Keresés

Részletes keresés

GIGAMATRAC (X) 2021.12.05 0 0 14534

Kedves Drawdog,

 

Ezen termékeink időszakosan voltak elérhetőek, meghatározott darab számban. 

 

Hasonló termékeket, sajnos magasabb árban, a következőkben küldöm Önnek:

RelaXx Signum HR Climatic hideghab matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

RelaXx Signum Infinity hideghab matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: drawdog (14533)
drawdog Creative Commons License 2021.12.05 0 0 14533

Kedves Gigamatrac!

A honlapon szerepel SwissDream HR Ultra matrac 160x200-as méretben," Nem rendelhető felirat" nélkül, viszont kosár nem tartozik a termékhez, nem lehet megrendelni. Van rá esély, hogy a közeljövőben érkezik még a termékből?

Üdv. Károly

Előzmény: GIGAMATRAC (14532)
GIGAMATRAC (X) 2021.12.03 0 0 14532

Kedves Vebber,

 

Vásárlói tapasztalatokat írtam le, nem pedig, hogy mely termékek jók vagy rosszak!

Természetesen a szívem haza húz, de mindentől függetlenül nem arra hegyeztem ki a bejegyzést, hogy mi általunk forgalmazott termék/termékek a legjobb választás az Ön számára.

 

Amit leírtam Önnek néhány jellemzőt ami alapján is lehet pl. különbséget tenni, de nem tisztem azt meghatározni, hogy mely matrac kényelmes/kényelmesebb. Korrekten igyekeztem hozzáállni, hogy pl egy 2 éves jótállási idő vagy kontra 10 vagy 12 év jótállási idő vagy pl., hasonló felépítésű termék további ajánlása. 

 

Továbbiakban, ahogy tájékozódtam a leírtak alapján egy kemény hab matracot kíván vásárolni, melyre egy ár/érték arányban, terhelhetőség/garancia/vastagság (csak néhány jellemzőt kiragadva és direkt típus nélkül), igyekeztem egy alternatívát is kínálni. 

 

Remélem, hogy sikerül meghoznia a legjobb döntését, bárhol is fog vásárolni!

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Vebber (14531)
Vebber Creative Commons License 2021.12.03 0 1 14531

"Több éves tapasztalat mellett bármilyen termékről is legyen szó soha sem szoktam más gyártó termékeit minősíteni."

 

Ehhez képest mégis megtetted. Mindezt úgy látom, hogy oly módon, hogy a saját kínálatú terméked ajánlgatod, a másoké fölé helyezve, úgy, hogy az minden paraméterében rosszabb.

Előzmény: GIGAMATRAC (14530)
GIGAMATRAC (X) 2021.12.03 0 0 14530

Kedves Webber,

 

Több éves tapasztalat mellett bármilyen termékről is legyen szó soha sem szoktam más gyártó termékeit minősíteni.

De szinte mindennap a frontvonalban vagyok és szembesülni kell vagy pozitív vagy negatív tekintetben a vásárlói tapasztalatokkal ezért írtam az előzőt.

 Pl. hasonló termékek, mint a mi kínálatunkban a Wool Extra matrac is kapott már hideget meleget, kemény,  túl kemény, stb, de tény, hogy megbízható és jól teljesít, kiszolgálja amire hivatott.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

Előzmény: Vebber (14529)
Vebber Creative Commons License 2021.12.02 0 1 14529

Még valami, a Best Dream a leírtaknak megfelelően olcsóbb is. Az ára az egyetlen ami úgy tűnik mellette szólhat.

Előzmény: Vebber (14528)
Vebber Creative Commons License 2021.12.02 0 1 14528

Kedves Gigamatrac!

 

A Best Dream Wool's matrac anyag minősége elmarad a HD Premium, és mindkét Revotica matracétól.

A Best D. matrac véknyabb, alacsonyabb sűrűségű. Ezeken túl ennek nem levehőt, így nem tisztítható a huzata sem. 

Miért lehet véleményed szerint mégis tartósabb, ajánlott termék?

Előzmény: GIGAMATRAC (14527)
GIGAMATRAC (X) 2021.12.02 0 0 14527

Kedves Vebber,

 

A felsorolt termékek közül a Best Dream Wool's matrac ami több oldalról is megközelítve: garancia, teherbírás, megbízhatóság, ajánlott termék.  

