Keresés

Részletes keresés

sandra_b Creative Commons License 2007.01.03 0 0 620
Kedves two!
Nagyon aranyos vagy! Hidd el nem foglak titeket szem elől téveszteni....
Írtam, engem izgat a dolog, csak félek, hogyha csinálnám visszaesnék....inkább csak figyelek :)
Előzmény: Törölt nick (619)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 619
Szia sandra_b!! Szeretnélek bíztatni h maradj velünk! Mindenek előtt elmondanám neked, hogy a mai napig minden bajom van az izgalomtól, ha látom h vkinek nagyon kell pisilnie. Nem csak te vagy így, bár nagyot csodálkoztam, amikor kiderült, h nem csak engem izgat fel a dolog és h rajtam kívül sokan szeretnek bepisilni időnként.
Írjál bátran ide, ez a topic a miénk, de irhatsz nekem mailt is, ha úgy érzed.
Előzmény: sandra_b (618)
sandra_b Creative Commons License 2007.01.03 0 0 618
Sziasztok!
Az az igazság, hogy már nagyon régóta "veletek vagyok", csak eddig nem volt bátorságom írni....most is nem tudom mi ütött belém....
Szóval ne haragudjatok hogy nem valami jó kis történetet fogok írni,mint ti amit mellesleg én is nagyon élvezek....ez mindössze az én viszonyom a "nedvességhez"...
Nagyon régmúltba tekintünk vissza....kb. óvodás voltam, amikor felfedeztem hogy valami különöset érzek ha a közelemben valakinek pisilnie kell, vagy esetleg meg is történi a baleset....
Aztán később azon kaptam magam hogy ha arra gondolok, amikor ez velem is megtörtént (ilyen idős korban még előfordul) az is jó érzéssel tölt el.....
Aztán később, amikor már tudatosan kerestem a gyönyörforrást egyedül :) előfordult hogy eszembe jutottak ezek a szituációk.... és akkor rendszerint ahogy fokozódott az izgalom, egyre jobban érezni szerettem volna az érzést, ezért előszö óvatosan, majd teljesen a kezemre pisiltem....
Néha amikor olyan dolgot láttam ami felizgatott, és egyedül voltam egyszerűen a széken ülve elengedtem magam, vagy leguggoltam a szőnyegre....
Ennyit a dolog jó részéről.... Kb. 2 éve pánikbeteg lettem...
Ez abban nyilvánult meg hogy a szokásos tüneteken kívül (izzadás, remegés...stb.)
nekem egyfolytában olyan érzésem volt, hogy bepisilek.... namost ez a metrón munkába menet, vagy BÁRHOL akaratlanul elég kellemetlen dolog.... szóval nem tudtam megtenni 2 megállónál többet anélkül, hogy le ne szálljak, és ne menjek ki WCre.
Nem viccelek, 20 percenként jártam pisilni....
Bár a betegségem elmúlt, a barátaim tudják hogy SOHA nem indulok el anélkül hogy kimennék....
A konklúzió talán az, hogy nagyon szeretem még mindig az ilyen történeteket olvasni, nézni a képeket....stb....
Azt hiszem ha nem lett volna a betegségem most sem lennék száraz :)NEm tudom hogy ezt az oldalt láttátok e: http://members.easyshag.com/femaledesperation/main.html
(Zsanettka történeteit már mind ismertem :) )
köszönöm hogy írhattam
és csak így tovább....nem kell azzal foglalkozni hogy ki mit gondol ez IGENIS jó érzés tud lenni...


amikertunk Creative Commons License 2007.01.03 0 0 617
Szerintem próbáljatok e-mailt küldeni Neki, hátha összejön a dolog! ;)
jpuhi Creative Commons License 2007.01.03 0 0 616

szia Timi.

megnézhetlek pisilés közben

Előzmény: pisistimi (592)
jpuhi Creative Commons License 2007.01.03 0 0 615
megnézném élőben is
Előzmény: Cool M (125)
jpuhi Creative Commons License 2007.01.03 0 0 614

szeretnék élőben is megnézni,egy nőt ahogy bepisil. ha van rá jelentkező,akkor szoljon. nagyon felizgat.

