűzcsapott súroltam le! :D. Majd ahogy megláttam a fényeket az égen, és hogy <Simple Plan tonight> asszem meg állt bennem az ütő. Az égen hatalmas fények jelzik az utat merre menjek onnan, és mégis mi van még fenn az égen? Hát persze, hogy az amire a leginkább nem számítottam, egy olyan együttes, ahol mint dobos én is lehetnék! Kicsit elszomorodva vezettem tovább azt a 20 percet, és egy olyan 10 perc alatt sikerült parkolót találnom. Majd a bejárthoz mentem és felhívtam Honneyt.
-Szia, itt vagyok kinn, volna szíves vmelyikőtök ki jönni?
-Szia, persze, csak visszafelé menjünk a wc-re, mert már vagy 20 perce kell pisilnem!
-Oké, de siess! Addig én bejutok vhogy.
-Rendicsek!
Azzal leraktuk és nagy nehezen bejutottam. Sikeresen átverekedte magát a tömegen Honney és megtalált, adott 2 puszit és a fülembe súgta, hogy ha 2 perc múlva nem leszünk a wc-én akkor nem bír magán uralkodni:D
-Jó-jó! De hol a wc?
-Hát, azt nem tudom! Keressük meg gyorsan! -és láttam, hogy tényleg nem húzza sokáig.
Az egyik kidobót megkérdeztük, és gyors útbaigazítás után rohantunk. Már amennyire egy szoknyában Honneytól telt. Ahogy oda értünk hatalmas sor állt előttünk.
-Na bumm, most mi legyen? -kérdezte összeszorított fogakkal és lábakkal.
-Hát azt hiszem van 1-2 megoldás! :D
-Nana, a fiú wc-ét felejtsd el:P Én oda be nem teszem a lábam!
-Affrancba.. pedig már reménykedtem! :D De akkor nem is kell annyira pisilned! :P
-Dehogynem! De erre még ez sem vesz rá!
-Hát jó, másik ötletem van, de..
-De?
-Szóval csak gyere utánam!
És szó nélkül vágtunk át a nagy tömegen mindenki várta a Simple Plan-t én pedig tegnapig azt sem tudtam, hogy azt eszik-e vagy isszák?! Ekkor megláttam, amit kerestem, a hatalmas csillag láttán Honney arca hirtelen kifejezéstelenné vált.
-Nem, inkább bepisilek, de nem!
-Jó, de én akkor is bemegyek, mert már nekem is kell! És ha neked is kéne már a pasi budiba elmentél volna!
-De az olyan izé! -méltatlankodott,.. -De már nagyon kell!!!
-Akkor gyere!
Körül néztem senki, megfogtam a karját és bevonszoltam a fellépőknek fenn tartott helyiségbe, mondanom sem kell, istenien nézett ki,.. gyorsan megkerestük a wc-ét és elmentünk, Honneynak kicsit sokáig tartott, mert rázáródott a wc :D.. és nem bírt kijönni, addig én csak élveztem azt a kényelmet amit mindenki aki itt fellép.. és belegondoltam, hogy milyen lesz mikor ez már nem csak egy ilyen pisis helyzetben fog megadódni, hanem mikor mindenki értünk rajong már! Ekkor hallottam, hogy kattan a zár, és Honneynak is sikerült kimásznia vhogy. És legnagyobb megdöbbenésemre még épp időben bújtunk el az egyik hatalmas minifa (vagy milyen növény volt már az) mögött.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!