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Vebber (14526)
Vebber Creative Commons License 2021.12.02 0 0 14526

Leszűkítésre került a kör, ezek a mtaracok jöhetnek számításba.

Szívesen vennék róluk véleményeket, eseleg tapasztalatokat.

 

Matrackuckó: Hard Premium,

Revotica: Onyx23 Vitality, Onyx 24 Zen,

Best Dream: Wool's,

Jysk: Gold F95 Dreamzone.

Utóbbi Jysk csak poliéter, mindenesetre próba alkalmával jók voltak a benyomások, amiből nem lehet következtetni arra, meddig fog tartani.

Thx.

 

GIGAMATRAC (X) 2021.11.28 0 1 14525

Kedves Sodrat,

 

Általában a végén szoktam matracot ajánlani, de most előre teszem:

Ceriflex Wool Extra Vákuummatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Gumotex Platinum hideghab matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Ceriflex Levander Vákuummatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Gumotex Diamond Queen Mono kemény matrac, Gumotex matrac, extra kemény habmatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Néztem a küldött linket is és jelentős az árkülönbség... De ismét a kókusz, ami a döntést valamelyest befolyásolja, szerintem, szakmailag nem egy előnyös felépítés.

 

Összességében a végeredmény, ha egy tartós jó minőségű, persze ilyenkor ismerni kell az adott "versenytárs" műszaki paramétereit is, a fenti árkategóriában fogjuk megtalálni a megfelelő minőséget, ide értve a konkurens gyártókat is.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Sodrat (14518)
GIGAMATRAC (X) 2021.11.28 0 0 14524

Kedves Rage,

 

Hatalmas készletekkel rendelkezünk, érdemes ellátogatni hozzánk, mert szó szerint tessék érteni, mindenre van megoldásunk!

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: rage. (14523)
rage. Creative Commons License 2021.11.28 0 0 14523

Köszönöm. A párom kb 60kg én kb 80kg vagyok.

Az elérhetőség szempontjából mire kell készüljek így év végén?

Előzmény: GIGAMATRAC (14520)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.11.28 0 0 14522

Szia Sodrat,

 

 

Kézzel készített magas minőségű matrac Ez nagyon szépen hangzik. Konkrét típust nem tudok ajánlani, mert rákoppintanak az orromra:-) Érdemes olyan terméket keresni szerintem, ahol tudni lehet a származási helyet (az általad linkelt az leginkább cseh, szlovák vagy lengyel lehet) és minimum elvárás lenne, hogy a habok tömegsűrűségét meg lehessen ismerni a vásárlás előtt. hideghab-kókusz  Ez nem hideghab, hanem normál hab. 5 zónás ebben a matracban egyetlenegy értelmes, valódi, használható zóna sincs. 120kg-ig terhelhető Ez a matrac 16cm magas (vagy alacsony), ami huzat nélkül ca. 14cm mag. Egy gyereknek, kamasznak szerintem ok. Egyébként nem találtam meg a garanciális feltételeket. cipzáras-mosható huzat  ez cool. körkörös cipzár, szétválasztható a két huzatfél egymástól? (egybe nem fog beférni semmilyen mosógépbe...) dupla mennyiségű klímaszállal steppelt a "dupla" szerintem nem SI mértékegység. A 300gr/m2 vagy ilyesmi az egy adat, azzal már lehet mit kezdeni. A kókuszrétegről és általában a szivacs.kókusz matracokról van egy külön kis irományom ha érdekel valakit:-) Matracok és hüjeségek: hideghab-kókusz matracok

 

Érdemes lenne még futni egy-két kört. Legyen nyilvános adat:

 

- felnőtt embernél szerintem 20 cm alatt nem érdemes matracot venni. Már ha nem átmenetileg keresünk megoldást

- alapanyag (ok) fajsúlya

- alapanyagok fajtája (hideghab, normál hab)

- ha kicsit tartósabbra törekszünk habmatracban, akkor szerintem a 120-150 kategória alatt nem érdemes

 

Egyébként 200 alatt már vannak egészen jó zsákrugós matracok akár most Hilding matracok között BF féláron.. Kicsit körül kell nézni.  Érdemes!

 

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Sodrat (14518)
GIGAMATRAC (X) 2021.11.28 0 0 14521

Kedves Vebber,

 

Kereskedéseink csak Budapest és vonzáskörzetében érhetőek el, ahol biztos, hogy ki tudja próbálni a kérdezett matracokat.