Előzmény: Törölt nick (456)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 613
Hogy te miket nem lelsz?? Ez tényleg orbitális.
Előzmény: Törölt nick (612)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 612
Kurva jó új oldal nyílt:
http://www.maxiecam.co.uk/
Egyelőre úgy nézem, hogy ingyenes, és kiváló dolgok vannak rajta!
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.02 0 0 611
Szia Timi! Az is izgat téged, ha más pisil be? Mondjuk 1 fiú?
Előzmény: pisistimi (592)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.02 0 0 610
Csöppet se volt jó? Én tnap este sokáig tartogattam és elképzeltem, milyen jó lenne vedelni még 1 nagyot és megvárni amíg már egyáltalán nem bírom, de nem pisilhettem be, úgyhogy kénytelen voltam lecsövelni a budit. :))))))))
Előzmény: amikertunk (605)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.02 0 0 609
Nagyon jogos! A topic címe "Bepisilés"és vannak más pisis topicok is, ahová egyéb módokat ikkenék beírni- és nem ide. A bibi az, hogy ha vki elkezd vmilyen bepisilős ügyről értekezni- mondjuk itt, akkor szinte elkerülhetetlen, hogy ne érintse a visszatartást ("Izgat, ha pisilned kell?"), a közös bepisilést és pisilést ("Pisiszex..."), a vágy kifelyezését ,hogy keres vkit, akinek hasonló perverziója van (Bepisilő lányt keresek, segítsetek!"), esetleg arról ír- mint hogy írtak is sokan- miként és hol pisilt, vagy pisilt be vmelyik közterületen ("Pisilés szabadban, utcán").
Az a helyzó, hogy mint ahogy a labda gömbölyű, a pisi meg csurog bugyiba, farmerbe, más szájába, stb... ; a visszatartás, a véletlen, v szándékos pisilés és bepisilés sokak számára jelent erotikus gyönyört, szexszuális izgalmat.
Tul képp igazad van, csak amikor arról csevegtünk, h már mennyire kell és milyen tök jó, az sem ide tartozott- elvileg. Nehéz kérdés ez, de sztem így jó, ahogy van.
Előzmény: amikertunk (604)
franciakedvelő Creative Commons License 2007.01.02 0 0 608
Szia   én  ha lehet  végig  is  nézném    33éves  nemfüggetlen  vagyok
Előzmény: pisistimi (592)
amikertunk Creative Commons License 2007.01.02 0 0 607

Szerintem, jobb lenne, ha a linket is betennéd:

http://nol.hu/forum/topic/74073/

 

És tényleg, a fiúk (és a kisfiúk is) a hasukra pisilnek! :))) Milyen felfedezéseket teszek... :)

Előzmény: zsanettka07 (602)
amikertunk Creative Commons License 2007.01.02 0 0 606

Ez a kis sztori szerintem off, de jó.

Előzmény: zsanettka07 (602)
amikertunk Creative Commons License 2007.01.02 0 0 605
Pakolásztam a pincében, és közben picit becsurrant. :))) Nem örültem. :))) Azóta is abban a bugyiban vagyok. :)))))
Előzmény: Törölt nick (603)
amikertunk Creative Commons License 2007.01.02 0 0 604

Ez a topicnyitó hozzászólás!

 

"Több témát is láttam ehhez hasonló témában, de azok kicsit másról szólnak.

Olyanok hozzászólását várom, akiket izgat, ha pisilniük kell, vagy ha olyan fiút/lányt látnak, akin már látható jelei vannak a szükségnek.
Persze mindennél izgatóbb a végkifejlet, azaz a bepisilés.
Várok történeteket olyanoktól, akik szeretik, és mindenkitől, akivel már megtörtént. Azoknak a véleménéyére is kiváncsi lennék, akikkel még sohasem történt ilyesmi, és meggyőyődésük, hogy ez nem is történhet meg velük!"

 

Wtom írta, aki azóta nem tom hová tűnhetett...