Amennyiben esetleg össze tudja kötni egy más budapesti programmal akár hétvégén is várjuk Önt az üzleteinkben. Hétvégén is hosszabb nyitva tartással, egyes üzleteink: szombaton 20 óráig, vasárnap pedig 18 óráig várják Önöket.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Vebber (14517)
GIGAMATRAC (X) 2021.11.28 0 0 14520

Kedves Rage,

 

Üdv ismét a fórumon! 

Küldök néhány "jó" matracról linket, de kérdés mindig a kényelem, egy ilyen összegű költésnél mindenképp fontos egy megfelelő kereskedő felkeresése.

 

Néhány adatot érdemes a matrac választásakor figyelembe venni:

- teherbírás

- felhasznált alapanyagok és ezek technikai paraméterei

 

Persze a fenti adatok további ajtókat nyitnak ki és további kérdések merülnek fel, melyekre a korrekt válaszok ismeretében már a döntés is pontosabb lehet. Ilyenkor szerintem már erősen szelektálhatóak a megfelelő szakkereskedések, hol érdemes vásárolni illetve hol nem.

 

Az adott ársávban nézzünk néhány matracot a megadott paraméterekre:

Isbir Life Sleep Lilium bonellrugós matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Rottex TR-18 EVOLUTION táskarugós exkluzív matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Rottex TR-EX EVOLUTION táskarugós exkluzív matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Remélem hamarosan találkozunk és fogunk tudni hasznos tanácsokat adni.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: rage. (14516)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.11.28 0 0 14519

Szia Vebber,

 

sajnos nincs viszonteladó partnerünk a környéken.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Vebber (14517)
Sodrat Creative Commons License 2021.11.27 0 0 14518

Sziasztok!

Gyors matrac típus ajánlás esetleg holnapig? :D

Ami fontos:

- kemény matrac,

- 160*200,

- 90%ban hason fekvés, a maradékban oldalt fekvés,

- keret rá kb 150, de ha van olcsóbban azonos minőségű, akkor az előny :)

 

Ez lett eddig kinézve, BF alatt akciós most, szerintetek?

 

https://www.rs.hu/otthon/gyermek_es_ifjusagi_szoba_butorok/matracok/nova-comfort_matrac_160x200_cm

Vebber Creative Commons License 2021.11.27 0 0 14517

A relax matracok sehol nem kaphatóak Hajdú Biharban, esetleg Nyíregyházán?

Annyira ajánlott itt, hogy kipróbálnánk a signum dual hard, és a Signum Dual medium típusokat.

rage. Creative Commons License 2021.11.27 0 0 14516

Rigós matracot keresnék 180x200cm-es méretben. több zónás jó lenne és 25-30cm vastag. 150-200ft-ert lehet "jót" kapni?

A másik kérdés ,hogy mire számítsak átvételt illetően?

Köszönöm a segítségeket.

Alváskultúra Creative Commons License 2021.11.24 0 0 14515

Kedves UserXyz,

 

bocsánat: annyi helyesbítés lenne, hogy egyszemélyes matrac bevizsgálása azóta promlémamentesen megy, a kétszemélyes matracokat -méretüknél fogva- középen kettévágással és -adott esetben- újbóli összeragasztással tudják bevizsgálni. Kérem jelezze, hogy szeretné-e a termék bevizsgálását. 

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Alváskultúra (14514)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.11.24 0 0 14514

Kedves UserXyz,

 

a termék bevizsgálását az Ön kérésére a hab gyártója -egyben Európa legnagyobb komforthab gyártója- az Eurofoam/Neveon a mi közvetítésünkkel díjmentesen elvégzi. De. A jelenlegi bevizsgálási módszer szerint a termék különböző részeiből vett 100x100mm méretű kockák terheléses mérését tudják elvégezni, ezek eredménye természetesen Önhöz is elkerülhet. Amennyiben az Eurofoam standardjai alapján a termék valóban hibás, úgy a termék cseréjére kerül sor. Amennyi a mérési eredmények ennek az ellenkezőjét igazolják, úgy a termék a továbbiakban használhatatlanná válik. Évek óta könyörgünk és reméljük, hogy ez a jövőben változni fog.

 

Természetesen minden visszajelzés fontos lehet egy fórum oldalon is, kétlem azonban, hogy megoldást találna ezen a platformon.

 

Vélt vagy valós sérelmei megoldására továbbra is javasolnám az erre a célra létrehozott és működtetett Budapesti vagy Pest Megyei Fogyasztóvédelmet.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: UserXyz (14512)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.11.24 0 0 14513

Kedves Webber,

 

amennyiben Ön nem ír, úgy kérem értse meg: nem tudok válaszolni.

 

14502

Tisztelt Pálinkás Úr!

Alváskultúra blogspot, továbbá gyakori kérdések oldalakon olvastam írásait, melyeken arról írt, hogy a felkapott márkák helyett, jobb áron, jobb matracokat tud ajánlani. Szerettem volna az olvasottak alapján beszélni önnel, um. szaván fogni, ha meg nem haragszik. A megadott számokon elérni nem tudtam, és kollegái kérésemre sem adták meg elérhetőségét. Van arra mód, hogy telefonon keressem?

 

 

14503

Kedves Vebber,

 

persze, kapok egy mail és küldöm a számot. Egyébként lehet, hogy félreérthető voltam több helyen is, pedig igyekszem mindig úgy egyenesen fogalmazni, hogy közvetlenül ne bántsak meg versenytársakat. Általában azt mondom, hogy az a jellemző, hogy ugyanolyan beltartalom, magasság, minőség  és összetétel mellett azon cégek termékei, aki egy tonna pénzt költöttek vagy költenek most is reklámokra, ezen költségek elkerülhetetlenül megjelennek a termék árában is.

 

Az Alváskultúra nickre kattintva elérhető az email cím.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Vebber (14511)
UserXyz Creative Commons License 2021.11.24 0 0 14512

Hol tudok matracot bevizsgáltatni? (Ha nincs más külföld sem probléma.) 

 

 

Írtam már két helyre a tudatosvásárlóknak, hogy ők hol készítik a tesztjeiket meg ide 

 

https://www.tuvsud.com/hu-hu

 

de nem válaszoltak még, 

 

Próbáltam googlet is ,de nem igazán találtam ilyen helyet/céget.  

 

Meg valahogy több matracbolt is az állítja, hogy nem  tudnak ilyet vagy csak ez valami közös megegyezés részükről, hogy kevesebb gondjuk legyen.   

 

Találtam egy békéltető testületes írást, ahol nem akarta kifizetni a bevizsgálás díját az eladó, de végül persze kifizette. 

 

Meg egy tékozló homáros cikket is ami végül megoldódott miután végre felsőbb szintre (nem a kis ügyfélszolgálatos döntött) került az ügy és egyből intézkedett az aki belátta, hogy ha nem lenne jogos a panasz akkor az ügyfél nem töltene napokat azzal az idejével, hogy ide oda írjon litániákat és keresse az igazát, hogy végre történjen valami.   

 

Az ár nem számít.  (Ha nincs más külföld sem probléma.) 

 

Az számít, hogy kiderüljön minden kétséget kizáróan, hogy a bevizsgálandó matrac alkalmatlan arra, hogy megtartsa a rajtó fekvő ember (én 70kg) medencéjét/derekát és , hogy így a rajta történő alvás nem egészséges. . (kb. fél év elteltével) 

 

Ha meg ilyen nincs, maradnak a saját méréseim, pontos lézeres távolságmérővel mért számok, ami még mindig megalapozotabb mint amit kértek tőlem, hogy végezzek el és ami alapján elutasították a garancia igényem, de még csak arra sem hajlandóak, hogy tényleg utánajárjanak, hogy mégis mi történik itt. 

(Mondjuk akkor értem a helyzetet, ha az esetem nem egyedi, csak mondjuk a többi károsultat leszerelik azzal, hogy nem és kész, és rágalom és a többi, nem éri el a 15%-ot terheletlenül, jó az a matrac, te meg akkor nyilván hazudsz a derékfájdalmadról amit okoz) 

 

Vebber Creative Commons License 2021.11.24 0 0 14511

Kedves László!

 

Teljesen elfogadható lett volna, ha elérhető lett volna azokon a céges számokon, amiket megadott, vagy a kollégái/alkalmazottai megmondják, mikor, milyen számon elérhető. Sajnos ezek egyike sem teljesül. Így a hangnemét sem értem.