Előzmény: zsanettka07 (599)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.02 0 0 603
Hahó!! Pisilt be vki szilveszterkor, v látott vmi érdekeset?
zsanettka07 Creative Commons License 2007.01.01 0 0 602
"Kissrác vagyok, a Nyugati Pályaudvar nagy WC-jében állok, ahol a fal mentén hosszú sorban viharkabátos férfiak, fityegő cigarettával szájukban vizelnek. Zubog a víz. Én is pisilnék, de a piszoárok túl magasan vannak. Nagyon kell. Akkor hátulról egy erős kéz megragad és a magasba emel, annyira erősen tart, hogy fáj, és egy dohányszagú hang azt mondja, gyerünk öcsikém odatartalak, és akkor pisilhetsz, és akkor pisilek és az milyen jó, pisilni jó, finom meleg, a hasamon is meleg, csakhogy kezd kihűlni, és akkor felébredek, hiszen bepisiltem, jajj, már megint bepisiltem, anyú bepisiltem és rossz szaga van és kikapnak az ágyamból, a meleg ágyból, lerántják rólam a pizsamát, az ágyneműt is kidobják a fürdőszobába és fázom, nagyon fázom, és visszafektetnek a csupasz matracra, pizsama nélkül és csak egy pokrócot kapok, ami szúr, most aludj, mihaszna, és a plafonon látom a fényét az utcán rohanó busznak és akkor ott, a röntgenasztalon, nagyon nehezen de valahogy sikerül és az asszisztensek felsóhajtanak, kiadják a leletem, tűzhetek a következő helyre..."
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.01 0 0 601
BUÉK Neked is!!!!! :))
Előzmény: amikertunk (598)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.01 0 0 600
Jó reggelt!! Igen, de a témával kapcs sztem tul sok árnyalat létezik és egy hozzászóláson belül nehéz eldönteni, h annak mely része hová tartozzon.
Előzmény: zsanettka07 (599)
zsanettka07 Creative Commons License 2007.01.01 0 0 599
Szerintem ez már inkább a pisiszexbe tartozik és nem a bepisiléshez.
amikertunk Creative Commons License 2007.01.01 0 0 598

:)))))))))))))))))))))))))))

BUÉK!

Előzmény: Törölt nick (597)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.31 0 0 597
Asszem igazad lehet, nők nem bele élveznek vmibe, hanem EL...
Előzmény: amikertunk (583)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 596
CSatlakozom WetFun biztató szavaihoz, ezen a fórumon nem hogy őszintén, nyíltan lehet a témáról és saját élményekről, érzésekről írni, hanem másról nem is szabad.
BUÉK mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.30 0 0 595
Timi, írj sztorikat.
WetFun Creative Commons License 2006.12.30 0 0 594

Szia Timi!

 

Üdvözlünk a topikban. Sokan vagyunk akik szeretnek bepisilni. Nem feltétlen kötödik a szexhez, csupán az érzés ami izgató. Itt nyugodtan megnyílhatsz elöttünk, senki nem botránkozik meg semmin. Mindannyiunknak más szokásai, tapasztalatai vannak. Oszd meg velünk a Tieid nyugodtan. Ha kérdésed lenne, tedd fel bátran, szerintem mindenki őszintén vall a témában. Ha mégis van egy-két háborgó figura azokkal ne törődj, csak idejönnek elégedetlenkedni mert unatkoznak vagy nincs jobb dolguk. Szivesen beszélgetnék Veled a bepisilésről akár itt, akár (ha olyan kérdésed van) privátban. e-mail címem ahova irhatsz: peetibi@freemail.hu

 

Üdv Tibi

 

Mindenkinek átázásban gazdag új évet kívánok!

Előzmény: pisistimi (592)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 593
Üdv Timi! Korábban én sem tudtam h vannak mások is. Majd dumálunk :)
Előzmény: pisistimi (592)
pisistimi Creative Commons License 2006.12.30 0 0 592
Sziasztok.Én Timi vagyok 22 éves lány.Már régóta szeretek be pisilni..nadrágba..bugyiba is.És az utcán is..nem is hittem volna hogy ilyen sokakat érdekel a téma.Ne haljon ki a topic.beszélgetnék én is erről nyiltan bárkivel.nagyon zgalmas mikor a combom közé csurog meleg lé...sziasztok mindenkinek.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.30 0 0 591
Figy!! A címed most is véletlenül nem publikus? Másik nickedet nem ismerem, de nem is szeretnék máshová ilyen témával írni. ( nem akarok tolakodni, csak szimpik a visszatartós ügyeid, én is csinálom)
Előzmény: amikertunk (582)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!