Pontosan tudom, mit olvastam a maga "tollából".

Számomra abszolut hiteltelenné vált.

üdv.

Előzmény: Alváskultúra (14503)
real_geri Creative Commons License 2021.11.24 0 0 14510

ugyanígy mértem, mikor nekem volt más gyártónál gondom. 2kg súlyzótárcsa, kb 10cm átmérő, 2cm vastag, és eltűnt ha ráraktam az ágyra, és oldalról néztem. Nekem akkor elfogadták, bár sokra nem mentem, mert évente kellett javíttatni a matracot, végül feladtuk, hogy valaha jó lesz

Előzmény: UserXyz (14509)
UserXyz Creative Commons License 2021.11.23 0 1 14509

 

Hopsz, rosszul tudtam a súlyok tömegét, szóval amikor 5kg-ot állítottam akkor csak 2.25kg-ról volt szó.
Mivel viszont ők (állítólag mindenki) terheletlenül kérik a 15% süllyedést, ami persze sose lesz meg,  így nem igazán látom értelmét írni nekik közvetlenül, hogy az 5kg amúgy csak 2.25 volt és így hátha meggondolják magukat. (Egyik üzletben mondták is, hogy ez szerintük garanciális, nem is értik miért éri meg nekik egy matrac miatt mondjuk rontani az egész levital márkanevet azzal, hogy egy elégtelen ügyfél majd több fórumon is közzéteszi a panaszát)  Ugye mint mondtam korábban semmi hajlandóságot nem mutattak arra, hogy esetleg ők is meg bevizsgálnák még úgy sem, hogy azért elég jól alátámasztottam, hogy itt valami nem kóser.

Na de itt egy új mérés, adatokkal, képekkel.

Ez alapján mindenki eldöntheti szerintem, hogy akkor mennyit is ér ez a matrac (levital perfect contour) , ha fél év után ezt tudja.

Ami kimaradt a korábbi panaszomból, csak most jutott eszembe amikor voltam pár üzletben matracot próbálni és szóba került, hogy a párnak is érdemes bejönni kipróbálni, hogy amúgy pont a párom mondta, hogy éjjelente dobálom magam.

Na ez úgy történik, hogy mivel a medencém/derekam full bevan süllyedve ezért hagyományos normális módon nem tudok átfordulni a másik oldalamra hanem miközben alszok lábbal valahogy kinyom magam, felemelve a derekam/medencém és így pár lökésben/lépésben átfordulok.  Hát nem csodálatos. Mindenkinek ilyen fordulást, s reggeli derékfájást mert nem tart a matrac.

De most még az is megfordult a fejembe, hogy visszafekszem pár éjszakára erre a matracra és felveszem magam és ha lesz a felvételen olyan rész, hogy így átfordulok akkor azt is feltöltöm majd az internetre.  

 

Amúgy most a huzatot levéve látom, hogy jó kis csatornák vannak ám a matracban (habrugó?) mindkét irányban, ahol az alátámasztás sokkal kisebb lehet mint ott ahol nincs. Terhelve jobban besüllyed.  S valami érthetetlen megfontolásból tettek ilyet medence/derék tájra is, simán el tudom képzelni, hogy az a rész könnyen megadja magát, ha pont oda kerül a legnagyobb terhelés.    

 

Két mérési hely:

A, ahol kb. a medencém/derekam van , ahol a legnagyobb a terhelés

B, ahol kb. sosincs terhelés

 

A matrac felszínének plafontól való távolsága:

A pont plafontól való távolság: 2072 mm

B pont plafontól való távolság: 2073 mm

Ez a plusz lépés/mérés azért van/kell mert a plafon egyenetlensége miatt a matrac felszínének pontjai nem teljesen egyenlő távolságra vannak a plafontól.  (Pár mm eltérés mindig adódhat.)  Ezt kiküszöbölendő ehhez viszonyítjuk a többi mért értéket.

 

Terhelés : 1db 2.25 kg

A pontra tett súly plafontól való távolsága 2072 mm

2072-2072 = 0 mm   (mondhatni, hogy a súly teteje a matrac síkjába került)

B pontra tett súly plafontól való távolsága 2057 mm

2073-2057 = 16mm

Összehasonlítva a két különbséget (kivonva őket egymásból).

2.25kg hatására a matrac azon része aminek a derekat/medencét tartania kellene 16mmrrel lejebb került fél év után az újkori állapotához képest (ahhoz a részhez képest ami nincs szinte sose terhelve )

 

Terhelés : 4.5 kg    (2db 2.25 kg)

A pontra tett súly plafontól való távolsága 2063 mm

2072-2063 = 9 mm

B pontra tett súly plafontól való távolsága 2036 mm

2073-2036 = 37mm

Összehasonlítva a két különbséget (kivonva őket egymásból).

4.5 kg hatására a matrac azon része aminek a derekat/medencét tartania kellene 28mmrrel lejebb került fél év után az újkori állapotához képest (ahhoz a részhez képest ami nincs szinte sose terhelve)

 

Az egyik/pár képen nagyon is jól látszik, hogy két ugyanolyan 2.25 kg-os súly mennyire különbözőképpen  süllyed be az A és B pontokon.

 

GIGAMATRAC (X) 2021.11.23 0 0 14505

Kedves BaLee,

 

Igen, sajnos a kanapé egy olyan szükség megoldás, amire soha sincs egy általános, mindenki számára kielégítő kényelem, de nem reménytelen.

 

Szakmailag nézve, mondjuk nézzük a 12 cm hideghabot, amennyiben megfelelő tartással rendelkezik (kg/m3 arány illetve egy keménység szükséges a "megfelelő" megítéléséhez) egy plusz fedőmatrac kombinációval elérhető az elvárt kényelem. Ebben az esetben számolni kell azzal, hogy együtt a kettőt, szerintem nem tudjuk összecsukni. Sokszor kerülünk szembe ilyen kérdésekkel, egy tény, hogy mindenképp kompromisszumot kell kötni: kényelem - praktikum.

 

Javaslat: amennyiben marad a fedőmatrac, akkor nappalra: feltekerve sarokba, gardróbba, stb. helyre eltéve, egy komfortos fekhelyünk is lehet.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: BaLee (14504)
BaLee Creative Commons License 2021.11.23 0 0 14504

Sziasztok!

Van egy kiváló memóriahabos matracunk de sajnos lekényszerülünk róla, mert át kell rendeznünk a lakást, hogy a picinek külön szobája legyen mi pedig csak egy kinyitható ágyszerkezetes kanapéval tudjuk megoldani, hogy elférjünk...

Nézegettük, ehhez egy 8 vagy 12 centis (nem emlékszem pontosan) hideghab matracot adnak, mással nem is lehet kérni.

 

Két kérdésem van:

- van ilyen ágyazható kanapéval kapcsolatban valakinek tapasztalata? Mi konkrétan a Camille ülőgarnitúrát néztük ami magyar gyártmány. Mennyire kényelmesek?
- ha nem jön be a hideghab matrac akkor lehet többféle matracból válogatni amiket össze lehet csukni az ággyal együtt? gondolom a vastagság a fontos ill. nem tudom melyik típus mennyire bírja a sok becsukást, kinyitást

Alváskultúra Creative Commons License 2021.11.21 0 0 14503

Kedves Vebber,

 

persze, kapok egy mail és küldöm a számot. Egyébként lehet, hogy félreérthető voltam több helyen is, pedig igyekszem mindig úgy egyenesen fogalmazni, hogy közvetlenül ne bántsak meg versenytársakat. Általában azt mondom, hogy az a jellemző, hogy ugyanolyan beltartalom, magasság, minőség  és összetétel mellett azon cégek termékei, aki egy tonna pénzt költöttek vagy költenek most is reklámokra, ezen költségek elkerülhetetlenül megjelennek a termék árában is.

 

Az Alváskultúra nickre kattintva elérhető az email cím.

 

Üdvözlettel:

 

pálinkás László

Előzmény: Vebber (14502)
Vebber Creative Commons License 2021.11.19 0 0 14502

Tisztelt Pálinkás Úr!

Alváskultúra blogspot, továbbá gyakori kérdések oldalakon olvastam írásait, melyeken arról írt, hogy a felkapott márkák helyett, jobb áron, jobb matracokat tud ajánlani. Szerettem volna az olvasottak alapján beszélni önnel, um. szaván fogni, ha meg nem haragszik. A megadott számokon elérni nem tudtam, és kollegái kérésemre sem adták meg elérhetőségét. Van arra mód, hogy telefonon keressem?

Előzmény: Alváskultúra (14500)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!